Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

W przyszla srode umowilam sie z matula. Co ma byc to bedzie. Jak nie teraz to nastepnym razem. Moze poszla spac, sama nie wiem. A jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my czujemy sie w miare dobrze :) dzisiaj duzo spacerowalismy z M, pogoda była ładna :) brzusio czasem poboli, jak np teraz wieczorem :( ale ogolnie jest ok :) cycki rosna jak oszalałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie udowodniono mi jeszcze winy;) Kurcze dlaczego my kobiety musimy to znosic:P Faceci tez mogli by rodzic dzieci lub mieli @ co miesiąc. Czytalam ze pracuja nad antykoncepcja dla facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze z ta antykoncepcja nas odciaza i to oni beda barac. Chociaz z drugiej strony facet to facet i chyba lepiej nie ryzykowac;) Powiem Ci ze jedyne czego sie boje to porodu bo jestem malo wytrzymala na bol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja... nawet nie chce o tym myslec... mam nadzieje, ze to sie zmieni w ciagu tych miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo tego ze czuje zmeczenie to cierpie na jakas bezsennosc i mecze sie z zasypianiem a jak w koncu uda mi sie zasnac to nie slysze nawet budzika. ostatnio polozylam sie wczesniej tak o 21 i nie moglam zasnac mimo duzego zmecznia po pracy:P Udalo sie ok 3 nad ranem i M dobudzic mnie niemogl jak budzik zadzwonil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja xle teraz sypiam bo M ma nocki... a ja nie lubie byc sama w domu, na dodatek boje się burzy a na to dopiero sie ma.... nie wiem jak to bedzie.... wiec teraz siedze długo ale spie do 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak po porodzie poloza rybcie na piersi to kobieta zapomina ze tak bolalo ale ile w tym prawdy same sie przekonamy Ty slonko za ok. 7 miesiecy a ja moze za jakis czas jak sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sie uda ;) dobra kobietko uciekamy spac... juz prawie 1 ... zatestuj i daj znac... :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez ciezko usnac bez M. Jak mam gdzies spac bez niego to czuje sie strasznie dziwnie i nie moge usnac.Łóżko wydaje sie zbyt duze i jego nieobecnosc jest strasznie odczuwalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zatestuje jutro lub w sobote zobaczy sie:) Spijcie smacznie, kolorowych snow:) ja jeszcze M chyba pomecze o pranko ;) a co bede sobie zalowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzialek:* ;) ❤️ BERBELKU JESTEM Z TOBA I NIEZALEZNIE OD TEGO JAK SIE SPRAWY MAJA BEDZIE KOCHANIE DOBRZE, MUSI BYC!!!! TULKAM MOCNO I CZEKAM, PEWNIE RESZTA KOBITEK TEZ NA DOBRE INFORMACJE!!!! ODEZWIJ SIE SLONKO!!!! BUZIACZKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski kurde chyba w tym cyklu nic nie wyszlo:( dzis rano zrobilam test o czulosci 10mlU, jeden dzien przed terminem @ i nie wyszla nawet blada druga kreska:( ani sladu....... gdyby ciaza byla to hcg napewno bylo by juz w warotosci 10 a tu lipa. w sumie @ jeszcze nie ma wiec nie trace nadziei ale temperatura byla przez dwa dni 37,25 a dzis tylko 37 wiec troche spadla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
zrobiłam test i to samo słaba kreseczka...wczoraj koło 19-20 słaba kreska no i dzis o 7 rano słaba kreseczka:(czyli test jest jakis felerny, przestaje brac duphaston im szybciej dostane @ tym szybiej nastepne starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika nawet slaba kreska to ciaza a hcg moze bys jeszcze niskie i pokazuje slaba kreske zarowno wieczorem jak i rano. jak zrobisz test za 2 dni to kreska bedzie juz ciemniejsz na 100 % a w ciazy jestes na pewno bo testy jednak hcg wykryly skoro pokazaly blada kreske. ja w ciazy tez mialam blade kreski i to codziennie przez ok tydzien, dopiero potem byly ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
