Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no u mnie też beta nie pokazała ciązy- @ dalej brak. dzwoniłam do ginka i kazał mi poczekac do 6 tygodni i jak się nie zjawi to mam przyjsć do niego bo to może byc cykl bezowulacyjny i w tym miesiacu może nie byc wogóle krawienia. więc cóż zostaje mi znów czekać tym azem na @- jak ja chce to ona nie chce przyjść(szkoda tylko ze nie z powodu ciąży). jakos to przetrwam i bedzie dobrze. nerwusku usg wogóle nie boli :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety taka natura która czasami bywa bardzo złośliwa- ale spoko nerwusku przetrwamy to zobaczysz:):):) musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
hej dziewczyny :* Tu widze, że nie ciekawa atmosferka?? a propo tego testu co mam zrobić, zrobie może w sobote, bo teraz, gdybym zrobiła i byłyby 2 krechy to nie wiem, czy mogłabym prowadzić lekcje..i chyba bede musiała to zrobić na weekend.. hehehe.. sama nie wiem.. a z drugiej strony boję się rozczarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
hmm..widze,że tu smutne atmosferki sie robią.. Nie trzeba sie dołować, tylko dalej wierzyć, że w końcu stanie się to, co pragniecie :) Na pewno bedzie dobrze, zobaczycie! :* co do mojego testu to zrobie jednak w weekend, bo chce juz mieć bardziej wiarygodny.. poza tym nie byłabym w stanie prowadzić lekcje do końca tygodnia później... hmm.. mam nadzieje,że mnie @ nie ubiegnie... narazie piersi jak balony, bolą, od czasu do czasu zakłują jajniki...(wg. mojej obserwacji miałam mieć owu 4.02. więc wtf?) jeszcze śluz mam, biały, taki niby strzępiasty.. eh.. ciekawe, czy to tylko jakieś przesunięcie fazy jajeczkowania czy jednak coś więcej.. hmm... czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
sorki, najpierw mi wyskoczył błąd..że kod nie prawidłowy.. a teraz wypowiedź jakoś jest..hmm.. no ciekawe.. w każdym razie nie z mojej winy zasmiecam sto razy tymi samymi wiadomościami :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie smutne...nie ten to nastepny raz sie uda.....tak się pocieszam....:):)ja mialam fatalny miesiąc ale już jest oki.....wrocilam z pracy,zrobilam obiad,wzielam gorącą kąpiel bo tak mnie maz wymeczyl na desce ze amen....nogi mnie do teraz napier......:):):)...a o 19.30 mamy kurs tanca....ciekawe czy zdazy z pracy czy jak zwykle o 16.15 uslysze...jeszcze musze cos tam gdzies tam zawieźć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa i tabelkę poprawiam u siebie NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 malva1983.................26.................2.......... ......11.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29.................3.............. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................4........... .......18-19.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosferki nieciekawe faktycznie, ale życie nas nie rozpieszcza...a na dodatek nie wiemy czemu tak sie dzieje..... :( mysia wytzrymasz do weekendu z testem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka no faktycznie gdzies nam zaginęłas w akcji :P my jedziemy na tym samym wózku, mamy 3 cykl... skad w Tobie tyle optymizmu, radosci...? ja powoli szykuje sie do ginki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
nerwusku, no własnie nie wiem, czy wytrzymam.. Jednak wiem dobrze,że lepiej bedzie, gdy poczekam..Teraz test może nic nie wykryć, wtedy potem i tak bede powtarzać... ponieważ wiadomo..nadzieja.. a niestety na beta nie mam warunków- tzn.czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie masz czasu...? to trwa dosłownie chwile... a ile cie sie @ spóźnia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
