Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja uwazam ze taki wyjazd dobrze Wam zrobi :) zlelaksujecie sie odpoczniecie pobędziecie razem .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to bedzie miał Ciebie :):):) porozmawiaj z nim jeszcze.... ja sie kłade bo padam, bede rano, tzn do południa :P Buziory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie do wizyty jeszcze 2 dni całe 2 dni ale ciężko już mi wytrzymać :( wczoraj zrobiłam jeszcze raz test żeby się upewnić i po chwilce wyszły dwie takie same mocne kreseczki czyli nie miałam przywidzeń :) witam nową koleżankę :) Kamilla głowa do góry a co do wyjazdu to świetna sprawa i warto gdzieś wyjechać żeby oderwać się od tej rzeczywistości i wrócić z nowymi siłami i nadziejami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek, u mnie wziaz tempka 37 ;D czyli nadzieja jest, wytrymac jeszcze troche, czy testowac jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka kamilla nie trac nadziei kochana bo predzej czy pozniej sie uda i bedziecie w trojke:) mysia a na kiedy mialas termin @? berbelku dwa dni szybko zleca:) i zobaczysz rybcie. a u mnie temperatura rano nadal 37,1 wiec ok, sutki bola a piersi tylko przy dotyku. i to by bylo na tyle:) nie mam bolow brzucha a wiekszosc brzuchatek pisala ze mialy bole jak na @ juz wczesniej... u mnie do @ zosalo 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia wytrzymaj ale sądzę że się udało skoro tempka się utrzymuje a stężenie hormonu może być jeszcze małe i może nie być jeszcze widać - głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doczytałam..... I nikt o mnie nie wspomniał.... pięknie..... 3 dni mnie nie było a tu tyle napisane.... :) witam nową koleżankę :) fajnie że nasze grono się powiększa :) Kamilko, wybacz, że nie odpisałam Ci na smska, ale wczoraj dopiero zakupiłam kartę do tel. bo oczywiście nie mam na abonament... A w niedzielę byłam na tej komunii, więc nie dałam rady zajrzeć. A tak w ogóle to testujesz dzisiaj? Na pocieszenie powiem, że koleżanka z pracy też miała 2 dni plamienia a dzidziuś sobie siedzi w brzuszku, więc wszystko jest jeszcze możliwe, głowa do góry skarbie, zatestuj i wszystko będzie jasne 👄 Mysia, za Ciebie też strasznie trzymam kciuki, zeby się udało, Justyś tak samo, 🌻 Berbelku, wytrzymasz, tyle czekałaś na rybcię, więc co to te 2 dni :) Po wizycie masz zdać relację co i jak :) A tak w ogóle to cześć wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś ja myślałam że @ przyjdzie ale nie przyszła takie dziwne uczucie jakby @ miała przyjść już ale jakby nie mogła przyjść brzuch mnie bolał jak na @ więc myślę że u ciebie jeszcze nic nie jest stracone głowa do góry no to będą bardzo trudne 2 dni :( żeby wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:):) U mnie dzisiaj 18 dc , wczoraj było pranko i nareszcie dzięki Bogu żadnych plamień ani krwawień!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie kciuki oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj mam odebrać bete....tzn. i tak wiem że ona bez sensu jest no ale żeby nie było że lekarza nie słucham ,odbiorę i zadzwonię do lekarza-tak kazał.....w piątek robię progesteron .....zobaczymy czy skacze odpowiednio w cyklu:):):)... Wczoraj wreszcie na kursie tańca dostaliśmy dyplomy ukończenia 1-go stopnia:):):):)A wieczorkiem po pracy jeszcze na cmentarz muszę babci grób wymyć bo masakra....mam nadzieję że się babcia nie obrazi że na motorze:) Dziewczynki testujcie !!!! Niech nam ta tabelka dolna rośnie.....bo ja to do końca zostanę w tej górnej chyba....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko co ty opowiadasz za glupoty. bedziesz w dolnej tabelce zobaczysz:) super ze nie mialas juz tych paskudnych krwawien, ja testuje za 5 lub 6 dni. ale mi sie ciagnie ten czas teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szarlotko zostane pewnie z Toba w gornej... Wernus przez pierwsze dwa dni bylo krwawienie kolejne 2 plamienie i dzisiaj tez delikatne plamienie... :( ps. ja pisalam do Ciebie M kazal mi test kupic i jutro rano mam zatestowac bo sobotni wynik nie daje mu spokoju i mowi ze cycochy dalej wielgasne i ciemniejsze sutki tez wieksze... Ja w cuda nie wierze...:( Czuje sie w miare ok tyle ze w podbrzuszu czuje jakby ktos mi je napompowal i piersi bola przy dotyku.... :( Justys mowie Ci slonce ze moze brak objawow ciazowych to tez dobry znak;) Niedlugo wpadne bo ide z mlodym po zakupy Buzka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się już @ kończy, więc jestem pełna optymizmu i sił do nowych staranek :) a co się będę zamartwiać. Trzeba sie pozytywnie nastawić do tego i mieć lekki dystans. A pogoda taka piękna, a tu trzeba za biurkiem 8 godzin siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bede trzymac kciuki:-))ja w sumie na razie nie mam zadnych objawów wiec zaczynam myslec ze chyba nic z tego w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziek no wlasnie ja tez nie mam zadnych objawow i tez zaczynam watpic ale czekam cierpliwie:) co ma byc to bedzie.🌼 kamilla i jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moze brak oznak to dobry znak:-)) jak sie nie uda no to trudno ale zawsze jest nastepny miesiac :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) ale juz mnie ciekawosc zrzera bo chcialabym juz wiedziec czy cos jest czy trzeba szykowac sie na staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zzera no i z natury jestem bardzo niecierpliwa ale do piatku niedaleko jutro wracam do pracy to sie czyms zajme no i moj M wyjezdza na tydzien:-(((( bedzie mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jutro caly dzien na uczelni wiec tez mi zleci, w czwartek na zakupy, w piatek znow na uczelnie a sobote i niedziele juz jakos przebieduje bo bede zyla oczekiwaniem na testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys powinnam dostać w sobotę, ale u mnie to róznie bywało, zdarzały sie dwu - trzy dniowe opoznienia. A poprzedni mialam cykl 29 dni. i wtedy pierwszy cykl bralam clo i duphaston. Dlatego uznalam ze ten cykl tez bede miec 29 dni, ze @przyjdzie 5 dni po odstawieniu duphastonu. A tu jest juz 9 dni i nie przyszla. nadzieja sie we mnie obudziła:D dzieki za wsparcie, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×