Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość kasiamis1
Cześć dziewczyny ja dziś byłam u giną z powodu podwyższonego tsh dostałam euthyrox 25mg najsłabszy dawkę aby to uformować ale co najważniejsze jest serduszko mój dzidziuś ma 6.4 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Kasia, super :) 6 mm to kawał człowieka :) Nie wiem czy CLO mi pomoże zajsc w ciaze, ale tak się ciesze.. w końcu będę brała lek który coś zmieni. Ciesze się z tego, że nie siedzę i nie rozpaczam tylko działam z pomocą p.doktor i to tak szybko :) Juz do męża się śmiałam, że może nam się bliźniaki trafia :D Brałam olej z wiesiołka i biorę witaminy.. Ciesze się tak, że aż głupieje dosłownie jakbym zobaczyła dwie kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika to super cieszy mnie to napewno poskutkuje to ! Życzę wam bliźniaków aby wynagrodził ci te całe starania ;) abyś miała więcej do noszenia i kochania hehe. Ją tak troche inaczej odbiegające od tematu gościu w ciąży czy odchodził ci czop? Mi odchodził jakieś dwa tyg z tego co mi położna mówiła a teraz mam śluz taki wodnisty a nie chce do niej dzwonić się dopytywać no powie że to normalne. Masz może tak? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola i Olenika ja tez Wam życzę z całego serca jak najlepiej, chyba nikomu nie życzę tych dwóch kreseczek tak bardzo jak Wam:) mimo, iż się nie znamy osobiście to uważam, że Wy zasługujecie a swoje szczęścia najbardziej, a i ja osobiście zżyłam się z Wami i Asia. Także cały czas czytam co się u Was dzieje, Olenika ja na Twoim miejscu bym szalała w weekend ;) a może się uda, Ola na Twoim miejscu tak jak Asia sugeruje nic na siłę, cieszcie się sobą z mężem :) ja juz czuje uważnie ruchy, córka szaleje w brzuszku :) i mnie upały dopadły, chociaż nie jest mi ciężko, bo brzuch mały to palce puchna:(Asia fajnie, że zaraz zobaczysz juz synka, ja się doczekać juz nie mogę, a mimo to ciesze się ze mogę pracować normalnie, bo w domu by było mi smutno:) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali to ty pracujesz jeszcze? Jejku, ja tez pracowałam na poczatku, ale potem dalam sobie spokój. Wiesz, milo wiedzieć, ze ktos tak mocno trzyma kciuki :) że ktos jest ze mną i dobrze życzy. Olenika, cieszy mnie to, ze przestałaś się smucić :) przykro się to czytalo. Ja tez wam często się żale jak mam gorszy dzień. Sali jak napisalas o dwóch kreseczkach to sobie pomyślałam: "Co mi z tych dwóch kreseczek..." niestety mnie juz dwie kreski nie ucieszą tak jak większość kobiet, no może pojawi się tylko nadzieja na dziecko. Dzis nawet mi sie snilo, ze zrobiłam test i pokazałam mężowi i powiedziałam :"na razie nie ma z czego się cieszyć". Wiecie co, myślałam, zeby od nowego cyklu brać wspomagacze jakies chociaż może powinnam najpierw pójść do lekarza i spytać? Nie wiem jak to zrobić, czy może dać sobie kilka miesięcy najpierw na luzie. Jak czytałam o ciąży po łyżeczkowaniu to dziewczyny pisały, ze najczęściej następne starania trwają tyle co pierwsze. Może jest cos w tym, że co któreś jajeczko jest zdolne do zapłodnienia. U nas to bylo po piątym cyklu, jakos tak. Myślałam zeby dać sobie pól roku, a potem badania, ale jesli jest jakaś przeszkoda do wyleczenia i tylko zmarnuje czas.. Ostatnio ciągle o tym myślę, co mogłabym zrobić i czy w ogóle cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. To ja - gosc z 18:36. Zapomnialam dodac ze w cyklu, w ktorym zaszlam w ciaze bylam na badaniach w laboratorium i na Usg. W obu przypadkach stwierdzono brak owulacji. Dokładnie 13 dni po Usg okazalo sie ze jestem w ciazy. Jeszcze nie byla widoczna na Usg ale