Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Gość znowu widzę desperat wrócił który wszystko krytykuje . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polonista się znalazł. Nie podoba się to nie wchodź tu proste. O ile mi wiadomo to to nie jest forum o poprawnej pisowni... Wiec wydupczaj i idź udawać madra gdzies indziej/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja się zastanawiam kto mądry wchodzi na temat o staraniach tylko po to, żeby dokładnie przeczytać nasze wypowiedzi (musiał dlugo nas czytac bo ja sama noe wiedziałam nawet gdzie to bylo napisane) i żeby sprawdzać pisownię i poprawiać. Że też komuś się chce... Musi się tej osobie strasznie nudzić. Niestety to forum dla wszystkich i zawsze ktos tu może coś napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie taka mentalność polaka. Tylko szuka żeby komuś dosrac/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się że forum jest dla każdego i najwięcej osób wchodzi aby dosrac komuś. Ola jak się czujesz? Olenika i co postanowiłas bierzesz cystodynon czy castangus? Gagunia mam pytanie bo jesteś już po jednym porodzie miałaś cesarke czy naturalnie rodzilas? Wczoraj włączyło i się sprzątanie w domu więc wycieralam kurze piekarnik wyszorowalam i dużo jeszcze porobilam dzisiaj wstalam o 5 swojego czasu oczywiście z bólem jak na okres zjadlam poszłam spać wstalam o 8.30 jadłam też miałam ciągnięcie w dole brzucha ból pleców i o 10znowu poszłam spać aż do 12 wstalam znowu zjadlam teraz mam 15i znowu chce spać czytalam że to mogą być objawy porodu? Odszedł mi czop w wtorek cały bo teraz mam tylko gęsty biały śluz bez glutow tych i ciągnie mnie w podbrzuszu a i czuje się taka całą obolała. Bym zapytała na forum co mają termin blisko ale dziewczyny tam nie odp normalnie tylko po chamsku asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia nir miałam cesarki. Poród miałam wywolywany. ( nie życzę nikomu:) ) gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, biorę Cyclodynon, dzisiaj dopiero drugi dzień ;) I sama nie wiem czy dalej będę go brała czy zmienię na Castagnus... Nawet się nie zastanawiałam jeszcze. Przede mną całe 28 tabletek więc gdy będę bliżej końca to wtedy pomyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika castangus ma 30tabletek , tego co wiem tylko kuracji ie przerywaj a co będziesz brała to już znaczenia nie ma oby brać. Gagunia zastanawia mnie właśnie ta dzisiejsza senność i ciągle napady jedzenia i wizyty w wc ale znając swego synka to mu lepiej w brzuchu siedzieć niż wyjść a mógłby już się postarać bo ile można . A mi naprawdę ciężko i ciągle chce mi się siku i tak się ospale czuje asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
A zmieniając troszkę temat..za tydzień już powinnam dostać okres :) Łykam tyle różności jak jeszcze nigdy... Cyclodynon, witaminy, kwas foliowy oraz zaczęłam od wczoraj pić magnez z witaminą B6 :D Może w końcu się coś ruszy.... Aha, no i jak tylko pojawi się okres zacznę brać CLO ;) Więc zawsze jakieś zwiększone nadzieje. Zastanawiam się tylko czy brać do tego jeszcze olej z wiesiołka? Czy odpuścić go sobie? A może któraś z Was brała kiedyś CLO i jest mi w stanie coś więcej napisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Wiem, wiem.. Ostatnio brałam Castagnusa bardzo w kratkę i po jednym opakowaniu przerwałam. A szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, ospale to i ja się dziś czuję. Spałam do 10.00, nie chciało mi się wstać.. Nie radzę sobie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika cło ie bralam olej z wiesiołka możesz brać nie zaszkodzi. A może pomóc czekamy daty i oby się okres nie pojawił asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, ja po piciu magnezu z Wit B6 