Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość Magdzia84
ale WAM zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi jak ten czas szybko leci.....ech już sobie wyobrażam jak dumnie piersi do przodu wypinasz:) Anarchy i Emi teraz lato należy do Was:) Magdzia nie smuć się, i na Ciebie przyjdzie kolej - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...tak tak same zalety tej metody.... tylko że to jest coroczne wywalanie kasy, bo przecież efekty nie są stałe..... ja i tak jestem za silikonami:P przynajmniej mam święty spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy robi to co lubi, ale mnie sie osobiście wydaje że marco jest właśnie dla tych mniej zdecydowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pewnie, jest to jakaś alternatywa dla silikonów. Tylko trzeba zaznaczać, że krótkotrwała....a co za tym idzie trzeba co roku wywalać kasę na ponowne powiększenie. Ale Anarchy ma racje - jest to coś dla tych mniej zdecydowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na zasadzie "nie wiem jak będę wyglądała z duzym biustem, nie chće od razu podejmować takiej decyzji, zrobie sobie na jakiś czas i zobaczymy" i okej, nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że masz czas i cierpliwość i pieniądze. Wydaje mi się też, że większość dziewczyn które to robią potem i tak decydują się na implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi no coś Ty! ale masz szwagierkę, chyba poprzewracało jej się w głowie!! póki co, to się nie denerwuj ...bo nie warto! może jest zazdrosna lub jej się nudziło. sama nie wpadłabym na wyszukiwanie osób po mailu ...żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarłam i trafiłam do nieba śmiechu...heheheheheheheh Emi, biedaczko kochana... nie przepraszaj, rozumiem. faktycznie żeby szukac po mailach...chyba całymi dniami myśli o tobie i sie porównuje. A nie masz teraz problemów w rodzinie? co jej przyszło żeby tak szukać i prowadzić śledztwo...heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Dawno mnie tutaj nie było, ale już nadrobiłam zaległości... Ja już jestem 10 dni po i czuję się super:))) Jestem MEGA zadowolona:))) Buziaczki dla wszystkich obecnych i przyszłych cycolinek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj cindys.. cieszę się, że już jesteś po i jesteś szczęśliwa:) no niestety tutaj jakieś pustki nastały...ale mam nadzieję, że niedługo coś tutaj się ruszy na tym forum :) jak sie czujesz Cindys? nic nie boli? jak funkcjonujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka Czuję się świetnie, już nic nie boli:))) Cycuszki coraz ładniejsze. Eh.. jestem MEGA zadowolona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys no to super! fajnie, że jesteś zadowolona. Ja po operacji też byłam mega szczęśliwa, że już mam to za sobą i w końcu mam upragnione cycki:) a teraz już nawet nie pamiętam, że miałam operację.. to takie naturalne, że mam biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka Ja je zaakceptowałam i pokochałam od razu. Czuję od początku, że są moje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrowaka
Ja robiłam Macrolane w Blue City w gabinecie Afrodyta.Mam wtrzykniete po 100ml w każdą pierś. Wszystko wysło bardzo dobrze i mysle ze jak zejdzie to bede dostrzykiwac bo jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni nie jest tak trwałe jak miłość od własnych piersi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokole_oko23
