Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

evik39 - zgadzam się. Tak jak już pisałam - lepiej iść do sprawdzonego lekarza i najlepiej na miejscu, bo gdyby coś się działo to zawsze jest bliżej niż do czech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratttta
a ja słyszłałam różne opinie o lekarzach w Czechach sama zdecydowałam się na operacje w Polsce - blisko, pod okiem specjalisty, a tym bardziej,że z polecenia więc byłam pewna piersi robisz na długi czas, a oszczędnośc tysiąca złotych może miec zgubny wpływ na całe życie, jak zamiast piersi bedziesz miała nie wiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, to jest poważna operacja i dosyć długie dochodzenie do zdrowia, lepiej zrobić raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie róbcie w Czechach.. moja kumpela zrobiła i ma teraz do poprawki! Czesi może potrafią robić dobrze, ale inaczej traktują polskie a inaczej niemieckie klientki, które płaca 2 razy tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelaa
Korlaka3 -> serio, robiła w Czechach i musiała poprawiać? Pewnie nie ten rozmiar silikonów lub jakoś brzydko zrobione? O ludzie! nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - nastawiam się przez dłuższy czas na taką operację ( bo w końcu to poważna decyzja) a po operacji taki szok, że coś nie wyszło po naszej mysli! Całe szczeście ze ja robiłam w PL i jestem mega zadowolona i nic nie trzeba było poprawiać!!!!!uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
Ale Wam dobrze, że macie to już za sobą i możecie sie cieszyć. Ja już ustaliłam termin operacji i czekam z niecierpliwością. Ależ te dni się wloką powolutku. Jeszcze tylko muszę zrobić badania i kupić ten stanik. Mam nadzieją że wszystko będzie dobrze......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik39 spokojnie, bez stresu!! i cierpliwości ;) Ty też bedziesz mogla się niedługo cieszyć się nowym biustem! Zobaczysz jak to fajnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
ja w przyszlym tygodniu dzwonie do Kasprzyka ustalic termin konsultacji...mąz chce abym robiła skoro jest kasa a nie odkłądała co miesiac..nie wiem...zobacze ile bede czekac na tą konsultacje...myśle też o Niemkiewiczu z Wrocławia... eve zazdroszcze ustalonego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska12345 dzwon i umawiaj się na konsultację. Twój mąż ma racje, nie ma co odkładać bo tak to można jeszcze długo i długo decydować sie na ten poważny krok ;) jak juz ustalisz termin to daj nam znać !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratttta
przyznam sie szczerze,że słyszałam sporo argumentów za i przeciw operacjom w Czechach jak juz za - to cena bla bla i powiem Wam szczerze,ze mnie takie podejscie wkurza kurcze, tutaj nie kasa jest najwazniejsza jedna glupia decyzja, niedoswiadczony partacz i płacz Dziewczyny, jak się już decydujecie nie patrzcie na kasę! to decyzja na dłuuugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
wczoraj napisałam maila do Kasprzyka na kiedy najblizszy termin konsulatcji i potem ile sie czeka na operacje, odpisal mi(albo ktos inny heh)....ze najblizsza konsultacja to koniec lipca a operacja 1-2 miesiace po konsultacji...mialam dzisiaj zadzwoni ale rano zalałam sąsiada;/...ale mam doła masakra....niby cos mu tam wyskoczylo na scianie...odechcialo mi sie wszystkiego...zobacze czy burak przyjdzie jutro i ile mi wywoła za szkode...a potem jak ochłone to zadzwonie i zrobie te cycki:P.... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 rok Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;)Zrobilam macrolane dwa dni temu u dr Jarlinskiego Jacka we Wroclawiu.Zaplacilam za 200ml 10tys zl.W wawie bylam na konsulgacji i chcieli 15 tys w skin clinic.Jestem dwa dni po zabiegu,jestem juz w domu,biore ketonal ale ogolnie nawet gdy go nie bralam czulam sie ok.Do szkoly ani pracy nie chodze i pewnie jeszcze z tydz posiedze w domu.Jutro mam zdjecie szwow.Zabieg przebiegl szybko i profesjonalnie.Jestem bardzo zadowolona z dr Jarlinskiego i kliniki aestetica.Piersi sa rowne duze i jestem szczesliwa!!!;)Polecam naprawde jesli ktos ma wątpliwosci to polecam;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
hejka, gabbana89 powiedz mi proszę czy rzeczywiście trzeba spać tylko na plecach i jak długo i czy dajesz radę ? Ja uwielbiam spać na boku lub na brzychu i nie wiem co to będzie jak będę musiała tylko w takiej pozycji spać...:-( MAm termin operacji już za tydzień 4.06 i zbieram możliwie najwięcej informacji na te tematy. Do aguski - wychodź szybko z tego doła i bierz się za cycki, to na pewno poprawi Ci humor ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
