Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

odezwe sie jutro po 8. kłade sie bo zmęczona jestem, moze uda mi sie usnąć. Dzięki justys, znowu Ci truję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKO no to powodzenia podczas 3 go cyklu :P No wiesz do trzech razy sztuka :) A ja dodam tylko ze majac np 25 -28 czy 29 lat inaczej sie msyli o dziecku i pochodzi do macierzyństwa niz majc lat 19 czy 20 ! Prawda??????? WIOLKCIA i jak tam babeczki ? :P JUSTYS ładny masz podpis .... A u mnie chyba 14 dzien cyklu jak dobrze licze, śluż białawy, lepki. Wczoraj były staranka i jutor beda. I jakos ciutenke wyluzowałam :P Uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy wyluzuje...pod koniec tego cyklu będzie ten sam cyrk...a jak @ czy dla mnie chyba:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( Wczoraj wieczorem pojawiły się bladoróżowe ślady, w nocy obudził mnie koszmarny ból :( @ przyszła tak jak myślałam....a wiecie co zobaczyłam jak wstałam...? @ jest prawie czarna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka spłakałam sie strasznie wczoraj... ja głupia myślałam, ze mogło sie udac :( ja tez nie wyluzuje i naprawde trace nadzieje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj nie trac nadziei. wkoncu nie zamknely sie przed toba drzwi do upragnionego dziecka. moze kolejny cykl okaze sie bardziej pomyslny dla ciebie i dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek...ja miałam straszną załamkę.....oj gdybyśmy koło siebie mieszkały to ryczałybyśmy razem...no ale cóż zaczynamy od nowa....wiemy przynajmniej że jesteśmy zdrowe...i to najważniejsze...zostaje się starać:) ile się da:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
jak zrobię ten najczulszy test quick view to wyjdzie mi,że jestem w ciąży?? jestem 18 dni po stosunku, za 6 dni mam mieć @.. a cykl mam długi, więc nie dziwcie się,że takie liczby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
kiedy już bym chciała wiedzieć.. ech.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozmawiaam z siostra o mojej sytuacji... ona uwaza ze jesli test w dniu spodziewanej miesiaczki test wyszed z dwoma kreskami, mimo ze jedna prawie niewidoczna, a okres dostaam i to czarny to powinnam jutro powtorzyc test!!! co o tym mylicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tym razem
kobieto, masz teraz okres wiec jak mozesz byc w ciazy? wez sie prosze zastanow ... ja rozumiem ze bardzo bys chciala i ze czekasz i lapiesz sie kazdej nadziei ale nie tym razem tak jak ci dziewczyny pisza, uda Ci sie i to pewnie niedlugo ale nie tym razem co do tych dwoch kresek: to jakbys je od razu zobaczyla to moze warto by pzremyslec kwestie ale zobaczylas ja duuuuuzo pozniej, wiec wynik juz nie jest wiarygodny, nic a nic pamietajcie kobiety, jedynym prawdziwym objawem ciazy jest brak miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety okres moze pojawiac sie do 3 m-ca ciazy !!! teraz niewazne czy chciaabym czy nie tylko czy wszystko jest w porzadku... co do kresek to moze jej nie zauwazyam bo jest naprawde maowidoczna...wiec moze bya od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tym razem
nie mozesz miec nerwusku okresu bedac w ciazy ktos ci glupot nagadal i to glupot swiadczacych o braku wiedzy elementarnej o cyklu rozrodczym czlowieka mozna miec planiemia, krwawienia ...ale ich powod jest inny to nie jest krwawienie miesieczne a Twoj okres jest w terminie spodziewanej miesiaczki wiec nie doszukuj sie wiecej co do dwoch kresek: zobaczylas je po dluzszym czasie nie bylo tej drugiej wczesniej bedzie dziewczyno dobrze tylko nie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jak ktos sie pojawia nie wiadomo skad i wypowiada sie w taki sposob... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tym razem
piszesz na forum otwartym na ktorym kazdy moze sie wypowiadac a ten topik ukazal sie na szczycie listy wiec zajrzalam i odpisuje ci na pytanie grzecznie i kulturalnie tylko ze najwyrazniej nie to co chcialabys uslyszec jezeli lubisz sie oszukiwac to zrob ten test a potem jeszcze bete a po 2 tygodniach powtorz bo moze ktos "madry" powie ci ze tamte testy mogly klamac i bylas w ciazy tylko ze stres zaburzyl wynik bety :P ale inna podobna bzdurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek ja bedac w ciazy mialam krwawienia i trwaly tyle co miesiaczka. i nie sluchaj kogos kto nie ma o tym pojecia bo tego nie przeszedl. jednak powinnas isc do lekarza bo takie krwawienie moze oznaczac cos niedobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys dzwoniam do mojej ginki, kazaa mi sie uspokoic i obserwowac ten okres czy to faktycznie okres czy plamienia... mam zrobic bete w poniedziaek... pow ze moze to byc poronienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam dokladnie taka sama sytuacje tylko ze ja zbagatelizowalam to krwawienie i jak pojechalam do szpitala to juz byla diagnoza ze to poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku kobiety dlaczego akurat my mamy takie problemy????:(:(:(ja dzisiaj grafik mam napięty więc pewnie odpiszę tu wieczorkiem.....teraz muszę popakować córę bo znów wyjeżdża....potem zawoże ją na konie na 16.00 także wrócę pewnie dopiero koło 19.00 przed kompa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×