Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kurcze cos mi sie wydaje ze jakby wszytsko bylo ok, to berbelek odezwala by sie. Te plamienia moze okazaly sie na tyle niepokojące, ze skierowal ja gin do szpitala? Czarne mysli mam. Mam nadzieje ze jednak wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi sie wydaje ze jakby wszytsko bylo ok, to berbelek odezwala by sie. Te plamienia moze okazaly sie na tyle niepokojące, ze skierowal ja gin do szpitala? Czarne mysli mam. Mam nadzieje ze jednak wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia a może jest za wcześniej żeby pokazały sie II kreseczki za niski pozim hcg ja w sobote zaczynam pierwszy raz clo i pozniej duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia a może jest za wcześniej żeby pokazały sie II kreseczki za niski pozim hcg ja w sobote zaczynam pierwszy raz clo i pozniej duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi sie wydaje ze jakby wszytsko bylo ok, to berbelek odezwala by sie. Te plamienia moze okazaly sie na tyle niepokojące, ze skierowal ja gin do szpitala? Czarne mysli mam. Mam nadzieje ze jednak wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia u mnie np tempka wczoraj jak zmierzylam ok 12 mialam 37,1 a dzisiaj z rana przed wstaniem z lozka 37,3:) do tego bezbolesna @ i tez nie wiem ocb:) co ma byc to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
mysia clo brałam juz kiedys ale potem przestałam teraz biore 1 cykl, okres powinnas dostac jak odstawisz duphaston, jak kiedys brałam to tak miałam, jutro miałam odstawic duphaston ale mam nadzieje że test jutro tylko sie potwierdzi i bede brac dalej, a w twoim przypadku to albo jestes a test tego jeszcze nie wykrył albo cos jest nie tak. życze Ci oczywiscie zeby było to pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi sie wydaje ze jakby wszytsko bylo ok, to berbelek odezwala by sie. Te plamienia moze okazaly sie na tyle niepokojące, ze skierowal ja gin do szpitala? Czarne mysli mam. Mam nadzieje ze jednak wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo duphaston tez bralam kiedys na wywolanie @, wiec gdybym nie byla w ciazy to powinnam dostac w koncu.... Czuje caly wieczór lekki ból w dole brzucha, w krzyzu , żylak nieustający:/ i jeszcze na dodatek w pachwinie mnie boli. Oby tempka nie spadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz. Kolorowych snów. Niech sie wszystkim przyśnią bociany. Doo poklikania w niedziele. :*************** Berbelku jak bedziesz to czytac, to pamietaj, że wszystkie trzymamy kciuki// Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie jak sie czujecie po clo bo ja wlasnie na sam wyjazd zaczynam i to odrazu podwojna dawke i obawiam sie ze bede sie zle czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie jakby ktos mi brzusio napompowal:P Jest ktos jeszcze czy mam sobie isc?? Berbelku slonko Wszystkie sie martwimy!!! Odezwij sie kochanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak pisalam:) mam do tego takie bezbolesne skurcze i ciagniecie w podbrzuszu, cycochy wciaz duze bolesne po bokach( najbardziej przy dotyku) w sutkach czuje takie klucie raz w jednym raz w drugim, tempka rano 37,3:/ sama nie wiem ocb A Wy kochanie jak sie czujecie?? Martwie sie tym naszym Berbelkiem bo od mometu kiedy napisala o tych plamieniach sie nie odezwala:( Mam nadzieje ze wszystko ok... co ja gadam musi byc ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla dziwne masz te objawy... a testowałas jeszcze raz ? co do berbelak to mam złe przeczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z rana moze zatestuje lub w sobote, co do objawow to dla mnie tez dziwne:( Nie wiadomo ocb:( mam gg berbelka i w opisie ma napisane ze nienawidzi tego dnia... napisalam juz zeby sie odezwala bo sie martwimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze M zabral ja na kolacyjke zeby uczcic ze im sie udalo lub z nadmiaru wrazen byla zmeczona i poszla spac. Plamienia sa zazwyczaj gdy jest niski poziom progesteronu i z tego co opisywala jak wygladaja wg. mnie mogly byc dlatego. Lekarz przepisze luteinke lub duphason i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten opis przeczytalam jak napisala o plamieniach wczesniej nie sprawdzalam wiec moze byl od rana ciezko mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby było wszystko ok to odezwałaby sie , prawda ??? a Ty Kamilla zatestuj jeszcze raz... zobaczymy... a co z tą beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×