Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość zaintrygowana31
Cześć wszystkim Nie mogłam sie doczekac do poniedziałku i dzisiaj rano zrobiłam test. Jestem jeden dzień po spodziewanej miesiączce i wyszły mi 2 kreseczki :) Co prawda ta druga jest bardzo blada ale widoczna więc za 2 dni zrobie ponownie i może będzie już lepiej. Jestem w takim szoku ponieważ 2 dni temu wyszedł mi zdecydowanie negatyw. Mój partner wyjechał na kilka dni a przeciez nie powiem mu o tym telefonicznie i aż mnie rozsadza. Ręce mi się trzęsą a najgorsze, że muszę iść do pracy na cały dzień a napewno na niczym się nie skupie. Dziewczyny 2 kreski!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kobietki, również gorąco witam nowe staraczki szarlotka80, aniulka8105, natalka1234:) Jest nas coraz więcej, ciesze się :) Przepraszam że się nie odzywałam, ale wczoraj miałam wesele kuzynki i jak wiadomo cały dzień latania, fryzjer itp. zaintrygowana31 GRATULACJE fasolki:) Ta druga kreseczka napewno oznacza ciąże. Jak to potwierdzisz następnym teścikiem to szybko zdawaj nam relację:) szarlotko życze Ci aby te starania były peeełnnneee rezultatów:) aniulka8105 mamy taki sam staż małżeński:) i zaczynamy starania o dzidziusia, aby efekty przyszły jak najszybciej:) Współczuje tego co przeszłaś:( Aległówka do góry, tu z nami będzie weselej:) natalka1234 witaj i również życze jak najszybciej fasolinki:) A co tam u mnie: a więc @ mnie już opuszcza nareszcie, bo mój mąż nie może się już doczekać kiedy zaczniemy działania hehe:)Myśle że w 10 dc zaczniemy, dziś mam 5 dc:) Myśle że może powinniśmy zrobić tabelkę abyśmy mogły się nawzajem lepiej poznać i kontrolować co Wy na to? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez do Was chcialabym dolaczyc. Mam 24 lata, w sierpniu wyszlam za mąż i staramy sie juz od pół roku i nic... U mnie jest jeszcze taki problem, ze mam nadzerke i odwiedzalam wielu lekarzy- wiekszosc byla za tym by na razie nic z tym nie robic bo mam dobra cytologie no i rowniez ze wzgledu na to, ze chce zajsc w ciaze. Czasami przez to, ze nie moge zajsc w ciaze przezywam bardzo zle chwile, nie moge zniesc widoku ciezarnych kobiet itd. Jestem juz po okresie i znowu nadzieja. Wiele czytalam na temat ciazy i jutro ide sobie kupic wiesiołka w tabletkach na lepszy śluz, kwas foliowy i moze testy owulacyjne. Troche sie rozpisalam :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolokokta:) no to zaczynamy razem staranka:) Ja też już po @. Ale zaczynam za pare dni, bo wiadomo pierwsze dni po @ nie płodne. Hmmm co do nadżerki to szczerze to niewiem czy to coś może przeszkadzać, ale skoro lekarze twierdzą że narazie ją zostawić w spokoju to nic tylko nadal się starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK L.STARAŃ TERMIN @ Majeczka87 ...........23................3.................03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?.................? szarlotka80.............?..................?..................? aniulka8105.............28................1.................? natalka1234.............?..................?.................? kolokokta................24................6.................? :):);) Wszystko możliwe:) zaintrygowana31......?.................4..................2 kreseczki:) Dziewczynki zrobiłam tabelkę jak coś nie tak uzupełniłam albo wogóle nic nie wpisałam to poprawcie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko świetny pomysł :) No to teraz przy Was czuję się trochę starawo :/ Ale musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze i będziemy szczęśliwymi mamami :) Moja przyjaciółka czekała na maleństwo 7lat i w sierpniu ubiegłego roku urodziła cudownego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anju broń Boże jakie starawo:) jesteś tak samo młoda i w kwiecie wieku jak my:) Jejku nie daj Boże czekac tyle na maleństwo, 7 lat!! Wyczekała się ale ma swoje cudeńko:) Anju a kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze i będziemy szczęśliwymi mamami :) - ŚLICZNE ZDANKO TEGO MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin następnej @ mam niby na 2.02 ale już od 29-30.01 mogę się jej spodziewać bo coś ostatnio zrobiły mi się jakby krótsze cykle nawet co 23-24dni ;/ Oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Napisze, ze juz jestem na jednym topiku juz ponad rok. Mam 24 latka. Jestem ponad 1,5 roku po slubie. Od tej pory sie staramy i nic. Bralam juz 2 cykle CLO, od 5 duphston. !14stycznia mam dostac @ i przyjdzie bo mialam przerwe w CLO i jajniki same nie wytworzyly pechcerzow. Wiec znow wracmy do CLO. W nastepnym tyg. planujemy zrobic badania nasienia meza. Powiem, ze po CLO ladnie rosna pecherze, ale jeszcze nie mialam spr czy pekaja. 28stycznia ide zobaczyc czy pekna. To tyle o mnie. Mam nadzieje, ze bede mogla od czasu do czasu z wami popisac. Pzdr., i zycze owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz26
Czesc majeczka znamy sie juz:) ja juz 26 a nie 25:) Dołacze do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jesli mogę to chetnie się do Was dołącze. a więc krótko o mnie: mam 27(jeszcze przez kilka mięsiecy :) )lat. Z mężem staramy się o dzidzię już 9 miesiąc;/;/;/ . W październiku poszłam do ginka- dął skierowania na badania dla mnie i męża. mi wyszły za wysokie hormony androsterdion a maż miesci się w normach lecz nie są one szczytem marzeń. W listopadzie zaczęłam kurację z metformin no i 27-go ide na kontrolę- o ile nie zajde w ciążę to zacznie się mój monitoring owulacyjny. teraz czekam na @ a to już 18-tego- więc coraz bliżej. stres wielki i z dnia na dzień wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK L.STARAŃ TERMIN @ Majeczka87 ...........23................3.................03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? szarlotka80.............?..................?............ ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? wiolkcia..................27................9................18.01 Wszystko możliwe zaintrygowana31......?.................4................ ..2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca79
Witam...jestem tutaj nowa...ja staram się o dziecko 10 lat i w przyszłym tygodniu mam zabieg in vitro...ja też chcę zobaczyć DWIE KRESKI PO TYM ZABIEGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) chciałabym się również do Was dołączyc... mam 23 lata, od 14 miesięcy staramy się o dziecko, obecnie przeszłam 3 minitoringi cyklu z których wynikło że są bezowulacyjne :( męzus jak najbardziej OK ;-) obecnie czekam na okres i od nastepnego cyklu startuje z CLO ;-) mam nadzieje ze szybko się nawzajem poznamy i razem będziemy starać się jakoś pchac do przodu... PS musze jeszcze raz wszystko przeczytac żeby cokolwiek zostało mi w głowie o was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha robilas jeszcze jakies badania. Ja mialam robiona prolaktyne bez obciazenia- wyszla w normi (te badanie na wlasna reke) Chodze non stop na monitoring. Ale teraz pierwszy raz mam isc 15dc zobaczyc czy pecherzyki pekly. Bo 16dc biore juz duphaston. Lykam falvit. A u was jak... Teraz chce zakupic wiesiolek. Bo przy CLO sluzu u mnie prawie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, widzę że nas coraz więcej na forum-super!! zaintrygowana31 serdeczne gratulacje!!! ja jak na razie na etapie prób bo @ spodziewam się ok.25 stycznia (fajnie jakby nie przyszła) ostatnio mi koleżanka podpowiedziała, że po każdej próbie nogi opiera o ścianę bo to podobno pomaga żeby plemniczki dostały sie tam gdzie trzeba:) więc tez zaczynam to stosować. a jak u was? jakieś tajemnicze sposoby? Słodkich snów Wam życzę no i pracowitych nocy oczywiście! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dopisuje:) NICK WIEK L.STARAŃ TERMIN @ Majeczka87 ...........23................3.................03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? szarlotka80.............29.................1............ ......21.01 aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? wiolkcia..................27................9........... .....18.