Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NowaTu no z seksu raczej nie zamierzam rezygnowac... własciwie to nie wiem kiedy bede juz mogła... jest tylko problem bo lekarz mówił zeby uwazac, bo teraz szybko mozna zajsc, wiec trzeba sie zabezpieczac... a ja nie lubie prezerwatyw :( przeciez nie zaczne znowu tabletek brac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOwaTu....masz rację ale u mnie to na zmianę jest...:(raz już wydaje mi się że ze mną lepiej s za chwilkę dołek..:(szkooooda słów...ide kobietki pod prysznic doprowadzić się do porządku , potem zakupy,odebrać wyniki,umyć samochód,zapłacić za kontener, zawieźć leki szwagrowi,i jeszcze parę innych pierdół...:) Zaraz tabelkę poprawię....:( :(pocieszcie mnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek mozecie uzywac krazkow, albo isc na zastrzyk, akurat zabezpiecza na 3 miesiace. Szarlotka no niestety akurat nie mamy wplywu na nasze humorki... wplywa na to tyle czynnikow ze az ciezko mi czasami siebie pojac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krazek dowcipny nuva ring czy cos takiego. Poczytaj bo sie dokladnie nie orjetuje, ale moja kolezanka sobie chwali. A zastrzyk hormonalny, cena ok 70zl dziala przez 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia supe ze II keczki sie pokazaly wstpnie gratuluj;) Dziewczynki wybaczcie ze tak ogolnikowo ale trzymam za wszystkie kciuki:* i moco tulam. Nowa Tobie podwojnie ;) Buzialki dla Patrysi:* I wszystkim brzuchatkom:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko, tak energiczna kobieta jak Ty, nie może mieć przecież doła dłużej niż 1 dobę :D Jak czytam co Ty masz dzisiaj do zrobienia, to aż mi szczęka o biurko zadzwoniła.... :) No już, nosek do góry! W końcu i do Ciebie się los usmiechnie i zaświeci słoneczko! Nowa, dziękuję :):):):):):):):):):):):) jestem pełna nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to gratuluje. super ze chociaz ty masz swoje dwie kreseczki:) a ja jakos juz stracilam nadzieje:( ja mam jakiegos przekletego pecha w zyciu...... szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek jakbym tempo zwolniła to już w ogóle głowa w poduszkę i mogę ryczeć przez tydzień bez przerwy, dlatego ciągle tyle sobie wymyślam... Werna Ty kochana jesteś:)potrafisz pocieszać....tylko kurczę to takie trudne takie życie ciągle tylko nadzieją...:(9 czerwca mam monitoring,lekarz pewnie opieprzy ze badań M nie ma ale niestety terminy mają nawet na badanie nasienia i badanie ma 11 czerwca czyli dwa dni po mojej pierwszej wizycie monitoringu...zobaczymy co powie...pewnie znów to samo,że niby wszystko ok.... Justyś przestań z tym pechem...:)popatrz na mnie....wpadka w wieku 18 lat...a teraz 30-stka się zbliża i mężczyźnie którego kocham nad życie nie mogę dać dziecka...:( Czekajaca co u Ciebie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlkotko mam nadzieje ze wszystko bedzie okay.... Zycze CI tego z cąłego serca i zeby szybciutko sie udało! No a u mnie dalej Yasmin, juz sie zblizam do konca 1 opakowania Yasmin wiec niedługo @ zawita. Dobrze ze mam miec @ przed urodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna, Nerwusek, Szarlotka, Monika, Kamilla, Justys, Berbelek, NowaTu, Rebeka, Kolokokta, Karten, Nina, RozchwianaOptymistka BARDZO WAS SERDECZNIE POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ze jakos mało sie ostatnio udzielam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca nie mam pojęcia,bo nigdy tabsow nie bralam,ale na moje nie powinna byc podwyzszona,gdyz podwyzsza się po owulacji jak progesteron rosnie,a wlasnie tabsy blokuja owulację! Tak mi się wydaje,ale moge sie mylić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku nie denerwuj sie tak! Kobieta w TWOIM stanie powinna sie cieszyc i byc wesoła! Napewno wszystko bedzie dobrze!!!!!!!! NowaTu a po ile u WAS truskawki? No ja juz tez jadłam 3 dzien z rzedu arbuza, pychaaaaaa!!!!!!!!!:D Nie martw sie , jeszcze nieodjechałam na rowerku :D Nerwusku no to troche sytuacja nerwowa.... Jak trzeba uwazac.... A moze globułki?????? Szarlotko to miłego dnia! Bo widze ze masz mase spraw do załatwienia! Trzymaj sie ! Kamilla do slubu juz wszystko gotowe??????? WERNA powodzenia na wizycie i daj zanc co i jak !!!!!!! TRZYMAM kciuki! Nutella to co piszesz to wyglada własnei na ból owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4.....................2 4.06........jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Czekajaca.....to jeszcze 2 opakowania>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam.....właśnie zrobiłam już sałatkę wiosenną i sosik(czeka w lodówce na M)..przygotowałam filety z indyka..będą w winie z rodzynkami:)...no i zupa z sera topionego z grzankami...ale ze wszystkim muszę na M czekać....:( Za to wpadłam na taki pomysł że chyba mnie dzis z chałupy wywali...z żoną wspólnika mojego M ustaliłyśmy za ich plecami co robimy w weekend....nooooo czyli wyjeżdżamy pod namioty z dzieciarami do Budapesztu...:)nie wiem czy się ucieszą....chyba nie...:)ale konie c kropka oni by tylko przed tv siedzieli po pracy....długi weekend jest więc dupa!!!! Koniec pracy i trzeba się odprężyc....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Czekajaca praktycznie wszystko zalatwione zostala nam jeszcze sala do ozdobienia i jedziemy w czwartek a jutro odbieramy przepustke zeby dojechac pod urzad. Bez niej bysmy musieli przez pol starego miasta na piechote zasuwać :) Alkohol dzisiaj kupilismy i zamowilismy wiazanke slubna , a wiec wszystkie najwaznijsze sprawy zalatwione. Slonko jezeli stosujesz dietke to arbuz raczej nie wskazany jest poniewaz ma on wysoki indeks glikemiczny (75) a co za tym idzie podnosi bardzo stężenie cukru we krwi a następnie gwałtownie spada co powoduje szybkie uczucie ponownego głodu. Wiadomo ze nie musisz rezygnowac z niego calkowicie ;) Nie powoduje ze tyjesz ale to ze waga stoi w miejscu;) Caly czas Ci kochanie kibicuje i podziwiam za wytrwalosc:* Buziaki dla reszty slonek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko masz racje ze za plecami pewnie beda krecic nosami ale tylko na poczatku;) chyba kazdy facet woli wypad zaplanowany przez druga polowke i zeby nie przyznac racji to kreci nosem i udaje ze mu ie pasuje. Co by oni bez kobiet zrobili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka napisze wieczorem jak zareagował:)najpierw pewnie będzie gadanie że pogooooodaaaaa niepewna, że tyyyyyleeee kasy, że za późnooooo powiedziałyśmy....no i pare jeszcze czegoś znajdą ale to wam napisze co wymyślili:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×