w pierwszej ciąży bete robiłam 13 dni po owulacji i wyszła 0.0 a 18 dni po owulacji już ponad 40 wiec rożnie to bywa. A jak to jest jak jestem a odstawie tabletki duphaston to dostane @ czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
cały czas temp miałam 37.1 jak na mnie to dużo wczoraj spadła do 36.8 no i dzis 37.1 dziwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mi9ała wczoraj siły żeby pisać musisałam sama sobie to ułożyć w głowie :( ale jest źle i to bardzo:( plamienia są nadal lekarz zrobił mi usg i powiedział że nie widzi dokałdnego zarysu pęcherzyka więc nie wie czy to ciąża normalna czy pozamaciczna ale szanse daje mi naprawdę małe albo wcale :( dziś robiłam bete i jeśli wyjdzie powyżej 1500 to może będzie szansa jeśli poniżej tzn że poronienie jestem załamana tak bardzo chciałam mieć to dziecko a tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbeku sloneczko wiem co czujesz bo juz dwa razy przez to przechodzilam...... z calego serca ci zycze zeby jednak dobrze sie ulozylo. a kiedy bedziesz miala wyniki bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
berberek trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie najlepiej powtorz bete za dwa dni jeszcze bo to wszystko wyjasni. mi tak gin kazal i wiedzialam co i jak. jak spadnie to znaczy poronienie a jak nie spadnie to znaczy ze bedzie dobrze z dzidzia. ja bede bardzo mocno trzymac kciuki zeby bylo ok. a gin nie dal ci zadnych tabletek na podtrzymanie? ja od razu przy plamieniach dostalam duphaston ale u mnie juz za pozno bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!!....Przepraszam że długo się nie odzywałam ale naprawdę brakuje mi dnia...:( Berbelku...ja wiem że nic Cię teraz nie pocieszy........wiem że masz totalną kurwicę na świat i na wszystko......miejmy nadzieję że beta wyjdzie jednak dobra....daj znać koniecznie..... Co do mnie beta wyszła 1,25 więc wiadomo że nic....ale robiona była w 14 dc więc bez sensu...no ale jak kazał tak zrobiłam...dzisiaj robiłam też progesteron bo 21 dc także odbieram wyniki koło 17.00 a w zasadzie moja mama odbiera...i zobaczymy czy progesteron nawala...mój M robił sobie morfologie ,trójglicerydy,cholesterol itp.....zobaczymy co u niego z tym...no i pozniej czeka go że tak powiem przyjemne badanie:):):):):)U mnie ból piersi jak zawsze w tej fazie...nic innego nie zauważam...jajnik mnie bolał w tym cyklu wczoraj np.....ale bolał a nie kłuł no i mam bóle jak na @...plamień dzięki Bogu nie ma...zobaczymy jak dalej... Dziewczynki widzę że coraz mniej nas tutaj...mam nadzieję że reszta to tylko przez pogodę nawala....i nie zapomniała o nas.... Wiolkcia kiedy masz wizytę?????Bo ja mam mieć między 8-10 dc....czyli jak @ będzie 8 maja to wizyta około 16 maja .... Kamilla.....kurczę Ty podejrzana:):):)Na kiedy masz termin @????Bo ja nie potrafię znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie dotałam nic na podtrzymanie bo nie mógł dokładnie zdiagnozować czy to ciąża czy nie :( ale może to też być pozamaciczna :( ale się boję tego wyniku bety :( ale i tak mam marne szanse:( justyś a ty przy poronienieach miałaś od razu krawawnienie czy najpierw przez jakiś czas plamienie?? bo ja mam tylko plamienie i nie wiem czy to może być już poronienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotko:) oby ten progesteron byl ok u ciebie kochana i oby sie wkoncu udalo:) u mnie dzis test negatywny:( nastepny w niedziele i we wtorek jak @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja w obu przypadkach mialam tylko plamienia i trwaly od tygodnia do dwoch a dopiero potem przychodzilo krwawienie ktore czyscilo srodek..... na poczatku mialam bole brzucha i delikatne plamki a potem juz coraz wieksze plamienia i u mnie niestety to byl sygnal ze poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys prosze opisz jak to u ciebie wyglądało??? nie wiem co myśleć może jeszcze się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×