Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nowatu gratulacje kochana!!! Ale dałaś nam super wiadomość na początek weekendu!!! Nic się nie martw że kreska jest blada, mojej przyjaciólce tez wyszla bardzo blada i pojechała na badanie krwi, które potwierdziło ciążę więc w twoim przypadku na pewno blada kreska to ciąża. Ale super!!! Ja bym nie robila drugiego testu tylko od razu na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 wiolkcia..................27................9........... ......18.01 kasiulaha................25................10........... ..ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....31.01.01 uzupełniajcie się w tabelce laseczki! i proponuje dorobić tabelkę zaciążonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale ja dalej nie wierze. Jutro powtorze na bank. Nioe mam zadnych objawow. Muli mnie troszke brzuch jak na okres. Ale ledwo to wyczowalne. Bylam u gienia i 14dc powiedzial, ze pecherzyk ten 11mm pekl juz i w tym cyklu nici. Do tego pokochalismy sie raptem 2 razy. Ciagle patrze na ten test. No i nie no widze ta 2 kreske. Wiem jak wyglada test negatywny... Bosz... dzis chyba nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowatu a ja myśle że się udało dlatego że się kompletnie tego nie spodziewałaś, że nie nastawiałaś się że będziesz w ciąży i właśnie dlatego się udało - naprawdę bardzo się cieszę- nie dziwię się że nie zaśniesz ja bym pewnie też nie zasneła- jutro koniecznie nam napisz jak tam drugi test-bo już pewnie się nie mozesz doczekac rana kiedy go zrobisz. Mężowi już powiedziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie powiedzialam... nie ma go jeszcze z pracy. Ale jutro powiem, jak zobacze 2 kreske jak wol :D Musze miec 100% pewnosci... Siedze i sie trzese jak glupia. Zalodek mi scisnelo. Pije tylko wode i mysle czy aby przypadkiem nie zglupialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ....11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... .11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)......14.01 wiolkcia..................27................9........... .....18.01 kasiulaha................25................10........... ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ...21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 aniulka8105.............28................1.............ok.25.01 kolokokta................24................6............ ....31.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? BRZUCHATKI : NICK...........TC.............TERMIN PORODU..............PŁEĆ dodałam tabeleczke dla zaciążonych. mam nadzieje że będa do nas zaglądać jak juz osiągną swój cel, marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu zapewne my też będziemy tak to przezywały jak ty- wkońcu to nasze marzenie, więc nic dziwnego ze takie emocje posiadasz :):):) teraz to tylko lepiej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu to pozarażaj nas teraz tym pozytywnym testem :):):):) my tez tak chcemy :):):)oby to nam szczęście przyniosło- juz 2 osoby na tym topiku zaciążyły- może to szczęśliwy topic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia, oby to naprawde ciaza. Tyle czasu, tyle nerwow, wizyt u lekarza, ile lez... poltora roku staran... Moze dlatego nie moge uwierzyc, ze sie udalo... Jesli zaciazylam to przytulam waz wirtualnie, aby zarazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234 tak rozmawiałam, mam brać kwas foliowy i czekac... w środe sie okaże... NowaTu24 gratuluje !!! Zazdroszczę Ci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się okaże ale jestem pewna ze Ci się udało :):):) ja tez już na lekach jestem no i 10 miesiąc starań sie zbliża- więc i wiele rozczarowań i płaczu do poduszki ale te 2 kreseczki wszystko nam wynagrodzą- oby każdej z nas się udało poczuc te szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekajmy z gratulacjami do jutra... Mezus dzwonil. ze juz wraca... Kurcze korci mnie zeby powiedziec, ale jutro. Pokaze mu test z wyrazna krecha. Bo to slepota chodzaca i powie, ze nic nie widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI5555
to jest straszne mieć wieku 23-24 dziecko, stracona młodość , tyle jeszcze można zrobić w tym wieku,współczuje tym dziewczynom ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne będzie Ci ciężko wytrzymac by męzowi nie powiedzieć- może sam zobaczy jak jesteś podekstytowana i zrozumie że wszystko dobrze się skończyło :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myśle że mąż się zorientuje jak Cię zobaczy, nie znam Cię ale wyobrażam sobie jaką masz minę od kiedy ujrzałaś te dwie kreseczki:-), może to faktycznie szczęśliwy topik że to już druga zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NowaTu24-gratuluję z całego serca, też już bym chciała :) Kochani powiedzcie mi czy podczas owulacji można zajść w ciążę? jeśli tak to jakie