codziennie przez całą fazę lutealną zaszłam w kolejnym cyklu. Dwa razy tak było. Także pij sumiennie teraz, w następnym cyklu clo i ten olej mysle, ze nie zaszkodzi i pęcherzyki ruszą jak szalone o ile nie ruszyły teraz :) Asia, czuję się lepiej psychicznie chyba dlatego, że biorę duphaston, dzwonilam do lekarza spytać o dawkę. Mam poczucie, że ze swojej strony robię wszystko co mogę, reszta w rękach Boga... Ja juz nic więcej nie mogę zrobić, martwieniem się też ciąży nie utrzymam. Postanowiłam emocje odłożyć na bok i racjonalnie do tego podejść. Mamy 50% szansy na dziecko. Nie ma radości, ale jest nadzieja, a to już sporo. Dotrwam do drugiego trymestru to pozwolę sobie na radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola i tak trzymaj! Cieszę się że w końcu zrozumiałeś że nie warto się przejmować na zapas 3miesiace szybko zleca. Ją z kolei coraz gorzej się czuje taką że tak powiem po wioskowemu spartaciala chciałabym już urodzić bo nawet do wanny sama jak jestem w domu nie mogę wejść bo boję się że z niej nie wyjde terZ też mnie złapało silne klocie w pochwie ale czekam na męża aż od mojego brata wróci bo zwyczajnie się boje że się poslizgne czy coś. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, już niedługo będziesz to miała za sobą. U mnie dziś byli rodzice. Nic im nie powiedziałam, chociaż miałam chęć. Powiem rodzinie jak zobaczę zarodka i serce. Szkoda, że to wszystko tak długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ola, myśl pozytywnie! 🌼 Ja to bym najlepiej chciała żeby okres się już nie pojawił, ale niestety.. raczej żadnych objawów u siebie nie zauważyłam dziwnych.. A tak bym chciała już móc się cieszyć.. od razu bym poszła na zwolnienie, bo mam dość już tej pracy. Mam tam taką głupią koleżankę, która ostatnio (już 3 raz) pokazywała mi zabawkę w gazetce z jakiegoś marketu i wyskoczyła z pytaniem.. " a Ty kiedy będziesz takie kupować? " no kuuu........ Totalny imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola już niedługo zobaczysz. Olenika olej ją nie powinno ją to interesować niedługo będziesz kupować . Aaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
Jacy niektórzy ludzie są tępi :o Ja już sily do takich nie miałam... Ostatnio sąsiad powiedział do męża żeby robił dzieci, to zrobią taki mini plac zabaw dla naszego i dla jego wnuka. Powiedziałam niech sobie stary dziad sam robi dzieci. Wszystkie jego wnuki są z wpadek to myśli, że nikt nie ma problemów. Olenika co do objawów to przecież mówiłam ci, ze ja byłam pewna, że dostane okres. Nawet zero przeczucia, nic. Tylko w środę w pracy dziwnie mnie brzuch zaczął boleć tak jak wtedy, gdy zaszłam i ten test zrobiłam tak bez większej wiary w to. Dopiero po teście zaczelam myśleć co mogli jeszcze być objawem. Też bym chciała zacząć się cieszyć... Dla mnie drugi trymestr będzie jak dla większości kobiet dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Asia czuje się tak jak ty w dzień bym spala w nocy nie tez mam śluz czop chyba jeszcze nie odszedł i mam bóle jak na okres witaj w klubie :)a o krzyżu nie wspomnę nawet:)chciałabym juz urodzic:)zapewne ty tez:)ale jeszcze musi y poczekać te parę dni życzę Ci powodzenia z całego serca:)ja się bardzo boje ale mam nadzieje ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przepraszam ze pisze tutaj... Otoz mam problem z moja ostatnia miesiaczka. Pierwszy dzien byl bardzo skapy. Jedynie plamki ciemnobrazowej krwi (starczyla mi wkladka na caly dzien), drugi dzien juz byl bardziej obfity i ze skrzepami (raz malymi a raz wiekszymi), trzeci i czwarty dzien byl taki sam jak pierwszy (czyli prawie nic). Czyli wychodzi na to ze taki prawdziwy okres mialam jeden dzien. Miesiaczki zawsze mialam obfite,tzn. pierwszy i drugi dzien