Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Witam ponownie, kolezanka z pracy powiedziala mi ze głupia jestem ze tak wczesnie testuje, ze moze ja mam urojona ta ciaze. Mowi ze 2 tyg po spodziewanej miesiaczce, to juz powinno byc wiadome, a 5 dni to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ja w obu ciazach w dniu spodziewanej @ mialam juz slaba druga kreske i byla widoczna. a uzywalam roznych testow i mialy czulosc 25mlU. teraz kupilam 10mlU wiec w sumie juz powinny cos wykryc ale boje sie jeszcze testowac. jakos wytrzymam do niedzieli albo soboty:) mysia zrob bete bo podobno niektore leki tez falszuja wynik testu, mi tak gin powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja tylko na chwilkę by sie przywitać- później będę na dłużej bo będę w pracy :) u mnie dziś 6dc- kolejna kuracja clo a 5-tego monitoring. mysia- z testami to jest różnie to zalezy tylko od stężenia hormonów naszych- niektórym wychodzą nawet przed @ a niektórym kilka, bądz kilkanaście dni po @. pozdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie leki Justys? ja bralam ostatnio antybiotyk duomox 750 czy to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys sama bym chciala wiedziec;) temp 37,3 duzo bialego śluzu bolace przy dotyku duze cycochy, sutki wieksze i ciemniejsze czasem odczuwam w nich tj klucie(nie wiem jak to uczucie opisac) i takie dziwne skurcze i ciagniecie w podbrzuszu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia nie wiem dokladnie o jakie leki chodzi ale nawet na ulotce testu pisze ze niektore leki moga falszowac wynik. kamilla ja za pierwszym razem mialam tak ze dostalam okres wiec myslalam ze sie nie udalo, ale piersi rosly i bolaly jak cholera wiec zrobilam test po dwoch tyg od miesiaczki i byly dwie krechy. ale niestety u mnie swiadczylo to o ciazy pozamacicznej ktora rosla w jajowodzie i musialam lezec w szpitalu ponad dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla tylko beta ci rozwiaze problem. w ciazy pozamacicznej beta zle przyrasta, tzn za malo niz powinna. a przy normalnej ciazy rosnie o 100% co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Justys to moze ja mam pozamaciczna dwa testy robilam juz jeden w 30 drugi w 34 dc i oba negatywne, jakby byl przyrost to chyba wyszlaby za drugim razem druga grecha/ martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia napewno nie masz:) nie martw sie. bo przy ciazy pozamacicznej testy wychodza pozytywne i to bardzo szybko bo beta rosnie duza ale potem jej wzrost staje sie bardzo wolny. ja mialam wtedy bete 1335 a to byl dopiero 4 tc wiec kazdy test to wykaze. wiec sie nic nie boj slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Justys, tak baardzo bym chciała zobaczyc dwie kreseczki, naprawdewymarzone. Nie da sie wytrzymac z testem, chce sie jak najszybciej dowiedziec czy to juz. mja kolezanka tego nie rozumie bo zaskoczyla w pierwszym miesiacu po odstawieniu tabsów, a ja sie staram, i czekam 8 miesiecy juz. Ona mowi ze czym ja s ie marwtei, ze mam przynajmniej luz, moge sie wyspac, itd. Cholera z niej, zero zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana:( teraz to już na maksa się zaczęły te plamienia próbuje się dodzwonić do gina ale nie odbiera :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaa
kamila znowu w wirtualnej ciazy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaa
czego??? głupoty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba swojej i naucz sie czytac nigdzie nie napisalam ze jestem w ciazy.... Pisze jak sie czuje a to roznica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja tez mialam plamienia ale gin mi mowil ze nie wszystkie sa grozne wiec mocno trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia0705
olej to, nie zawracaj sobie głowy glupotami masz ważniejsze problemy. A zwsze znajdzie się gdzieś jakiś wrzód.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niektorzy ludzie zyja tylko po to aby zatruc komus innemu zycie... Zawisc jest straszna. Mam w nosie to co pisze skoro jej nie pasi niech nie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia- spokojnie- cierpliwie wytrwać musimy te czekanie bo niestety nic nie poradzimy i czasu nie cofniemy a ni tez nie przyspieszymy. Kamilko oby to było co wszystkie mamy na mysli (rybcia). będziesz testować czy na betę idziesz w przyszłym tygodniu?? justyś trzymam kciukaski i za Ciebie by wzystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Kamilko lepiej nie komentowac i nie zwracć uwagi na takie rzeczy :):):):) nie znizajmy się do poziomu tych ludzi i nie wdawajmy się w pyskówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze jak jutro zrobie test o czulosci 10mlU to cos wyjdzie? to bedzie moj 32 dc a cykl mam 33,34 dni. w sumie mam 5 testow 10mlU i jeden plytkowy 25mlU wiec jest ich sporo do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentycznie tipik dla idiotek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×