Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czesc kobietki moje!!! Jak tam wam minął dzionek? u mnie spokojni,praca a teraz zaraz za domowe obowiazki sie zabieram-jakieś porządki musze porobic, ja juz dzisiaj mam 20 dzien cyklu czyli juz po dniach płodnych - okres koło 25 stycznia więc jeszcze trochę czasu zostało, nie nakręcam sie jakos specjalnie czy sie udało bo własciwie to nasz pierwszy cykl staran,więc pewnie nie bedzie tak łatwo, pisałam wam ostatnio o mojej przyjaciolce co lekarze w 7 tyg nie wyczuwali serduszka, ale wczoraj miala badania i juz serduszko bilo wiec wszystko jest ok , mam nadzieje ze w moim brzuszku tez szybko zacznie bic malutkie serduszko - bardzo bym tego chciala. postanowilam od nastepnego cyklu mierzyc sobie temperaturke bo w tym juz zaczelam ale przyznaje ze nieraz zapominalam zmierzyc a wiem ze w tej kwestii liczy sie systematyczność, a wy mierzycie temperaturki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
hej dołącze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
aniulka to pewnie będziemy razem testowały bo ja też mam termin @ na 25 styczeń, a jak juz każda z nas wie najgorsze jest to czekanie ! A tak wogóle to kilka słów o mnie: Mam 24 lata i tak od 5 miesięcy staramy się o dzidziusia, efektów brak ale zapał i nadzieja jest :) pozdrawiam was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!Kolejny dzień przybliża nas do nadziei na 2 kreseczki... Daria-rozumiem Cie doskonal, można normalnie oszaleć...czlowiek juz sam głupieje... dziewczyna portugalczyka-trzymam kciuki ;-) aniulka-dzis mój tez 20 dc (tak jak u CIebie) i około 25.01 nieoczekiwany @...masz cykle jak ja 30-31 dniowe?kiedy zakończyliście starania?my mogliśmy tylko do 15dc tak sie złożyło...ciesze sie ,ze Twoja przyjaciólka doczekala bicia serduszka...mój Aniołek żył tylko 6 tyg. a ja mialam łyzeczkowania w 12. tyg...zaczynam mierzyc tempke, ale jestem troche niekonsekwentna, dopiero sie ucze, zaczelam bardziej zwracac uwage na śluz... s28-hej!co tam u Ciebie słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
kasiulak no to już jest nas trzy które wkraczamy w nerwowy okres oczekiwania ale damy radę , razem raźniej :) Ja też nie wykorzystałam wszystkich dni płodnych bo mąż mi się rozchorował i nie miałam sumienia go maltretować :)ostatnio działaliśmy w niedzielę, może wystarcz, postawiłam na jakość nie ilość w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzeba miec nadzieje... No i dzialac :) U mnie dalej brak okresu. Od 5 cylki biore duphaston i od tej pory mam jak w zegarku, czwartek rano sie zjawiala. A teraz sobie sie spoznia. Budzi sie we mnie ciutke nadzieji, a tego nie chce , bo znowu bedzie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajniutko sie złożyło że we trzy bedziemy testowały w tym samym czasie, kasulak ja mam cykle tak średnio-30dniowe czasem nawet 35 ostatnią próbę w tym cyklu mieliśmy w 17 dniu cyklu, też podobnie jak s28 w tym miesiącu postawilismy na jakość a nie na ilość, gdzies zresztą czytałam ze za często nie można się kochać bo wtedy plemniczki nie zdążą dojrzeć, macie racje laski najgorsze to czekanie i zastawianie się czy przyjdzie @ i snucie cudownych wizji jak to już bedzie jak dzidzius zamieszka w brzuszku...ehh żeby to nastąpiło jak najszybciej.. a z tym mierzeniem temp to na początku cyklu mialam 36,4, a dzisiaj mialam 36,7 nie wiem czy to nie za mała różnica bo po owulacji powinna być wyższa temp. więc juz sama nie wiem, co prawda jak rano mierze temperaturke to na wpół śpiąco bo taki ze mnie śpioch i w weekend jak mam wolne od pracy to nie mierze bo sie nie budze o 5.30 tak jak w tygodniu, ale bede musiala zaczac w weekendy tez mierzyc zeby pomiary byly wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Podziwiam dziewczyny , które mają tak silną wolę i mierzą temperaturę, ja narazie nie mogłam się przekonać , zabardzo rostrzepana jestem i tak cud że zaczełam zapisywać cykl ale jak będe musiała to napeno dołączę do grona osób pobierających codzienny pomiar tempki:) ja w tym cyklu wypróbowałam test owulacyjny narazie trudno mi go ocenić bo stopniowo pojawiały mi się dwie kreseczki najpierw słabe a przez dwa kolejne dni widoczne , nie pozostał nic innego tylko działać z mężulkiem i zobaczymy czy będzie rezultat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam testy owulacyjne - kiedys na allegro kupilam ale jeszcze nie zaczelam ich stosowac, ale jak sie nie uda w tym cyklu to w nastepnym je wyprobuje, jak tam dziewczyny jakies plany na weekend? my w sobote jakis wypadzik na miasto z przyjaciolmi planujemy, a w niedzielę ja leniuchowanie a mężuś niestety do pracy idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Nowa tu 24 Jeśli chodzi o nadzeje to nie odrzucaj jej rozczarowanie i tak będzie takie samo. Ja już przerobiłam cykle w których miałam wszystkie objawy ciążowe i byłam prawie pewna, że się udało jak również takie w których wmawiałam sobie "nie licz na ciąże to miło sie zaskoczysz"- ja za każdym cyklem liczę w duchu ze się uda i tak samao przeżywarozczarowanie zresztaa jak każda staraczka :) W tym cyklu postaniowiłam jedno nie kupię testu dopuki nie nastąpi dzień planowanego okresu i nie bęę sobie wmawiac objawów których barak ale czy się uda :) tak podpowiada rozum a serducho i tak zrobi swoje ale sie postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
