Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Szarlotko olej pogada pogada bo oni musza;) Widze ze ten wyjazd optymistycznie cie nastawia;) i troszke poprawia humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko bo fajny plan uknułyscie :) Ciekawe jak WASI mezowie zareaguja :P Az jestem ciekawa :P Kamilko dziekuje za kciuki i za rady :) Ja nie jestem na diecie o niskim IG. Ja mam dla siebie dietke :) Unikam tez weglowodanów, cukrów , tłuszczów ale warzywa i owoce jem wszystkie bo mi witaminki potrzebne :) A arbuz ma mega duzo wody !!!!!!! :) To super ze macie prawie wszystko załatwione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę poprawia bo dziewczyny naprawdę mój M ciągle pracuje...:(:( ja go poprostu nie mam dla siebie...no chyba że w nocy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajac wiadomo ze kazdy by wolal 24 h tyle ze w lotka trzeba w tedy wygrac;) Po za tym slonce takie ciagle przebywanie ze soba bywa nie do wytrzymania, bylam z M kiedys pare lat temu nad morzem, romantyczny wyjazd we dwoje;) i na poczatku bylo cudnie;) pierwsze dwa dni prawie wogole nie wylazilismy z pokoju, przez kilka nastepnych calkiem calkiem ale po tyg. praktycznie nie mielismy juz praktycznie tematow do rozmow i wogole zagescila sie atmosfera. Oczywiscie na wyjazdach jest ciut inaczej ale nie wyobrazam sobie non stop przez 24 h z M bo to tez nie jest dobre. A zycie nie jest tanie i jak pracuje tylko jedna osoba to jest ciezko. Podobno pieniadze szczescia nie daja ale w czasach w ktorych jestesmy nie da sie bez nich zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika.....trochę się naczekałas:):)na te dwie kreseczki:)P)także dajesz nam wszystkim nadzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejnej niedowiarce sie udalo;) Mowilam slonce ze polowa sukcesu jest pozytywne nastawienie a reszta nalezy do natury i nie mamy na to wplywu;) No to ogromne gratulacje bo w koncu bedziesz mamusia:* Mowilam ze yorka nie kupisz bo dzidzia bedzie;) Pozdrowionka dla przyszlego tatusia:* Super ze w tym miesiacu juz 2 zmienia tabeleczke:) tlok mniejszy sie zrobi;) A jak nasze dwie najbardziej podejzane Mysia i Justysia wyprowadza sie do dolnej to tlok na gorze bedzie o wiele mniej odczuwalny;) Kochane trzymam kciuki:* Buzialki dla reszty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde warto czekac i ryczec co miesiąć!!!:)a w tym cyklu jak pamiętacie to nie miałam nadzieji wogóle:)a jednak Bozia mnie wysłuchała i bociany chyba też bo powiedziałam ze wyszczelam je jak nie zajde:) bede miała Majeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajaca1984
MONIKA JESZCZE RAZ GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D Czyli sie da z naszym pcos?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba tylko odpowiednie leki:) a wrózka mi mówiła ze pomoze mi starszy lekarz który wezmie mnie do szpitala i za 3-4 miesiące zajde:)a 9 czerwca mineły by 4 miesiace:) 2 miesiace lecznia u profesora i jestem w ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACH MONIKA ciesze sie TWOIM szczesciem! I mam teraz wieksza nadzieje ze i mi sie uda z tymi jajnikami moimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, imienniczko moja, gratulacje z powodu dwóch kreseczek! Kama ja to raczej podejrzana nie jestem, dzis mnie zaczał brzuch pobolewac jak na @. Tempka 37. dzis 32dc. Czuje ze za 4 dni @ przyjdzie, tak jak ostatnio. Testu jeszcze nie robilam i zrobie dopiero jak minie 36dc.Nie chce sie rozczarowac. Ale czujeze nic z tego ni wyszło. Zdobyłam namiary na dr Przybycienia, ma klinike prwyatna nieplodnosci w krakowie, a przyjmuje w tarnowie tez. 150 zł wizyta!!!!! zapisy od 11 czerwca dopiero, moze ma jakis urlop. a czeka sie 2-3 tyg na wizytye!!! Musze z M pogadac o tym, Kupa KASY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc MYSIA! No ja tez chodze do tej nowej mojej lekarki i tez ona pracuje w klinice leczenia niepłodosci tyle ze w Katowicach i tez 1 wizyta 150 wiec ceny maja podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do tej nowej lekarki miałam isc dopiero jutro bo sie przewaznie 2 miesaice czeka na 1 wizyte ale na szczescie mi sie udało i ta lekarka w weekend przyjmowąła i juz jestem po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja u mojego prof płace 300 zł za wizytę i na pierwszą czekałam 4 miesiace:)ale było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym leksarzu co ja sie wybieram do niego pisza na forach wq samych superlatywach. Boje sie tylko ze powie ze za wczesnie przyszlam, bo do takich lekarzy to podobno sie idzie jak sie rok stara. A my 9 miesiecy, wprawdzie wiem kiedy mam dni plodne, bo umiem monitorowac cykl mierzac tempke, wiec nie jestem zielona i nie działamy na chybił trafił.Chce isc do innego lekarza, bo cos mi nie pasuje.obecny gin powiedzial zebym sie nie sugerowała temperatura tylko brala clo i dup wtedy co mi zlaecił, ale nie moge przeciez wziac duphastonu jak nie bylo owulki? a w tym miesiacu sie dokladnie obserwowalam i tempka i sluz byly w innych terminach, i duzo pozniej niz 1-13dc kiedy to lekarz nakazal intensywnie sie starac. Sama juz nie wiem co mam robic.Nie mowil nic o usg, zadnych badaniach. Jako ginekolog onn jest najlepszy w okolicy. ale nie jako specjalista od nieplodnosci najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA i widzisz , było warto wydac ta kase !!!!!!!!!! :) I kiedy bedziesz teraz szła na wizyte?????? Mysia no przy moim PCOS jest okay, mozna stymulowac cykl ale mam za duze BMI i to mogło by mi spowodowac kłopoty (poronienie, cukrzyca, zatrucie ciazowe itp). Wiec musze najpierw schudnac, ustaliłysmy z pania doktor wage do której mam dojsc. No i dała mi na 3 miesiace YASMIN zeby odciazyc te moje jajniki, no i bede miała @, i maja mi tez pomóc lekko z waga bo maja działanie lekko odwadniajace. No a zaraz po odstawieniu Yasmin mamy sie zaczac starac a jak zauwaze ze nie ma @ i owulaci a osioagne ustalona wage to mam przyjsc i bedziemy robic leczenie i monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a ty jak sie czujesz? Czekajaca dopinguje w takim razie zrzucanie wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia dziekuje :) Juz 4 kilo za mną, jeszcze 9..... No widac nie jest za dobrym specjalista jesli chodzi o pomoc w zajsciu w ciaze, mam nadzieje ze ten nowy lekarz CI pomoze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca czyli zapisac sie do tego nowego? a może skonsultowac siew miedzy czasie u innego? pewnie z poczatkiem lipca bede miec te wizyte, wiec moglabym isc jszcze do innego , ale juz na fundusz, byl kiedys taki dobry lekarz, bylam u niego w zeszlym roku, ale zlamał noge i musialam isc do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniak serdeczne gratulacje bardzo fajnie że Ci się udało :) a ja właśnie skończyłam awanturę z moim M gdzieś sobie poszedł bo mnie tak wkurzył że myślałam że go "udusze" mam już dość tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×