Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ale nie masz sie czym denerwowac.... macica sie rozciąga i boli.... !!! a nerwy nie sa Ci teraz do niczego potrzebne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczynki mój M to już tak o mnie dba w piątek jak się żle czułam po tym odkurzaniu to zakazł mi sprzątania - w niedziele sam wszytsko zrobił cały czas pyta się jak czuję a jak mówię że mnie boli brzuch ale mnie mdli to zaraz najlepiej wysłałby mnie do lekarza kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam pytanie bo mam umowę na czas określony do końca lipca 2010r. czy jak przyniosę zwolnienie to ta umowa wygaśni mi ostatniego lipca czy przedłuży się do czasu porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja Ci kochana nie pomogę, bo się na tym nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wsi czytam was ale nie odpisuje... :) Berbelek jesli umowa ci sie konczy po 3 miesiacu ciazy to zostaje automatycznie przedluzona do dnia porodu jesli przed pracodawca ma prawo nie przedluzyc ci umowy. http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/jestes_w_ciazy_poznaj_swoje_prawa_i_przywileje_w_pracy-a_7162.htm tu masz swietna stronke wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z moich obliczen u ciebie juz spokojnie bedzie po 3 miesiacu czyli nie moze cie zwolnic ani roazwiazac umowy nawet jak pojdziesz na zwolnienie. Po porodzie bedzie ci przyslogiwal macierzynski wyplacany przez ZUS. Aha pamietaj ze L4 platne w ciazy 100% jest gdy przeracowalas minimum 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co wypada że na koniec lipca będę już po upływie 3 miesiąca bo ostatni okres miałam 18 marca tak?? czy się mylę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis art. 177 k.p. chroni przed wypowiedzeniem i rozwiązaniem umowy o pracę przez pracodawcę w okresie ciąży i urlopu macierzyńskiego, natomiast nie chroni pracownicy przed wygaśnięciem umowy w tym okresie. Gdy pracownica jest zatrudniona na podstawie umowy na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, umowa ta ulega przedłużeniu do dnia porodu. Art. 177 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 18.03-18.04- 1 miesiac 18-04-18-05- 2 miesiac 18-05-18.06- 3 miesiac wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 32 dc, zaczyna mnie pobolewać jakoś dziwnie brzuch, taki wzdęty mam, i śluz białawo - żółtawy jakiś dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:):):) Jak po weekendzie???? Dawno mnie nie było i musialam nadrabiać:( Dziewczynki głowa do góry:):)Będzie dobrze....u mnie 17 dc i dupa z tego cyklu bo pranie było tylko do 13 dc...:(potem już nie bo przez te krwawienia mój M się przestraszył i czekamy do jutra na wyniki:) Poza tym plamionka mam różowe:(:(Nie mam już siły o tym myśleć i gadać..... A w sobotę odprężyłam się na grillu....i po pierwsze: Koleżanka z PCO i wadą macicy...leczyła się 3 lata ,kilku lekarzy powiedziało że nie ma szans na dzieci...dzisiaj ma dwójkę:):):):):)Także wszystko możliwe:):)Córa ma 3 latka a synuś 5 miesięcy:):) A po drugie.....DOSTAŁAM MANDAT!!!!!!!!!!mUSIAŁAM PO GRILLU W NOCY WIEŹĆ TRZECH PIJANYCH NASZYCH MĘŻÓW BO Im się alarm włączył......na magazynie...i tak zapieprzałam że mandacik:(i punkty karne....ale wnerwiłam się na nich bo naprawdę darli mi się w aucie...śpiewali...otwierali szyby...i miałam dosć.....chciałam jak najszybciej w domu być.....no to byłam...mandat dostali do płacenia na spółe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja dalej plamiłam po pranku a w sobote @ przyszła niestety- to był cios:(:(:(:( leczę sie a tu nic- teraz trzeci miesiąc z clo i duphastonem- normalnie wysiadam nerwowo- M mnie ciągle pociesza, przekonywuje ze będzie dobrze ale same wiecie jak jest- dobrze będzie wtedy gdy będzie rybcia. %-tego znów zaczynam monitoring :(:(:( mam już tego wszystkiego dość :(:(:(:( ale może 13-ty cykl bedzie szczęśliwy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa.z mezem staramy sie o dzidziusia od stycznia.co miesiac mysle ze to juz ale niestety @ i tak przychodzi... a jak tam u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chcialam jeszce napisac ze za 5 dni@moze nie przyjdzie:-)) i juz nie moge przestac o tym myslec ale tez nie chce sie nakrecac, i musze sie przyznac ze dzisiaj kupilam da testy clear blu ale wytrzymam do piatku chociaz strasnie mnie korci;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć madziek my tez za każdym razem mamy nadzieje że sie udało ale rzeczywistość okazuje się w wiekszości przypadkach inna. to zycze by jednak Ci się tym razem udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz weteranką chyba jestem bo już 13 cykl- na poprzedniej stronie masz naszą tabelkę i tam jest napisane ile się kazda z nas stara. Kamilko jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×