Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość aguska12345
hahaha usmiałam sie:) syl.wik. faceci już tacy są że swoim kobietom mówią że są piekne ale oglądają sie za cycatymi na ulicy ( ja sama patrze więc co sie dziwić:P...)....takie dwulicowce:P...musisz postawić sprawę jasno, co do maleństwa, masz to dobrze, że masz meża na miejscu, ja jestem sama i moja mała ważący 12 kg ciągle chce na rączki:P...również planuje operacje podczas zimy, wszystko uzależnione tak naprawdę bedzie od tego kiedy mąz przyjedzie na zjazd Emi28 wiem która to Kendra, fajna babka:P cycki ma pierwsza klasa:P...mnie by zupełnie takie wystarczyły:P.... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po piersiach
do emi 28 rób sobie mentory u dr Krajewskiego sa najlepsze obok allergana. o eurosilikonach zapomnij. daja prawdopodobnie duze odczyny. ja wymieniałam eurosilokony 275cc na mentory 325cc i jestem zadowolona. nic nie bolała bo tak byłam dobrze obstawiona lekami przeciwbólowymi zapłaciłam za wysoki profil 9 000pln u dr Kruka w Poznaniu, anatomiczne kosztuja 12 ooopln. moge polecić szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl.wik.
hejka rozmawiałam z mężem na temat operacji :( powiedział,że chyba sobie jakieś żarty robię! I że on nie chce,żebym wydala ok 10 000zł (bo taką szacunkową cenę mu podalam) na taką głupotą. Stwierdził,że woli kupić samochód niż dać mi na taką operację. Jest mi bardzo smutno i przykro:(. Myślałam,że mi pomoże zwłaszcza że ma(my) pieniądze,bo prowadzi firmę. Jestem na niego zła :(;(. Bede musiała pójść do pracy i odkładać kasiore,czyli jak obliczyłam jakieś 1,5 roku musze pracować :( Trzymajta się kobiety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
syl.wik u nas mąz tylko pracuje ale mu powiedziałam że chce zrobić cycki i po namysle , marudzeniu sie zgodził, my wynajmujemy mieszkanie, woz ja kupuje na wiosne bo jemu nie potrzebny i nie ma czasu dokończyc prawko które orbi od 3 lat ( osobna kasa na wóz jest) ....mysle ze to kwestia charakteru...skoro macie firme i kase to o co mu chodzi? zbiera na co? postaw sie...to że nie pracujesz nie znaczy, że nic nie robisz:/....kasa jest wspólna w domu...ja również mam ważniejsze wydatki (mieszkanie bo kredytu brać nie zamierzam) ale cycki robie...moje samopoczucie również jest ważne...a tym bardziej po tym co Ci powiedział nie powinnaś rezygnowac;/;/;/....wiesz o czym pisze...dziewczyno on ci łaski nie robi...Ty tez masz coś do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie dajcie się
nabrać na słowa lekarza ze implanty sa dożywotnie!!! Nie jestem zlosliwa,nie pisze tego zeby odradzac wam operacji.tylko chce was poinformowac i doradzic. Przeczytalam tu wczesniej wpisy,ze niby lekarze mowili ze mozna miec te implanty do konca zycia! Niestety tak nie jest. Po ok 10-15 latach implant trzeba wymienic na skutek tego ze sie zuzywa (podobno sciera). Pozniej podesle wam link do tego artykułu,a tu wklejam to co skopiowalam wczesniej- ''Trwałość implantu podawana przez producentów wynosi około 10-15 lat. Implant powoli niszczy się, jego powierzchnia jest ścierana i osłabiona co w konsekwencji może prowadzić do jego pęknięcia.'' I jeszcze jedna wazna informacja: lepiej brac implant anatomiczny niz okragly. Po paru latach piersi opadają i te okragle implanty wygladaja jak piłki w wiszacych workach dlatego lepiej dolozyc pieniazki i wziasc drozsze anatomiczne. Aha i szukajcie takich klinik w ktorych sa kontrole co jakis czas i robione jest usg piersi. Oni wyznaczaja terminy kontroli. Ja operacje bede mialau dr bieńkowskiego i z implantami anatomicznymi place 13 500zl oczywiscie mam swiadomosc ze za jakies 15lat bede musiala znowu wydac taka kase. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka:0
