Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

justys jakos damy rade, nie ma sie co lamac i poddawac. na naszym niebie tez kiedys pojawi sie tecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus tylko kiedy? teraz jeszcze dwa cykle beda staranka bo wakacje wiec i nastroj inny bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę napiszcie mi jak myślicie iśc na inv czy nie?? mam kasę tylko na jeden zabieg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulak esli juz wyczerpalas wszystkie metody na naturalne poczecie to mozesz zaryzykowac ale pamietaj ze nie zawsze sie udaje za pierwszym razem. decyzja nalezy tylko do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam inseminacji, ale przy braku ruchliwych plemników to chyba nie możliwy zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale patrzcie jakie to dziwne..... jak sie nie leczylam to dwa razy zaszlam w ciaze a odkad sie lecze to nic nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż ma 2,5 mln plemników w tym 0 o ruchu postępowym szybkim i jakiś mały % tych kolejnych i na pierwszej wizycie w invimedzie powiedzieli invitro, to już dziś zrobiłam badania bo jak jeszcze poczekam to psychicznie umrę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka:* Wpadlam poczytac no i pewnie juz nikogo nie ma:/ Szarlotko udanego wyjazdu i pieknej pogody. Wypoczywaj i nabieraj sil na staranka:* Buziaki dla reszty slonek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily 25252525
Hej, podglądałam sobie wasz topik, a pisałam tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4480953&start=30 dzisiaj zrobiłam test i wyszło mi , ze jestem w ciąży!!! Niesamowite, bo już wkręcałam sobie różne filmy, że jestem bezpłodna (bo zabezpieczaliśmy się tylko prezerwatywami- 5 lat- i nigdy żadnej wpadki) lub takie tam. Teraz tylko troszkę się martwie, bo mamy slub w sierpniu (czy nic się nie stanie dzidzi przez moje nerwy) ale naprawdę juz oboje nie mogliśmy się doczekać. Jeszcze nikt nie wie, dlatego tutaj piszę.Mój przyszły mąż przyjedzie dopiero ok 14ej, mamie nie mogę jeszcze powiedzieć, to za wcześnie.. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety wczoraj musialam sie szybko ulotnic bo mnie m wyzywal ze siedze na kompie zamiast mecz z nim ogladac :) milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim Emily serdeczne gratulacje 2 kreseczek :) no właśnie szarlotka miłego wypoczynku i dobre zabawy :) a co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na poniedzialek jak przylezie @. narazie zero objawow ale pewnie kolo soboty sie zaczna. gratuluje to juz nastepna z 2 kreskami wiosna owocna byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!! dla wszystkich zaciążonych!! Ktoś jednak musi pozostać w górnej tabelce i padło na mnie:( Test negatywny, ale o tym byłam przekonana- przegapiona owulka. Jeszcze @ nie ma, ale czuję już bół brzuszka i co dziwne piersi przestały boleć, a zawsze przestawały dopiero pare dni po @. No wiec pozostaje mi tylko czekać. Chciałabym, żeby już przyszedł ten małpiszon, bo to czekanie mnie dobija. Ostatnim razem spóźnił się aż o 14 dni. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej i jeszcze dziś dostane. Co do szyjki to mam tak samo jak Ty Justyś, poza tym wszystko po staremu i temp 36.87 czyli jeszcze nie zaczęła spadać. Chyba jestem jedyną osobą, która czeka na @:) Nie martwicie się dziewczyny jeśli Wam się nie uda. Ja rozpoczynam już 14 cykl....i się nie poddaję!!! Musi się kiedyś udać! Pozdrówki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( u mnie juz nadzieja prysla..... dzis rano zaczelam juz plamic i do wieczora sie @ rozkreci:( mam takiego dola ze szkoda gadac...... ryczec mi sie chce i nie mam juz sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice justys1818...........21...........7....................6.07.....Żywiec Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki :) Gratuluje kolejnej brzuchatce :) musisz teraz uważać, dbać o sibie, ale z dzidzią wszystko powinno byc dobrze :) justys Maleńka nie załamuj się, spokojnie! czy to pierwszy cykl po szpitalu...? Nie załamuj się, nie wolno !!!!!!!!!! Głowa do góry :) nina co u Ciebie ??? ja mam dzisiaj znowu mieszane uczucia......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:* Justys slonko usciski dla Ciebie:* Bardzo mi przykro:* Żabko moze astepny cykl bedzie udany:* Życze Ci tego z calego serducha:* Buzialki dla reszty slonek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda myslalam ze jakos zajme czas piszac z Wami zeby sie nie myslec o jutrze i sie nie stresowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×