lekarza dziwily wyniki z laboratorium, ktore wykazaly brak owulacji. Zycze Wam z calego serducha takiego zaskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny:)Asia ja od wczoraj zauważyłam na bieliźnie jakaś galaretke nie wiem co to czy to ten czop?w wtorek idę do lekarza to mu o tym powiem:)Asia jak u Ciebie? ja coraz bardziej się boje i boje i odlicza dni ty zapewne też tak masz co ?ile już waży twój syn? moja córka miała ostatnio 2 kg. wiec myślę że teraz będzie grubsza:)o miesiąc hi:) muszę się wreszcie spakować bo jakoś dojść do tego nie umie za tydzień juz lipiec jak to przeleciało tak szybko nie umie wytrzymać tych upałów nie do zniesienia są dziewczyny ja też wam życzę szczęścia tak jak sali i Asia:)doczekacie sie:) swego szczescia:) a później będziecie się nam chwalić 2 kreskami trzymam bardzo bardzo mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja jutro mam dostać @ a objawów całkowity brak... Nawet cycki nie bola... Może owulacji nie bylo i to dlatego jak myślicie? Dni płodne byly wykorzystane ale pewnie znowu nic z tego:( nawet nie chce mi się robić testu/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola no może masz rację z tymi kreseczkami. Ja jak dowiedzialam sie ze beda blizniaki to calemu swiatu powiedzialam,taka szczęśliwa byłam, a potem okazalo sie ze jedno malenstwo umarlo, masakryczne uczucie, tak wiec lepiej sie nie cieszyc za wczasu. Moja szwagierka straciła porobiło w 6 tygodniu chyba a teraz zaszła w ciąże po 6 miesiącach i narazie nikomu za wiele nie mówi bo nie wiadomo jak będzie. Narazie u niej serduszko małe bije ale mówi ze poczekają z nowina, żeby znowu się nie zawieźć. Jak masz możliwość to się badaj moim zdaniem, a nigdy nic nie wiadomo co tam w nas siedzi. Jakie są przyczyny, u mnie akurat tarczyca była problemem, a leki jakoś wspomogly. Ja pracuje ale teraz sezon kończę, wiec jeszcze lipiec popracuje i potem wolne. Troche mam ochotę odpocząć od tej bieganiny, a trochę mi szkoda ze musze z pracy narazie odejść. Pracuje na zleceniach także żadnych korzyści, jednak lubię to co robię. Ogólnie jeszcze nie myślę o porodzie bo na samą myśl o szpitalu robi mi się słabo. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola te kreseczki będą i się utrzymają napewno ! Trochę wiary a póki co to szalejcie z mężem i olenika też! Bo mogą to być wasze ostatnie wakacje we dwoje w co bardzo mocno wierzę. Sali to super że już coreczke czujesz ;) ją pamiętam jak mój brzdąc lekko tak kopał jakby burczalo mi w brzuchu teraz to już nie kopie bo mało miejsca ma ale brzuch faluje wypina dupke i rączki a nogi często pod żebro kładzie i jest nie ciekawie bo boleśnie. Gość ja miałam żółta galaretkę i nadal w sumie trochę mam i to ten czop podobno a do tego doszedł mi śluz wodnisty niby to przed porodem 2 lub 3tyg ale u mnie ten czop idzie już 2tydz i mój syn nie wybiera się jeszcze do nas . Ją czuje się dobrze dzisiaj tylko wymiotowalam bo jakoś kwas taki czułam w przełyku a od 3nie śpię już kilka dni bo mój synek wstaje. A ważył na ostatnim USG w 32tyg 2180 gram więc pewnie też klusek mały będzie ale dobrze niech rośnie zdrowo i szybko się rodzi bo już ciężko z nim chodzić cieszę się że dużo nie przytylam bo tylko 13kg i już nie rosnę ;) . Gagunia poczekaj do jutra. Może to akurat dobra wiadomość że nic nie boli czasami tak jest może akurat się udało? Ją miałam podejrzenia po owulacji bo ile może być zahgazowany brzuch po mcdonaldzie? Hehe a akurat z obliczeń położnej doszło w ten dzień do zapłodnienia co byłam tam . Wracając sali do ciebie ją w hotelu zrezygnowałam z pracy w 24tyg licząc z urlopem ale poszłam