to zalezy od lekarza i wkladek , ceny zaczynaja sie od 8 000 zl. Zanin jednak zdecydujesz sie na taki krok, sprobuj alternatywnych rozwiazan. wejdz na www.intymnosc.pl/aff/7733 i zobacz jakie sa inne mozliwosci, bo chirurgiczne powiekszanie piersi to operacja, ktora moze sie wiazac z wieloma niedogodnosciami i komplikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
syl.wik nie wpadaj w paranoje:) napewno nie ma innej kobiety, to był dla niego szok, odczekaj jakiś czas i znowu zaatakuj:)...to jest dużo kasy, dla mnie samej to sporo ale ja sobie tłumacze, że wygląd też jest ważny- tym bardziej w małżeństwie ... .....co do ROBOTY- faceci nie rozumieją że praca w domu również jest ciężka;/...najlepiej zostaw go z dzieciakami a sama wyjedz na weekend...ja mojemu jak jest w Polsce każe wszystko przy małej robić żeby widział co i jak - ostatnio mi powiedział, że on woli chodzić do pracy niż dzieckiem sie zajmować bo go to przerasta;)....a najlepsze że mój ojciec tak samo teraz twierdzi - całe zycie byl na kontraktach wiec nie wiedział nawet że dziecko jest takie drogie :) ( sam czasem od siebie mi cos kupi i widzi ze za 300 zł to podstawowe rzeczy a gdzie reszta....) ....aa..zostaw go z pustą lodówką, bałaganem i głodnymi dzieciakami- odrazu Cie doceni;)....a z cyckami nie popuszczaj.... do dziewczyny nie dajcie się - ja sobie doskonale zdaje z tego sprawe, że to nie na wieki ale mojemu męzowi powiedziałąm,że chce CHOCIAŻ na 15 lat;).....potem wezme kredyt na nastepne 15 ( do tego czasu prace znajde hihi..)...:P... a wogole pukim w miare młoda to chce mieć fajne cycki... ...liczy się TU i TERAZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
Ja też zastanawiam się nad kliniką Bieńkowskiego tylko co do lekarza to czytałam dużo pozytywów co do powiększania piersi odnośnie Andrzeja Świątkiewicza, dziewczyny wiecie coś odnośnie tych lekarzy i kliniki? Ja mam 33 lata i już nie chcę dłużej żyć z tym kompleksem, mój mąż nigdy nie narzekał ale wspiera mnie i zgadza się abym zrobiła to dla siebie, chce być ze mną na konsultacji. Ja mam w tej chwili powiedziałabym rozmiar zero a marzy mi się duże B, najbardziej obawiam się reakcji otoczenia, nie chcę się chwalić co do moich planów ale wiem że nie uniknę pytań i spojrzeń i co wtedy odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belinea...
jeżeli pracujesz i po operacji szybko wracasz do pracy to bedziesz miała problem żeby coś sensownego wymyśleć co do nagego powiększenia piersi. Moja znajoma robiła operacje w listopadzie. Przez zime przebujala sie w grubym plaszczu wiec nikt nic nie zauwaźył. W lato znajome zapytały ska takich persi dostała. Powiedziała ze bierze hormony i wyobraz sobie źe lyknely ta scieme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
dzięki, jest to jakiś pomysł, można obrócić w żart, trudno będę się martwić po, teraz będę dążyć żeby dopiąć swego, jutro dzwonię do kliniki Bieńkowskiego i umawiam się na konsultację, mam nadzieję , że będą terminy w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
kiedy będziesz miała powiększanie u dr bieńkowskiego? też myślę o anatomicznych tylko u dr świątkiewicza, napisz proszę coś na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
syl.wik ja mam 27:) własciwie to podobno implanty są dożywotnie tylko skóra sie starzeje i sugerują poprawe - podniesienie ( co niestety łaczy sie z wymianą implantów)...po nastu latach....chociaz widzialam jednej laski cycki po 10 latach i wygadały super...tylko ona była po 30 a my będziemy po 40..:).... ona wymieniała na większe:) daj znać jak będziesz po kolejnej rozmowie z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
belinea30 mysle ze reakcja otoczenia to pikus:) nawet jesli sie zorientują i tak będą ci zazdroscic fajnych piersi:) nie każda kobieta może sobie pozwolić na to..co do lekarzy nie mam zdania, ja jade do Kasprzyka, Jarlińskiego i może Niemkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