anulka ja też juz myślę o weekendzie uwielbiam końcówkę tygodnia i odliczanie do weekendu:) Mam podobne plany co ty w sobotę imprezka w niedzielę lenistwo z tą różnicą że mój mąż będzie lenił się ze mną bo mamy weekendy wolne! W tygodniu intensywnie pracuję więc z reguły w weekendy nadrabiamy zaległości towarzyskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 trzeba korzystać z życia towarzyskiego bo jak pojawi się upragniona dzidzia to zawładnie naszym całym światem i cały czas będzie poświęcony tej malutkiej istotce. a tak wogóle dziewczyny jakie są "najskuteczniejsze" pozycje seksualne żeby zajść w ciążę? słyszałyście o jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! o czym mogą świadczyć skąpe miesiączki? pojawiła się wczoraj, jedna podpaska ubrudzona niewiele i dziś troszkę tylko przy podcieraniu. pytam bo tak sobie sama myślę że może to był cykl bezowulacyjny skoro nie miało się co złuszczać? czekam na rozsądne podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moge się przyłączyć ? Staramy się od 3 miesięcy jeszcze nic, z obliczeń to od jutra dni płodne więc mam nadzieje, że może w tym cyklu nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olik.BB szczerze mówiąc pierwsze słyszę że jak cykl jest bezowulacyjny to miesiączka jest skąpa, słyszałam natomiast, że jak sie pojawia takie krótkie jednodniowe krwawienie to jest to oznaka ciąży (moja kumpela miala tak dwa razy i dwa razy to była ciąża), więc moze zrób test ciążowy, pozdrawiam i życzę Ci żebyś ujrzała upragnione dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj czarna - czekolada to trzymamy kciuki za twój pracowity weekend! i czekamy na efekty w postaci upragnionych dwoch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co było to faktycznie krwawienie czy tylko plamienie. myślę że ciąża to nie jest bo z przyjściem krwawienia ustała bolesność piersi więc chyba wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olik- u mnei też koleżanka miałą małe krwawienie , jakiś dwa tygodni po nim pojawiły się wymioty , ból piersi , zrobiła test , 2 kreseczki:) Także wszystko możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie ile bym dała. nie mam już nadziei żeby myśleć że to może być możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka ja nie mierze temperatury. ja jestem juz po dniach płodnych, czekam teraz na @ termin mam na 20... strasznie sie denerwuje bo jestem pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek, boje sie ze za bardzo sie nakręcam :((( jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) widze, że jestem tu dziś pierwsza... Nerwusku26, czy rozmawiałaś ze swoim lekarzem, czy możesz tak od razu próbowac po odstawieniu? zazwyczaj trzeba dac organizowi dojść do normy po hormonch... siedze własnie w pracy i zaraz zabieram sie za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ;) moja historia jest prosta,kochalam sie z chlopakiem w dni plodne jeden raz i wyszlo... wczoraj popoludniu robilam test i wyszly 2 kreseczki, podobnie jak dzisiaj z samego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje! też bym tak chciała.. Ja zauważyłam pare dni temu troche krwi na bieliznie czytałam że tak jest przy zapłodnieniu, a nigdy wczesniej mi sie tak nie zdarzyło przed @ a mam mieć 22 chociaż mam nadzieje ze nie przyjdzie hehe :) już nie moge sie doczekać zeby zrobic test ale narazie jeszcze za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):) witam nowe kolezanki na naszym topiku :):):) u mnie mega nerwówka- coraz bliżej tego sadnego dnia. narazie nie mam żadniusich objawów na @ jak i na jej brak :( masakra normalnie. w poniedziałek się wszystko wyjasni- ależ chcialabym zrobić taki piekny prezent dziadkom i rodzicom i onznajmic im iż zostaną dziadkami:) ale bysmy wszyscy mieli radochę. pozdrowioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01.01 dzieczyny wpisujcie się do tabelki byśmy miały lepszy obraz naszych staranek i wogóle co i kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem roztrzesiona... Widze 2 kreske... Ale nie wierze, moze mi sie zdaje... Chcialam zrobic foto i wam pokazac... ale mi nie wychodzi... Nie widac jej na foto, wogole jakies rozmazane... Nie no... Jesli to prawda to cud... Ej nie ma kto potwierdzic mi, ze jest ta 2 krecha. Moze mam ommay i jej nie ma... Ale zawsze byla 1 i biale pole, a teraz jest druga rozowiutka... Dziewczyny to nie mozliwe. Jutro powtorka... Z rana... Ale jakim cudem...Nie cos mi sie zdaje... Dla mezusia poweim jutro jak powtorze i bede miala pewnosc 100%... Narazie go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowatu gratuluje- mega się ciesze razem z Toba. ekstra- to czekamy na informacje jutro z rana- napewno to ciąża-bo kreska bez przyczyny się nie pojawia- a blada bo może to wczesna ciąża- albo że mocz nie z rana:):):):)) a miałas jakies objawy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×