gabbana89 czytalam ze ten zabieg trzeba powtarzać co dwa lata i znowu te same wydatki, bedziesz powtarzac za 2 lata? eve bede dzwonic chyba w poniedzialek...napewno w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska12345 trzymam kciuki!! zobaczysz ze wszystko będzie ok:) Na pewno będziesz zadowolona rezultatem a i Twój mąż się pewnie ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
pamelaa powiem szczerze że ostatnio jakieś dziwne myśli mnie nachodzą:( boje sie że bede w tym procencie co ma komplikacje;/...bardzo chce miec te piersi, jestem w szoku że mąż każe mi to już teraz załatwiać..myslałam że bede zbierac pomału ....wiecie takie oddalenie tematu ....a teraz jakos sie stresuje;/....no juz mi dzisiaj dzwonil i pytal czy tam zadzwoniłam - powiedzialam ze na 100% zadzwonie w poniedzialek (sciemnilam ze dalej martwie sie tym zalaniem - sasiad nie przyszedl wiec chyba wyschlo i nic nie ma)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
jejku, aguska ja mam to samo !!! też się boję że będą u mnie jakieś koplikacje, sama nie wiem dlaczego .......może tak bardzo chcę tych piersi że nie moge w to uwierzyc i ciagle się boję że coś nie wyjdzie. Odliczam dniu w kalendarzu, dzisiaj kupiłam ten specjalny stanik, który nosi się po operacji, trochę dziwnie się czułam kupując dużo większy niż te które mam teraz, dziwne uczucie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska12345 - ja miałam to samo. Przed operacją miałam myśli, że na pewno coś się stanie, że będą komplikacje albo że mój nowy biust nie będzie mi się podobać! Ale powiem Ci ze dzięki wsparciu mojego ukochanego i przyjaciółki udało się. Wszystko poszło jak najlepiej! Wiesz, myślę że każda z nas ma pewne obawy czy wątpliwości. Jeżeli na prawdę chcesz mieć te piersi to posłuchaj męża, nie ma co odwlekać bo im dłużej czekasz tym bardziej będziesz się zastanawiać (tak mi się wydaje ;P ) Trzymam kciuki za Ciebie!!! Do dzieła Aguska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dziewczyny mam pytanie - chodzi mi o to co podpisujecie przed operacja, jak wyglada sprawa poprawek? czy macie jaki punkt ze w razie czego doktor robi poprawke w ramach reklamacji, czytalam ze niektorzy tak robia....w poniedzialek dzwonie do kasprzyka, juz obiecalam mezowi ze to zrobie ale te mysli odnosnie komplikacji mnie mecza na maxaaaaa;/....w razie czego skad ja wezme dodatkowa kase, to dopiero byłaby padaka;/....wole myśleć o wszystkich....wiec pytalyscie lekarza o to?...no bo przeciez nie moze byc tak ze wszystkie komplikacje sa od nich niezależne;/;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik juz kupiłaś stanik? to nie jest tak, że po operacji powinni ci dopasować? przecież chyba jeszcze nie wiadomo jak dokładnie te twoje piersi będą wyglądało...nie znam sie ale czy lekarka nie powinna doradzić po operacji jaki stanik i wogóle...? ....pamela wypowiedz sie jak to bylo u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwm
Tez zrobilam macrolane tak jak gabbana - piersi sa sliczniutkie! Minus rzeczywiscie taki ze po 1,5 do 2 lat trzeba dostrzyknac - oczywiscie nie tyle samo tylko duzo miej no i mam nadzieje ze cena bedzie nizsza bo jak na razie to leci w dol z roku na rok... Ale warto bylo, uwierzcie mi! Troche bolalo przez pierwsze dwa dni i rzeczywiscie trzeba spac na plecach przez pierwsze pare dni bo boli jak si ena nie kladzie - ale terazjestem dwa tygodnie po i piersi sa przepiekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna i Marek
Do Pameli,mozesz podac ile kosztuje zabieg powiekszenia piersi u dr.Bielecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dziewczyny informuje, że umowilam sie na 7 wrzesnia na konsultacje do Kasprzyka ale mysle jeszcze żeby odwiedzić Niemkiewicza i Jarlińskiego z Wrocławia...jak sie uda do końca roku zrobie op:) eve jak sie czujesz , w tym tygodniu masz operacje, pewnie zestresowana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna i Marek U dr Bieleckiego to wygląda tak ze za implanty okrągłe płaci się ok. 9 500, a anatomiczne są ciut droższe bo 10 500..! Aguska12345, już pierwszy krok masz za sobą! oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik39
aguska, nawet nie masz pojęcia jak ja się stresuję ! Termin coraz bliżej a ja się budzę w środku nocy z bijącyn serduchem, a potem nie mogę zasnąć. Masakra bo idę do pracy niewyspana. Znalazłam na innym forum link do takiej stronki, to Ci posyłam. pooglądaj sobie i może ułatwi Ci to podjęcie decyzji: http://www.breastimplants411.com/dbii/gallery.aspbefore=A&after=C&PageNo=1 To super że już się umówiłaś na konsultację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
moja tez nie chce sie otworzyć ale chodzi o tą sama strone...dziewczyny ja dzisiaj trafiłam jakos przez przypadek na duze piersi i sie tak nakrecilam ze nie odpuszcze i conajmniej 375 chce....czy jakos tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×