Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

acard :) clo i duphaston to wiem bo sama teraz biore juz drugi cykl i boje sie ze znow nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no ja już się z moim M pogodziłam :):):) a co z Werną?? była u ginka?? Monia podziwiam cię że tak długo wytrzymasz bez wizyty u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik no fakt to bedzie ok8tc wiec juz napewno bedzie wszystko piknie widac. Werna ma na popoludnie gienia. Ja ze swoim sie nie odzywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.... Witam się i zaraz spadam:)odwiozę córę do szkoły bo leje a ona biedna z tym gipsem....potem szybko znowu do firmy remontowej...do bankomatu....odebrać wreszcie wyniki.... A co do mojego M nie mam pojęcia co mu jest!!!!!!!!!!!!!! Mam już dosyć,siedzę w domu cały czas sama,on na nic nie ma czasu, nie ma ochoty nigdzoe wychodzić....za rozplanowanie weekendu mi się oberwało....na wszystkich wrzeszczy ostatnio...rano dzwonił do mnie jego wspólnik że rzeczywiście jakiś taki dziwny jest....wszystkiego się czepia....wczoraj to już się wkurwilam maksymalnie...poprostu nie poruszalam więcej tematu,wyslalam tylko sms kolexzance ze jednak nie jedziemy to oddzwonil mi wspolnik z pytaniem co on taki jebnięty przecież firma 1 dzień wytrzyma bez niego......no i tyle....:(ma do mnie zadzwonić jeszcze dzisiaj jak z nim będzie rozmawiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metformax na cukier a acard żeby krew była rzadka i nie powstawały skrzepy, berberku w którym tygodniu Ty zobaczyłas serduszko?? pamietasz jak sie denerwowałas po wizycie jak nie było widac?? tego chce uniknąc bo już raz to przezyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka moj caly maj mowil, ze bedzie mial wolne a wczoraj, ze jednak bedzie pracowac!!! Bo go kierownik porosil. A jak, zona prosi to juz nie laska. No i wszyscy w firmie wolne, a moj wzorowy pracownik bedzie siedzial w pracy!!! :D Fajnie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki moniu jeszcze raz gratulacje :) pozdrawiam wszystkie i milego dnia zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( dzis kolejny test zrobilam i negatywny:( :( juz nie mam sily nawet o tym myslec..... @ nie ma jeszcze ale na 99% dzis przylezie bo mam napiete podbrzusze..... monika jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie brzuch nie boli i to jest dziwne bo zawsze bolal przed @. juz sama nie wiem co myslec. jak do soboty @ nie przyjdzie to zrobie jeszcze raz test ale watpie bo napewno przyjdzie...... nowaTu wiem ze niby zacznie sie nowy cykl ale mi juz brakuje sily..... to juz 7 cykl bedzie i nadal nic :( kurcze ja mam dopiero 20 lat i juz nie moge zajsc w ciaze, to co bedzie jak bede starsza i bede chciala miec drugie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczyny! Ja jutro wyjezdzam wiec dzisiaj nie mam za duzo czasu bo pakowanie i te sprawy, trzymajcie sie! Bede w poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys moze jest za malo hcg jeszcze:* a Ty slonko robilas taki apteczny czy z allegro? Pytam bo duzo dziewczyn na forach pisze ze te z allegro sa do d...y i nie wychodza czesto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nerwusku z spraw starankowych dolek malutki bo cykl stracony a ze spraw ogolnych stres daje o sobie znac:) A Ty jak sie kochanie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama no robilam z allegro dzisiaj i nic, a wczoraj robila unitest plytkowy i niby nic nie bylo a jak wyschnal to patrze i jest druga kreska taka blada i cienka. ale nie biore tego pod uwage bo test mogl sie sfalszowac po kilku godzinach. a myslisz ze faktycznie te z allegro sa jakies felerne? bo ja mam paskowe 25 ml/U dostalam gratis do owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama czuje sie w sumie dobrze... za tydzien w czwartek wracam do pracy... dzis juz 2 tygodnie mija od zabiegu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys wlasnie duzo dziewczyn na forach pisze ze pokazywaly negatyw a w ciazy byly i inny test kupiony w aptece pokazywal II kreseczki. Puki @ nie ma jest nadzieja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku czas zasuwa nie wiadomo kiedy, i tylko jego uplyw leczy rany:* Tulam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a kiedy masz termin @ ??? kup sobie w aptece normalny płytkowy test, albo idź na bete...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te z allegro niby tanie ale jakies podejzane sa, na bete z tego co panietam to Justysia dlugo musi czekac na wynik wiec najlepiej i najszybciej test apteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku no @ miala byc miedzy 1 a 2 czerwca a nadal jej nie ma i nawet nie czuje sie okresowo. no zobaczymy jak jutro nie przyjdzie to w piatek zrobie test z apteki bo mam kupiony ale zostawilam go bo chce zuzyc te z allegro pierwsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie Maleńka :):):) moze po prostu jest za wczesnie, albo testy sa nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy, jak narzaie to co chwile chodze do lazienki i sprawdzam czy czasem @ nie przylazla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Monika gratulacje.Bylas na clo ten cykl? A mialas normalne owulacje??wlasciwie dziewczyny co to jest to clo?Moze i ja bym pobrala.. JUSTYS moim zdaniem powinnas policzyc ile dni minelo od owulacji-z tego co pamietam,pisalas,ze mialas 3 owulki w tym cyklu!!!Sprawdz kiedy skoczyla Ci ostatni raz tempka i dolicz do niej 12-14 dni! Wtedy powinien byc@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka ja mialam najpozniej owulke 19, 20 maja a moja 2 faza ma 13 dni. wiec wychodzi na to ze dzis ma byc @. poza tym szczyt sluzu tez byl 19 maja i bole owulacyjne. a clo tez biore i jest tylko na recepte i stosuje sie je gdy kobieta nie ma owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×