Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

i nie wpisuje daty następnje miesiączki bo leki które biore po 1 działają antykoncepcyjnie apo drugie nie moge teraz zajść w ciąże do póki nie unormują mi sie hormony bo znowu mogłabym poronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o sprawy mieszkaniowe to my pomieszkujemy sobie raz u jednych a raz u drugich rodziców- tzn jesli pracuje to siedze i śpię u swoich a jak mamy wolne to u teściów- jesteśmy w trakcie remontu domku i może uda nam się wkońcu na wiosnę się tam zadomowic na stałę. natalko to przykre co Cię spokało- mam nadzieje ze te leczenie szybko przyniesie oczekiwane wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) moge sie do was dolaczyc? mam 21 lat @ powinnam dostac miedzy 10 a 11 stycznia, wiec troche mi sie spoznia, wczoraj testowalam ale niestety wyszedl negatyw nadal mam nadzieje :) nie mam zadnych typowych objawow ani na ciaze ani tez na okres pytalyscie jak z mieszkaniem ;) mieszkamy poki co u moich rodzicow, obydwoje pracujemy, juz niedługo sie wyprowadzamy w zupelnie inne, bajeczne miejsce :) tyle narazie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)........14.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01.01 Ktos mnie chamsko wykasowal :D Ale to nic nie dam sie splawic :P Strasznie nas tu duzo. Na jedno dobrze, bo razem razniej, ale to straszne, jak wiele kobiet, par ma trudnosci z zajsciem w ciazem. I dlatego ja np. jestem za refundajca in vitro :D I wogole, zeby lekarze przestali lekcewarzyc nasze problemy. Sama trafilam do pani ginekolog, ktoe stwierdzila, ze przesadzam mam sie wyluzowac i ze jeszcze jestem mloda :d Mile to bylo. Ale poszlam do drugiego gienia. I co jajeczka nie dojrzewaja :D Nie no, teoria mloda=zdrowa, poszla sie czesac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Wam :) Wczoraj zrobiłam test ciążowy (to już 2 w tym miesiącu) ale nie potrzebnie tak się pośpieszyłam bo przecież z mężem uprawialiśmy sex w dni niepłodne. Tak naprawdę to od soboty zaczeły mi się dni płodne, a kochaliśmy się przedwczoraj i wczoraj:)))) okres teraz powinnam dostać 28 stycznia więc cały czas mam WIELKĄ nadzieję, ze nie przyjdzie i wtedy zrobię sobie nastepny test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Acha jeśli chodzi o mieszkanie, to mamy wlasne tzn. własnośc męza ale niestety mieszkają z nami tescie czyli rodzice mojego męza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01.01 Ja dzisiaj miałam już całkowitego doła :( źle się czuję ostatnio-cały czas jest mi niedobrze i czasami chce mi się wymiotować,już schudłam dwa kilo i jeszcze ten ostatni okres był jakiś inny i króciutki (niepotrzebnie zrobiłam rano test i wyszła jedna krecha 😭 ) i teraz jestem prawie pewna, że to wszystko z nerwów :( Mam siebie dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. byłam dzis u endokrynologa i niczego konkretnego sie nie dowiedziałam wiec nie wyszłam z wizyty zadowolona. Wiecie co..? tak bardzo chciałabym żeby nasz rodzinka sie powiekszyła, ale jest jedna rzecz która mnie trapi i męczy 2 miesiące temu dostałam prace-naprawde super fajną prace- lubie do niej chodzic a to jest ważne, mam fantastyczna szefową... i nie weim... z jednej strony tak bardzo bym chciała a z drugiej jesli byłabym w ciązy to... to wiem ze praca i wszytsko przepadnie, a ja chcę pracować!co o tym sądzicie? dziewczyny w ogóle to skąd jesteście?? ja z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Anja nie możesz się poddawać, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, wszystkie tu na tym forum mamy te