Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

wlasnie, uspokoic sie !!!! mam w piatek op. !!!!!!!!!! i zaczelam sie troche denerwowac...aaaaaaaaaaaa prosze o uzyteczne rady, ale oprocz tegio ze wszystko bedzie dobrze napiszcie jeszcze czym mozna zajac glowe w ostatnich dniach i jak nastawic sie pozytywnie :))))) plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki złość piękności szkodzi :) Anarchy spokojnie, wszystko będzie dobrze!:) Możesz np. iść do kina z przyjaciółką albo poćwiczyć....ja np. przed operacją cały dom wysprzątałam z nerwów....:D heheh chociaż nie jest to jakiś super przyjemny sposób na zajęcie sobie czasu ;) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem spokojnie... a myslicie ze moge sie napic piwka dzien przed...tak dla relaksu....ehhhhh jesscze nie mam osoby, ktora sie mna zajmie po operacji...musze poprosic kumpele zeby zostala na kilka dni. bo to ponoc nawet do toalety nie mozna isc samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anarchy trzymam kciuki myślę że małe piwko nie zaszkodzi napisz koniecznie jak po operacji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anarchy myślę, że małe piwko nie zaszkodzi...ale nie więcej! :) a co do wstawania i samopoczucia po operacji to każda z nas przechodzi to inaczej. Jedne śmigają po dwóch dniach...a inne dopiero po 5...także nie ma na to reguły:) Trzymamy kciuki - jak będziesz już po to się odezwij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Dlatego o niebo lepsze jest Macrolane bo wsiada się w autobus i samodzielnie z zabiegu wraca, nawet prosto do pracy. A nie jakaś rekonwalescencja, szwy, blizny, ból a na koniec rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już prawie mam termin zabiegu:P Może wiecie coś na temat tego, jakie są piersi z implantami w dotyku?? To jest jedna z najwiekszych moich obaw.. Niestety nie znam nikogo po operacji,nigdy nie widziałam na żywo takich piersi ani ich nie dotykałam. Koleżanka powiedziała,że podobno są nienaturalne w dotyku,że sztucznie odskakują po naciśnięciu. Jak również,że jak leży się na plecach, to wyglądają bardzo źle, sterczą ponoć do góry i widac gdzie jest implant... Wiecie cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paprotnik
macrolane lepszy? Hmm i widzisz tylko w tym plusy ze zero bolu,rekonwalescencji itd? no wiesz, dla mnie ta metoda ma tez minusy,ktore nie przekonuja mnie zeby zrobic tą metoda biust 1) powiększanie góra o rozmiar 2) cena 3) efekt do roku gora 1,5 w co wątpie. Jesli co roku mam wyrzucac tyle kasy w bloto to ja dziekuje i to tylko po to zeby miec cycki o rozmiar wieksze albo i nie, bo i na forum znam wiele dziewczyn które przeszly ten zabieg a piersi staly sie tylko okrąglejsze i wchodza w ten sam stanik co przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paprotnik
do machszi to nie jest prawda co piszesz tzn są takie przypadki,ale nie oznacza,że tak musi juz być. Moja kumpela ma silikony,dotykałam :P bo bylam ciekawa i jej piersi zachowują sie jak normalny biust,w dotyku sa jak jedrne piersi, a jak lezy to nie stoja na bacznośc tylko ukladaja sie jak normalny biust (tylko pod pachy nie wpadaja) moze jej biust tak sie zachowuje naturalnie bo ona w sumie jest juz 4lata po operacji wiec moze juz sie 'wyrobil'? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do anatomicznych implantów, to wiesz może,czy one się mogą przesunąć tylko w jakimś określonym czasie-tylko na początku zaraz po operacji a potem wrastają w tkankę ? Czy się mogą obrócić w każdym czasie/???? Nie zdecydowałam jeszcze jaki implant wybrać ale ponieważ mam kościsty dekolt to chyba anatomiczne.... a czy jest różnica w dotyku miedzy anatomicznym a okrągłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do anatomicznych implantów, to wiesz może,czy one się mogą przesunąć tylko w jakimś określonym czasie-tylko na początku zaraz po operacji a potem wrastają w tkankę ? Czy się mogą obrócić w każdym czasie/???? Nie zdecydowałam jeszcze jaki implant wybrać ale ponieważ mam kościsty dekolt to chyba anatomiczne.... a czy jest różnica w dotyku miedzy anatomicznym a okrągłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do machszi
