Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Aisza nawet nie wiesz jak się cieszę, że dołączyłaś :D ile to czasu upłynęło zanim znów się spotkałyśmy??? :-) trochę minęło! fajnie, że jesteś z Nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byłoby Kiss zajrzec na prolaktynke to bysmy wiedzialy ile czasu, ale jakos nie chce mi sie szukac hihi, a co Wy tu robita, cos mnie intuicja pchnęła by zajrzec;p Ja tez sie ciesze ze znow RAZEM to jakies przeznaczenie hihihi:*** A ta Pani na Cz...... to mnie wczoraj na forum nie chciala wpuscic (skarże sie) bo dodala cos tam obok niku, a ja tyle potu wylałam i nerwow zjadłam juz sie balam ze mam zakaz wstepu hihihihihihi (oczywiscie napisalam to jako zarcik, sama moglam pomyslec;p) :*** Buziam dziewczynki i zmykam wiadomo gdzie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej 🖐️ 🖐️ Asiu 👄 , Sylwia 👄 zajrzałam, żeby nam się temacik nie zagubił :D żeby mogły nas odnaleźć inne dziewczyny, które chca poplotkować w fajnym i zgranym towarzystwie :D ( bałam sie pisać, pewnie, zaraz jaka pomarańcza znów mnie zaatakuje) dobrze ze mamy to nasze forum prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i ja popieram hi hi hi, jak tam fajnie na prywacie, sami swoi ;p A ja wpadłam tu by sprawdzić date kiedy dostapiłam do Was bo mam niespodzianke dla Was malutką:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza super pomysł mialas :D ja sama sobie policzyłam mniej wiecej tez :D nasza mała prywata jest naprawdę SUPER :D sylwia przykro mi, że Cię "nawiedziła" @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela3333333
hej hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja zrobiłam sobie suwaczek :D wrzuciłam go do naszego temaciku "sentymentalne" :D nela24 heeej 🖐️ czy Nela24 i nela24 to ta sama osoba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×