same marzenia - te same problemy! Co do mieszkania to mamy własne mieszkanie więc odchodzi nam kwestia mieszkania u rodziców czy teściów bo mieszkamy tylko we dwójke i bardzo chcemy żeby w naszym mieszkanku szybko zamieszkał mały lokator. A co do pracy- wiadomo ważna rzecz i myslę że jak się ma fajną pracę to można ją pogodzić z ciążą, nie jestem zwolenniczką siedzenia całą ciążę na L4 no chyba że byłoby zagrożenie - to wiadomo zdrowie dzidzi byłoby najwazniej Niedawno wróciłam ze spotkania z przyjaciólką - jest w 7 tyg.ciąży tylko jak była na usg w ubiegłym tyg. to lekarz mówił że nie wyczuwa akcji serca płodu, a podobno już powinno być i kazał jej badania krwi porobić. Mam nadzieję że badania krwi wyjdą jej pozytywnie bo wiem ile się starali o tą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że prace można pogodzić, tylko chodzi o to, że dopiero zaczęłam ta prace pracuję tam 2 miesiące i jesli udało by mi się w ciąże zajść np za 2 czy nawet 3 miesiące to nie wiem czy moja szefowa była by zadowolona gdybym przyszła i powiedział, że spodziewam sie dziecka, tym bardziej że tak krótko pracuje, rozumiesz?? moja przyjaciółka w 8 tyg okazało sie że ma obumarły płód, a teraz 2 znajome są w ciązy a ja patrze na nie i tak im zazdroszczę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myślę że z pracą samo się wyjaśni-myślę że jeśli szefowa jest w porządku to zrozumie że dla kobiety macierzyństwo jest najważniejsze, a jeśli będzie ci robiła problemy to znaczy że nie jest to taka wymarzona praca jak myślałaś,wiesz pracę zawsze można znaleźć czasem lepsza czasem gorszą a chyba dla wszystkich nas tutaj na forum najważniejsze jest dziecko- takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, pewnie że dziecko jest najważniejsze ale chciałabym zapewnic mu jak najlepsze warunki. wiec jeśli bede miała prace i pójde na zwolnienie bo cos bedzie nie tak, a potem na urlop jak urodze to mam za to płacone zawsze jakas kasa-to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, pewnie że dziecko jest najważniejsze ale chciałabym zapewnic mu jak najlepsze warunki. wiec jeśli bede miała prace i pójde na zwolnienie bo cos bedzie nie tak, a potem na urlop jak urodze to mam za to płacone zawsze jakas kasa-to jest ten plus dlatego jest to dla mnie ważne, a długo nie mogłam znaleźć pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo każda kasa się liczy przy dziecku bo jak wszyscy mówią dzidziuś pochłania mnóstwo kasy, a wiadomo że każdy chce zapewnić mu wszystko co najlepsze ja mam akurat stałą pracę pracuję już 6 lat w jednej firmie, pracuję w księgowości , a wy dziewczyny czym się zajmujecie zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dopiero do domku wróciłam.. Dzisiaj miałam coś dziwnego- krew w śluzie a miesiączkę powinnam mieć 22stycznia- chociaż mam nadzieje ze jej nie będzie.. :P Napisałam na forum i dziewczyny pisały że takie krwawienie jest gdy jajeczko się zagnieżdża... No zobaczymy, na tes za wczesnie pozostaje mi czekać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak mija dzień? ja właśnie siedze w pracy... d.Portugalczyka jak masz na imie?? ja wiem, że mnie nie zwolni, ona jest taka dobra że nie chciałabym żeby pomyślała że to wykorzystuję... rozumiesz? że dopiero zaczęlam pracę, z umowy zlecenie przeszłam na umowe o prace i od razu dziecko... rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Portugalczyka? a Ty się już długo starasz?? ja się najbardzije boje, ze mimo że mi sie hormony ustabilizują to owulacji nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natalka chyba nie ma tu jak