Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hejka wszystkim lachonom! :) a co to za pisanie po nocach? spać nie możecie czy co? Ja o 22.00 to jestem już padnieta... ale wczoraj były przytulanki po 5 dniowej abstynencji, więc wracam do życia :D Justyś, mysia, trzymam za was mocno kicukasy kochane :) oby się udało. Bo wiecie, sorry ,ale ciasnawo się robi w tej naszej górnej tabelce, więc spadać mi na dół i miejsca trochę zrobić ;) Te na dole nie mogą mieć przecież ciągle luzy i wygodę nie? No, też się cieszę że tak myślicie. U mnie dzisiaj fajnie, super się czuję, bo pogoda rewelacyjna. Jeszcze jutro i weekend!!!! Poza tym to przeszłam sobie na dietkę i już 2 kg mniej :) wiem, ze to tylko woda, ale zawsze człowiek się pozytywnie nastawia, jak cyferki na wadze lecą w dół. No to tyle o mnie :) Co tam u Was? Jak mija poranek? Mysia, testowałaś? Buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to gdzie jest nasza czekająca??????? Przeca już chyba wróciła z tych gór. HOP, HOP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tylko na sekunde zdac raport z wizyt. Usg nie mialam wiec plci dalej nie znjau... Posluchalismi serducha bilo jak dzwon... Dostalam juz skierowanie na pyszna glukoze :P Nasteona wizyta za 3tyg ale wczesniej bede miala wizyte na prywatne USG 3/4 D wiec juz pewnie wszystko bede wiedziala ... Buuu Malpa z tej gin, a ja tak sie nastawilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaTu bardzo się cieszę że wszystko ok szkoda że płci nie poznałaś :( ja muszę jeszcze poczekać do wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:)Ja jak zawsze w pracy:):).... Ktoś pytał czy się długo o pierwsze starałam...:)nic a nic...to była wpadka rasowa:)nie starałam się wcale...:)nie miałam problemów też żadnych w ciąży...plamień czy innych ....a teraz???? makabra:(:(:( Muszę wam tylko powiedzieć że wczoraj było pranko:):)nawet dwa razy,....i żadnego plamienia:):):):).....uuuuffffffff....zobaczymy jak dalej.....no a jutro progesteronik badam...trzymajcie kciukasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:)Ja jak zawsze w pracy:):).... Ktoś pytał czy się długo o pierwsze starałam...:)nic a nic...to była wpadka rasowa:)nie starałam się wcale...:)nie miałam problemów też żadnych w ciąży...plamień czy innych ....a teraz???? makabra:(:(:( Muszę wam tylko powiedzieć że wczoraj było pranko:):)nawet dwa razy,....i żadnego plamienia:):):):).....uuuuffffffff....zobaczymy jak dalej.....no a jutro progesteronik badam...trzymajcie kciukasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna no pewnie ze testowałam, wynik negatywny, nie bylo zadnych bldych kresek, tylko jedna franca. Tempka 37,1, rano troszke brzuch pobolewał. Boze jak ja sie denerwuje. berbelek Nowa, super macie. Ja chce do dolnej tabeeelkiiii!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szartlotko ale fajnie że nie było plamień :) hej kamilla co tam u ciebie?? ja się boję tej wizyty przez te plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki berbelku nie martw sie bedzie dobrze a co tak kamila dzis u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaona
Witajcie Czy ktos mogl by mi cos doradzic..@spoznia mi sie juz 7 dni ,w 12 dniu od stosunku robilam bete wynik 1u.. test ciazowy z apteki negatywny a @dalej nie ma nie wiem czy jest mozliwe by po tych 12 dniach beta hcg jeszcze nie wykazala ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaona
czyli teraz po 15 dniach od stosunku wyszedl by juz w 100% prawidlowy wynik? a jest mozliwe ze po tych12 dniach jeszcze nic nie wykrylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko dzisiaj idziesz do ginka i on na pewno powie Ci co i jak. Ciezko mi powiedziec od czego moga byc. Bedzie dobrze kochanie, musi byc. Niecierpliwa zatestuj jeszcze raz powinno juz cos wyjsc. A ilu dniowy masz cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia198888
hej wszystkim....\ My tez staramy sie o dzidziusia jestesmy ze soba 6 lat i chcemy powiekszyc rodzinke staramy sie trzeci miesiac. mam wielka nadzieje ze cos moze tym razem. niestety mamy taki problem ze ja jeatem po proszkach anty. tak sobie mysle ze troszke to nie sprawiedliwe jak kobitki biora proszki i bach jest dzidzius a ja przestalam staram sie i cio? trzymam za was wszystkie kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya Dziewczyny :) dzisiaj znowu pospałam.... :P berbelek tylko bez nerwów, na szczęście masz dzisiaj wizyte, więc wszystkiego się dowiesz..... Trzymam kciuki :) Witay Gosiu:) ja byłam po tabletkach, brałam je bardzo długo i w 4 cyklu sie udało :) także trzymam mocno kciuki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO szarlotkaL: Można wiedzieć ile twoja pierwsza pocicha ma latek? gosia : Po tabletka różnie bywa moja koleżanka zaszła w pierwszym cyklu inna dopiero w ósmym bo wtedy dopiero jej się cykl unormował.Niestety anty mogą dużo namieszać w organiźmie. Wszystko zależy od organizmu kobiety. Więc głowa do góry i do roboty ..... już pewnie niebawem wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja bralam anty 5 lat i juz 3 cykle bez nich jestem. Nie wiem czy zaczelam 4 cylk musi sie wyjanic sytuacja ale wiem jedno glowa do gory bedzie dobrze. Jezeli masz zyczenie zapraszam do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×