Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

to ujme to tak jesli chodzi o ten i inne wspomagacze. każda z nas jest inna i na niektóre działają a na nietóre nie, no i oczywiście jeśli wszystko z nami oki to te ziólka można brac ale jeśli problem tkwi głebiej to i ziólka nie pomogą. nooo nerwusek długo trzyma nas w napięciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva to trzymaj się tak dalej a zrzucisz to co masz do rzucenia :D bardzo Ci kibicuje ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba wiolkciu. kazda z nas inaczej wszystko przechodzi i te srodki moga pomoc ale nie musza. ja narazie nie mam zamiaru nic stosowac, poprostu bede probowac tak jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Gadułki :) plotkujecie na całego dzis aż trudno nadążyyć ale już uzupełniłam lekturkę naszego topika teraz uzupełniam tabelkę, wstręciuchy o mnie zapamniały ale ja ciągle z wami kochane:) NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................10.......... ..........?? malva1983................26................3............ ........03.03 s28 ........................24...............6....................22.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze tak, ja tez już jade bez wspomagaczy- no oprócz leków przepisanych przez ginka- może się za którymś razem uda. bo te ziółka na mnie nie zadziałały wogóle niestety. no na mnie juz czas- koniec pracy na dziś- czas do domciu. więc miłego wieczorku życze Wam. zajrze może póxniej by sprawdzić co u nerwuska. a tym czasem ❤️ ❤️ ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomniałyśmy wogóle o Tobie s28 tylko gdzies zninęłas nam na chwilkę ale dobrze ze już jesteś z nami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej juz jestem, co Wy takie niecierpliwe...? :P no nie wiem od czego zacząć... nie dowiedziałam sie nic nowego... ginka mnie zbadała i zrobiła usg dopochwowe (o które dzisiaj pytałam:P) wszystko jest ok. i albo to był okres dziwny nie wiadomo z jakiego powodu, albo to plamienie np poowulacyjne, bo zajsc mogłam przed samym terminem @ i okres jeszcze moze sie pojawic. za 2 tygodnie mam powtórzyc bete i zrobic hormony tarczycy. rozumiecie cos z tego...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej nerwusku. a powiedziala ci moze dlaczego testy wyszly pozytywne a beta nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnież ten okres też jakiś siakiś:) wolno się rozkręcała ale dziś już w pełni !! Od środy ruszam z Clo bo ginek zalecił!!!! zgadzam się z wiolkcią , która kiedys napisała że po kilku nieudanych próbach łatwiej znosi się kolejne ja w tym cyklu w miarę łagodnie zniosłam widok @ Nerwusku oisz od ginka BUZIALE maleńkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak jest plamienie to moga wyjsc diwe kreski... ona opiera sie na becie, aczkolwiek...ta temp. ja zastanawia, bo jesli byłby to okres to temp spadłaby a ona sie utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku ja bym za tydz. powtórzyła bete ale w tym cyku masz nerwów, co ? i do końca niewiadomo o co chodzi! No nic dziewczyny musimy przestać się zamartwiać bo nasze dzieci będą miały matki z ogromna ilością zmarszczek:) Pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jak to jest z tymi dniami płodnymi...? powinien byc slusz wtedy i mokro czy sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W płodne masz przezroczysty rozciągliwy śluz ( wzsyscy porównują do białka jajka kurzego) i powinno być mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie... wiec w srodku cyklu kiedy powinny byc płodne powiino byc mokro, a ja w tym cyklu mokro miałam przed @ .... i czemu tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek mogła ci się owulacja przesunąć z tym nie ma jasnych reguł ja też wilgotno mam tak od 19, 20dc o wiele bardziej niż w teoretyczne dni płodne , Niestety w tej kwesti to trzeba zdać sie na szczęście dlatego zajście w ciążę nie jest takie proste, ale damy radę rozgryzjemy ten nasz organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mysia
