Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda ambitna poszukująca

Wymagania pracodawców - skrajności

Polecane posty

NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! NIE KARMIĆ TROLLA !!! A WTEDY ..... ZDECHNIE Z GŁODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi serce sciska;/ jak bardzo ludzie sa sfrustrowani pomodle sie za ciebie rewq;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq 🖐️ jest takie przysłowie na temat dyskutowania z idiotą... ;) U know what I mean, żeby zabrzmiało "trędi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przez takich ludzi jak pani "R" mamy w Polsce kryzys: zamiast pracować, obija się na kafe:-P idź się dziewczyno na nogi lecz, bo na głowę już za późno, sama ze sobą gadasz:-D Pozdrawiam autorkę - założyłaś fajny temat, na czasie i ciekawy. Nie ma co się przejmować pieniaczami z przerostem ambicji;) podobnie jak wymaganiami nie z tej ziemi. Może ktoś jeszcze się wypowie na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wypowiem :-P Laura fenomen takiej paniusi która wie że nikt już jej nie czyta a pisze pozostanie dla mnie już zagadką :-) Ale wiesz co ? Takim ludziom w zyciu łatwiej - brak autorefleksji, bezkrytyczna wobec siebie, ocenia innych bo "jej sie w życiu powiodło " :-O dla mnie to pusta lala znająca kilka mądrych słówek a te wtręty z angielskiego to już prawdziwe ŻENUA znałem podobną laskę - miałem nieprzyjemność pracowac z taką , nikt jej nie lubił . stosowała mobbing wobec mnie i to wyjątkowo perfidny. wiesz co ? podziękowali jej za pracę pomimo swietnych wyników - wystarczyła konsktruktywna rozmowa z prezesem , który od dawna się na nią czaił i zapytał mnie " co się dzieje " to mu powiedziałem , że stosuje mobbing wobec innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znałem podobną laskę - miałem nieprzyjemność pracowac z taką , nikt jej nie lubił . stosowała mobbing wobec mnie i to wyjątkowo perfidny. wiesz co ? podziękowali jej za pracę pomimo swietnych wyników - wystarczyła konsktruktywna rozmowa z prezesem , który od dawna się na nią czaił i zapytał mnie " co się dzieje " to mu powiedziałem , że stosuje mobbing wobec innych" czyli jednak reqw masz kompleksy i przenosisz podswiadomiwe swoje przykre doswiadczenia z reala na osobe wirtulana stosowala wonec ciebie mobbing? naprawde?;-) moze trzeba bylo nie obrazac jej tak jak mnie? biedny chlopczyk - mobbingowany w dodatku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik zalodowaciały
ror,to jakie masz te kompleksy ,napisz o nich ,tylko najpierw nakarm kota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam o komplekasach rewq;-) nie mam kompleksow, za to znam swoje slabosci czego i Wam zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik zalodowaciały
to dawaj ,te słabosci ,jakie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ROR
Ty chcesz byc kierowniczka buaaaaaaahaaaaaaaaa...dziecinny babsztyl!!! Tylko dzieci sie tak zachowuja a wogole mobbing to jest przestepstwem i kazdy wie ze ten mobbingowany nie ma winy. Bo mobbinguje wlasnie takie stare ropuchy jak Ty z kompleksami i nie wyruchane :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P tak jestem donosicielem i przeze mnie ta biedna duszyczka straciła pracę :classic_cool: nie ważne że oskarżono mnie o zawalenie pewnej sprawy i to z jej winy i że stałem pod ścianą praktycznie. Jak ktoś stosuje mobbing to musi liczyc się z tym że to się wobec niego obróci tym bardziej że widzą to również własciciele firmy . słaby psychicznie nie jestem ale świństwa jakich doświadczyłem wystarczyły by mieć dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polskiej tradycji "kabel" ma negatywne znaczenie, a ja uważam że czasami trzeba się odezwać by przerwać zmowę milczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wprost spytali :-) a do kabla na prawdę mi daleko brzydzę się donosicielami których zresztą mam pełno w obecnej pracy . niestety podłych ludzi nie brakuje :-( Laura jak tam rozmowa ws. pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chodziło o to że często w firmach dzieje się coś złego, powiedzmy jakiś mobbingowiec szaleje, a ludzie boja się poskarżyć. Odnośnie mojego job interview.... to temat na osobną historię, w każdym razie na moim gg mam teraz opis: Jelenie to tylko w rezerwacie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ROR
