Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

mi równiez- ja jestem ciepłolubna i normalnie prawie nie do życia jestem w zimę;/;/;/ ja dziś w pracy do 21-ej więc nie za wesoło- ale bynajmniej jest net to czymś się zajmuje w wolnych chwilach. upiekłam dziś szarlotke przed praca i nie moge się doczekać kiedy jej spróbuje :):):) jutro piekę babeczki czekoladowe z zielona polewą- ciekawe co mi wyjdzie :):):):) a co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj u moich rodziców jestesmy... chłopaki robią flaszeczke... :P mój mężus robi kurczaka z warzywkami :D ja dzisiaj robiłam ciasteczka z dżemem, z ciasta francuskiego, pyszne wyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo lubie takie ciasteczka :):):) wpraszam sie :):):) no to wesoły wieczorek się zapowiada i pełen pyszności :):):) a jak tam Twoje plamienia- to już normalna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziwne to jakies... jak dostałam to był czarny jak smoła, dzisiaj juz czerwone ale z czarnymi skrzepami, i jakoś tak leci jak woda....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten czarny kolor naprawde daje do myślenia. wiesz nei chcę nakręcac cię ale może tak dla pewności po wszystkim zrobisz testa by miec czyste sumienie i świadomość- ja bym nie zrobiłą raczej- ale nie wiadomo czy faktycznie by tak było jak bym była na Twoim miejscu- skoro @ jest inna niż zwykle to może teścik by był potrzebny- duzo nie tracisz a zyskasz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaś :):):):) to w poniedziałek wymieniamy się informacjami. tylko prosze nie nastawiaj sie na nic- bedzie tak łatwiej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ja sie nie nastawiam bo jesli nawet byłam to juz na pewno nie jestem :( bete robie bo ginka kazała... a ja chce sie upewnic czy wszystko ok czy bede mogła kontynuowac staranka........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jesli byłas to mozesz byc. @ nie oznacza poronienia zawsze. więc głowa do góry. co ma być to będzie. w kazdym bądz razie dowiesz się co i jak i zaczniesz działać dalej w jakims kierunku wyznaczonym przez ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja siedze wlasnie z mezem i zajadam sie pizza:) u mnie juz 6 dzien @ i dalej sie leje i nie wiem kiedy wkoncu skonczy bo to masakra jakas jest. wolkciu trzymam kciuki za ta bete:) nerwusku za ciebie tez moze jednak wszystko bedzie ok. buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego justys. dzieki wielkie za kciukaski. ważne by wiedziec o co chodzi z tym brakiem @. to teraz poleje się z Ciebie długo chyba jak ma wszystko wylecieć. współczucia ale bynajmniej teraz to już lepiej bedzie i z górki ze starankami :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babunia Jagódka
Cześć dziewczyny,można do Was dołączyć? :) Borykam się z tym samym problemem i tęsknotą co Wy - już od roku...:( Mam zbadane hormony,narzeczony był na badaniu nasienia - bez rewelacji,ale podobno "mieścimy sie w normie." Teraz czekam na koniec miesiąca i @ (oby nie nadeszła!) i chcę pójść do innego lekarza,bo ileż można słuchać "nie rozumiem,czemu pani nie moze zajść w ciążę,teoretycznie to możliwe." Kurcze,wróżenie z fusów normalnie:) :/ Pozdrawiam Was serdecznie P.S. Acha,w tym miesiącu skończę 30 lat,jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Hej Babunia Jagódka witaj !!!!!!!!!!! Co do lekarzy to masz rację, trafic na specjalistę to cud, najpierw słyszymy że do roku to nie ma co śię martwić jak się nie udaje, potem trzeba samemu dać propozycje badań które chcemy by nam zrobiono, a później zwalają wszystko na psychike skoro badania ok, :) Życzę powodzenia w tym cyklu !!!!!!! Ja niestety nie mam dobrych informacji właśnie zawitała do mnie@, a naprawde ten miesiąc regularnie się staraliśmy, miałam urlop więc byłam zrelaksoowana, byłam u ginka i porobiłam hormonki WSZYSTKO OK a jednak NIE OK!!! No nic kochane od tego cyklu ruszam z monitoringiem i zastanawiam sie nad wysłaniem męża na badanko nasionka, żeby już zupełnie wiedzieć na czym stoimy!!!! BUZIOLKI WEKEENDOWE dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babunia Jagódka
s 28 witaj:) Masz rację - najpierw każą czekać rok,może i słusznie,chociaż same wiemy,jaka jest nerwówka już po pierwszych 3 nieudanych cyklach,ech:/ Bardzo mi już smutno,kurcze od roku głupie nadzieje co miesiąc i za każdym razem nic z tego...A doooła mnie wszystkie koleżanki i kuzynki zachodzą jedna po rugiej jak opętne,co potęguje niestety tego doła :( Życzę sobie i Wam wreszcie tych 2 upragnionych kreseczek :) Heh a macie też tak,że co miesiąc odczuwacie objawy ciążowe? Bo ja tak - nawet te z 8/9 miesiąca :P dopóki nie doczytam,że chodzi o końcówkę ciąży ;D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babunia Jagódka
