Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

no właśnie ja jestem przed operacją i na prawdę bardzo się boję! powtarzam sobie, że moje obawy są normalne...ale no jednak boję się że coś może pójść nie tak...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o powiększenie sutków ;) tylko o powiększenie biustu! :) także w takie pompki to ja nie wierze....chyba ze do roweru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pompka do powiększania sutków, trzymajcie mnie ludzie bo nie mogę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mircia i jak się czujesz? już miesiąc później, więc chyba coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,Murcia, Jakie wybieralas implanty i jaki mialas rozmiar przed i na jaki się zdecydowała w?:) jestem z Wrocławia i tez zastanawiał się nad operacja , czytalam trochę o dr nawrockim, jesteś zadowolona z efektów? Jakie wybralas implanty? Pozdrawiam serdecznie , Linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka1234
Fanatica mam pytania. Jesteś już po więc opisz jak było. Mam zabieg u tego samego lekarza więc jestem ciekawa Twoich doświadczeń. Jaki rozmiar implantów Ci zaproponował, jaka jest opieka po...., jak się czułaś przez pierwsze dni i po tygodniu, i inne :) Jeśli ktoś miał jeszcze robione piersi przez Świątkiewicz w klinice Bieńkowskiego to proszę o info co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstała nowa metoda wypełniania piersi "woda". Nazywa się Aquafilling. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, w dotyku nikt ie nie zorientuje ze były powieszane. Cena to około 9 500 zł. Efekt utrzymuje się około 5 lat. Na terenie śląska i w województwie opolskim ta metodą zajmuje się pani doktor Agnieszka Burkacka. Wypełnić można również pośladki. Polecam. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.e-estetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_200
Hej dziewczyny, kogo polecacie z Bydgoszczy albo okolic..? Jakie opinie, ceny..? Zastanawiam się nad operacją w klinice doktora Bieńkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o powiększenie piersi to wg mnie warto nawet zrobić operację w innym miejscu niż miejsce zamieszkania - jeśli jest tam dobry specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny :-) byłam w środę na konsultacji u dr Dydymskiego w Solumedzie w Poznaniu. Mają teraz specjalną promocję na powiększanie piersi. Zamiast 13 600zł w sierpniu zabieg jest 2 000 zł tańszy. Doktor dobrał implanty Allergana. Ale do czasu zabiegu mam się zastanowić czy wybrać mniejsze czy większe. Usuną też blizny laserem. Moja koleżanka też operowała się u Doktora i była bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że u mnie będzie też super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jestem starej daty i zazwyczaj promocje są dla mnie podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to na moich cyckach raczej nie chciałabym oszczędzać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak oszczedzilas wybierajac najtansze i najgorsze implanty czyli eurosilicony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielkaa12347
Zazdroszczę wam dziewczyny.. ja mam małe B a chciała bym D dowiedziałam się parę dni temu ze jestem w ciąży a na dodatek tatuś mojego dziecka nie docenia tego co ma..Bo nie powiem ze jestem brzydka jestem ładną dziewczyną o pięknych kształtach i urodzie ale te piersi... Ciągle ogląda sobie filmiki z laskami z wielkimi balonami obiecuje ze przestanie a mi serce się kraja jak widzę takie gówna.. Teraz po ciąży wg piersi bdą wyglądały strasznie a jestem młoda mam 20 lat fakt ze mam prace ale jak odłożyć jak dziecko to wielki wydatek a mamie też muszę wspierać finansowo bo w domu się nie przelewa eh.. A powiększyć piersi chce aby przestał oglądać te filmiki tylko zadowalał się moimi wielkimi cudeńkami ale jak czytam ile to kosztuje to za głowę się złapałam :(( Oczywiście to nie jest głównie dla niego marzę o to aby wyskoczyć na plażę w pięknym bikini i być dumna z piersi a nie kombinować jaki tu strój kupić z puszapem aby wyglądały na większe eh ... Pozdrawiam was Serdecznie i każdej dziewczynie która ma na to pieniądze radzę się nawet nad tym nie zastanawiać bo nie będziecie mogły patrzeć się na siebie w lustrze tak samo jak ja patrząc na swoje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielko nie poddawaj się! Ziarnko do ziarnka jak mówią...Wiele dziewczyn na operację zbiera latami, ale nie rezygnują z marzeń. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzycielka w Czechach zrobisz powiekszenie piersi za 7 lub 8 tys Szpital jest blisko granicy lekarze mówią po polsku. Bierz kredyt i powoli splacisz Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzycielkaa12347 ja takiego faceta dawno bym pożegnała. Jest na tyle bezczelny ze na twoich oczach oglada laski choć wie ze sprawia ci to ból. Nie zdziwilabym się gdyby za jakiś czas zostawil cie dla innej z wielkimi balonami. Szkoda tylko że zaczęło was łączyć dziecko. Wierz mi znam zycie i jesli teraz cie olewa lekceważy to się nie zmiemi będzie gorzej. Dziwie się ze jesteś z osobą która sprawia ci przykrość i ból. Moja rada kopnij go w cztery litery znajdź kogos kto zaakceptuje cie taką jaką jestes i będziesz dla niego całym światem. Do odważnych świat należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka, bierz kredyt i spłacaj, ale zrób to dla siebie a nie dla swojego faceta, który jak sama mówisz, nie docenia tego co ma... zacznij oglądać filmiki z mięśniakami, zobaczysz wtedy jego minę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że powinnaś porozmawiać ze swoimi facetem, powiedzieć mu jak Cię to rani. przecież nie powinno tak być, że on te rzeczy ogląda praktycznie przed Twoimi oczami! A operację zrób, jak będziesz mogła - ale tylko dla siebie, nigdy dla kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie nie wyobrażam w sumie, żeby mój facet się tak zachowywał :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie prosze skad macie tyle pieniedzy na operacje piersi? Kredyty czy oszczedzacie po kilka lat? Ja juz zbieram na operacje 5 lat i jeszcze mnie nie stac. Jak dlugo zajelo Wam nazbieranie odpowiedniej sumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Oj to chyba różnie...wydaje mi się, że branie kredytu ma sens tylko jako uzupełnienie uzbieranej kwoty,a nie cały kredyt na operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie ma sensu całej kwoty? Przestan pisac bzdury! Lepiej czekac kilka lat? Ja wzięłam całą kwotę i nie żałuję żadnej oddanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
spokojnie, wyraziłam tylko swoje zdanie, ja bym po prostu nie wzięła całej pożyczki i już - ale nie oceniam kogoś, kto to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :) każdy robi tak, jak mu pasuje - i nie wszyscy muszą robić tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia101dm
witam nie orientujecie sie moze czy wykonuja juz opwiekszenie piersi przez pępek czyli endoskopowo?? mam problem z bliznowaceniem wiec najbardziej by mi to odpowiadało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×