podpierac mobbing to zupelna glupota i jak mowilam przestepstwo!!! tylko moga sie tak wyslawiac tacy chorzy ludzie jak Ty!!! Milczec nie wolno i z kablowaniem nie ma nic wspolnego!! Bo wlasnie to sa takie wredne i jebniete malpy jak ROR ktore mobbinguja albo jeszcze mowia ze sie nie dziwi jak ktos jest mobbingownym!!! Noooo niezle nierowno masz pod grzywka stara ropucho!!! na mobbing zawsze wyszukuja tych lepszych,madrzejszych itp tych wlasnie sie wyrozniajacych a popieranie mobbingu to to samo co popieranie obozow koncentracyjnych bo wlasnie od tego sie zaczyna Ty beznadziejna kretynko!!!!! Pomysl chociaz troche !!!! A mowiac tu do kogos ze sie nie dziwisz ze zostal mobbigowany to to samo jakbys Ty mobbingowala ta osobe ktorej po prostu nawet nie znasz !!! taka sama zbrodniara jestes jak ci ktorzy to robia i ci ktorzy wzywaja do wygazowania innych ludzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwi się :-) a to wredne małpisko :classic_cool: no cóż nie zna całej sytuacji a ja nie jestem raczej miękki tyle że podkładanie komuś świni i wyrafinowane sączenie komuś jadu na codzień w pracy może uprzykrzyć zycie . wymieniona przeze mnie laska dostała niezłą nauczkę bo nie spodziewała się że trafiła na kogoś twardszego niż zastraszone dziewczynki siedzące cicho jak mysz pod miotłą :-O A to co pisze ROR świadczy już tylko o jej wrednym charakterze jak dla mnie porada psychiatry byłaby rozsądnym rozwiązaniem . ten temat mnie już męczy . Laura jakby co do do zobaczenia gdzieś na kafe. dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik zalodowaciały
Ror ,i co z moim pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se daj spokój
ROR to cięzki przypadek i im więcej osób tu ją zgnoi tym ona bardziej jeszcze w poprzek stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko rewq:) Myślę że jeszcze gdzieś kiedyś w kafeteryjnych czeluściach będzie nam dane powymieniać konstruktywne poglądy na temat naszego rynku pracy;) Ufff, zmęczyło mnie to zdanie:-D Idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty chcesz byc kierowniczka buaaaaaaahaaaaaaaaa...dziecinny babsztyl!!! Tylko dzieci sie tak zachowuja a wogole mobbing to jest przestepstwem i kazdy wie ze ten mobbingowany nie ma winy. Bo mobbinguje wlasnie takie stare ropuchy jak Ty z kompleksami i nie wyruchane " widze ze poziom dyskusji zawyza loty;-) aha, i male sprosto - nie , nie chce byc kierownikiem/czka, nie musze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tak jestem donosicielem i przeze mnie ta biedna duszyczka straciła pracę nie ważne że oskarżono mnie o zawalenie pewnej sprawy i to z jej winy i że stałem pod ścianą praktycznie" donosicielstwo akurat popieram, rewq nie musisz swojej agresji rozladowywac akurat wyzywajac mnie - chyba stac cie na wiecej kolego, co nie? "Jak ktoś stosuje mobbing to musi liczyc się z tym że to się wobec niego obróci tym bardziej że widzą to również własciciele firmy . słaby psychicznie nie jestem ale świństwa jakich doświadczyłem wystarczyły by mieć dośc" no tak juz jest ze niektorzy swinstwa przyciagaja a inni nie;-) teraz rozumiem coraz lepiej twoja frustracje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W polskiej tradycji "kabel" ma negatywne znaczenie, a ja uważam że czasami trzeba się odezwać by przerwać zmowę milczenia" zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi się wprost spytali a do kabla na prawdę mi daleko brzydzę się donosicielami których zresztą mam pełno w obecnej pracy . niestety podłych ludzi nie brakuje " donosicielstwo donosicielstwu nierowne - jezeli ktos lamie prawo/zasady to nalezy go za to ukarac - zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR to cięzki przypadek i im więcej osób tu ją zgnoi tym ona bardziej jeszcze w poprzek stanie " Moi Drodzy - zwroce sie zbiorowo - bo ostatnie kilkanascie postow to glownie wyzwiska pod moim adresem zasranowcie sie troche, najlepeij kazdy z osobna, o co Wam tak naprawde chodzi? co sprawia ze anonimowo jestescie zdolni do tak wulgarnego obrazanie kogos tylko dlatego ze ma odmienne zdanie? zostalam tu juz nazwana wszystkim co najgorsze i oskarzona o wszystko - nawet o kryzys;-) pokazcie mi prosze chociaz jedno zdanie w kt kogos obrazilam/uzylam inwektywy - wyciagacie jakies domniemane wnioski na moj temat - ze jestem/chcialabym byc kierowniczka, ze maz nie moze ze mna wytrzmac a nawet ze mobbinguje;-) raz piszecie ze jestem stara innym razem ze dzieciak z gimnazjum piszecie nawet ze odnioslam sukces?/ze mi sie powodzi" , ze nienawidze ludzi i ich obrazam, podczas gdy z was saczy sie wszechobecna milosc wobec blizniego wszyscy razem i kazdy z osobna wylewaccie na mnie...nic innego niz walsne frustracje, zastanowcie sie dlaczego? mysle ze wszyscy i wy i ja znamy odp na to pytanie - mnie osobiscie te wyzwiska nie ruszaja ale ubolewam nad obrazem spoleczenstwa w kt wy - jak widac po wpisach - stanowicie wiekszosc skad tyle agresji, zazdrosci (ciagle zarzucanie mi ze sie wywyzszam) i kompleksow w Was? naprawde zal serce sciska;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mieć nieźle nasrane
żeby pisać takie elaboraty kiedy już nikt tego nie czyta a główni rozmówcy się już dawno rozeszli :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik zalodowaciały
Ror ,jakie masz kompleksy ??? czemu nie napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffqee
ROR co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×