s 28 w ogóle dzięki za dobre słowo :) I wzajemnie powodzenia w następnym cyklu starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
witam raz jeszcze staraczki.. muszem sie wyzalić.. już jestem zmęczona samym czekaniem na dwie kreski... nie moge sie doczekać 25.02 ale nie wiem, czy wytrzymam.. a poza tym bede zaraz wyła z bólu.. bo mnie tak kłuje w podbrzuszu..jakby mi miało coś rozerwać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusek 🌼 może wszystkie odpoczywają po starankach ;-) kurcze dziewczyny ja jestem na diecie a wy ostatnio tylko o jedzeniu ;-) Wiolkcia już 4 dzień i daje sobie radę ;-) (to chyba nie jest jeszcze ze mną tak źle).... jak już tak piszemy o tym jedzeniu to może podzielimy się przepisami na nasze ulubione potrawy .... ja już ostatnio pisałam (szpinak) wiem że to nie topik kulinarny ale nikt nas chyba nie zbija prawda ;-) ;-) ;-) pozdrawiam cieplutko...ps.mi też strasznie brakuje słoneczka i witaminki D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babunie jagódkę i pytającą mysie .... hej dziewczyny w końcu Nam się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkka79
Witam Was dziewczyny, od jakiegoś czasu śledzę wasz topik. Ja również czekam z utęsknieniem na dwie kreseczki.. W zeszłym roku zaszłam w ciążę po 2 miesiącach starań, ciąża rozwijała się prawidłowo,niestety w czercu, na 3 tygodnie przed swoim ślubem poroniłam naturlanie.. Od pażdziernika 2009r. staramy się ponownie z mężem, mija już 5 miesiąc, dzisiaj rano zmierzyłam tempkę i mam 37.3 st. Mąż szybko pobiegł po test i nieststy, wyszedł negatywny, tak myślałam bo okres mam dostać w czwartek.. ale nie tracę nadziei.. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie nareszcie koncowka @ dzis juz 7dc. wiec od jutra albo od srody zazynam staranka:) wkoncu:) czrodziejkka dobrze cie rozumiem ja tez niedawno poronilam byla to moja pierwsz ciaza. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkimmm
Ja tez się staram i nic:( Babuniu Jagodko jakie Twoj maż miał wyniki??Jesli oczywiscie mozna wiedziec.Pozdrawiam i zycze wszystkim szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pustki straszne... :( u mnie nie najlepiej... leze cały dzień, od wczoraj rewolucje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nerwusku mój miluski nie bądż taki smutniutki:) Ja też wczoraj dostałam @, narazie taka skąpa. od tego cyklu mam zacząć CLO od 5 dc czyli nod środy, troche poczytałam w necie i maM MIESZANE ODCZUCIA ALE CHYBA GO WEZMĘ I RUSZĘ Z MONITORINGIEM ILE MOŻNA STAĆ W MIEJSCU,ZAMIERZAM JESZCZE M WYSŁAĆ NA BADANIE NASIENIA ZOBACZYMY CO TAM U NIEGO:) a CO U POZOSTAŁYCH BABECZEK, WIOLKCIA JAK TAM U CIEBIE????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj akurat mam humorek dobry bo wkoncu ta okropna @ sie skonczyla. jutro prawdopodobnie wizyta u gina no chyba ze nie zdaze z uczelni wrocic.... i jak powie ze wszystko ok to do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 jak mam sie nie smutac jak nie za dobrze sie dzieje...? bardzo dziwny ten okres.... :( dzisiaj robiłam test i znowu dwie kreski,ta druga baaaardzo słaba ale była.... od wczoraj okresu brak tylko brudzenia brązowe, temp. 37,5 i ból krzyża nie do zniesienia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babunia Jagódka
Cześć dziewczynki,ja na chwieczkę -cały dzień byliśmy poza domem i lecimy z nóg. Któraś z Was pytała o wyniki mojego narzeczonego -wiesz jutro podam ci dokładnie,bo muszę troszkę [pogrzebać -ale ogólnie rzecz biorąc ma dobrą ilość plemników,ale za to baaardzo wolne i nieprawidłową budową:/ ech. Buziaczki dla zasmuconych - u mnie też niewesoło,czuję się nie najlepiej,w dodatku objawy @ coraz bardziej oczywiste,choć ja jeszcze staram się sobie wmawiać,że jeszcze jest nadzieja:P Głupia jestem i tyle :( Pozdrawiam i dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku zrobisz bete i pójdziesz do ginka to wszsystko się wyjaśni, wrazie co to da ci jakieś leki i będzie dobrze kochana, ja jestem dobrej myśli!!!!!!!!!! Sciskam cię serdecznie:):):) DAJ ZNAĆ JUTRO!!!!! HEJ BABUNIA JAGÓDKA,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
hmm..wiecie co? moze jednak test zrobie we wtorek? bo wtedy bede mieć 28 d.c. ale zazwyczaj mam 30 i wyzej ale nie bardzo regularne..... ehh... jak myślicie? (wiem,wiem... ) ;) trzymajcie sie! nerwusku - co u Ciebie? Babunia Jagódka- nie jesteś głupia! trzeba mieć nadzieje i być dobrej myśli! Grunt to pozytywne myślenie! :* kolorowych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×