niestety z anatomicznymi wkladkami nie wiem jak to jest,slyszalam ze moga sie obrocic ale tak na logike to na pewno chodzi o te początki po operacji,bo pozniej ten implant jest już bardziej przymocowany przez organizm... Po za tym okrągle tez maja profile sredni itd wiec tez w 100proc nie sa takie okragle a wiec czemu przy tych implantach o przekreceniu sie ich, nikt nic nie gada? Mysle ze przy tych wkladkach anatomicznych teoria ze sie przekrecaja jest przesada. Po za tym szczerze to ja wole okragle niz anatomy :) bo mi sie ten 'szpic' nie podoba w piersiach (niby to daje ta naturalnosc) ale tak naprawde te okragle implanty opadaja i tez naturalnie wygladaja, tylko z poczatku sa jak takie pilki,ale to tylko dlatego,ze skora jest napieta i dopiero po jakims czasie ulega rozciagnieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACHSI U MNIE TO JEST TAK NA POCZĄTKU PO OPERACJI TYLKO JE DELIKATNIE GŁASKAŁAM, BAŁAM SIĘ NACISNĄĆ OD GÓRY BARDZO SZYBKO ZROBIŁY SIĘ MIĘKKIE, OD SPODU GDY JE PODNOSIŁAM DO GÓRY BYŁY NIENATURALNIE CIĘŻKIE. MAM KOLEŻANKI 2 KTÓRE SĄ PONAD 3 LATA PO OPERACJI I DOTYKAŁAM NIC NIE CZUŁAM. JAK NATURALNE:D MOJE JAK ŚCISKAM SĄ JUŻ NIBY MIĘKKIE ALE JAK ŚCISNĘ MOCNIEJ TO JESZCZE W ŚRODKU SĄ LEKKO TWARDSZE, ALE NIE TWARDE, JAK KARMIŁAM BYŁY BARDZIEJ TWARDE JESTEM 6 TYG PO OPERACJI:D JAK LEŻĘ WYGLĄDAJĄ BAAAARDZO SEXY NIE UCIEKAJĄ POD PACHY NIE ROZPLASKUJĄ SIĘ :P NIE CZUĆ IMPLANTU JAK SIĘ LEŻY NA PLECACH, ALE ZAUWAŻYŁAM KOLEŻANKI TEŻ ŻE JAK SIĘ NP: NACHYLA NAGO TO PO BOKACH OD STRONY PACH LEKKO SIĘ MARSZCZĄ, DOBRA RADA PRZYTYĆ ABY OBRÓSŁ IMPLANT GRUCZOŁEM:D KOLEŻANKA PO OKOŁO 8 MIESIĄCACH ZAUWAŻYŁA ŻE PRZESTAŁY SIĘ MARSZCZYĆ, INNA PO 6 MIES. NIEMA REGUŁY KAŻDE CIAŁO JEST INNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIeki dziewczyny za odpowiedzi!!! Anusia... ATy masz okrągłe,czy anatomiczne? Bo ja myśle o anatomicznych i dlatego pytam, bo ponoć anatomy są twardsze od okrągłych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, wedle wszelkich moich informacji i tysięcy przeczytanych piersiowych forów, to na brzuchu można spać spokojnie,ale to już po zupełnym wykurowaniu sie piersi.... A lekarz powiedział Ci,że nie będziesz mogła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okrągłe, anatomy mi się nie podobały. Dziewczyna w klinice robiła 250 lub 280 anatomy rozmiaru dokładnie nie pamiętam i jest załamana. Mówi że ma dwa sterczące namioty. Ja jestem zadowolona :D Jak na razie :P Co do twardości nie orientuję się bo jakoś nigdy nie szukałam na ten temat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa ale śledzę Was już od dłuższego czasu. Mam kilka pytań, poniewaz mój mąż jest bardzo nastwiony na NIE - będziesz miała pocięte cycki, nie dotknę Cię, po co to chcesz zrobic skoro podobasz mi się taka jaka jestes...itp. Mam ten problem juz od długich lat - jestem zdecydowana na operację ale nie na przekór mężowi, chcę go jakoś przekonać:-) 1. Jak naprawde wyglądają blizny - czy sa faktycznie mocno widoczne? 2. Jakie cięcia miałyście? 