Ile płaciłas w za ten zabieg w Afrodycie ? Napisz czy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś dziewczyna wspomniała, że zastrzyki to jak golenie się maszynką - swoją drogą to fajna metafora. Ale sama idea nie jest tak całkiem bez sensu. Lekarz mi to wytłumaczył. Mówil, że nawet bardzo napalone na implanty laski, po zabiegu doznają szoku i nie są specjalnie zachwycone zabiegiem. A tak mogą powiększyć sobie piersi trochę na próbę - zobaczyć jak się będą czuły, jak wyglądały. To ma im pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. W sumie racja...poza tym to jednak tylko zastrzyk, nie trzeba się ciąć. A teraz nawet można robić sobie zastrzyki z własnego tłuszczu, to już jest super naturalna metoda. Z resztą zobaczcie same: http://www.youtube.com/user/drplastyk#p/a/u/2/tIvgLDMmMYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia2011 no ok, może to i jest sposób na podjęcie ostatecznej decyzji ....ale popatrz na to tak - jest to poważna operacja, decyzja powinna być przemyślana, a kobitka powinna wiedzieć czego chce...a nie tak na próbę...poza tym takie coś ze najpierw zastrzyk a później implant ...to wersja baaaardzo droga bo za jedno i drugie musisz zapłacić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tam wolę tradycyjne metody ;) czyli implanty. oj irytuje mnie juz ta rozmowa...kazdy dobiera do siebie to co chce, jak ktos ma kase i sam nie wie czego chce to moim zdaniem robi sobie zastrzyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana z KRK
29.05.2011] 19:55 [zgłoś do usunięcia] piotrowaka Ja robiłam Macrolane w Blue City w gabinecie Afrodyta.Mam wtrzykniete po 100ml w każdą pierś. Wszystko wysło bardzo dobrze i mysle ze jak zejdzie to bede dostrzykiwac bo jestem bardzo zadowolona. ..... czy mogłabyś coś więcej napisać o zabiegu ? jak się czułaś podczas ? nic nie czułas ? sorry za głupie pytania , ale potwornie się boję bólu :( czy możesz podać emaila , mam kilka pytań , nie chciałabym je zadawać tutaj ... pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 26
witam, operacje mialam koncem maja u dr.J.we Wroclawiu kilka dni po operacji,a ja zamiast sie cieszyc,jestem zalamana! chcialam piekny,duzy biust (D)lekarz wybral dla mnie implanty 350cc,(wiedzialam tylko ze chce anatomiczne)przed operacja,poszlam jeszcze na rozmowe z doktorem,powiedzialam mu wowcza iz wolalabym jednak wieksze implanty-380cc na co uslyszalam,,to Pani chce na rure,do pracy te piersi?takimi piersiami mozna juz zabic"nie takiej reakcji oczekiwalam!mam 172cm wzrostu i waze 56 kg,za zabieg zaplacilam 14.500 do Wroclawiam jechalam prawie 500km,jestem zalamana i wiem,ze dlugoooo bede zalowala tego,ze nie ,,walczylam o swoje"piersi sa male,wiem ze jak zejdzie opuchlizna beda jeszcze mniejsze...jestem naprawde zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuu to okropne!!!! i co mu powiedziałaś jak ci tak powiedział??? nie powinnas sie dac tak potraktować !!!! niektórzy lekarze są bezczelni!! zarabiają na nas pieniądze i to grube a traktują jak idiotki !!! skandal !!! Czy to jarliński???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia współczuję Ci, że musiałaś tak trafić...Bardzo niefajnie się odezwał ten lekarz..!To jest Twoja sprawa jaki chcesz mieć rozmiar i guzik mu do tego. Może ewentualnie doradzić czy będzie dobrze wyglądać...w końcu on jest fachowcem i nie jeden biust już pewnie operował.... Ja mam duży biust bo tak chciałam ....(chociaż w sumie teraz jak patrze to nie jest taki duży bo ja sama w sobie jestem troszkę większych rozmiarów;) ) gdyby mi takim tekstem lekarz powiedział to powiedziałabym, że właśnie chcę mieć biust do samoobrony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie czy im większy implant tym większa cena ja planuję implanty anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka1234
Hej, czy ktoś się orientuje jaki jest obecnie koszt zabiegu w Klinice Kolasiński w Poznaniu? Zaczynam sie powolutku przymierzać do podjęcia ostatecznej decyzji i ułatwiłoby mi gdybym mogła uzyskać kilka odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) Oczwywiście ostatecznie wypytam lekarza jak już się zdecyduje na konsultację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena impantów rózni sie tylko między anatomicznymi a okrągłymi, sama wielkość nie wpływa na cenę, a przynajmniej nigdy o tym nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichała
We Wrocławiu w estmedice to chyba najtańszy zabieg około 7000zł W stolicy czesto biora podwójnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×