masakra, trzeci troche lepiej a czwarty juz "luz". Staramy sie o dziecko i kochalismy sie prawie codziennie ( dni plodne zaliczone z tym ze nie wiem kiedy mialam owulacje bo nie mialam monitoringu). Czy moze ktoras z Was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia normalne ze jesteś senna. Chyba kazda na poczatku ciąży tak ma... Ja tez spalam cale dnie... Hormony i te sprawy... Spij ile wlezie. Brzuch urośnie to nie pospisz za dlugo:D gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny trochę w weekend nadrobiłam ze sprzątaniem w domu i byłam u rodziców moich w odwiedzinach, dzisiaj tez cały dzień poza domem i nie pisałam. Ola ja ogólnie czekałam na okres I latam co chwile do toalety bo coś mi tam leciało ale tego okresu jednak AK nie dostałam. Brzuch bolał jak na okres, także byłam przekonana, że on przyjdzie. Jedynie to zmiana było to, że jak zaczęłam brać tabletki od tarczycy to przed okresem bolały i rosły mi piersi a ten ostatni raz one nie bolały i nie pidrosly a czekałam na to bo miałam malutkie, prawie nic a przed okresem ładne się robiły a tu zero. Pojechałam do pracy i szwagierka zapytała czy dostałam juz bo razem ze mną to przeżywała każdego miesiąca ja mówię że nie a powinnam dostać dzisiaj. Coś mnie tknelo i kupiłam test jak wracałam do domu, na kolejny dzień blada kreska ale po kilkunastu minutach dopiero także myślałam że źle pokazał, powtórzyłam na kolejny dzień i znowu blada ale już szybciej się ukazała i objawów zero, chociaż śluz mam od tamtej pory coraz mocniejszy. Teraz muszę używać wkładek albo zmieniać bieliznę dwa razy dziennie bo leci jak nie wiem. Jednak lekarz powiedział ze to normalne i dobre bo wszystko z bakterii dzięki temu się oczyszcza. Jak nie śmierdzi rybami i nie jest zabarwione nie ma czym się przejmować. Od tamtej pory jak się dowiedziałam nie miałam żadnych objawów, gdyby nie to ze brak okresu, wizyty u lekarza i rosnący brzuch bym nie pomyślała nawet ze wciąż jestem no i gdybyśmy tak się nie starali oczywiście. Co do mężów naszych Asia miałam podobna sytuacje. Chcialam z mężem iść do baru nawet zobaczyć w czwartek mecz i mu mówiłam o tym jak wróciłam od rodziców to oznajmił mi ze idzie na mecz do kolegi który przyjechał z Anglii. Powiedział mi z kolega ze to męska impreza a okazało się ze było tam ich chyba 30 i w tym było z 10 dziewczyn. Bylo mi przykro, że zostałam sama w domu, a były też i moje znajome z którymi z chęcią bym się spokala bo nie widziałam się z nimi chyba z pół roku. Teraz mam tak ze wyje na reklamach i wtedy pół wieczora beczalam ze sama siedzę i także wrócił pijany. Teraz nadrabial cały weekend. Także nie bylyscie same moje drogie panie :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja nie rozummiem czemu wy tak się patyczkujecie. Jjak jakaś c**a jjedna czy druga wystartuje z durnym tekstem to postawcie do pionu. Ppo co ma Wam być przykro. Niech to jej będzie głupio. Grzecznie można odpowiedzieć moja macica moja sprawa nic ci do tego:D nasteppnym razem pomyśli zanim cos palnie:D/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam? Dzisiaj wam trochę ponarzekam pamiętacie o siostrze mojego męża? Ale się wkurzylam nóż kurde! Dostaje tysiąc na dwójkę dzieci pracuje więc kolejne 1500zarabia mąż na taksówce jeździ bo jedna pracę przez picie stracił a ona pisze smutki. Ze dla chrzesniaka mojego męża buty trzeba i wszystko nowe kupić do szkoły to buty mówił mąż że kupi a ta dalej narzeka że pieniędzy nie mają i wogole że ona do prawa jazdy już nie podchodzi bo 140zl nie ma a ten debil jej ciągle proponuje pomoc chociaż wię że dziecko niedługo będzie miał . Jakiś cholerny dobroczyńca się znalazł . A jeszcze w marcu jak byliśmy to xboxa dla dziecka 1300 zł zapłacili bo nowy chcieli kupić i stać ich