3. Kiedy od zaprzestania karmienia piersią moge wykonać operację? Aklualnie mam 3-miesięczna córcię którą jeszcze pokarmie ok. 2 miesiące bo musze wtedy wrócić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa witaj na forum:) Widzę, że nasze grono się powiększa:) i bardzo dobrze:) Blizny tak na prawdę nie są widoczne. Na otoczce cięcie jest tak jakby mniej widoczne ..pod piersią bardziej. ale tak na prawdę to jeżeli cięcie jest dobrze wykonane to nie będzie widoczne :) a z mężem to porozmawiaj na spokojnie, pokaż mu zdjęcia w necie przed i po operacji :) i masz sporo czasu, żeby go przekonać :) buziaki i trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laskiii od piatku umieralam...ufff juz mi lepiej...co za koszmar..przez pierwsze dwa dni myslalam ze oszaleje z bólu, nie chcialam brac za duzo przeciwbolowych ale w niedziele sie zlamalam i wzielam 2 ketonale i juz bylo troche lepiej, odstawilam dopiero wczoraj...ale mowie wam warto :))))))))))) ani przez chwile nie zalowałam, dwa dni temu sciagnelam dreny - nie jest zle!!!! pani dr super - polecam , mam nadzieje ze wszystko bedzie sie goić ładnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwa125
Do ŚlicznotkaNR1 Dzieki za odpowiedz - wlasnie mam zamiar robic tam gdzie Ty - najblizej mi do Wrocławia. Ile płacilaś za całość i jakie mialas ciecie? Moj maz boi sie ze mu sie nie spodobaja - ze beda sztuczne twarde cycki..Jak to wyglada w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz biore przeciwbole raz nie...staram sie nie za duzo ... do pracy...ja wracam juz od poniedzialku. to wszytsko zalezy od organizmu ale mysle ze tydzien bedzie okej :) a tak z innej beczki:) kto oglada usta usta??? uwielbiam ten serial :)) ja i moje cycuchy siedzimy przed lapkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Emi28 A jak to jest zkredytem? Bo jeszcze sie nie rozglądałam z racji tego że planuje operacje dopiero za ok. rok - musze zakonczyc karmienie piersią a na wakacje nie chce sie ciąc, dopiero w zimie. Ile Cie wyniesie operacja i jaki kredyt bierzesz - w sensie wysokośc raty i na ile czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anarchy a ile czasu odkładałaś? Jakimi kwotami co m-c? Może też mi się uda odłożyć chociaż wątpię, bo mamy kredyt na mieszkanie, na samochód, przedszkole do opłacenia i od stycznia nianię do małej...będzie ciężko ale nie chcę też rezygnować z przyjemności - ciuchy itp. Chyba będę musiała wziąc kredyt - tylko mój mąż strasznie przeżywa ta kasę - zreszta wszytsko - najbardziej że będą cycki pocięte - dziewczyny dajcie znaka te które robiły, jak naprawde wyglądają te blizny, żebym się mogłą przed nim rozebrać normalnie i żeby nie marudził. Wasi faceci też byli tacy pełni obaw? Jak reakcję po? Są zadowoleni i nie mają problemu że to sztuczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuoxxz
labedziem byc teraz leci? Raty, po prostu kredyt gotowkowy, moze sprobuj odlozyc, nie wszedzie ceny sa tak zaporowe, np dr Szymanski nie jest az tak drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zbieralam 2 lata:) trudno powiedziec ile miesiecznie...roznie to bywalo. jak mialam większe zlecenie dodatkowo to bylam w stanie odlozyc wiecej np. 1,5 tysiaca na raz. ale wiecie dziewczyny,,,ja nie mam meza, ani dzieci, dopiero przymierzam sie zeby wziac kredyt na mieszkanie - to co innego co do facetów...na razie nie mam takiego problemu, nie spotykam sie z nikim na stale...niestety..chcialabym :((( ale jakos tak trafiam na samych czopków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka77
Diewczyny podziwiam Was ze decydujecie sie na taki zabieg pomimo tego ze wiecie o tym ze bedzie on bolesny.Ale ja jestem chyba mięczakiem i wybieram cos mniej inwazyjnego jak kwas hialauronowy. Nie dla mnie potem lezenie i kwiczenie z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×