Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

za całokształt ;( od samego momentu jak wrócił z pracy było coś nie tak a to to a to :( potem jak do niego mówiłam to się do mnie nie odzywał więc przestałam mówić skoro mi nie odpowiadał no i jak chciał mnie przeprosić bo niby mu przeszło to ja nie miałam ochoty z nim rozmawiać i się zaczęło niech się poczuję tak jak ja się czułam jak nagle przestał się odzywać no i awantura gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelki napewno sie odrazu pogodzicie jak M wróci! Pewnie poszedł sie przejsc i przemyslec. A ja juz po rowerku : 45 minutek i 15 brzuszków :) Ja lece, juz dzisiaj ,mnie nie bedzie. Jutro postaram sie zajrzec a w czwartek wyjezdzam i dopiero bede w poniedzialek :) NARAZIE cześć]cześć] 🖐️ 🖐️cześć] 🖐️cześć] 🖐️cześć] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek czy oni dzisiaj gdzieś razem nie byli??????????????????? U mnie to samo...ja nie wiem co go ugryzło ale już przedwczoraj wieczorem był kłótliwy, wczoraj nie bo poszłam spać z bolem głowy,za to dzisiaj nadrobił....i nici z wyjazdu bo???? BO ON MUSI BYĆ W PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko że kurwa jego wspolnik nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca slonko to w razie czego udanego wyjazdu i ladnej pogody:* Berbelku slonko nie przejmuj sie czasem trzeba sie poklucic zeby milo sie pogodzic;) I nie boj sie ze z rybcia cos nie tak i pomysl ze mimo kiepskiego poczatku stal sie cud wiec tam na gorze uznali ze Twoja rybcia nie jest im potrzebna:) a skoro dali taki cud to wg mnie juz go nie odbiora:* Pamietaj pozytywne myslenie to polowa sukcesu ;) Rybcia wszystko wyczuwa wiec musisz wierzyc ze jest i bedzie dobrze:) Monia to Rybcia dala Ci prezent na dzien dziecka;) To kiedy do ginka? A yorka i tak mozecie kupic ;) dzidzia jak bedzie od malego wychowaywac sie ze zwierzakiem to nie bedzie miala pozniej alergii na siersc i bedzie miala towarzysza ;) Mysia no nie moge z Toba kobieto niewierzaca;) Dwa niedowiarki tez byly pewne ze sie nie udalo, i jednej i drugiej powiedzialam ze czuje i wierze ze jednak tak, mimo tego dalej niewierzyly i co? obydwie dwie krechy na tesciku;) Wiec do poki @ nie ma trzeba wierzyc:* Justys nie zostaje nic innego jak trzymac mocno kciuki i wierzyc ze moze jednak:* sama widzisz ze maj moze okazac sie szczesliwy:* Szarlotko moze ten wyjazd i troszke odpoczynku sprawi ze nastepny cykl bedzie Twoj:* Nerwusku kochanie co do gumek to doskonale Cie rozumiem bo sama nie lubie;) moj M zartuje ze sex w gumce to taka sama przyjemnosc jak lizac lizaka przez papierek nigdy nie poczujesz smaku;) my nie moglismy bo ja jestem uczulona na latex :) zgadzam sie z Nowa i moze sprobujcie z tymi metodami bo do tabl. nie ma sensu truc sie i rozwalac cykl:* Wszystko sie ulozy:* Dla pozostalych ogromne buziaki i kciuki trzymam zeby wszystko bylo po waszej mysli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko, Berbelku dolaczam do Was :) Od wczoraj wieczorem wsciekam sie i kloce z M bo tez nie odp jak do niego gadalam :/ Chyba to cisnienie i pogoda dzialaja zle na ich zachowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza dzis dzwoniłam i ide 5 lipca:)jak pójde to chce widziec juz serduszko i się nie denerwować,bo jak byłam w pierwszej ciąży i poszłam do gina w 6 tyg i nie było serduszka to sie martwiłam:( to już bedzie 9-10 tydzień to akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie monia serdecznie gratuluję super że się udało :) mam taką prośbę czy mogłabyś przypomnieć jakie tabletki brałaś bo nie mogę znalezc chyba że może kamilka wie ;) u mnie dziś jakis dol zreszta ostatnio tak mam i ogolnie nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma pozdrawiam i buziaki dla wszystkich kamciu szczęścia życzę i udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ze monia brala duphason miala brac do soboty ale ze zaczela plamic i bylo to pierwszy raz to nie odstawila, plamienia ma delikatne wczorajsza beta 10,66 a dzisiejszy test II krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom ale tylko do piatku:) Mimo szczescia zwiazanego ze slubem to mam dolka bo w tym cyklu nie uda sie na pewno i czekam na @:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ta pewność może akurat się uda popatrz na monie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie pewnosc mm dlatego ze wczoraj owu byla, kul mnie jajnik troche sluzu plodnego i wszystko super tyle ze od paru dni pranka nie bylo a i dzisiaj tez sie nie zapowiada :/ zmeczenie bierze gore nad ochota :/ moze kolejny bedzie udany. Czemu my mamy tak pod gorke? Mowilam sobie ze ten cykl to na luzie co ma byc to bedzie no i tak bylo do wczoraj puki nie uswiadomilam sobie ze jednak bedzie to co jest co miesiac czyli @ i automatycznie jakis wewneczny dolek mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciu bedzie dobrze i bierz sie do dziela buuuuuuzzzzzzzziolllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi kochanie ze z mila checia ale zmeczenie i sen bierze gore. Kolorowych kochanie:* ps. a Monia owszem nie wierzyla tyle ze roznica miedzy nami jest malusi szczegolik kochanie bo ona mimo pranka w okolicach owu nie wierzyla ze sie uda a u mnie mimo ze owu byla to pranko bylo tylko po @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki... POMOCY! 😭 czuję się fatalnie... cały czas mnie mdli i wymiotuję, tzn chcę wymiotować, ale nie mam czym, tylko mnie straaasznie naciąga.... Wybaczcie mi szczegóły, ale już nie mogę... Siedzę w pracy, ale chyba pójdę wcześniej do domu. Dzisiaj lekarz, jak ja tam wytrzymam.... Monia, raz jeszcze serdecznie gratuluję!!! :) wiedziałam, że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakies fatum wczoraj, bo ja tez sie ostro podarlam z mezem... Noromalnie mialam ochote mu oczy wydlubac. A jak zaczelam ryczec to on, ze czego ja rycze, no i dolal oliwy do ognia!!! Eh szkoda pisac Monika gratulajcje jak nic :D No strasznie dlugo do tego gienia, ale jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam monia gratuluje jeszcze raz :):) moniu możesz przypomnieć jakie leki brałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce isc szybciej bo to nic nie zmieni a bede widziec już wszystko:) jak byłam w pierwszej ciazy i poszłam w 6 tyg to nie było jeszcze serduszka i potem wkrecałam sobie ze cos nie tak i latałam po lekarzach a każdy usg, a wydaje mi sie ze usg robione czesto nie jest dobre dla dzidzi, biore cały czas metformax, acard, i duphaston a wczesniej clo na jajeczkowanie, w drugim cyklu z tymi lekami sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co sąte leki acord i to drugie sorki ze tak pytam ale dla mnie to cenna wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×