do znajomej Szkotki pracować na czarno i pracowałam do 34tyg do 29tyg robiłam wszystko a ostatnie 5tyg pracy u niej robiłam pranie i prasowanie kazała mi dużo siedzieć bo mnie lubi i wogole czasem lipa mi była że mi za to płaci bo praktycznie nic nie robiłam i kazała mi nadzorować sprzątanie innych dziewczyn a jak odchodziła to dała mi więcej pieniędzy niż zrobiłam jeszcze się tak przejęła moja ciąża że rzeczy po swojej córeczce które nie są różowe mi oddała. I zaproponowała że jak dojde do siebie mogę z dzieckiem przychodzić poprasowax . I ciężko było mi zrezygnować z pracy teraz już 3tydz siedzę w domu i nie wiem co ze sobą zrobić ale mąż już naciskał abym zwolniła tempo. Więc doskonale cię rozumiem że chcesz pracować jak najdłużej asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
Dziewczyny ja was doskonale rozumiem, tez nie lubię całymi dniami siedzieć w domu. Sali, będę robić badania od następnego cyklu, mysle, że gdzieś w przyszłym tygodniu może okres będzie to zbadam hormony. Asia, bardzo bym chciała zajść w te wakacje i urodzić na wiosnę, zeby w upały się nie męczyć, no ale chcieć to ja sobie mogę... Kurczę jak ten czas szybko leci, juz ponad 3 miesiące od zabiegu minęły. Na początku byłam zła, ze trzeba 3 miesiące czekać na starania, ja chciałam jak najszybciej, bo wtedy tylko to mnie by mnie pocieszyło, ale teraz sobie mysle, ze ta przerwa jest potrzebna, przede wszystkim po to, zeby psychicznie się z tym uporać. Mimo, ze ciągle jestem zła, ze tak wyszlo to już coraz bardziej się z tym godzę. Moja koleżanka ma ślub we wrześniu, mieliśmy nie iść no bo to już by byla prawie końcówka ciąży, no ale wyszło inaczej. Wczoraj jej powiedziałam, ze będziemy na pewno. Czasem mysle tak optymistycznie jak mówisz Asia, ze to mogą być nasze ostatnie beztroskie wakacje. Teraz spokojnie możemy sobie wyjechać wszędzie, chodzić na imprezy, cieszyć się sobą. Postaram się, zeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola i tak trzymaj bo ja wierzę że albo będą to wasze ostatnie wspólne wakacje no albo następne oczekujące już na brzdaca ! A póki co ciesz się mężem i zobaczycie że się uda każdej z was. Ważne aby pogodzić się ze stratą nie mówię o zapominaniu bo zawsze będzie ten aniołek którego straciłaś tak wcześnie patrzył na was z góry a wy zawsze będziecie go kochać mimo że nie poznaliscie go osobiście ale trzeba pozwolić życiu dać sobie kolejną szansę i kolejne szczęście i nie rezygnować . Poprostu wyluzować dużo nie myśleć o tym wiem że łatwo mi mówić ale ja wierzę że wam się uda. A tak z innej beczki moja szwagierka ma ślub w sierpniu nas nie będzie bo wiadomo paszportu dla małego nie będziemy jeszcze mieć . Mieszkamy w UK jak już wiecie. Ale nie będzie nas na ślubie a chce jej wysłać tysiąc złoty od nas mi się wydaje że to trochę dużo skoro nas nie będzie nie musiała za nas płacić i wogole a teraz jak dziecko się urodzi będziemy potrzebowaćkasy zwłaszcza że dla mamy na ślub pożyczamy 10tys żeby kredytu nie brała wiadomo odsetki mogą wykończyć zwłaszcza że sama pracuje. Jak myślicie ile dać jej do koperty ? Rozmawiałam z mężem on mówi że to nie jest dużo poza tym oni wiedzą że mieszkamy i zarabiamy tutaj więcej i że tak lipa dać z 300zl . Ale mi się wydaje że nawet te 300 to jest dobra suma zwłaszcza że my na weselu nie będziemy. Sama już nie wiem ta siostrę akurat lubię ale to nie ma znaczenia. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia noo jak juz będę musiała siedzieć w domu a chyba będzie to długo trwało, bo sezon kończy się, a jak nowy ruszy to ja już będę rodzic, to w domu będę dużo robiła. Zawsze coś się do roboty znajdzie. A będę musiała siedzieć prawie trzy miesiące. Chociaż w ostatnim miesiącu na początku pewnie poloza mnie do szpitala bo do naszego lekarza mamy 200 km to w sumie szybko zleci. Ola jak nic nacieszcie się z mężem soba w te wakacje, imprezy, opalanie, wyjazdy wspólne, mi brakuje tego ze nie pojechałam we dwoje z mężem nigdzie wcześniej. Niestety jakoś nam nie wyszło teraz wybieramy się nad morze tylko we dwoje ale wiadomo ani nie wypije drinka, ani się nie poopalam, ani nawet nie skoczyć gdzies na imprezę. Także bawcie się i korzystajcie. :) Asia ja narazie przytyłam 5kg a zaczynam 6 miesiąc, ogólnie wszyscy mówią ze mam mały brzuszek, ale ja czuję jak puchne, najgorzej stopy i palce mi puchna i jeszcze te upały, szkoda ze musze przeżyć całe wakacje i ze tak długo mam czekać na naszą gwiazdkę. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali ją do 6miesiaca przytylam 5kg ale później już poszło szybko w górę ale to pewnie temu że zwiększyła się dwukrotnie ilość krwi łożysko wody dzidzia rośnie a i woda się zatrzymuje w organizmie więc temu na plusie jestem już tyle ale nie tyje już od dwóch tygodni więc szybko zrzuce. Tak sali masz rację nie można się opalać i wspolczuje tobie że po 34stionie a ty musisz w cieniu się ukrywać żeby na słońcu nie być u mnie jest 20ale czuje się okropnie . Więc dziewczyny korzystajcie z ostatnich wakacji z mężem asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
Asia, np mój brat dal mi na ślub 500 zl. Jest nauczycielem, także raczej mniej zarabia niż by wyjechał za granicę, no ale on byl na ślubie i to z osoba towarzysząca. My tez dużo nie płaciliśmy za osobę, wiec to dużo dla nas. Mysle, ze jak was na tym weselu nie będzie to 1000 zl to jest dużo, no bo przeciez za was nie będą płacić. Rozumiem, że pracujecie za granicą to każdy myśli, że dużo zarabiacie, no ale teraz macie sporo wydatków. Dacie ile uważacie, ale ja bym na waszym miejscu dala pewnie 600 zl, a to i tak dużo skoro was tam nie będzie. A gdzie jest wesele? Jakie są ceny za restauracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola wesele w restauracji za osobę mama płaci 90zl więc nie dużo bo jakąś zniżkę mają . Właśnie o to chodzi każdy myśli że kokosy zarabiamy a mieszkanie rachunki itp jest o wiele więcej kosztów niż w Polsce . Dobrze że chociaż rzeczy dziecku od początku kupowaliśmy to tak nie odczulismy tego że tyle wyszło . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
No to malo płacą. My mieliśmy 140 za osobę i wydawało mi sie, ze to tanio bardzo. W takim razie ja bym na waszym miejscu nie szalała z prezentem. Tę kasę będą i tak miec na czysto, bo was nie będzie. Co innego jakbyście nie spodziewali się dziecka, a tu mnóstwo wydatków teraz macie. Po prostu dajcie ile możecie i tyle. 1000 zl to ja od chrzestnej dostałam. A rodzeństwo to tal daje kilka stów, nie wiem jak u was w rodzinie jest, ile dają. Z tym gadaniem ludzi tak jest, ktos wyjedzie za granicę i owszem zarobi więcej niż tu, ale nikt nie myśli o tym ile musial sie napracować, rozstać z bliskimi na ten czas, myślą, ze jada i za darmo dostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymałam zrobiłam test i znowu dupa:( poddaje się juz nie mam sil:((gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola masz racje zreszta ona wie pomagamy mamie z weselem aby kredytu nie brala wiec niech to doceni meble tez kuzekupiliamyamie ostatnio bo miala stare. Gagunia jesli nie przyjezie okres zawsze szansa jesy glowa do gory asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Gagunia nie łam się nie teraz to nasteonym razem. Wiem co czujesz, u mnie też z kazdym miesiącem bylo coraz wiksze rozczarowanie. Ile się starasz w sumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol roku w sumie. Facet po zapaleniu jadra z powiklaniami wiec szanse male. Ale miałam nadzieje. Do dzisiaj:( mną dola... Nie chce mi się jiz czekać do następnych plodnych i zyc nadzieja. Mamy jedno zdrowe fajne dziecko pewnie drugie nie jest nam pisane:( będzie co ma być pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalo
Myślicie, że mogę zajść w ciążę jeżeli mąż doszedł trzymając członka w ręku po czym rozsmarowal po nim spermę i wszedł we mnie? Z gory dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalalo jest szansa ale myślę że mała chyba że należysz do tych co mają szczęście za pierwszym razem i zachodzą w tak blachy sposób. Ale dzisiaj że okropnie czuje mam takie bóle całą noc jak na okres jeszcze teraz biegam co chwilę do wc bo czuje jakbym zaraz miała go dostać. A jak u was? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, my dalismy męża siostrze 1000 zł. Mąż uznał, że to siostra i mniej jej nie da. Oczywiście na naszym weselu dali nam tyle samo z czego my płacililismy 250 zł od osoby. Dziewczyny, jak się opalilam... spać nie mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika dla mnie wydaje się że tysiąc to trochę sporo zwłaszcza że mamie pożyczamy tyle kasy mimo że i tak pewnie później jej nie odzyskamy bo z czego ona odda skoro sama pracuje zresztą nas nie będzie więc tym bardziej wydaje mi się to sporo. Jak ja wam zazdroszczę tego opalania ją jestem blada ale to wszystko dlatego że nie mogę i unikam słońce a dzisiaj tak mnie brzuch boli jak na okres że chodzić nie dam rady . A dzisiejsza pogoda jest deszczowa u mnie . Wogole wspolczuje wam z jednej strony ,e taki upał w Polsce. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ja tez sie spieklam, jestem cała czerwona i wszystko mnie boli :( ładnie będę jutro w pracy wyglądać. :/ asia dajcie tyle ile uważacie. Mysle ze spokojnie możecie odjąć to co zaplacilaby za wasze miejsca. Ja nie wiem ile kolezance dam we wrześniu. Nie będę żałować, dziecka nie ma nawet w drodze to nie mamy wydatków... Po @ idę do lekarza chyba na monitoring. Chyba mam tak jak olenika, poprawia mi się humor jak wiem ze cos robie w tym kierunku. No ale wtedy są wieksze oczekiwania i większe rozczarowanie. No ale zaczynamy walkę :) koniec tego biadolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, spokojnie możecie dać mniej. To, że jesteście za granicą i zarabiacie inne pieniądze nie znaczy, że musicie dawać nie wiadomo ile, bo równie dobrze możecie mieć jakieś inne, pilne wydatki o których nie musicie nikomu mówić :) Uważam jak Ola, dajcie tyle ile uważacie i się niczym nie przejmujcie. Ola, też tak masz jak ja i bardzo dobrze! ;) Choć ja już teraz się cieszę, ale nie tak jak na początku. Jestem już chyba po owu, chciałabym żeby się udało tym razem, ale nie chce się łudzić.. Tak czekam, aż mnie zacznie w końcu kiedyś coś boleć albo będzie się działo coś, co da mi do myślenia, że mogę być w ciąży.. Ale takie to dla mnie obce, jakby nierealne. Chyba w Clo też przestałam troszkę wierzyć. Mam dzisiaj gorszy dzień chyba dziewczyny.. Pewnie to przez zbliżający się okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaboo
Cześć laski! :) Mam 13dc i mleczną wydzielinę, szyjka wysoko, miękka otwarta. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola olenika warto wierzyć głową do góry! Widzę szalejecie z tym opalaniem. Kefir jest dobry na spieczona skórę . Olenika może to nie okres? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×