Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Ja mam szanse zajść w ciążę za jakieś 3 miesiące, wcześniej raczej nie da rady. Ale reszcie jak najbardziej kibicuję :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi dodawać postów :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Czyli ja, Sali, Agata.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ginekolog stwierdził że dochodzi do owulacji, Olenika sadze ze u Ciebie również, nie martw się uda się nam :) Juax ile ja bym dała żeby Twoje słowa się sprawdziły, sama bym była zaskoczona bo teraz dosłownie nic nie odczuwam. Także czekam na @ I dalej działania :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata Ty znalazłaś powód I idziesz teraz w dobrym kierunku :), uda nam się, musi :DSali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania że znalezienie powodu to połowa sukcesu :) teraz przed nami leczenie, Ty leczysz tarczyce, ja normalizuję pracę trzustki więc kiedyś się uda :) z drugiej strony kobiety z większymi obciążeniami zostają matkami, wierzę że nam też to jest pisane :) Potrzeba nam jeszcze trochę cierpliwie poczekać :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze juax z żoną się stara, chyba że o czymś nie wiemy i Ich starania zakończyły się sukcesem :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ka
I jeszcze ja :) obecnie jest to mój 6 cykl starań, w tym miesiącu dostałam od lekarza duphaston mam go brać od 16 dnia cyklu, bo to jakaś dziwna sprawa jest z tym moim skokiem temp. dopiero 4 dni po owulacji , ale chyba powinnam trochę odpuścić temp.a bardziej skupić się na śluzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ka
I jeszcze ja :) obecnie jest to mój 6 cykl starań, w tym miesiącu dostałam od lekarza duphaston mam go brać od 16 dnia cyklu, bo to jakaś dziwna sprawa jest z tym moim skokiem temp. dopiero 4 dni po owulacji , ale chyba powinnam trochę odpuścić temp.a bardziej skupić się na śluzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka powiem ci tak kochaj się z mężem często nie zależnie od płodnych i nie ją liczyła te dni jak głupia i nigdy nie udało się trafić . a w cyklu w którym zaszlam kochalismy się codziennie lub co drugi dzień . korzystając póki możesz bo ją aktualnie teraz zaczynam się cieszyć znowu seksem bo przez 2miesiace wspolzylam może raz na tydzień raz na dwa bo ciągle wymioty mnie odbijały czego oczywiście wam nie życzę asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tak tu jakoś pusto.. Już jest 16, a ja 28 dostanę @... Piersi mnie bolą jak zwykle jak szalone;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, na razie spokojnie. Objawów na ciążę nie musisz miec żadnych nawet jeśli to ciąża, możesz czuć się jak przed okresem, wiec myślenie o tym juz nic nie da, zostało tylko czekać, nic więcej. Zrobiliście w tym cyklu co trzeba, teraz juz natura niech działa :) także spokojnie, czas szybko leci, zwłaszcza jak masz dużo zajęć. A mnie juz mdli często, w ogóle jestem ciągle zmęczona, wracam i śpię, godzina 20 ja juz idę spać, nawet internetu nie chce mi się przejrzeć, jutro przeczytam co tu pisałyście. Ale w czwartek do lekarza, ciekawa jestem co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ból brzucha się pojawił także @ zaraz przyjdzie :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Sali, ja też dostanę i nie mam co do tego wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to smutne, nie mam pojęcia juz co jest. Maz się nie namówi na badanie, to jest pewne :( Olenika, może w tym cyklu mam się uda :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika u Ciebie 17 dc także może się Wam się udało, teraz obserwuj siebie. U mnie dzisiaj 24 dc i wypada ze we wtorek okres będzie. Dobrze ze zrobiłam wtedy te testy owulacyjne, przynajmniej spodziewam się jej wcześniej. I czuje ze jutro pewnie wieczorem przyjdzie :( albo we wtorek rano. Niestety nie udaje się nam, może nie jest to nam pisane. :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ka
No właśnie ja w tym cyklu zamierzam często się przytulać do męża, wcześniej robiłam tak jak pisałaś Asia, czekałam na dni płodne i wtedy do dzieła, jak widać nic z tego nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Coraz mniej nas tutaj... :( A te które są w ciąży też rzadko zaglądają. To jest straszne co człowiek musi przejść... Wyć mi się dzisiaj chce. Jestem pewna, że pojawi się @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika nie trac nadziei, u Ciebie jest jeszcze czas na objawy nie łam sie. Ja tez non stop bym ryczała, niestety ja juz czuje ze nam się nie udało, u Was jest nadzieja :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzisiaj 5 dc, powinnam mieć jeszcze @ (normalnie 7 dni) a dzisiaj nic. Myślicie że to możliwe że przez luteinę mogło mi się tak poprzesuwać? Olenika, Sali, Kaśka póki nie ma @ wszystko jest możliwe, trzymam kciuki :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, ja tu zaglądam, jak tylko przeglądam