Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość kaasssia70
dziewczyny, myślę o operacji powiększenia piersi mam niestety bardzo małe. ledwo B i w dodatkku bezkształtne aż wstyd patrzec w lustro .. jakie implanty, jakiego lekarza proponujecie jestem z warszawy.. niewiele wiem w temacie ale wiem jedno - musze coś zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
aguska ja też się nakręciłam, najpierw chciałam tak delikatnie powiększyć, a potem jak zaczęłam oglądać te zdjęcia i na konsultacji robić przymiarki to nie wytrzymałm i zdecydowałam się na większe niż początkowo, no i mąż też jest za większymi...;-) . Nie ma co sie zastanawiać - bierz większe!!!! kaasssia70 - masz duży wybór jesli chodzi o w-wę to jest tu chyba najdrożej w Polsce,i wcale nie znaczy że najlepsze kliniki, więc dziewczyny wybierają Wrocław, Poznań Kraków itp. Ja wybrałam Łódź. Działaj i dzwoń oraz czytaj fora i opinie o klinikach i lekarzach. Ja coś będę mogła powiedziać dopiero pewnie na początku przyszłego tygodnia bo termin op mam na ten piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
kaasssia70 tak jak napisała eve dzwon szukaj, ja narazie umowilam sie do Kasprzyka z Krakowa ale mysle też o Jarlińskim z Wrocławia i napewno pojade również do niego- piersi sie robi na całe życie... eve wiem że mniej niż 375 nie wezme...znajde lekarza co mi takie zrobi...a moze pojade do tej twojej heh..poczekam co napiszesz:)jak ci poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssia70
dziewczyny, no właśnie o tym wiem - piersi się robi raz w życiu. dlatego chce być pewna i lekarza, i kliniki do której pójdę nie chcę potem płakać skoro już się zdecydowałam to wolę zapłacić te pare setek więcej ale miec przynajmniej pewnosc ze nie bede potem plakac czytam fora, popytalam kolezanek pojawilo mi się kilka nazwisk o których mysle ale czekam tez na opinie z pierwszej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
masz jakies kolezanki ktore robily piersi? forum to forum ale najlepiej jak sie ma kogos kto przeszedł taka op..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssia70
aguska, mam dwie kolezanki, które miały zabieg jedna je zadowolona, droga niestety trafiła na "słabszy dzień" lekarza specjalisty... ale jedna osoba zadowolona to dla mnie za mało dlatego szukam dalej, i stąd moje pytanie do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasssia70 - musisz poczytac na forach, dowiedziec się jakie są opinie o lekarzach. Ja osobiście mogę Ci polecić dr Bieleckiego z Poznania! Według mnie jest znakomitym specjalistą. Zresztą jestem mega zadowolona z efektu operacji !! Zawsze chciałam mieć taki biust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
kaasssia70 a u jakis lekarzy robiły? i ktory spartaczył robote? podaj konkretne nazwiska ,ciekawa jestem...niestety tak to juz bywa, że nie ma idealnego lekarza, wszystko sie moze zdarzyc...co jest nie tak z biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE, jakie konkretnie badania robi sie przed taka operacja, wiem ze to powypisywane po forach jest ale jakie wasi lekarze kazali wam zrobic? czy mialyscie jakieś badanie na gronkowca, czy lekarz poruszal ten temat? dlaczego jak sie zada pytanie w obcym" temacie to jest zlewane?;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska lekarz Ci da skierowanie jakie masz zrobić badania.Ja w swoim zakresie musiałam zrobić usg piersi,a resztę badań zrobili mi na miejscu,dzień przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
spoko juz wiem, gadalam z tesciowa i kazdy go ma i badan sie nei robi przed operacja bo to miesjscowe swinstwo..... eve trzymam kciuki..jutro Twój wielki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
