Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Jak do poniedzialku sie @nie rozkręci to zrobię betę. Nie będę się bawić w testy i gdybanie czy aby na pewno się nie pomylił;). / gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia daj nam koniecznie znać. A nie możesz testu gdzie indziej kupic? ja zawsze kupuje w rossmanie bo łatwiej mi wrzucic do koszyka niż poprosić w aptece o test. Nie wiem dlaczego tak miałam. U mnie się już zaczynają schizy. Jak mnie coś zakłuje to panika, idę do toalety panika, że znów zobaczę plamienie. Podcierając się to zaczynam się modlić :D A potem uffff. Wtedy tak nie miałam. A jeszcze czytam w necie o różnych patologiach, bólach piersi itd... W końcu do wariatkowa trafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia zrób test jeszcze na wszelki wypadek. Ola staraj się nie myśleć o tym bo to tylko dodatkowy stres. A jak mąż? Pewnie się cieszy? Jezu jak ją się cieszę razem z wami że się udało . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola poproś męża żeby haslo do wifi zmienił i przestaniesz czytać te głupoty. Moja znajoma miała jakiegoś wirusa w ciąży który mogl powodować poważne zmiany rozwojowe plodu. Lekarze ja nastraszyli 3 miesiące szpitale badania i do tego różne wpisy w necie i dziewczyna depresji dostala a okazalo się wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Macie racje, niepotrzebnie się nakręcam. W sumie co mi to da? Na tym etapie chyba i tak co ma być to niestety i tak będzie. Dobra, koniec z tym. Asia, wczoraj z dystansem do tego podchodził tak jak i ja, a dzisiaj po tym jak lekarz potwierdził po takiej raczej niepewnej rzeczy to zaczął chyba się cieszyć i myśleć pozytywnie, u mnie nic się nie zmieniło. Za wcześnie, żeby się cieszyć, chociaż bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola masz racje za wcześnie. Ale przynajmniej się nie doluj bo osiwiejesz i za kilka miesięcy nie dość ze będziesz gruba to jeszcze siwa;)/gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia :D Masz rację :) Chcę być tylko gruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tego się trzymaj:) zrób w photoshopie zdjęcie siwej baby w ciąży przyklej nad lustrem i jak cie najdą czarne myśli to patrz:D aha i pamiętaj ze od zmartwień wychodzą okropne zmarszczki:)/gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia masz racje. Ola a ci zycze nadprogramowych kilogramiw a nie siwych wlosow asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a slyszalyscie o tym ze test wyszedł fałszywie pozytywny? Mnie się kilka mcy temu zdazylo tak ze dwa testy na plus i to dobrze widoczna krecha po tygodniu beta byla 2.13 chyba. I tak sobie mysle czy testy wadliwe czy ciaza biochemiczna. Bo jak juz pisałam mój facet jest po zapaleniu jadra i nie wiem czy jest sens miec w ogóle nadzieje. / gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poprawiłyście mi humor :D gagunia, wydaje mi się, ze raczej byla to ciąża bo wątpię, żeby test który barwi ta kreskę tylko pod wpływem hcg tak po prostu sobie wyszedł pozytywny. Miałaś hcg w moczu i to duuzo większe niż 2. A po tym teście dostałaś okres czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po luteiine poszłam i po tyg dostałam chyba. I właśnie gdyby to było poronienie to luteina by potrzebna nie byla. Sam okres by przyszedł .tak na zdrowy rozum powinno być prawda?/ gaagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia czyli luteina miałaś wywołać okres po tej niskiej becie? Bo nie rozumiem. Mysle, ze to byla ciąża. Beta bez ciąży powinna wynosić 1 albo mniej. U ciebie cos się działo tam jednak. Okres może by potem sam przyszedł bez tej luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.. Hormony byly na wywołanie okresu. Lekarz po usg stwierdził ze ciąży nie widzi( sama to wiedziałam ze nie ma) ale stwierdził ze nie ma pojęcia skąd to opóźnienie w okresie i te testy dodatnie. Bo beta świadczy o braku ciąży . Ale dla lekarza kazda beta poniżej 5 to brak ciąży. Może dlatego żeby pacjentka nawet nie wiedziała ze cos się działa i nie miała dola. Ale akurat dla mnie info o tym ze cos się zadzialo byloby mega ulga. Przynajmniej bym wiedziała ze jest sens walczyć. Narazie jestem na etapie namawiania faceta na badania:D/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sie okres skończył... Może brać ta luteine... Tylko jak to nie to co bym chciała to chyba rozreguluje sobie cykl calkiem co nie? A z drugiej strony co to za różnica jak sam się rozregulowal... Cholera burza idzie bo poszlabym po ten test:\ \ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gagunia nie bierz póki nie wiadomo. Bo rzeczywiście możesz sobie szkody narobić, a jak to ciąża to nic się nie stanie jak na razie nie weźmiesz. Zdziwiło mnie to co ten lekarz mówił o luteinie. Przeciez zależy mu na pacjentce prywatnie, zeby jej prowadzić ciążę i zarabiać to przecież by się starał i na sile ta ciążę utrzymywał czyli dalby dupka. Może go sie bierze dopiero w wypadku plamień itd. Sama nie wiem. Gagunia właśnie tez o tym pomyślałam, ze jak cos się zadziało to zadzieje sie znowu. A jesli testy wychodziły ci pozytywne to ta beta byla większa, potem po prostu spadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale luteina czyli progesteron w ciąży ja podtrzymuje a jak ciąży nie ma to wywołuje okres wiec albo w jedna albo w druga stronę. Krzywdy ni nie zrobil:D gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A duphaston to to samo co luteina tylko droższe chyba. Luteina 12 zl za 30 tabletek czyli na m-ce /gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
