Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Takie specjalne urządzenie do masażu w salonie kosmetycznym. Ja byłam w salonie Dea w Oświęcimiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśćka___
też byłam parę razy na masażu piersi (masaż próżniowy czy jakoś tak). Doskonale ujędrnia, ale przymierzam się do jakichś bardziej zdecydowanych działań, znacie może te środki http://powiekszeniepiersi.com.pl ? Strasznie mnie kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Moja przyjaciółka jest masażystką, specjalizuje się głównie w rehabilitacjach i zawsze się śmieje z kobiet, które czasem dzwonią do niej i chcą masaż odchudzający (bo taki w ofercie ma firma w której dorabia). Podobno ten masaż jest tak intensywny, że bardziej od niego to chudnie osoba, która masuje, a nie ta co leży i jest masowana :) Ja uważam, że masaże też pozytywnie wpływają na nasze piersi, zwłaszcza na ujędrnienie skóry i poprawę jej wyglądu. Jednak tak jak ćwiczenia trzeba je wykonywać codziennie i systematycznie. Ja akurat należę do osób ze słomianym zapałem i małą ilością wolnego czasu. Jest tyle sposobów na piękny biust, że każda z nas może wybrać coś co będzie jej najbardziej odpowiadać. Mój wybór padł na tabletki, bo są łatwo dostępne, ich branie nie jest powiązane z posiadaniem dużej ilości wolnego czasu, nie są tak drogie jak operacje i na mnie w miarę skutkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to o czymś takim chyba jeszcze nie słyszałam, a brzmi ciekawie w każdym razie :-) Tak btw wczoraj się nauczyłam obsługiwać funkcję "skraplanie" w photoshopie i to jest czad, jak możesz wszystko sobie powiększyć i zmniejszyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm masaże może i ujędrniają ciało i w ogóle jest to fajna sprawa, ale nawet takie regularne zabiegi nie sprawią że mój płaski biust urośnie do rozmiarów biustu Pameli A. Niestety tabletki też mnie nie przekonują, a to dlatego ze zanim podjęłam decyzję o operacji próbowałam wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no ja troszkę też, ale chyba nie piłaś ziółek? :-) Kiedyś czytałam o jakiś ziółkach, co powiększają piersi, także nieźle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba nie bierzecie tabletek anty tylko po to żeby powiększyć piersi?! Już naprawdę lepiej zastosować te naturalne tabletki, stworzone z myślą o powiększaniu. Zdaję sobie sprawę, że nie działają na tyle, by w miesiąc mieć większy biust trzykrotnie. Ale chyba 1 rozmiar wystarczy? Moja siostra też miała fioła na punkcie piersi i stosowała chyba wszystkie tabletki jakie były dostępne. Ale poza ich łykaniem nie robiła zupełnie nic. Kiedyś podsunęłam jej link do http://breastactives.pl bo wyczytałam, że to jest zestaw: tabletki + krem. I tymi tabletkami i masażem (masowała biust, żeby wetrzeć krem) dała radę. Oczywiście nie ma biustu Pameli, ale... różnicę widać :-) Więc chyba jak się chce, to można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Jasne, że można. Ja też zastanawiałam się pomiędzy tymi, które właśnie reklamujesz a holenderskim Bust Up. Wybrałam te drugie, gdyż przeglądając ranking, w którym niby ten Twój był na pierwszym miejscu wśród skuteczności zauważyłam, że jedno ze zdjęć innych tabletek w tym rankingu to zdjęcie podróbki wycofanej z rynku. Dlatego stwierdziłam, że coś chyba nie gra w tym "zestawieniu" :) Co do anty to też nie popadajmy w skrajności, że są takie złe i niedobre. Działają tak samo jak te powiększające biust na układ hormonalny. Z tym, że jedne poprzez syntetyczne hormony kobiece, a drugie przez fitohormony. Dlatego polecam przed wybraniem kuracji powiększającej biust sprawdzić oryginalność tabletek lub poprosić producenta o certyfikaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadna nie bierze lub nie brała po to, żeby powiększać piersi. Raczej był to dodatkowy profit, oczywiście, jeśli się o tym w ogóle marzy. Nie jest to przecież żaden standard. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, nie po to się bierze tablety anty, żeby powiększyć biust. Przeważnie służą oni do czego innego ;) A że przy okazji troszkę powiększają to taki bonusik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przy okazji powiększają, chyba, że się plastrów używa, to nie tylko piersi się powiększają, można nabrać trochę ciała, ale to zależy od gospodarki hormonalnej... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Serio od plastrów bardziej się tyje niż od tabletek anty? Nie miałam pojęcia... Ale dobrze wiedzieć. Jeśli chodzi o powiększenie biustu to też uważam, że nie powinno się brać anty tylko z tego względu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona85.85 - no to czy się tyje czy nie tyje po antykoncepcji hormonalnej to już indywidualna sprawa. Ja od dawna stosuję tabletki no i nie przytyłam....A o plastrach i tym ze po nich się przybiera jeszcze bardziej na wadze to pierwszy raz słyszę :) Także i tak chyba najlepsza metodą na większe piersi jest operacja....albo ciąża:D ale to tymczasowe rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona85.85 - no to czy się tyje czy nie tyje po antykoncepcji hormonalnej to już indywidualna sprawa. Ja od dawna stosuję tabletki no i nie przytyłam....A o plastrach i tym ze po nich się przybiera jeszcze bardziej na wadze to pierwszy raz słyszę :) Także i tak chyba najlepsza metodą na większe piersi jest operacja....albo ciąża:D ale to tymczasowe rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona85.85 - no to czy się tyje czy nie tyje po antykoncepcji hormonalnej to już indywidualna sprawa. Ja od dawna stosuję tabletki no i nie przytyłam....A o plastrach i tym ze po nich się przybiera jeszcze bardziej na wadze to pierwszy raz słyszę :) Także i tak chyba najlepsza metodą na większe piersi jest operacja....albo ciąża:D ale to tymczasowe rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia7911
