Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kolokokta moj gin powiedzial ze mam 3 cykle z clo teraz miec i jak sie nie uda w ciagu tych trzech cykli to maz ma isc na badania wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04...... Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........????? wklejam zeby nam nie zaginela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, pytam bo ciekawa jestem czy moze innej dziewczyny mąz mial podobne wyniki do wynikow mojego... ja mam na razie spokoj ze staraniami, najblizsza szansa w lipcu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta ja Ci niestety nie pomoge bo wyniki mojego M są oki. zobaczysz zleci ten czas i bedziecie sie starankować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moj mąz ma złe wyniki i czeka go teraz 3 miesiace leczenia :/ Gin powiedzial, ze przy takich wynikach to nie bedzie ciazy, musi byc leczenie, m.in. CLO, ma brac przez 5 tygodni! A ja glupia tyle miesiecy sie ludzilam, ze bedzie ciąża, tyle nerwow a tu plemniki do kitu. Teraz tylko denerwuje sie, ze wczesniej nie pojechalismy na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce te 3 miesiace szybko zleca i bedzie dzidzia:) mi tez lekarze nie daja wielkich szans przez ten niesprawny jajnik ale wierze w to ze kiedys sie uda. jak nie w tym cyklu to moze w nastepnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest szansa ze wyleczy te swoje żołnierzyki więc teraz cieszcie się seksem (bez myśli czy to aby ten dzień własciwy, czy doleciały gdzie powinny)a potem bedziecie pracowac nad rybcia. :)) moje założenie w tym miesiącu to własnie danie sobie na luz, już chyba sie przyzwyczaiłam że i tak lipa z tego jest wiec powolutku sie wycofuje- jednak nie zamierzam zrezygnowac z leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi powiedzial,ze te zle wyniki to efekt goracych i dlugich kapieli a CLO ma brac jak hormony wyjda zle. No ale trudno, poczekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta slonko mojemu ojczymowi tez nie dawali szans na to ze kiedys bedzie mial dzidzie.Mial zaczac to leczyc itd bo faceciki byly kiepskie ( w mlodosci imprezowy tryb zycia ostre zarcie alkohol itp.), a udalo im sie i mam teraz brata o 14 lat mlodszego:) pisalam pare stron temu o poprawieniu sprawnosci facecikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jade na clo już 3 miesiąc(pisałam wczesniej) i trace już powoli nadzieje, werwę do bycia mamą- nie zrezygnuje z leczenia ale już nie ma tej iskierki we mnie :( pytałam się Ciebie wczesniej o testowanko ale cisza z twojej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odechciewa mi sie pisac slonce o sobie bo widzisz ze trzeci miesiac pod rzad ktos zyczliwy mi jedzie i wiem ze trzeba to olac ale boli... Czytalam wczesniejsze wypowiedzi a chodzilo mi o to jak sie teraz czujesz samopoczucie itp;) A iskierka sama sie zapali jak @ nie przylezie i na tescie II kreseczki sie pojawia, zobaczysz slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądze ze to jedna i ta sama osoba pisze do Ciebie- oczywiście nie pisałaś o ciązy tym razem ale wiesz jak jest- jak sie ktos uprze to nie ma rady. nie przejmuj się Kocik bo to nic nie da- niech sobie pisza co chcą- napewno trafia lekko w serduszko ale nie ma sensu. ja samopoczucie oki- głowa mnie boli ale to pewnie z niewyspania, marze o łóżku naprawde. czekasz do przyszłego tygodnia na betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam z matula i w nastepna srode pojedziemy:) A co do wpisow to chyba wiem kto to pisze... Niewazne kto, szkoda ze nie ma honoru sie przyznac no ale coz .... Nie mam kochanie 5 lat i nie bede sie z tak prymitywna osoba wdawala w pyskowki a w necie to kazdy odwazny jest bo jest anonimowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski glowy do gory kiedys musi sie nam udac:) kamilla to ja z niecierpliwoscia czekam na wyniki twojej bety. wiolkcia a ty slonce nie trac nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli rybcia ma byc to bedzie. Nie nakrecam sie bo nie ma to sensu. A ty Justys jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasie nie wiem. zastanowie sie. w sumie okres mam miec w sobote a najpozniej w niedziele wiec nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już zlecie i będzie wszystko jasne :):):):) kibicuje Ci bardzo :):):) i licze na "zarazki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia jak tylko sie uda to zarazki beda dla wszystkich staraczek obowiazkowo:) postanowilam ze nie robie jutro testu tylko poczekam do niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wytrwałosci justys. no to czekamy na wiesci od Ciebie w niedzielę, w środe od Kamilki,kto następny na celowniku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×