Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 kasiulaha................25................10.............ok.20.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowana31
Cześć wszystkim :) W końcu mogę napisać bo ostatnie 3 dni były straszne. Tylko praca, praca i praca. W dodatku czuję się jakby mnie coś potrąciło. Brzuch co prawda nie boli ale mdli mnie cały czas. Zrobiłam dziś rano znowu test i wyszły 2 solidne kreski więc na mój pierwszy test robiony dzień przed okresem było po prostu za wcześnie. Teraz tylko wizyta u lekarza zeby sie upewnic ze wszystko ok. Powiem Wam, że mnie bardzo pomógł wiesiołek, albo to po prostu zbieg okoliczności. Zaczełam go łykać w dzień ostatniej miesiączki i dokładnie wiedziałam kiedy mam owulacje bo wczesniej miałam z tym problemy no a skończyło się to 2 kreskami na teście więc może warto spróbować :) Życzę powodzonka. Idę się położyć na trochę bo padam z nóg ale jeszcze dziś się odezwę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, jak tam wam minął dzień? ja dopiero wróciłam do domku,wymarzłam starsznie i teraz popijam sobie herbatkę z cytrynką i sparwdzam co tam na naszym forum, jutro spotykam sie z moją przyjaciółką, która jest w 7 tygodniu ciąży-starali sie 3 lata i zakończyło się inseminacją -lekarz dawał małe szanse - a udało się za pierwszym razem! dbaj o siebie zaintrygowana bo wiesz najważniejsze są 3 pierwsze miesiące, mam nadzieję że z każdym tygodniem coraz więcej nas będzie zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? uzupełniłam się w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o olejek z wiesiołka to brałam go 3 miesiące, takze brałam castangus i tez na nic. ale to zapewne nie było w stanie mi pomóc gdyz moim problemem sa podwyższone hormony niestety. zobaczymy czy te obecne leki mi pomogą- narazie 2 miesiące na nich jade. oczywiście spodziewałam się cudu juz po pierwszym miesiącu - ale nie było tak kolorowo. zobaczymy co teraz los przyniesie :):):) ja jeszcze jestem w pracy i tu zostanę do 21-ej;/;/;/ więc jeszcze troszkę i domcio :):):) NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 aniulka8105.............28................1..............ok.25.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 NowaTu24...............24.............16(w tym 2zCLO)...14.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 aniulka8105.............28................1............. .ok.25.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....? TeZ zakupilam wiesiolek i czekam na info na innym topiku jak sie go bierze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz26
Wiesiałka bierze sie od zakończenia @ do owulacji 3 razy dziennie po 2 tabletki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Ależ kwitnie mój topik:), kurcze sama go założyłam a mam tak malutko czasu i nawet nie mam kiedy z Wami babeczki podyskutować:) Ale ciesze się ze nas przybywa, coraz większe nasze grono wirtualnych przyjeciółek, z którymi mozna porozmawiać o tych tak waznych dla nas sprawach:) agaz hej :) no my to już się znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie trzymamy wszystkie kciuki za Mychę i jej upragnione dwie kreseczki Z jakich miast jesteście dziewczyny? bo ja Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka dokładnie tak jak napisała agaz26 . :):):) pamiętaj do owulacjii i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamillla
trzymam za was kciuki dziewczyny ja z mezem staralismy sie ponad 2 lata i nic az gdy dalam sobie spokoj i pogodzilam sie z mysla ze moze nie dane mi zajsc w ciaze to nie dostalam ciotki gdy zobaczylam 2 kreski to nasza radosc nie miala granic dzis nasza corka za niedlugo bedzie miala roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ale najważniejsze że się udało i macie cudowne maleństwo:) ja tez trzymam kciuki za wszystkie aktywne kobitki na tym topiku:) agaz a jak tam po wizycie? byłaś u ginka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz26
Czesc Majeczka nie byłam przestało mnie bolec ale dla pewnosci pojde w czwartek bo sie denerwuje ze cos moze byc nie tak pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie czekajace na 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Zaintrygowana Gratuluje :-D bo nie pamietam czy wczesniej to zrobiłam ;-) A Wam dziekuje za słowa otuchy ale wiecie.. po tylu porażkach czekam spokojnie na okres... testów juz nie robie od kilku miesięcy.. początek był straszny.. co chwila test i nadzieja "a może się myli" ;-) ja jestem ze śląska :-D dzis powolutku kłade się spac ale jutro postaram się zaglądnąc na dłużej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaz trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki żeby wszystko było dobrze:) Wiem jak to jest jak się czegoś obawiamy idąc go ginekologa, normalnie strach zżera:( . Ale będzie wszystko dobrze, zobaczysz;) Chyba juz uciekam do łóżeczka, ale coś mi się spać nie chce kurcze:( Buzialki do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora*24