jeździcie do kilku lekarzy na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tymi implantami to jest tak, że po jakiś 10-15 latach jest zalecana wymiana.. bo po prostu implant po tylu latach ma inną jakość i dla naszego zdrowia lepiej jest wymienić. i to pewnie każdy lekarz mówi na konsultacji i z tym trzeba się liczyć. ale i tak mieć cudowne, wymarzone piersi przez 10 lat to jest coś!!:) Syl.wik za parę dni pogadaj raz jeszcze ze swoim mężem! z facetami tak jest, że wielu z nich początkowo mówi nie, a po spokojnym przemysleniu i przyzwyczajeniu się do sytuacji dają się przekonać :) powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
Pamelaaa ja umówiłam się na konsultacie do świątkiewicza w bydgoszczy, zastanawiam się też nad bieleckim, ty miałaś u niego robione piersi co cię skłoniło, że zdecydowałaś się na niego, napisz mi proszę coś na temat tego lekarza, gdzie można obejrzeć jakieś przykładowe operacje piersi zrobione przez niego, bo na stronie kliniki są tylko zdjęcia nosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
wypowiedz doktora Skupina na forum wizaż - Obecnie nie wymienia sie implantow ze wzgledu na ich stan "techniczny". Dotyczy to oczywiscie implantow renomowanych firm. Np. firma Mentor daje na swoje implanty gwarancje bezterminowej wymiany. Wymiany implantow dokonuje sie teraz ze wzgledu na wyglad piersi. Z czasem dochodzi do zaniku tkanki gruczolowej i/lub tluszczowej, przez co piersi nie wygladaja juz tak atrakcyjnie jak po zabiegu. Nalezy wtedy wymienic implanty na nieco wieksze, uwzgledniajac przy tym ubytek tkanek. podaje Wam link do tematu na którym doktor opisał jak to wygląda - http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67638 tu link kolejny -gwarancja Mentor : http://www.padtech.pl/index.php?menu=zasady kolejny z jakiejś kliniki odnośnie pytania o wymianę: http://lineacorporis.pl/oferta/chirurgia_plastyczna/powiekszenie_piersi/10_mitow_dotyczacych_powiekszania_piersi/ ....mysle ze najlepiej zapytać swojego lekarza syl.wik również widziałam piersi Niemkiewicza , super wyglądają i robi dość duże:)...jedyne co to ja nie chce eurosilicone tylko Mentor lub Mcghan , nie wiem czy on robi z tych firm, na konsultacje pojade napewno nie tylko jedną , chcę mieć rozeznanie jakieś:> u Kasprzyka koszt to 200 zł;/...zastanawiam sie czy jechac skoro planuję operacje na zime...?...nie wiem ile pozostali biorą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
Kobietki a z Wawy kogos polecacie? Ja mam 75 D swoje ale po dziecku...wiecie.. :) zazdroszcze wam strasznie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
syl.wk ostatnie zdanie mnie rozbawiło hihi:) dobrze, że już z męzem porozmawiałaś i teraz sie nie poddawaj, wiesz sposoby kobiece- zero sexu, niech sobie obiadek sam zrobi;)....a za jakis czas znowu odśwież temat piersi...znowu sie rozpłacz itd...( mój mąż czasami miał wahania i wtedy płakałam, żaliłam sie:P....skutkowało...)...zajmujesz sie dzieciaczkami więc to też praca:) powiedz mu że połowa kasy jest Twoja i piersi robisz ze swojej części;) ...co do kredytu - skoro nie pracujesz to chyba Ci nie dadzą no i z czego potem spłacisz ( jeśli nie chcesz żeby mąż o tym wiedział)...daj sobie troche czasu na przekonanie Go... ....o anatomicznych również czytałam różne opinie, generalnie to nie ma idealnych implantów, trzeba sie zdać na lekarza, ja również mam cienką skóre do tego jestem koścista u góry ( odjęłabym sobie gdzieniegdzie i włożyła w cycki) - 162 cm, waże 50 kg...jestem taki krasnal , wolałabym okrągłe bo sa tańsze ale nie wiem czy mi będą takie pasowały...u niektórych dziewczyn wygladają rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
