Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość marysia,,,
i wymyśla historie o wstawaniu z łóżka z pomocą męża, a pisać na komputerze to może! Beva i kto w to uwierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Ale jestescie zalosne.jakby nie bylo widac ze pisze na tel i nie ma znakow.A pozniej sie dziwia wszyscy ze nie ma tu osob po roku czy dwoch i wiecej od zrobienia piersi.Ja robilam u Pisery bo rowniez zrobil na mnie wrazenie dobrego lekarza w tym co robi.Ale nie bede wiecej pisala bo odechcialo mi sie wchodzenie tu tylko po to zeby ktos na mnie naskakiwal ze cos zciemniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Tak do waszej wiadomosci to bol nasila sie na wieczor i mialam problem zeby sie podniesc z lozka a nie z przejsc droge do toalety ale co wy mozecie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
jeśli chodzi o rozmiar to marzą mi się piękne C :) tylko broń żadne sztuczne sterczące piłki - ale mam nadzieję że to lekarz mnie pokieruje i pomoże wybrac idealne:) bo sama nie wiem co z tym moich "worków" da się zrobić !!! beva nie przejmuj się krytycznymi uwagami - ciesz się z nowych cycuszków i tyle:) i dziękuję za odpowiedź co do dr Giedrojcia bo już myślałam że coś nie tak że go nie wybrałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
jestem juz po konsultacji z dr Giedrojciem - operację mam zaraz po świętach! myslałam, że po konsultacji będę jeszcze bardziej zestresowana bo teraz to już wiem że dzieje się to napradę:) ale jakoś pan dr mnie uspokoił swoim podejściem i tym jak mi to wszystko po ludzku poopowiadał :) zapropoował implanty firmy mentor anatomiczne 310 - bo ponoc ten profil bardziej przypomina naturalne piersi a nie piłki - tego bym nie zniosła to by było - "gwiazda mamuska ze sterczącymi piłkami" ! już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy polecam Paryż lub Pragę! ale oba kierunki są zatłoczone na majówkę także lepiej żebyś wybrała się w jakiś luźniejszy weekend. Bartusiowa maminka - fajnie że jestes po konsultacji. To pewnie masz wszystko ustalone? jaki rozmiar będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Tak dr Giedrojc robi bardzo dobre wrazenie.Ze mna juz troche lepiej ale z tego bolu mialam nerwy na wszystko.Do tego doszlo jeszcze jakies wstretne chorobsko wiec dzieci chore i ja chora ale moze byc juz tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
ŚlicznotkaNR1 będę miała implanty anatomiczne 310ml bardzo chcę żeby wyglądały w miarę naturalnie!!! tak już wszystko ustalone - po świętach będę miała nowe cycuszki:) już nie mogę się doczekać! beva81 mialaś rację że dr Giedrojć wzbudza zaufanie zobaczymy jaki będzie tego efekt:) życzę Ci dużo zdrówka. Trochę mnie zmartwiłaś że ból jesta tak duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Jesli chodzi o bol to duzo zalezy od rozmiaru implantu bo u mnie bylo dosc duzo skory wiec implant 385 cc a miesnie niestety musza sie poddac i rozciagnac.Lekarz mnie uprzedzal ze bedzie bardzo bolalo,ale powiem szczerze ze nie spodziewalam sie ze az tak.Dziewczyna ktora miala zabieg przedemna tego samego dnia miala implanty 290 i czola sie nastepnego dnia duzo lepiej niz ja wiec tak jak mowia jest wiele czynnikow i kazda z nas przechodzi to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak na moje oko Bartusiowa maminka będziesz miała zgrabniutki biust! i taki "normalny" w wymiarach:) A co do bólu to też zależy jak organizm wszystko znosi...nie ma reguły na ból i nie zakładałabym najgorszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Absolutnie nie chcialam straszyc ze bardzo boli jednak lepiej sie przygotowac psychicznie ze moze bardzo bolec niz ze bedzie to jak przeklucie pepka,bo moze zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 no właśnie myślałam o Pradze, ale w zasadzie jeszcze się nie zdecydowałam. Trochę czasu jeszcze jest, no ale też szybko trzeba się decydować bo potem nigdzie nie będzie miejsc. beva81 mam nadzieję, że już lepiej się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy ja już się rozglądam za wyjazdem w okolicy majówki. Później może być problem z zaklepaniem noclegów :) Beva - najważniejsze to chyba zdawać sobie sprawę z tego, że może bardzo boleć:) Ale też przy tym nie panikować bo lekarz przepisuje środki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
No u mnie nie ciekawie.Goraczka mnie trawi jak nie wezme pyralginy to prawie 40 st dr przepisal augumentin ale po 4 dniach nie bylo efekow wiec poszlam do internisty -u mnie w domu dzieciaaki tez chore.Dostalam kolejny antybiotyk wiec faszeruje sie dwoma mam nadzieje ze to pomoze bo jestem juz troche zmeczona.Internista powiedzial ze mam zaatakowane gardlo a w mojej sytuacji to jak z glupiej zapaleczki pozar.Narazie staram sie nie rozklejac,bardzo pomaga mi maz bo robi doslownie wszystko az mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartusiowa maminka