narazie nikogo więcej na forum :P ja własnie sie szykuje na zajęcia.. dzisiaj mam egzamin :P a co ty mialas z tymi hormonami jak ci sie to objawiało? ja tez mam cos powalone bo jak nie wezme luteiny to nie mam miesiaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie było tak, że po tym poronienu mój lekarz wiedział żeplanuje dziecko wic zaczeliśmy robić po kolei badania i wyszła mi delikatnie podwyższona tarczyca tam norma była do 4,6 a ja miałam 4,68, i jego to troszke zaniepokoiło i dał mi skierowanie na inne badania takie jak: dhea, dhea-s, prolaktyna androstendrion, testosteron i okazało się ze tylko testostern jest w normie, a reszta pokręcona ma maksa, no i dostałam na uregulowanie hormonów i teraz czekam... bo przez te podwyższone hormony nie mam też owulacji więc zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie źle, ale mam nadzieje ze wszystko ci sie wyreguluje.. trzymam kciuki.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny dzisiaj mam 4 dzien płodny i zauważyłam, ze strasznie dużo mi śluzu leci, taki gęsty i jak oddaje mocz, to jest taki mocno żółtawy, a zawsze miałam jasno żółty. Wczoraj wieczorem jak leżałam w lóżku to czułam po lewej stronie brzucha takie ukłucia, tak jak by to była kolka... Codziennie mam parcia, czy to są oznaki ciąży? Kurcze, tak bardzo się stresuję żeby okres nie przyszedl, że już schizuję heh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze, to musza byc plodne. Sprawdzalam w kalendarzu. Ostatni okres dostalam 1 stycznia, a teraz powinnam dostac 28. A ten ciemno zolty mocz i klocia w brzuchu moga cos oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie obraz sie, ale to lekka paranoja robic test dzien po wspolzyciu, a 3 dni potem miec objawy ciazy... Tak nie mozna, bo szybko zeswirujesz... Klocie moze oznaczac owulacje. Moze, co wcale nie musi. Ja mialam wszystkie objawy owulki. Nawet testy owulacyjne pokazywaly 2 kreski. Ale niestety wcale jej nie bylo, bo pecherzyki rosly raptem do 0,5mm. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NowaTu24- Kochana ale ja nie robiłam testu dzień po współżyciu hehe. Z mężem kochaliśmy się też parę dni przed dniami płodnymi. Słyszałam że czasami zdarza się nawet w dni niepłodne zajść w ciążę więc dzień po stosunku w dni płodne zrobiłam test:P wiem że trochę przesadzam no ale strasznie mi zależy na 2 dzidziusiu i chciałabym jak najszybciej zajść w ciążę :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co kaman, spoznia mi sie juz jakis czas... jakas godzine temu zauwazylam na bieliznie rozowa plamke.. wydaje mi sie ze to poczatek okresu a wy jak myslicie? spadla mi dzis rano temperatura :( slyszalam ze podczas zagniezdzania temperatura moze spasc o 3-4 kreski na ok 2 dni i w tym czasie moga wystapic plamienia.. narazie tylko to trzyma mnie przy duchu czekam teraz tylko czy mi sie rozkreci @ czy zostanie tak jak jest napisalam ze staramy sie 3 miesiace, prawda jest taka ze wczesniej tez sie staralismy ale zaprzestalismy.. tak ogolnie to juz bedzie to jakis 8 cykl a nazywam sie Agnieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No umnie cisza.... Jak mi sie przesunie to ja strzele :P Daria wiem, co przezywasz. Ja to juz 1,5 roku mam. Ale zauwazylam sama po sobie, ze tak nie mozna. Ze to zle wplywa na mnie, i na nasz zwiazek. We wszystkim widzialam objaw ciazy. Ale przeciez wszystkie dobrze wiemy, ze nie ma objawow 3 dni po stosunku... 1 objaw to brak okresu. Koniec kropka... No i umnie narazie brak. Ciaze wykluczam, wiec juz cos organizm swiruje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×