Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

beva dzięki za podpowiedz - faktycznie przejde się kontrolnie po lekarzach i posprawdzam czy oby wszystko jest ok :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara czyli już tylko miesiąc Ci został :) będzie dobrze a z tą nauką spania na plecach dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy mam co raz mniej czasu .. :) muszę ten czas dobrze zagospodarować. Jedyne co mnie trapi to, że aktualnie spóźnia mi się okres (pewnie za dużo myślę o operacji) i jak tak mi się będzie opóźniał to może wyjść tak, że będę miała miesiączkę w terminie operacji. Czy wtedy pójdę pod nóż ?? Mam jeszcze pytanie do Pań, jeżeli chodzi o powiększanie się piersi przed okresem - czy jest tak samo po operacji ?? Czy może jest to nasilone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 - :D nie chodzi mi ze cos bedzie nie tak :) po pierwsze w moim poprzednim wpisie martwie sie, ze bede miala okres w czasie operacji a po drugie pytalam Was (Panie które sa juz po operacji) o to czy powiększają im się jeszcze piersi przed okresem :) bo mi np aktualnie przed okresem sie powiekszaja i sa obolale - zastanawiam się po prostu jak to sie odczuwa po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Dziewczyny czy dostalyscie jakies leki przeciw obrzekom bo ja nie ,jestem prawie miesiac po operacji i nadal mi dokuczaja te obrzeki a w nocy jestem mokra od potu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie jesteście w stanie oszacować całkowity koszt z operacja i całym procesem dochodzenia do siebie po operacji włącznie? Ile to by wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara powiem Ci, że ja teraz już nie zauważam powiększania piersi przed okresem, ale w sumie wcześniej też jakoś tych okresów nie przeżywałam więc może to z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Od jakiegos czasu slędzę Wasze wpisy. Jestem zdecydowana na operację powiekszenia piersi i póki co rozgładam się za jakąś kliniką i lekarzem. tyle tego jest że mam mętlik w głowie:( Operację chciałabym przeprowadzić w Warszawie. Czy któraś z Was mogłaby polecić jakąś klinikę w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustINNA to wszystko zależy od tego, jakie wybierzesz implanty, czy okrągłe czy anatomiczne, jakiej firmy, u jakiego lekarza i gdzie etc. W przypadku Eurosilicone w zależności od tego, czy okrągłe czy anatomiczne i jeszcze od tego u kogo robisz to cena powinna się zmieścić między 11-14 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześciara - no to jakoś Cię nie doczytałam:) ja też raczej nie mam powiększonych piersi przed okresem jedynie to troszkę czasem pobolewają.....ale to nie ma różnicy czy jest implant czy go nie ma:) Justinna najlepiej wybrać się do lekarza na konsultacje. Tam dowiesz się wszystkiego:) ale cena to 11 tys w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkazuzulka
witam was serdecznie! Ja rwnież jestem zdecydowana na operacje powiększenia piersi oraz na plastykę brzucha. Narazie jestem w koncówce drugiej ciąży ale noszę się z zamiarem operacji od dwóch lat po tym jak urodziłam pierwsze dziecko. Na szczęście mąż mnie bardzo wspiera ;) Jeśli chodzi o powiekszenie piersi zdecydowalam się na dr Kasprzyka z Krakowa. Bardzo podobaja mi sie jego piersi- jestem drobnej budowy- nosze rozmiar xs, wiec nie chce duzych piersi ;) Nie orientujecie sie moze ile czasu po karmieniu mozna poddac się operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkazuzulka to chyba zależy od szkoły, jedni mówią, że rok po zakończeniu karmienia piersią można myśleć o operacji, a inni że wcześniej albo i jeszcze później... możesz zawsze umówić się na konsultację do lekarza i dowiedzieć się co i jak - to jednak najpewniejsze źródło informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam zamiar powiększyć sobie biust, ale dopiero w przyszłym roku. Po wykarmienu 2 dzieci mam obwisłe A, chciałabym duże B, lub małe C. Jestem niska(157cm.) i drobna, więc myślę, że taki rozmiar były ok. Jestem zielona w tym temacie, dopiero zaczynam się wgłebiać i mam do Was parę pytań. Czy operację trzeba będzie kiedyś powtórzyć? Czy można spać na brzuchu?( ja zasypiam i budzę się na brzuchu) Czy mąż będzie mógł sobie do woli miętosić cycorki i nic tam się nie poprzekręca? Jeśli te pytania są idiotyczne, to przepraszam, ale ja naprawdę dopiero zaczynam się interesować tym tematem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieduża, jest prawdopodobieństwo, że po 10 latach trzeba będzie wymienić implanty. Ale to dopiero stwierdza lekarz na konsultacji. po operacji nie można spać na brzuchu, ale później po upływie czasu to nie ma przeciwwskazań.Mąż będzie mógł robić co chce tylko po zagojeniu się wszystkiego:) Najlepiej wybrać się do lekarza na konsultacje - nie zaszkodzi a tylko na pewno pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieduża operacji nie trzeba powtarzać, chyba, że jakieś poprawki ale to sporatycznie się zdarza :) ogólnie - to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2222222
A może zabieg reimplantacji? Zabieg wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym, efekt jest od razu widoczny a cena też atrakcyjna 5500 w salonie elite,poczytaj sobie na http://www.elite.waw.pl/piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki się zrobiły? :) co u Was dziewczyny? niedługo już sezon na bikini a póki co w końcu wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie pustki, ale pewnie przez tą wiosnę! lepiej wyjść na dwór niż siedzieć w domu!!:) w koncu wiosna! trzeba zacząć przygotowania do bikini po tym zimowym obżarstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca!!!!
a kogos w kujawsko pomorskim mozecie polecic? i ceny ewentualne..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie a pomyślcie, że wiosna no może lato bardziej to najlepsze pory roku dla naszych skarbów, no bo one aż cisną się do pokazywania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej .............
czy ktos orientuje sie w jakiej cenie sa protezy silikonowe ? bo sa wieksze mniejsze anatomiczne ......? jakie sa tansze a jakie drozsze ? za opowiedz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaasia
sprawdzcie ta stronke. preparat dostepny rowniez u nas (po klinieciu w banner przekieruje Was na polska strone) dziala rewelacyjnie! http://aumentodesenos69.es/ www.laeyaculacionretardada.es www.dietasrango.es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... - powinnaś się wybrać na konsultacje do lekarza bo ceny się różnią. Oczywiście nie jest to różnica 10 tys. ale zapewne znacząca:) a lekarz dobierze odpowiednie implanty dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania powiększa
radość z tabletek Breastfem .wytrwałam 3 miesiące kuracji.piersi mam większe dwa rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×