nerwuska, no masz troche dziwne to wszystko, powiem szczerze.. a od lekarza pewnie niewiele więcej wyciągniesz, bo sam pewnie nie do końca wie, co jest grane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to akurat było charakterystyczne w tym moim cyklu... temp sie nadal utrzymuje, krzyz boli :( nie wiem co jest... a gdyby cos sie tam było to dzisiejsze dopochowowe usg mogło nic nie wykazac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co u Was dobrego...? ja dzisiaj nie za dobrze spałam, obudziłam sie ze strasznym bólem głowy :( zaraz bieram sie do pracy a dzisiaj do 19 :( nie wiem jak dam rade... zajrze tu do Was wieczorkiem, po pracy wiec zycze miłego dzionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja tez juz od rana na nogach chociaz dzisiaj mam wolne, ale od wczoraj mam przyplyw energii i nawet za bardzo spac nie moglam:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):):) a u mnie różnie...jeśli chodzi `o biologie:)jak ja to ladnie nazywam to dzisiaj 8 dc...staranka i tak rozpoczęte chociaz jeszcze nie termin ale mnie to sie poprostu codziennie chce:)Laski zamowilam sobie opakowanie tego femifertilu....zobaczymy czy to cos da, ponoc trzeba 3 opakowania brac....czyli 3 miesiace jak na kuracje lekami ziolowymi.... Co do mojego optymizmu nerwusku ja zawsze optymistka ale dobrze ze mnie nie widzialas jak@ przyszla...to tak wesolo mi nie bylo.....:(strasznie sie boje tych kolejnych dołków... Wczorajszy dzień masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!tzn.na kursie troche sie odprężyliśmy ale za to M jak wrócił z pracy to jeszcze go tak wkurwionego nie widziałam........na wszystkich ,na wspolnika,na pracownikow,na mame ,na brata......jezuuuuuu jak mi go jest żal:(:(:(ON jest dziewczyny tak dobrym czlowiekiem ze rzadko sie takich spotyka.....opiekunczy az do przesady i połową rodziny sie musi opiekowac bo nikt sobie rady nie daje ani finansowo ani w kazdej innej sprawie...........kurwa nieraz to bym tym ludziom niektorym normalnie w pysk dala zeby sie opamietali...a najbardziej to mi juz na nerwach wspolnik gra.....potrafi do mnie dzownic i sie skarżyc ze mój M cos tam komus podarowal ze za dobry ze srutututu....normalnie czekam az jeszcze raz zadzwoni!!!!!!Potem moj biedak w domu przezywa..... Dobra wygadalam sie wam:) ale musialam......zaraz zabieram sie za sprzatanie mieszkania bo syf nieziemski....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam jeszcze dziewczyny powiedzieć ,że mi się udało może też dlatego że przed owulacją nie kochałam się z mężem mówią że kilka dni przerwy dobrze zrobi bo wtedy plemniki są bardziej dojrzałe i jak po przerwie wystrzelą to jest duża szansa.Ja tak zrobiłam i same wiecie że się udało .Powiem wam szczerze że choć mi się udało po tych 10miesiącach to wiem co czujecie i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nerwuska.Słuchaj może ty naprawdę jesteś w ciąży bo widzisz temp się zgadza ,boli cię w krzyżu (ja miałam dokładnie to samo)z tą betą to mówiła mi moja gin.że ona rośnie dopiero po zagnieżdżeniu się w macicy komórki jajowej tak nawet 2dni po.Więc jeżeli miałaś ow. przed @ to jeszcze ona się nie zagnieździła a może teraz dopiero dotarła.No ale nie chcę cię niepotrzebnie nakręcać a jedynie pomóc. całuję i trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kochane :):):) nerwusku czyli za wiele nie wiadomo- dalej niewiadoma- zrób jak ginka mówiła i sie wszystko wyjaśni. cóz na niektóre sprawy nei mamy wpływu. ja sie mega cieszę booooo dzis z rana dostałam @ no i gicio- zaczynam clo :):):):):) dziś mam wolne ale jade dzis do mojego domku zobaczyc jak tam po tych mrozach- czy jeszcze stoi ;) miłego dzionka zyczę Wam kolezanki :):):):) szarlotka współczucia za taki wieczór- normalnie niektórzy potrafią wyzyskiwac dobrych ludzi;/;/;/;/ oby dzisiejszy dzionek był dla Was spokojnieszy ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 malva1983................26................3............ ........03.03 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................10.......... ........22.03 s28 ........................24...............6.................. ..22.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×