aguska ;) jestem już PO !!!! Sama nie mogę w to uwierzyć ;-) Wrażenie jest niesamowite !!!! Ja też będę trzymała za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik czekam tu na ciebie, no nareszcie!!! opowiadaj jak było? ile Ci wkońcu włozyła? i jak ból da sie przeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik39 jak wrazenia?jak się czujesz z nowym biuścikiem? :D Aguska - ja np. przed operacją robiłam morfologie, badanie krzepliwości krwi, grupa krwi i OB. A jeszcze dr zlecił mi Usg piersi. A czytałam jeszcze, że niektórym babeczkom dr kazał się szczepić przeciwko żółtaczce zakaźnej:) Ja teraz nie mogę się doczekac urlopu, kiedy wyskocze na plaży w bikini ze swoim nowym biuścikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
dziewczyny, obiecuję że jutro opiszę Wam wszystko dokładnie.Dzisiaj brakuje mi czasu bo mam tyle zaległości że teraz nie dam rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ŚlicznotkaNR1 czyli nie mialas robionego wymazu na gronkowca? wogóle lekarz nie pytał was o ten temat? ile USG piersi jest ważne? evik czekamy na relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska 12345 badanie USG akurat robiłam parę dni przed operacją więc nie mogę Ci powiedzieć ile jest ważne. Zadzwoń do swojego lekarza - on najlepiej Ci odpowie na to :) nie zauważyłam Twojego wcześniejszego postu, ze przymierzasz się do wizyty u Niemkiewicza :) Co do gronkowca to nie miałam. A czemu tak nurtuje Cię t obadanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
nie pisalam wczesniej o Niemkiewiczu bo wciąż sie zastanawiam...dzisiaj wraca mój mąż więc wszystko sie wyjaśni...jak on to widzi i wogóle... ...co do gronkowca moja mama po operacji dermatologicznej to złapala i ma problemy z gojeniem rany.. wiem ze jak ma sie implanty to jest również ryzyko i to jeszcze większe bo skórny jest niebezpieczny dla implantów...jeden lekarz chyba Kolasiński albo Kubasik ...napewno na K;) każe robić wymaz , jesli sie to ma to antybiotyk i maść jakaś sie bierze i potem znowu wymaz ,puki sie tego nie wytepi nie robi operacji...chyba jednak Kolasiński:) dlatego pytam ...no ale widze ze nie każą robić ....ale ja chociażby przez wzgląd na mame przebadam sie "od stup do głów"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
aguska, już powoli dochodzę do siebie. Jeszcze wszystko boli jak diabli ale już da się normalnie funkcjonować. No więc implanty mam 410 ml i dobrze że nie zdecydowałam się na mniejsze :-) Jeśli chodzi o samą operację i opiekę po, to wszystko jest jak najbardziej oki. Profesjonalnie, fachowo i bardzo sympatycznie. Co do samej operacji i dochodzeniu do siebie to niestety ból jest masakryczny przez pierwsze 3 doby, rzyganie i ogólne osłabienie. Ja niestety mam niskie ciśnienie a środki przeciwbólowe które dostawałam po operacji dodatkowo obniżały ciśnienie więc byłam taka słaba że dopiero za 3 próbą wstałam z łóżka.....no i jeszcze wytrzęsło mnie po drodze do domu. No ale teraz jest już lepiej !!! Mam już zdjęty opatrunek i za parę dni ściągną mi szwy . To chyba pokrótce byłoby na tyle. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie, postaram się odpowiedzieć na wszystkie. Jeśli chodzi o gronkowca to ja nie robiłam takich badań, tylko morfologie z rozmazem, krzepnięcie, grupę krwi i USG piersi. pozdrawiam :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik jak sie czujesz z nowymi cyckami? chodzi mi o psychike czy nie żałujesz? czy duży biust jakoś pozytywnie działa na ciebie jak patrzysz w lustro ? jak twój mąz po operacji kometował już coś? zazdroszcze ci:) widze, ze badania tylko podstawowe robiłas jak cała reszta ...z tym gronkowcem chyba sie za bardzo nakręciłam ale wole dmuchać na zimne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