Ale jesli to byl normalny okres i zaczniesz teraz brać sobie luteinę to możesz zablokować owulację. Dlatego nie bierz póki się nie upewnisz co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to nie byl normaly. Bo to cos trwalo półtora dnia i krwi byly 3 krople:D no ale dobra. W poniedziałek beta we wtorek lekarz a teraz POLSKA!!;D / gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Trzymam kciuki, żeby to było TO :) a bolał cie brzuch jak przy okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nic... Ani przez moment... A zawsze z trzy dni przed juz zaczynal bolec a dzisiaj tzn. w drugi dzień zawsze czytam taki jakby ucisk w macicy:) a tu nic. Zero... Nawet w nocy cukierków nie jadłam jak to zawsze przed bywalo:D Dziwne... Tylko te nieszczęsne piersi... Poszłam dzisiaj biwgac i zawsze biegnę 10 km na lajcie a dzisiaj po trzech wróciłam do domu bo mam dwa kamienie:D gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny będzie co ma być teraz wspieramy naszych. Polska wygrywa i to jest cudowne ! Ah szkoda że mój synek kopie w brzuszku i ni ogląda z nami meczu a mąż kupił specjalne body kibicuje z tatą szkoda że modela jeszcze nie ma ale wiernie kibicuje w brzuszku asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia to body w ramkę i na ścianę. Będzie co ma być wiadomo ale fajnie sobie z kims pogadać o niepewnosciach... Kto jak kto ale ty powinnaś to rozumieć:D a to ze Polska wygra z Angla w finale to wiadomo:D gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia źle to napisałam chodziło mi że wierzę wnciebie i żebyś się tak nie martwila bo może te plamieniento akurat dobry znak bądź dobrej myśli bo nigdy się nie uda. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola gratulacje !!!!!!!:D wiedzialam ze się uda i będzie dobrze, przestać wmawiać sobie czarne scenariusze !!!!!. Moja mama mówi, że jak sobie ktoś coś wmawia to potem tak jest i przyciąga się do siebie złe rzeczy, trzeba myśleć pozytywnie:) Asia jak Tobie fajnie ze juz zaraz zobaczysz swojego synka, ja to doczekać się nie mogę. Olenika Ty moja droga się nie załamuje tylko ciesz się mężem i teraz winko w ****** na lajcie podchodzcie do starań, nadejdzie chwila ze i Ty nam oznajmisz :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali ja wiem o tym doskonale i staram się myśleć pozytywnie a najlepiej w ogole na ten temat nie myśleć tylko o innych rzeczach, zając sobie czymś glowe, tylko to będzie trudne jak od poniedziałku ide na zwolnienie. Muszę sobie cos do roboty wymyślić. Wiesz, teraz jestem przewrazliwiona. Nie umiem się tak zupelnie cieszyć, chwalic się kazdemu. Owszem jest nadzieja wiec jest sie z czego cieszyć ale strach jest większy. Zaczne sie cieszyc jak omine 1 trymestr. Najbardziej boje sie tego, ze zlekceważe jakis zly objaw i to bedzie z mojej winy. Nie darowalabym sobie tego. I ten stres przy każdym korzystaniu z toalety, każdym ukłuciu... To jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Jeżeli test był dodatni, choć by cien drugiej kreski była ciąża. 30% poprawnie zaplodnionych jajeczek nie zagniezdza się lub zagniezdza nie prawidłowo i na to nie ma wpływu. Dochodzi też % zle zaplodnionych jaj które się nie rozwijają a dadzą pozytyw w teście. Wiem że strasznie to brzmi i ciąża to taka prosta sprawa ale to są statystyki. Co do luteiny to jest ona na podtrzymanie ciąży, przy niedoborz e progesteronu i podejrzeniu możliwości ciąży można brać już po owulacji to nie szkodzi. I tak jeżeli ciąży nie ma okres bedzie z odstawienia jezeli jest a odstawimy można poronic- MÓWIĘ TU O PRZYPADKU NIEDOBORU ! Jeżeli dziewczyna na progesteron w normie bierze się lutke na podtrzymanie możliwej ciąży, odstawienie jej w ciąży nie powinno skutkować poronieniem bo ciałko żółte powinno wystarczającą dużo progesteronu produkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali tak zaraz rodze i jem na potęgę od wczoraj 3dni brak apetytu a od wczoraj jak mała świnka dobrze ze już ją nie tyje tylko bobas . Czekam na niego jak na szpilkach może będzie już za tydzień tak jak położna mówiła a ty jak się czujesz? Ola wyluzuj bo oszalejesz i zamiast za 9miesiecy na porodowke to na oddział psychiatryczny trafisz hehe będzie dobrze już c***isałam że ten aniołek ma was w swojej. Opiece. Zrozum może tak miało być abyś teraz miała swego anioła stróża na górze który będzie cię chronił? Już głową do góry i nie zamartwiaj się proszę i nie szukaj że na siłę sobie robót masz odpoczywać jak najwięcej ją żałuje że do 5miesiaca dzwigalam łóżka i biorka w pracy na szczęście nic się nie stało bo bym się nie wybaczyła tego. Więc ucz się na moich błędach hehe! A olenika pewnie intensywnie się stara nie pisze do nas. Kochana nie martw się bo ja wiem że to ostatnie wasze wakacje we dwójkę i napij się imprezuj korzystaj z wolnych chwil jak mówi sali bo później 9miesiecy abstynencji a później jakieś całe życie przed tobą zmartwień trosk i opieki . Sali a jak się czujecie? Jak corcia asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz nadzieja runęła jak nasz medal na euro;) @ szaleje w najlepsze:( Chyba trzeba się wreszcze nauczyć cierpliwosci a nie doszukiwac w każdym drobnym odchyleniu od normy ciąży:D/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×