no jak to jak..normalnie.. ;) W tym sęk,że nie wiem, kiedy mam się spodziewać @, bo mam nieregularne...niby często gęsto miałam po ok.30 ale jednak nie regularnie- kilka razy pod rząd miałam równo 28 jak w zegarku ale to jakieś nienormalne wtedy było dla mnie :P Widzisz więc,że nawet lepiej zrobię, jak trochę poczekam (jutro 28.d.c- w sob-32.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bete mozesz juz zrobic :P dobra ja zbieram sie do ginki.... odezwe sie jak wróce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................10.......... ..........?? poskaracałam tabelkę- duzo dziewczyn nie zagląda tu juz- jak cos to się zaktualizujcie :) nie wpisałam terminu @ bo już minął jak wiecie i ciągle na nią czekam więc wielka niewiadoma ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie wrocilam od gina i jestem tak bardzo bardzo szczesliwa:) wyobrazcie sobie ze moja 4 cm cysta poprostu zniknela, lekarz sam sie zdziwil bo mowil ze ona moze zanikac nawet pol roku:) zrobil mi badania i powiedzial ze trzyma kciuki za nas i ze ma nadzieje ze spotkamy sie nastepnym razem jak fasolka bedzie juz w brzuszku:) tak sie ciesze:) od srody bierzemy sie do roboty:) wiolkciu przykro mi ze sie nie udalo, ale jak nie teraz to w nastepnym cyklu a napewno sie powiedzie:) nerwusku napisz od razu co i jak.... pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys to bardzo dobre wieści- ekstra- to oby udało się teraz zafasolić :):):):) powodzonka. teraz czekamy na wieści od nerwuska- oby były dobre :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
justys- super!!! takie cuda też sie zdarzają :D hihi.. teraz tylko czekać na kolejny.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki poprawiam tabelkę bo mnie zbrakło ;-)NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................10.......... ..........?? malva1983................26................3....................03.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej nie moge w to uwierzyc:) mojego meza zlapalo jakies chorubsko i musze czekac az wydobrzeje:) no to teraz czekamy na wiadomosc od nerwuska oby byla tak dobra jak moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva wiesz ja wcale nie nastawiałam sie na ciaże i to iż w niej teraz nie jestem mnie nie dołuje wkurzam sie na to iż @ nie przyszła a ja miałam w tym cyklu zaczac konkretne leczenie i to mnie wkurza bardzo ze odwleka się ten czas i nie wiadomo do kiedy- kiedy ta szanowna @ zechce mnie odwiedzić- jeszcze nigdy takiej sytuacji nie miałam :(;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię Wiolkcia ale spokojnie nie denerwuj się,bo to nie pomaga a jeszcze może zaszkodzić..... spokojnie postaraj się wyluzować ...jak do tąd super ci to wychodziło a więc trzymaj tak dalej ;-) 🌼 i DZIĘKUJĘ że trzymasz za Mnie kciuki dzisiaj mój kolejny dzień diety i się nadal nie złamałam.... ja żeby zająć czymś swoje myśli, przeszłam na dietę i narazie na tym się najbardziej skupiam .....bo i naczej mogłabym już chyba zwariować dawno temu........... duża buśka specjalnie dla ciebie 🌼🌼🌼 WIOLKCIA 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki malva :):):) słodziaku :):):) to tylko takie napady złości jak tylko pomysle o tym. ja takze zamierzam ograniczyc jedzonko-tzn nie musze się odchudzać- chce stracic tylko 2 kilko- ostatnio sobie pofolgowałam z jedzeniem-ale ciągle byłam głodna- myślałam że to przed @ ale jednak niee- więc i ja zamierzam zmniejszyć razcje żywnościowe. o tym specyfiku nic nie słyszałam- ale tak mysląc sobie- gdyby był faktycznie skuteczny to lekarze by go przepisywali- ale jednak tego nie czynia więc coś tu nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam o tym specyfiku, podobno poprawia jakosc sluzu co ulatwia zaplodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tymi lekarzami to nie zawsze tak do końca ;-) różnie z nimi ;-) jeden tak drugi tak ....pani jest jeszcze młoda proszę się nie przejmować,no i tak wycelować po środku i do dzieła tylko nie za często bo teżnie dobrze...... z tym pośrodku to sama kapnęłam sięże chodzi o cykl,chociaż nie byłam pewna do końca ;-) ;-) ;-) poczytam jeszcze o tym środku i może się skuszę............ ja niestety kochana mam do zrzucenia te twoje 2 kilo x15 ;-) ALE SIĘ NIE DAM I DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×