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chciałabym się do was dołączyć :) mam 22 lata i już od 4 miesięcy staramy się o dziecko :P miesiączkę powinnam mieć ok 22 stycznia, ale mam nadzieję że jej nie będzie ;) pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK L.STARAŃ TERMIN @ wiolkcia..................27................9.................18.01 szarlotka80.............29................1.................21.01 majnona.................22................4.................22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? cześć dziewczyny. pozwoliłam sobie uporządkować tabelkę według dat @. będzie lepiej widoczne kto teraz będzie na celowniku :):):) pozdrowienie z zaśnieżonego śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ wiolkcia..................27................9........... ......18.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie.W tym roku skończę 26lat.Ja także staram się o dziecko od kwietnia 2009.Mamy już 3letnia córeczkę urodzoną w 2006roku.Z pierwszą ciażą też nie bylo łatwo.Mam bardzo nieregularne i wydłuzone cykle(nawet 45dniowe) nigdy nie wiem kiedy mogę sie spodziewać@.Przed pierwszą ciążą wyszło że moje cykle są owulacyjne.Przed podjeciem starań tym razem zrobiłam rózne badania wyszło ze teraz wszystko jest niby ok ale ciąży ciągle nie widać.Już stosowałam testy owulacyjne ,które niby pokazywały owulację.Stosujemy metode objawową i nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpisujcie się do tabelki :):):) będzie nam łatwiej wszystkie poznać. lekarze często mówią że jeśli wszystkie wyniki są oki to głównym powodem jest psychika- ze za bardzo chcemy- ale jak tu przestac o tym myśleć ??!! to w moim wykonaniu nie jest realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz26
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ wiolkcia..................27................9........... ......18.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3................03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? Moze troszke opisze o sobie jestem juz na podobnym forum ale chetnie do Was dołącze Staram sie o dzidzie 3 miesiac juz raz byłam w ciaży ale w 5 tygodniu poroniłam tzn serduszko nie zaczeło bic i byłam w szpitalu na zabiegu mineło juz 7 miesiecy :(( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23....................................11.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? witajcie :-) skoro według okresu to wrzucam się na góre ;-) NowaTu... tak przebadałam się... i ja i mąz... problemem u mnie jest owulka 1. bardzo żadko jest a po 2. jak jest to za poźno i cos tam że nie zdolne jajko do zapłodnienia.. w nowym cyklu zaczynam brac własnie CLO i wiesiołek ponieważ własnie słyszałam o tym że jakos po CLO sucho ;-) no i tez oczywiscie monitoring cyklu który mam zacząć od 12 dc.. ehhh mam nadziejej ze szybk się nawzajem poznamy... jesli chodzi o mnie nie mam żadnych tajemniczych metod a przynajmniej juz nie mam ;-) próbowałam cudów na kiju ale jak widać nadal ciązy nie ma... wiec dałam sobie spokoj... teraz oddałam się w ręce lekarza i pigułek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Chcialabym się tez do Was przyłączyc:) Mam już jedno dziecko (2 letni synus) rodziłam cesarka i teraz staramy się od miesiąca o następne. Jeden test zrobiłam i wyszedl negatywny, ale teraz coś czuję, że się udało ponieważ mam lekkie pobolewania brzucha, plamy na twarzy mi powychodziły i dostalam straszny apetyt na słodycze. Okres powinnam teraz dopiero dostać 28 stycznia wiec jeszcze trochę muszę poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za błedy :( pisze szybko i dopiero jak czytam to je zauważam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dario23 :-) w takiej sytuacji kibicujemy... skoro czujesz że ktos mógl zamieszkać pod twoim serduchem to jak najbardziej ściskamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki :) ale cos czuje, ze nie wytrzymam tak dlugo i chyba szybciej zrobie sobie test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.. test mozna zrobic wczesniej... tylko trzeba wziąc pod uwage to że moze nie wyjsc.... ale wiesz walka trwa do pierwszej krwi ;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×