dziewczyny proszę o pomoc i wskazówki w sprawie powiększenia biustu. chciałabym powiększyć biust ale jestem "zielona" w tym temacie i dopiero zbieram info. chodzi mi o operację - jakie są możliwości, ceny, co jest ważne, itp. może któraś poleci dobrego specjalistę z Warszawy. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia2005
Do Anusiaczarna- Ja robilam u niemkiewicza kilka miesiecy temu i mi nie napchal na maxa.wsadzil mi 3 75 okragle,gdzie ja sie upieralam ze min 400ml poniewaz w ciazach mialam duze piersi wiec mial co napchac.cycki nie podobaja mi sie od zejscia opuchlizny ,wtedy mialam pusty zwis a teraz mam zwis z balonem na dole:)ciagle mowilam do meza ze na 35 urodziny chce kolejna pare cyckow i napewno u innego lekarza.a tu psikus wyskoczyl ze sa komplikacje z implantem i wymiane musze zrobic po 11miesiacach od operacji a nie po 5 lub10 latach!!To jest dopiero zalamka,wsadzic sobi e cycki za 12tys na kilka miesiecy a teraz wybulic kolejne 17tys,masakra jestem wsciekla na siebie sama ze posugerowalam sie cyckami kolezanki bo jej zrobil super,ale jest miedzy nami wielka roznica ona wyjsciowe A nie z ciezarnych i karmiacych no i implant pod miesien ,a w moim przypadku pod gruczol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia7911 ale co dokładnie Cię interesuje? Jaką masz wyjściówkę i jakie byś chciała mieć piersi po operacji? Pytam zarówno o kształt jak i rozmiar bo wszystko ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldi0
a powiększają mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ania444488
W takiej cenie ( 8500-8800) wynosi powiekszenie piersi (implanty allergan Natrelle lub mentor) u doktora Daniela Furmanka. W tym pobyt, implanty, opieka pooperacyjna i badania.. Wychodzi o 5 do 8000 taniej niz u nas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellowdragon
co do cen to zależy gdzie i u kogo, ale myślę, że jak ktoś źle się czuje z własnymi piersiami to czemu ich nie powiększyć. Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego tylko jak się już decydować, to najlepiej jest wybrać możliwie najlepszego lekarza, jak dr Osuch, żeby się potem nie okazało, że decyzja o powiększaniu biustu była jedną z gorszych w naszym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, trzeba wybrać świetnego specjalistę bo to przecież niezwykle istotna decyzja i ingerencja w ciało. A co do ceny to dla mnie akurat najważniejsze było żeby lekarz był świetnym specjalistą, a cena to kwestia drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
To ja już się pogubiłam, bo słyszałam, że najlepszy wkład do piersi plus powiększenie i ta cała oprawa to koszt około 18 000 zł, a tutaj pojawiają się ceny od 5 000 do 8 000. Więc jak to jest? Gorsza jakoś sylikonu? Gorszy chirurg? Czy po prostu ja trafiłam na informację z jakiejś kosmicznej kliniki? Słyszałam też, że podczas lotu samolotem piersi po powiększeniu bolą (moja praca to częste wyloty z kraju) i że po schudnięciu silikon strasznie się odznacza. Nie ukrywam, że panicznie boje się operacji i dlatego wybrałam tabletki, jednak nie jestem jej przeciwniczką bo dla wielu kobiet to bardzo fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie od 5 do 8 tysiecy,
tylko od 5 do 8 tysiecy TANIEJ. w czechach calkowity koszt nie wynosi 18 tysiecy tylko 8 do 9 tysiecy zlotych. implanty sa najlepszych firm swiatowych (Allergan, Mentor itd.), z tym ze chirurdzy czescy nie zdzieraja z pacjentek jak u nas w polsce. polski chirurg za wszczepienie implantow czyli godzine roboty zdziera z pacjentki 10-12 tysiecy zlotych. czeski chirurg za ten sam zabieg bierze 4 tysiace zlotych. dlatego tam takie kolejki, bo i tanio i bardzo fachowo. u furmanka na powazniejsze zabiegi jak plastyka brzucha dziewczyny sklonne sa czekac az 4-5 miesiecy, bo wiedza ze bedzie dobrze zrobione i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, na pewno operacja piersi nie kosztuje od 5 do 8 tys. trochę więcej....najlepiej to wybierz się na konsultację i dowiedz się wszystkiego. Ceny u każdego z lekarzy jest inna ale nieznacznie się rożni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ahha no to załapałam jeśli chodzi o cenę :D Dzięki za cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cena faktycznie jest za niska, jesteś pewna, że właśnie taką podał Ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×