Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

To dobranoc postaram sie jutro wpasc ale nie obiecuje bo nie wiem jak z czasem. o 13:15 musimy byc w urzedzie:/ Buziak i do milego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzis odpoczywam mam dzien wolny, ale poniewaz nie umiem usiedziec w jednym miejscu to sobie zaplanowalam mycie okien :) mam nadzieje ze nie zacznie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. ja zaraz ide do pracki ale tylko chcialam złozyć życzonka Kamilce- by była zawsze tak bardzo szczęśliwa jak dziś i wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia:):):):) uściski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)no Kamilka ma dzis swój wielki dzień:)) mnie z terminem @ strasznie cycorki bola a własciwie sutki, brzuszek czasami zaboli, ale najgorsze to sa nudnosci:( i zgaga:( ale warto jest cierpiec:) jeszcze rano czekam na 2 klientki za którymi nie przepadam;p a co dziewczyny u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie wstałam a M robi śniadanko :) musimy dzis jechać do miasta załatwić klika spraw no i wybrać kolory farb i mebli oj będzie trudnio bo nie mam pomysłu :( a ja czekma na ta poniedziałkową wizytę i wariuję :(:( Kamilla wszytskiego najlepszego szczęścia i mega miłości i abyś była cały czas uśmiechnięta tak jak będziesz dziś :):) STO LAT :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bylam na urlopie,wiec was zaniedbalam :P co slychac? widze,ze brzuchatka zadna nie przybyla...szkoda:( a co z nerwuskiem?dlaczego nie jest w brzuchatkach? wszystko ok? pozdrawiam dziewczynki goraco :* justys lobuzie mowilam ci,ze bedzie problem z tym minionym cyklem? PRANKO CO 3 DNI...dasz rade,czego to sie nie robi dla dzidzi :) nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................17 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Słońca! co tam u Was ? sat miło ze zajrzałas do nas. jak Ty sie czujesz???? ja juz nie jestem w brzuchatkach, bo....nie jestesm juz w ciąży :( na kontrolnej wizycie okazało sie, ze ciąża obumarła, to byl 11 tc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( a u mnie @ na calego..... brzuch bolal cala noc i teraz tez daje popalic:( ale w tym cyklu mam zamiar isc do lekarza po skierowanie na hsg. no i zaczynam z podwojna dawka clo. kamilla wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam- ja juzw pracy- byle do 15-tej. wieczorkiem kolejny monitoring. no i zapisana jestem na laparoskopie na 23wrzesnia. niestety terminy są tak bardzo odległe a na prywatne mnie nie stać niestety. buziaczki i pozdrówka dla wszystkich :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys Maleńka głowa do góry !!! nie odpisałas mi wczoraj, czy to Twój pierwszy cykl po szpitalu??? wiolkcia, niestety to nasza slużba zdrowia... ale moze do wrzesnia to juz będziesz w tabelce nizej ??? chce bobasa witamy i zapraszamy, powiedz nam cos o sobie . Kamilla wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia, duuuuzo szczescia i duuuuzo miłosci :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys bardzo mi przykro że @ przyszła. u mnie nawet po zmniejszeniu dawko clo- pęcherzyki rosna jak głupie tak że endometrium nie nadąza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku na to że uda mi się zajśc w ciąze przed laparoskopią to już nie licze- to już mój 4 miesiąc z clo i niestety nie udaje się więc chyba musi być cos tam niedrożne. :( witamy nowa kolezankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolkciu czy mozesz mi powiedzieć jakie jest powiazanie między clo,a endometrium..Czemu nie nadąża?? Ja mam za grube endo,może i clo by mi pomogło,choć owulki mam zawsze co miesiąc w 13-14 dniu. Z biologii-u mnie 8 d.c już za 2 dni zaczynam kolejne,9 staranka..już bym chciała znać ich efekt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja w szpitalu bylam w styczniu...... a za drugim razem to bylo samoistne poronienie wiec szpital nie byl konieczny. a tak czy siak to bylo w lutym a juz jest czerwiec i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 latka i nieregularne miesiaczki od 3 miesiecy staram sie o bobaska zrobilam juz duzo testow ale wszyskie negatywne:( bylam u gin. i po badaniui stwiardzil ze wszystko w porzadku jestem w 6 letnim zwiazku a le slubu nie planujemy jak narazie skupilismy sie na dzidziusiu ktorego oboje bardzo pragniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clo chyba nie wpływa na endometrium tylko na pęcherzyki- by owulka była. a problem jest z tym że np pecherzyk jest juz odpowiedniej wielkości do pęknięcia ale endometrium za małe - nie jest gotowe do tego by przyjąc jajeczko. zobaczymy co teraz bedzie na usg- może urosło to endometrium do własciwej grubości. dziś u mnie 14-ty dc i jeszcze nie pękł- moze zastrzyka dziś dostane. rebeko- niestety nie wiadomo mi nic na temat leczenia za grubego endometriu- tylko czytałam gdzies że bierze się jakies androgeny(czy coś takiego) albo czerwone wino albo syrop na kaszel by endo było grubsze i zacznę to stosować od następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillciu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na nowej drodze życia!!! A przede wszystkim życzę Ci Kochana brzuszka!!! i to jeszcze w tym cyklu!! Justyś lecimy na tym samym wózku. U mnie też od wczoraj @ i też zwiększona dawka CLO. Damy radę kobieto. Musimy:) Chociaż czasami sama w to wątpię. Ja na szczeście mam teraz dużo pracy, więc jakoś nie myślę i o dziwo to pierwszy cykl, który nie przepłakałam... Chyba do wszystkiego można się przyzwyczaić...zwłaszcza po takim stażu starań jaki mam :( Buziaki dla reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wy jestescie bardzo zrzyte se soba ale bardzo bym chciala wlaczyc sie do dyskusji bo widze ze jestescie w takiej samej syt wwszystkie pragniecie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce bobasa- a badania hormonalne miałaś już robione??? rebeko pranko powinno byc co dwa dni- zeby żołniezyki zdążyły sie zregenerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatniej wizycie lekarz mi wspomniał, że CLO może mieć wpływ na endo. Powoduję, ze pęcherzyki rosną, ale blokuje endo. Żeby uniknąć takiej sytuacji brałam dodatkowo oeparol i piłam ziółka i lekarz był zachwycony, że Clo nie wpłynęło na moje endo, tak więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj caly dzien przeplakalam a M mnie pocieszal...... potem bylam u mojej 4 miesiecznej kuzynki i wtedy to sie juz calkiem rozkleilam:( ja watpie w to ze clo mi pomoze bo przez tego mojego wodniaka mam tylko 50% szans..... a nie stac mnie zeby isc prywatnie na badanie droznosci jajowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety niemnialam zadnych badanm hormonalnych robionych moj lekarz nawet mi niezaproponowal takich ja prosilam o usg i tez powiedzial ze niejest potrzebne a chcialam poniewaz chce byc 100% pewna ze jestem zupelnie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś skarbie już dwa razy Ci się udało i zobaczysz, że uda się znów. Ja już mam za sobą 13 cykli i nie można się poddawać. Kochana nie załamuj się. Na nas też przyjdzie czas. Jeszcze wspomnisz moje słowa, jak zobaczysz dwie grube krechy na początku lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce bobasa- to wskakuj do naszej tabelki i gotowe- witaj w klubie. juzstys a to zapisz sie na Kasę chorych na laparoskopie- mnie tez na prywatną nie stać wiec niestety musze poczekac troche. nadi a jakie to były ziółka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×