Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość jak dla mnie
to testy owu sa strata kasy lepiej isc do gina na monitoring i byc pewnym ze pechezyk pekl bo tety owu pokazuja tylko i wyl;acznie pik hormonu Lh co nie koniecznie musi oznaczac ze pechezyk pekl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to tak jak pisze zbedny wydatek nie dxajacy pewnosci ze pecherzyk peka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tarot również nie wierzę. no chyba, że wróży wróżbita Dawid lub Maciej :D oglądałyście kiedyś ich??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wg mnie testy owulacyjnie nie sprawdzaja sie u kazdej kobiety i chyba to kasa wyrzucona w błotko, przynajmniej chyba tak u mnie było. A za tarota dziekujemy :) Nieskorzystamy :D:D:D:D:D Same reklamy na tej Kafeterii :( Buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli któras ze staraczek chce dołaczyc na prywatne forum to zapraszamy ale naprawde osoby które chca pisac i beda a nie które tylko chca dostep i koniec juz sie nie udzielaja, Zapraszam :) Bo brzuchatki rodza i rodza a nie ma kto brzuszków przejmowacc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupota to tez choroba. tylko w przeciwienstwie do naszego schorzenia na nie nie wymyslono jeszcze lekarstwa ( niestety ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli czytaja nas jakies staraczki które sa zmeczone dogryzaniem pomarańczy i chcą znaleść zrozumienie i wspracie w swoich zmaganiach to zapraszamy na prywatne zamknięte forum :) Linka wysyłam na mila :) czekajaca1984@wp.pl U nas wykruszyły sie staraczki i praktycznie zostały same mamusie młode lub cięzarne wiec przydadza sie nowe staraczki, i wierze ze forum przynosi szczescie skoro tak mało staraczek u nas zostało :D:D:D Zapraszamy Was serdecznie ! Na naszym forum nikt Was nie wysmieje ani nie zniecheci :-) A wrecz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko dzień zleciał, duzo papierków miałam do obrobienia :-) troszkę zmęczona jestem, ale cieszę się bo piątek jest :D obiadek mam zrobiony, chatkę ogarnę i wieczorem wstawie zapiekankę do piekarnika i Paweł wróci :D będzie piątkowo u nas! juz na luzie, po owu jestem, wiec bez stresów będzie, spontaniczne szaleństwo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Kiss czyli bedzie super weekendzik :P Ja robiłam wczoraj zapiekanke ale srednio mi wyszła. Zrobiłam juz na jutro obiadek, no i ja weekend w pracy spedzam, pierwszy raz cały, mam nadzieje ze dam rade ;) Jutro 12 godzin az.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo kurczę! dwanaście godzin - dużo. a w niedzielę tez do pracy? na którą? ja zapiekankę będę robić tą z "Pomysł na . . ." :D szybko, pysznie i akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dniwóce znów do pracy, będziesz zmęczona na pewno. ale najważniejsze, że praca jest :-) dasz radę! zawsze to wypłata wiecej w domu :D no i wśród ludzi cały czas :-) a dla nas -kobiet starających się zajść w ciążę, każde oderwanie się od "tych" myśli jest bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×