beva81 życzę szczerze zdrowia w Twoim stanie choróbsko Ci nie potrzebne i gratuluję męża:) mam nadzieję, że mój zachwa się podobnie po zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beva81 no to życzę Ci powrotu do zdrowia, na pewno niedługo będzie już dobrze! świetnie, że masz takie oparcie w mężu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beva trzymaj się! i nie daj się chorobie! ja też chyba znowu się przeziębiłam...ale całe szczęście nie mam temperatury :) A męża to gratuluję:) mój pewnie też by skakał obok mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Dzieki dziewczynki juz ze mna lepiej.Bylam wczoraj na zdjeciu szwow tak sie cieszylam bo myslalam ze wskocze do wanny i naleje wody po szyje ale mnie dr sprowadzil na ziemie ze jeszcze tylko prysznic no coz trzeba sluchac starszych ha ha.No po tej chorobie chcialam sie porzadnie wymoczyc no zawsze moze to byc wody do polowy brzucha nie?Jesli chodzi o cycuchy to jestem zakochana mimo opuchlizny nie moge sie napatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym nie ryzykowała i jak prysznic to prysznic! ;p no ale w sumie woda do połowy brzucha to w zasadzie nie powinna zaszkodzić, tylko co to za kąpiel jak nawet zanurzyć się nie można ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Mam ogromną prośbę do Pań, które mają powiększone piersi, lub myślą o podjęciu tej decyzji. Piszę pracę i potrzebuję nawiązać kontakt z takimi właśnie osobami, mam do wypełnienia ankietę składającą się z 20 pytań. Jeżeli któraś z Pań zgodziłaby się ją wypełnić bardzo proszę o kontakt ,prześlę ankietę. korcia115@wp.pl .Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gziewczyny tez bym chciala .....ale pale papierosy ,mowia ze trzeba rzucic 2tyg przed i 2 tyg po zabiegu?! moze ktoras cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beva - śledziłam Twoje wpisy na forum. Ciekawa jestem jak się czujesz i jak Twoje piersi wyglądają. Jak przebiega powrót do pełnej sprawności? Czy radzisz sobie z codziennymi obowiązkami ?? :) Ja mam zaplanowaną operację na 30.04 w związku z dłuższym wolnym po zabiegu. Mam jeszcze pytanie do innych Pań o rady przed operacją, co zrobić by jak najszybciej powrócić do sprawności? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara86 przede wszystkim pozwól sobie na kilka tygodni (np. 2 czy 3) takiego luzu, po operacji przez jakiś czas naprawdę jest ciężko i na nic się nie ma siły więc przygotuj się na to :). potem jest już z górki! no i odbicie w lustrze wynagradza wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Tak te dwa tygodnie po bylam nie do zycia tym bardziej ze dopadla mnie goraczka.Teraz jestem juz trzy tygodnie po zabiegu i oprocz tego ze jestem jeszcze opuchnieta moje ruchy sa ograniczone tzn jazda samochodem wyglada tak ze biegi zmienia mi maz,sprzatanie i zmywanie idzie troche w zwolnionym tempie,ale faktycznie jak sie przegladam w lustrze to usmiech sam wchodzi mi na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loploppol
Najlepsze sposoby na naturalnie piękny biust to; 1. Ćwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w białko i fitoestrogeny(warzywa strączkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujędrniający 4. Dietę i ćwiczenia można wspomóc specjalnymi tabletkami, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki. Ich specjalny skład oddziałuje na żeńskie hormony płciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiększania piersi. www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy dzięki za info :) Mam nadzieję, że w miarę szybko powrócę do sprawności :) Całe szczęście na razie jedynie studiuję więc będę mogła sobie zrobić wolne :) beva81 życzę dużo zdrówka :) Ja aktualnie uczę się spania na plecach, żeby nie było zaskoczenia po operacji, bo widziałam, że Panie dodatkowo narzekają na ból pleców. Jeszcze 41 dni i o tej porze będę już pod nożem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Skoro masz jeszcze tyle dni to pamietaj zeby wyleczyc co tylko sie da.czyli jakies ubytki zebow infekcje skory itp.Wszystko ma wplyw na przyjecie przez nasz organizm implantow,a dodatkowo w wynikach jak wyjdzie jakakolwiek infekcja to nici z zabiegu przynajmniej u mnie tak bylo.Zycze powodzenia i szybszego powrotu do calkowitej sprawnosci.Niestety moj organizm nie regeneruje sie z predkoscia swiatla jak czytam niektore wypowiedzi jak dziewczyny szybko dochodza do siebie to normalnie zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara, spanie na plecach to dla niektórych koszmar. Całe szczescie ja normalnie sypiam na plecach więc nie miała problemu :) Beva - dochodzenie do siebie to sprawa indywidualna...niektóre szybciej niektóre wolniej. Ja też od razu po operacji nie byłam w pełni swoich sił. I długo mnie piersi bolały! także nie załamuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×