syl.wik Tobie sie nudzi po nocach:>?????....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja też chce takie!! ja też!! ja też!!:) WoW!! rany ale ma piękne piersiątka:(:(:(...wyśle dzisiaj mojemu na skypie tego linka:P.... ja mam pod 73 a w biuście 83 ( jeśli sie dobrze zmierzyłam)....jak patrze na te moje wory to łapie doła:(:(:(..Emi28 to my jesteśmy podobnej budowy:) ja również mam nóżki masywne, to mój wielki kompleks którego raczej zoperować sie nie da hehe:) jestem ciekawa co Nam lekarz zaproponuje....ale wiem jedno poniżej 350 nie biore, chce konkretny biust, nie stać mnie na druga operacje a skóre mam wystarczającą rozciągniętą syl.wik ...anatomiczne wyglądają niby naturalniej...ale piłki też nie są złe, wszystko zalezy od budowy, te cycki mnie coraz bardziej stresuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj dlugo mnie nie bylo i tyle do pzreczytania !!!! nei chce mis ei miesci w glowie, ze niektorzy faceci sie tak zachowują...woli wydac na samochod niz spelnic kluczowe marzenie zony...co za egoisci..niech przynajmniej jej cos kupi to nie SAMOCHOD?! to jest wlasnie to, lepiej byc w miare niezaklezna i sie nie prosić.. ja M=mam EUROSILICONE i nie moge sie skrażyć, niedlugo bedzie miesiąc od zabiegu, wszystko goi sie pomyslnie, jak cos mnie ciagnie jeszcze biore przeciwbóle, piersi sa nadal twarde, ale mają zmieknąć, zawsze tzreba poczekac troszke. no i polecam dr - są prościutkie i duze takie jak chcialam 80 C. mama nadzieje,ze nic sie nie zmieni...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 no to spore sobie zrobiła....podobno większość kobiet po operacji chciałoby większe:P...jest szansa zobaczyć te cycusie:P??????... aktoreczka faceci są różni, małzeństwo to wspolne podejmowanie decyzji, przynajmniej tak jest u mnie, gdyby moj mąż powiedział ze kupuje coś czy robi operacje to napewno byłaby dyskusja ( tak jak przy moich cyckach)...kompromis to podstawa a nie tylko swoje potrzeby na pierwszym miejscu:) syl.wik wkońcu przekona męża ale to spora kasa i nie ma co sie dziwic, ze facet ma opory:)... syl.wik widziałam jednej dziewczyny na forum cysie ma około 600....piękne:) powaga...to jej druga operacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam mężowi ten link:) spodobały mu sie bardzo!!! wczesniej mówil, że za duzych nie pozwoli mi zrobić a te jakoś mu spasowały...ehh...za facetem nie nadążysz:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla marycha
ale jesteście Szalone Wariatuńcie z tymi fotkami, chociaż pierwsze co po zabiegu lezałam z koleżanka na jednej sali i pokazałysmy sobie nawzajem nasze piersi. trochę mam teraz ograniczenie ruchów ale prawie nic nie boli. moge polecic cycuszki w Bamberkim Dworze u dr Kruka-bierze za wkładki Mentora 9tysia a za anatomiczne 12 tysia na prawdę miło i kulturalnie a efekt naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 mój mail boo283@onet.eu :) wysyłaj, wysyłaj żywe to żywe:P syl.wik pewnie masz racje, że każde piersi są inne szczególnie, że nie czarujmy się ale na linku widać, że troszke photoshop działał:P ale trzeba też jakoś męża uświadomić, że jednak dobrze, że sie zgodził ( mój nie jest do końca przekonany)...:) już szukasz pracy a co zrobisz z maleństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla marycha - my sie tak nakręcamy , wiadomo, że człowiek ma różne myśli, nie raz zwątpienia - nie widziałam nikogo na żywo z powiększonymi to chociaż foty sobie pooglądam......chociaż dziewczyny przyznam- mąż powiedział, że w linku piersi wyglądają inaczej niż w galerii Kliniki Chirurgi :>....nie każde tam wyglądają super...ja sie tym też stresuje jak te moje wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska1245 kazda z nas przezywala operację i martwila sie czy wszystko pojdzie dobrze. też się zamartwiałam i wymyslalam różne nieciekawe scenariusze ;) powiem Ci ze nie wart! lepiej myslec pozytywnie :) Sylwik, wydaje mi się ze pokazanie zdjęć może sprawić, że facet przekona się do operacji. Może mu się to spodobać, w końcu faceci to wzrokowcy:P tak na prawdę nic masz do stracenia:) powodzenia w poszukiwaniu pracy Syl.wik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×