Hej mozna sie przylaczyc???:) Krotko o mnie, mam 24 lata, od ok.dwoch lat sie nie zabezpieczamy, z czego tak naprawde 2 sie staramy :) mam potwierdzone pcos:( zero owulki bez wspomagania... W tym cyklu mialam owu ale juz mnie brzuch boli jak na@:( wiec na pewno nici,,,pozniej przerwa i od marca badania nasienia i hsg:( bardzo bym chciala zeby teraz sie udalo,boje sie tych badan i ich wynikow bardzo!!!Trzymam kciuki za kazda z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora*24
od dwoch cykli sie staramy tak naprawde:) jak teraz nic, to dopiero w alto zadzialamy bo slub mamy:):P ale ciezko tak sie starac wiedzac ze z plodnoscia nie jest oki:( wczesniej myslalam ze moze sie uda bez leczenia, no ale niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Anja.S ...................32................24................? Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....? natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01.01 hej. Wpisalam date spodziewanej @ Widze, ze niektore z Was mialy juz monitoring. Ja mam wizyte u lekarza w przyszlym tygodniu i zrobie sobie wszystkie potrzebne badania. Boje sie, ze cos z hormonami nie tak :-/ no ale trzeba sprawdzic... Niedlugo mam plodne dni wiec zobaczymy co z tego wyjdzie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. wiem że badania i wyniki mogą być stresujące ale popatrzcie na to z drugiej strony. będziecie wiedzieć że coś jest ewentualnie nie tak- więc bedzie łatwiejsze leczenie i szybsze a nizeli metoda prób i błędów- ja też sie nakręcałam przez kilka miesięcy- co miesiąc widziałam u siebie ciąże- ale po badaniach i zaczęciu leczenia troszkę ze tak powiem jest lepiej- oczywiście ciągle myślę czy się udało w danym miesiącu ale już nie tak panicznie. u nas ciągle sypie śnieg- fajna zima ale ja bardziej wole ciepełko- tęskni mi się za słoneczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wiolkcia ja rowniez jestem z ciepłolubnych ;-) i czekam na lato... zgadzam się z tobą, że lepiej wiedziec co jest nia tak bo przynajmniej można to podleczyć a nawet wyleczyć, a wtedy szanse na ciąze większe.... skusiłam się na test.. ale bez niespodzianek 1 kreska.... wiec czekam na okres i oby przyszedł jak najszybciej !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layrencja33
Witam dziewczyny:)Mogę się przyłączyć? Dziś powinnam dostać @-ale jak na razie nic.Mdłości mam od 6 dni,ból piersi również.Wczoraj w południe zrobiłam test ale nie stety 1 kreska:(Dziś piersi tez bolą ale doszło jeszcze mrowienie. Mam 33 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mycha przykro mi że jak narazie bez 2 kreseczek. ważne by się nie poddawać i myśleć bardziej pozytywnie- co nie jest łatwe ale konieczne bo inaczej do psychiatryka nas by wysłali. ja za godzinkę musze iśc do pracy ale bardzo mi sie nie chce wychodzić na te zimno- oj baaaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!..może troche o sobie...mam jeszcze 28 lat (ale juz nieługo), prawie 3 letniego synka i od czerwca 2009 r. zaczęlismy starac sie o rodzęnstwo dla niego , jestem po cesarce wiec chciałam odczekać zalecany czas...gdy w lipcu sie udało to szybko radość ustała-ciaza biochemiczna, w sierpniu gdy @ spóźnaił sie 10 dni byłam juz pewna, ze to ciaza i urodze ślicznego dzidziusia...w 12 tyg okaząło sie, ze przechodze poronienie wstrzymane...ból psychiczny chyba gorszy od fizycznego...ale sie nie poddawałam...lekarz zbadal, wszystko ok, moze sie Pani starac, wiec posłuchaliśmy...w grudniu gdy centralnie kochaliśmy sie w dni płodne nic z tego nie wyszło...teraz znów jesteśmy na etapie starań, a moze juz po...bo cykle mam 30-31 i ostatni raz staralismy sie 15 dc...moze dzis poprawimy....takze planowany ale wcale nie oczekiwany @ mam miec około 25.01...a co do metod, to posłuchałam sei koleżanki i po starankach trzymam miednice lekko uniesiona i nogi oparte o łóżko...moze cos a tym jest....wiec jeśli znajdziecie dla mnie miejsce w swoim gronie to bede razem z wami dzielic sie radami, słuchac rad innych, cieszyc sie z 2 kreseczek...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) więc ja ma 21 lat :) ciężko mi powiedzieć ile nieudanych starań mieliśmy bo odkąd poroniłam ze 3 miesiące sie nie zabezpieczaliśmy i nic, potem zrobiłam wszytskie badania i okazało się ze mam tak wszytskie hormony popieprzone że nie mam przez to w ogóle owulacji :( więc juz 4 miesiąc biore leki. a dziś ide właśnie do endokrynologa... dziewczyny a jak u Was sprawy mieszkaniowe? Macie swoje mieszkania, wynajmujecie, z rodzicami mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×