Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cotton-blossom

Na Dukanie w UK

Polecane posty

a ja w wielkim motlochu dzis, bo musze wszystkich spakowac a jeszcze poprasowac by sie przydalo :o no i dom posprzatac to przyjedziemy na czyste zamiast na balagan jak zwykle ... zobaczymy na co mi nerwow starczy ;) nie wiem na ile bede miala czasu an zagladanie do Was, wiec sie zegnam na nastepne 2 tygodnie a potem wam opowiem ile mi przybylo podczas wakacji ;) pa pa 🖐️ dobrego dukowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho???? Schudlyscie juz? No to ja juz po obzartym urlopie w PL ;) wrocilam z waga 67,5 kg pozwalajac sobie na wszystko czego tylko oczy, serce i zaladek chcial ;) Niestety, jak wiecie, przed samym wyjazdem nagrzeszylo mi siem :o no i waga byla 68kg. Wiec wrocilam o pol kilo lzejsza :D od wczoraj powrot do rygoru i dzis rano juz 67kilosow, wiec nie jest tak zle. A jak u Was dziolchy? jak wam idzie? no i gdzie sie podziewacie????? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dolaczcie do nas na naszym watku! Super byloby, gdybyscie do nas dolaczyly! Im wiecej proteinek, tym lepiej:) Widze, ze tu cichutko, wiec moze polaczymy sily;)? Razem razniej:D! NIE POTRAFIĘ SCHUDNĄĆ-TA DIETA ZMIENIA MOJE ŻYCIE http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3923084&start=5430 Chodzcie, dziewczyny, dolaczcie do nas, bo im wiecej tym lepiej A tu cisza gra... Czekamy na Was, kochane, razem damy rade wspierajac sie, pocieszajac, mozemy to zrobic !!! Do zobaczenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiss
Witam bardzo serdecznie wszystkich.Jestem na dukanie 4dzień i z zadowoleniem obserwuję,iż waga spada.Mam prośbę czy ktoś mógłby mi przesłać na maila elektroniczną wersję książki dukana? byłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiss
a tutaj znowu cisza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktos jeszcze wchodzi na ten topik; ja weszlam troche z sentymentu. Az sie wierzyc nie chce, że to juz pól roku odkad tak ladnie wazylam niecale 66 kilo. To moja najnizsza waga EVER!! Tymczasem po powrocie z Polski w wakacje strasznie trudno bylo mi wrocic do diety.. ladnie schudlam (zaczynalam z 81, doszlam do 66), że odpuszczalam coraz czesciej. Najpierw byl tylko 1 dzien w tygodniu obżarstwa, potem powrot do diety, az doszlo do tego, ze dzialo sie odwortnie - caly tydzien wpieprzania, a 1 dzien diet z wyrzutow sumienia. :( I tym sposobem stalo sie to, co stac sie musialo... w pół roku waga podskoczyla o 6 kilo ponad. :( Nie wiem czy to duzo czy nie, ale tak bardzo chcialam nie przekroczyc 70kilo.... i tak bardzo wiedzialam ze robie wszystko by tak wlasnie bylo :( No ale nic.... mam za swoje i tyle. Teraz jestem 5 dzien na norweskiej. W dalszym ciagu jednak uwazam, ze Dukan to najlepsza dieta i bede ją kazdemu polecac. I wroce na nią, po Bozym Narodzeniu, teraz. Znudzilo mi sie jedzenie wciaz tego samego, mialam potrzebe jedzenia czego innego ciągle. Stad ta dieta norweska (juz kiedys na niej ladnie chudlam, wiec wiedzialam, że na mnie działa). Chcę pobyc na niej do Swiąt, a w Swieta, w nagrode nie zamierzam sobie żałować. O ;) A po Swietach - znowu Dukan; jedyna dieta, na ktorej nie jest sie glodnym.. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty dukana
W sklepie 'NETTO', 'CARREFOUR" można zakupić mleko instant odtłuszczone z "mlekovity" tylko 4,7g węglowodanów na 100g produktu ze z nikomą ilością tłuszczu. Serki wiejskie z Piątnicy "Lekki' W sklepie "NETTO" serek chudy z firmy 'Emilki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka4pi
witam a czy w fazie 1 jecie jogurty owocowe i jakich firm tu w uk i jakie polskie( jesli juz jecie) thx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINA:)
Ja też mieszkam w UK ,czy ktoś mógłby mi pomóc z drugim śniadanie, bo pracuje, ale mam dostęp do mikrofalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac, topik ten byl uspiony przez wiele miesiecy. Wracam jako zalozycielka tego topiku i osoba, ktora w ostatnim poscie, dwa lata temu wazyla 20kilo mniej niz dzisiaj :( Tak, to nie pomylka. Zalozylam ten topik, potem miliard rzeczy wydarzylo sie w moim zyciu, jako osoba, ktora schudla, "z radosci" zaczelam znowu wpieprzac i prosze: w ciagu 2 lat przytylam ponad 20 kilo. Nie przez diete Dukana. To bardzo dobra dieta- jak sie jej przestrzega i przejdzie wszystkie fazy. Ja zabiedbalam diete i mam na co zasluzylam :( 20 ponad kilo w plecy. Chce zaczac od nowa, ale potrzebuje wsparcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklooa
zmiencie stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×