jest prawdopodobieństwo, że zajdę? Wczoraj się z mężem kochaliśmy, a dzisiaj mam owulację. Dzisiaj mija mi też 6 dzień od stosunku w dni płodne. Mogę już jutro zrobić test czy lepiej poczekać i zrobić jak mi się zacznie spóźniać okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria to własnie owulacja jest tym dniem gdzie jest największe prawdopodobieństwo zajscia w ciąże no i 3 dni przed nią i po niej z2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Witam w piątkowy wieczór i O G R O M N E G R A T U L A C J E Nowa tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W czoraj pisałam Ci o nadzieji a dziś taką nowinę przesyłasz, myślę że nie masz zwidów bo my czekające na te krtechy już dobrze wiemy jak wygloda test negatywny więc mimo, że nie jest to widoczna krecha to różnicę napweno dostrzegłaś , czekamy jutro na potwiedzenie tej nowinki :) ale się cieszę a ile nadzieji dasz innym dziewczynom super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Wpisuję się do tabelki! NICK................... WIEK......... L.STARAŃ ..........TERMIN @ Mycha7..................23.............................. ....11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... .11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)......1 4.01 wiolkcia..................27................9........... .....18.01 kasiulaha................25................10........... ok.20.01 szarlotka80.............29................1............. ...21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 aniulka8105.............28................1............. ok.25.01 kolokokta................24................6............ ....31.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? s28......................24..................5..............ok 25.01 BRZUCHATKI : NICK...........TC.............TERMIN PORODU..............PŁEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pisałam Wam wczoraj o tej mojej skąpej miesiączce a dzisiaj poli mnie strasznie w dole brzucha , czasami kłuje z lewej strony i promieniuje aż do krzyża. to jakby 3dc. nie wiem o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Olik BB a robiłaś test ciążowy, bo skoro nie wygląda ci to na okres to może warto! Ja ostatni oktes też miałam dziwny trzyu dni mi się zbierał i dopiero potem wystąpiła obfita miesiączka, ja chyba bym zrobiła na twoim miejscu test lub poczekała bym dwa dni i ruszyła do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kreska jak WOL. Nie ma mowy o omamach... :D Lece na zakupy, potem do taty do bratowej. I tylko jej powiem to moja przyjaciolka. No i jak mezus wroci z pracy... Och bedzie radosc do nieba!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam Nowatu ze drugi test to tylko formalność!!! Bardzo sie wszystkie cieszymy i liczymy że na bieżąco bedziesz nam zdawa relacje z tego co sie w twoim brzuszku dzieje, ja dopiero niedawno wstałam teraz sobie pije poranną kawke, musze troche poleniuchowac po calym tygodniu pracy, potem pewnie jakies ciasto upieke bo do taty na obiadek jade a wieczorkiem spotkanie z przyjaciolmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu bardzo się ciesze ze dwie kreseczki się potwierdziły :))) Trzymam mocno kciuki za Ciebie i dzidzi :))) Ja czekam do środy jeśli jednak będzie @ to chyba będzie depresja ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaz26
NowaTu gratuluje !! moze jakas dobra passa rozpocznie sie w naszych staraniach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
dzieńdoberek wszystkim!!!!!! Chyba wszystkie poleniuchowałyśmy!! Nowa tu jak znajdziesz chwilke to napisz czy miałaś jakieś objawy które podpowiadały ci dobrą nowinkę i łącz się z nami czesto i opisuj wrażenia :) Miłego dnia wszystkim, zajrzę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal leniuchuje... wieczorem idzimy z mężem na bal, troszke sie zrelaksować :P NowaTu zgadzam się z s28, napisz czy białes jakies objawy bo trudno mi wytrzymac do środy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zero objawow. Nic... Jedynie to jak przychodzilam z pracy to spalam sobie po 2h, bo ledwo na oczy widzialam. Wiec moze to ten moj objaw. Ale tlumaczylam go sobie pogoda i wczesnym wstawaniem... To jednak prawda, ze ciaza przychodzi jak czlowiek wogole jej sie nie spodziewa. Monitoring mialam 28grudnia(12dc), gienio powiedzial mi, ze mam 11mm pecherzyk. 30 *(14dc)grudnia oswiadczyl, ze niestety pecherzyk juz pekl wiec nici w tym cyklu. Z mezem kochalismy sie tylko 2 razy w tym cyklu. 27grudnia (11dc) i jakos pare dni temu. Wiec widocznie ten 11mm pecherzyk zaskoczyl. W poniedzialek dzwonie umowic sie na wizyte, ehheeh moj gienio pewnie sie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...ja jeszcze ciągle czekam:(:(:(....już nie wytrzymam do czwartku....u mnie z kolei różne dziwne objawy:(:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×