aguska, przyznam Ci się szczerze że zaraz po operacji jak mialam na sobie opatrunki i byłam owinięta bandażami to mialam watpliwości czy dobrze dobrałam rozmiar.Wydawało mi się że są wielkie!!!.Byłam trochę załamana że za duże wyszły,na dodatek ten ból .....po prostu płakac mi się trochę chciało ;-( . Ale jak zeszła częśc opuchlizny, potem pani doktor zdjęła te warstwy bandaży i opatrunków i okazalo się że cycuszki są piękne :-))) i rozmiar też akurat ! A mąż...no cóż ;-))) jest zachwycony i permanentnie nakręcony odkąd zobaczył i podotykał hehehehe .Śmiejemy się że teraz jestem w wersji "podrasowanej". Polecam Ci aguska , rób jak tylko możesz. Ja żałuję że tak późno się na to zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik nie pamietam czy pisałas czy masz dzieci...mam roczna córke i zastanawiam sie czym rade sie nią zajmowac po ..... jestem nakrecona i chce robic ale mysle o dziecku no i czekam na meza co powie jak przedstawie mu co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
cześć aguska, tak mam 2 dzieci ale już w wieku szkolnym , więc wszystkim zajął się mój mąż. Ty masz jeszcze maluszka i prawdę mówiąc radziłabym przynajmniej przez pierwsze 3-4 dni zorganizować sobie kogoś do pomocy bo sama nie dasz rady :-( No chyba że jesteś kobieta-terminator ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska12345 i co, którego lekarza wybralaś? co Ci mąż podpoiwedział? Tak się dopytuję bo ja sama robiłam u Niemkiewicza i jestem zachwycona nim i rezultatem:) Evik trzymaj się, niedługo przestanie boleć. Ja tez przez pierwsze dni nie mogłam nic zrobić bo taki był ból.....a jak się czujesz z dużymi cycuszkami? na początku dziwnie, nie? ale później jaka radocha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
Ślicznotka NR1 , z nowym wyposażeniem czyli z cucuszkami jest poprostu SUPER !!! Jeszcze trochę boli ale już coraz mniej. Powiedz mi proszę jak długo musiałaś spać na plecach ???? To dla mnie straszna męczarnia bo do tej pory praktycznie spałam na boku lub na brzuchu a teraz wogóle się nie wysypiam w tej pozycji :-(( Aguska, no właśnie czy Twój mąż już przyjechał ? I co on na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dziewczyny jeszcze za szybko za pisanie o tym...mąz przyjechał w nocy, byliśmy od rana na zakupach...masakra żar z nieba!!! co do cycusiów...jak coś wspomniałam to mi powiedzial ze kasa jest i że on sie martwi tylko o moje zdrowie i koniec gadki;/........:> no fajnie ale wolałabym mu przedstawic co i jak żeby wiedział...napewno wszystko wam napisze.... ...co do lekarza myśle o Niemkiewiczu na poważnie bo widziałam jego dzieła i nawet dzwonilam zeby sie umowic na konsultacje:) dobra mykam bo mąz mi marudzi że już go zaniedbuje:P....ślicznotka co do Niemkiewicza mam pare pytań ale to jutro napisze , teraz musze isc:) miłego dnia laski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik39 wiesz mi ogólnie to nie przeszkadza spanie na plecach..:) Zresztą przed operacją normalnie czasami tak spałam ! Ciężko mi powiedzieć jak długo ale tak ok 2-3 tygodni.... musisz się jeszcze niestety pomęczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 napisz mi prosze jake mialas wymiary wyjsciowe ze zdecydowalas sie na 450 hp. ja chcialabym nie byc rozczarowana i w razie czego za wczasu zmienic implantu na wieksze. no i oczywiscie napisz jaki masz teraz rozmiar:)))?? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfhme,vy
a ja mam takie pytanie. jak to jest z bliznami po operacji? wrocilam wlasnie z wakacji i byla tam kobitka ktora caly czas lezala na plecach opalajac sie topless. cycki jej sterczaly niesamowicie i wygladala fajnie tylko od spodu mozna bylo zauwazyc blizny po cieciu na co najmniej 5 cm!! kazda tak ma? czy to jakis niekompetentny lekarz robil? no i drugie pytanie. implanty niby maja dozywotnia gwarancje wiec czy konieczna jest powtorna operacja za iles tam lat? w zyciu roznie bywa i moze sie okazac ze za 10 lat nie bedzie mnie stac na ponowna chirurgie. co wtedy?? prosze o odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×