było zamiast pomyśleć nad tym że później się przydadzą jeszcze narzeka że mamie daje 500zl na mieszkanie itp no dziwne żeby mama wszystkich utrzymywała sama dodam że tata nie pracuje bo ma problem z nogami i ma kuroniwke a ta jeszcze narzeka że ojciec chociaż 10zl chce za pilnowanie najmłodszego bo najmłodszy ma 2lata . Wcale mu się nie dziwię facet starszy problem ma z nogami nie może przez to pracować jeszcze ci od roku zwaliło im się na głowę ani mama ani on nie odpoczywa i pilnują od poniedziałku do piątku. Dziwi mnie to że sama mu nie zaproponowała chociaż tych 10zl dziennie dawać toz to nie majątek jak musi z nim od 6 do 15sam siedzieć. Ah szkoda gadać zdenerwowała mnie ciągle jakieś podchody robi tylko żeby wzbudzić jakas litość a jak ma kasę to szaleje. Bo ja bym wolała dziecku kupić konsole używana za Maks 500zl ale nie ona woli nowa jeszcze dostaje tysiąc na dwójkę dzieci i narzeka. Nie chcę mi się nawet z mężem kłócić za to że on ciągle jej oferuje kasę. Ją rozumiem więcej zarabiamy i wogole ale niedługo mi się macierzyński skończy i wtedy ktoś nam pomoże ? Nikt . Dodam że ja pracując tu nie daje na prawo i lewo kasy mam brata w pl wyprowadził ie od rodziców płaci alimenty kredyty ma w chuj ale nie prosi mnie o kasę nawet się nie żali że coś trzeba zrobić u mnie w samochodzie sam ze daje radę a odkąd tu jestem raz poprosil mnie o 150zl bo nie miał na jakąś część do auta ale to moje auto i ja nim jeżdżę jak przyjąde więc nie chciałam kasy drugiego brata mam tutaj też nie prosił mnie nigdy o kasę. Ale ta to już bezczelna jest . Zresztą niech się robi co chce ją nie będzie już się denerwować bo to szkodzi dziecku. Przepraszam ale nie miałam komu się wyglądać asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia ją jestem już w 38tc więc to nie początek sali pomyliła mnie z ola ją z mężem oglądałem mecz on nigdzie mnie nie opuszcza teraz bo synek psikus może zrobić i się urodzić hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Chce zaczac brac olej z wiesiolka na poprawe sluzu (mam wrazenie ze w ogole nie mam plodnego sluzu :/), ale nie wiem wlasnie jaki bo sa rozne z tego co czytalam w internecie. Moze ktoras z Was cos doradzi? Bede wdziecznausmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olusia, zapraszamy :) widze, ze masz poronienia za sobą ? :( moglabys cos więcej o sobie napisac? Ja też mam za sobą poronienie, po 3 miesiącach znów jestem w ciąży i boję się co to będzie. Powiedz mi kiedy poroniłas? Znasz przyczyny? Gość, co do śluzu to możesz brac ten olej ale zbytnio się śluzem nie przejmuj. Ja dwa razy jak zaszlam to nie zauważyłam zbyt wiele sluzu, może mialam tylko uczucie wilgoci. On nie musi wypływać, może być przy szyjce. Dziewczyny, od duphastonu chyba boli mnie zoladek :/ mam brac 4 razy na dobe, jak to godzinowo rozłożyć? Przeraza mnie łykać tyle prochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola może tak co 6godz wtedy rozłoży ie równo na 24h . Jeśli boli cię żołądek może przedzwon do gina? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, juz nie boli, zabolal po polknieciu tylko. Wzielam się pierwsza o 8, druga o 13 czyli tak co 5 godzin wychodzi. Piersi mnie juz bola strasznie, spać mi się chce caly czas, no ale nic dziwnego po lekach. Asia dopiero przeczytałam co napisalas wcześniej. Nie przejmuj się takimi p*****lami. Wiesz jak mnie czasem denerwuje zachowanie osób z otoczenia, chociażby niedawno tekst sąsiada żebyśmy robili dzieci. Teraz mam inne zmartwienia a debilami się nie przejmuje. Ty się nią też nie przejmuj, nic to nie da. To już problem twojego meza, to jego siostra i niech to zalatwia. Na pewno nie zrobi tak, ze waszemu odbierze, zeby dac dziecku siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×