internet, przywiązałam się do was i tylko czekam, aż będziemy tu wszystkie rozmawiać na inne tematy :) to jest tylko kwestia czasu, to forum przynosi szczęście :) tez trzymam kciuki za wszystkie. Agata, a miałaś obfity ten okres? Powiem ci, ze tez mialam sytuacje, ze raz miałam dużo krótszy okres, niecałe 4 dni, gdzie zwykle mialam 6. Gdyby nie to, że byl obfity i ze skrzepami to pewnie zrobiłabym test... Spotkałam się dziś z kuzynką, ta ktora poroniła jakies trzy miesiące temu. Na razie nic nikomu nie mówimy, póki nie pojde do lekarza, ale nie wiem jak ja właśnie jej to powiem... Wiem co będzie czuła... Kazda dziewczyna, ktora wie, ze to nie jest takie proste zajść i donosić zawsze będzie wiedziała jakie to uczucie, mimo, ze juz sama zajdzie. Ale też doceni to. Mysle, ze żadna z nas nigdy nie powie, ze zaluje, ze chciała dziecka nawet jak bedzie bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
W ogóle zapomniałam wam powiedziec, ze ten ostatni miesiąc zaczęłam lepiej się odżywiać. Zawsze wiedziałam, że jedzenie ma bardzo duzy wpływ na płodność, ale jakoś bez większej nadziei do tego podchodziłam. W Internecie jest mnóstwo rzeczy na ten temat, nawet znalazłam co jeść w poszczególnych fazach cyklu, bo za działanie każdego hormony odpowiada jakas witamina. Raz czy dwa pozwoliłam sobie na jakiś slodycz, ale starałam się jeść zdrowo. Wcześniej często jadlam czekoladę, czipsy, colę. A kawy nie pije. Może warto spróbować z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata myślę że bardzo możliwe. Ja od grudnia zaczęłam brać leki na tarczyce i ostatni okres trwał 5 dni a obfity miałam 3, te dwa ostatnie to dosłownie plamienia. I za to chyba mi się ten teraz cykl zmniejszył. Bo dzisiaj jest 25 dc a czuje ze lada moment @ nadejdzie. Normalnie miałam 28, 29 dni. Także u Ciebie zaraz starania :D rób szybciej testy bo i pewnie owulacja szybciej nastąpi :D Ola jestem taka szczęśliwa ze Wam się udało. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze 3 dni miałam obfite, ale skrzepów nie zauważyłam. Sali w tym cyklu jedyne co to powrócę do mierzenia temperatury. Zadnych testów nie robić nie będę. Od 7 dc przez tydzień zamierzam brać antybiotyk dopochwowo w celu przeleczenia nadżerki i dopiero po odstawieniu antybiotyku doktor zaleciła starania. Poza tym pojutrze mąż ma zabieg i będzie musiał się oszczędzać. Także w tym cyklu nie będzie przytulania w dni płodne. Do tego zanim ustabilizuje się moja insulina to też musi trochę potrwać. W cuda nie wierzę więc się nie nastawiam zbyt szybko na ciążę. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata to rzeczywiście u Was kiepsko na ten cykl ale może przynajmniej będziecie juz mieli leczenie z głowy. Jej już niech ten okres przychodzi i szybciej będę miała z głowy, najgorsze ze mam teraz tak pracujące te dwa tygodnie i jeszcze pełno zaliczeń ze jeszcze ból podczas @ mnie dobija będzie. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
Sali a nie za wcześnie masz te bóle brzucha? Wiem że cykl krótszy ale zawsze Cie boli kilka dni przed? Żona tak nie ma. U nas w tym miesiącu cisza, brak objawów jakichkolwiek. Tak cicho ze nie ma nawet śluzu nieplodnego a w tamtym miesiącu była go masa. Ale płodnego tez nie ma więc bez wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuflada_wspomnien
Hej :) mam problem.. jestem w 18 dc i teoretycznie jest to dzień owulacji - ale wyłączone, nie sprawdzonej testami.. Cykle mam 30 dniowe mniej więcej.. I w poprzednich miesiącach wiedziałam po sluzie że mam dni plodne. A w tym miesiącu cisza.. Tzn. Nie ma tego służy dużo.. Wręcz mam wrażenie że mam od @ same niepłodności dni. To jest pierwszy miesiąc starań, ale się tym stresuje czy mogło to aż tak wpłynąć na rozregulowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ją ostatnio nie miałam zbytnio czasu ale mimo że nie zagladam tovi tak czekam na wasze 2kreski! Ją wczoraj poklocilam się z mężem pisała już o jego siostrze wcześniej ale wczoraj to przegial. Dostał laptopa chciał mi go dać ale mamy już laptop tablet więc powiedzialam żeby mamie oddał go to może internet założy i będzie miała z nami kontakt przez skype zgodził się a wieczorem dzwoni do siostry i mówi że dla swego chrzesniaka odda laptop i konsolę xboxa telefon a ją się zdenerwowalam bo laptop był na prezent mamie k***a no rozumiecie? Wszystko siostrze bez przesądy nawet konsolę powiedzialam mu że nie myśli niedługo będzie dziecko a on konsolę chce oddać i co myśli że nową SE kupi . wody ale moim zdaniem to bezczelne ona odzywa się tylko jak chcekasy i to jeszcze nie oddaje a ten tak drogie prezenty chce robić fakt że używane ale no za konsolę i telefon płacił wszystko chce oddać nie mam już siły na niego. Wy też tak ueazacie że jest nienormalny Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia później ci napisze coś na ten temat, bo miałam nie raz podobną sytuację, teraz nie mam za bardzo czasu bo w pracy jestem, wieczorem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×