Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Hej dziewczyny a ja siedze i rycze. Niby @ mam miec dopiero we wtorek ale wiem ze napewno przyjdzie. Naczytalam sie w necie na temat bardzo skapych okresow po lyzeczkowaniach po poronieniach ze moga sie pojawic zrosty ktore znowu trzeba lyzeczkowac, tylko najpierw trzeba sprawdzic ze cos takiego wystapilo. A jak ja mam to w ogole sprawdzic jak tu nawet zeby do gina sie dostac to trzeba najpierw poronic 3 razy. Zadnych badan tu nie robia, nic. W lipcu jade do polski ale tylko na 3 tyg i boje sie ze to za krotko. Chyba depresja przedmiesiaczkowa mi sie wlacza/ :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia spokojnie, nie martw się na zapas. I nie czytaj takich rzeczy, po co się nakręcać negatywnie? Ja też się naczytałam o tym, że jak ktoś urodził martwe dziecko (a ja urodziłam, w 36tc) to szanse że kolejne urodzi się martwe są większe ale powiedziałam dosyć! Nie będę tego czytać, wiem że tym razem wszystko będzie ok, musi. Wierzę w to, że i u Ciebie będzie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko! masz stuprocentową rację! nie czytać takich rzeczy! ja dzisiaj tonę w papierach.. Ewidencja czasu pracy.. jak wyjdę do rana to będzie dobrze. ciągle myślę o tym 3D usg.. robić, nie robić..? pomóżcie mi proszę.. czytałam że lepiej przed 19 tc zrobić bo potem dzidzia jest za duża.. ja jestem w 18 tc, sama już nie wiem..dlatego was potrzebuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Anitia nie czytaj takich rzeczy bo tylko niepotrzbnie narażasz się na stres. A jeśli już zaszłąś to może to zaszkodzić dziecku. Ja właśnie wyłączyłam stres, zdałam egzamin i teraz tylko czekać na awans hehehe. Prezez te egzaminy wszytko mi się poprzesuwało dziś 20 dc a owulacji nie widać. Robię testy mierzę temperature i nić nie widac. W poprzednim cylku wykres temperatur był książkowy owulacja była 17dc, a teraz nic. Mąż mnie pociesza że to przez te egzaminy wszytko mi się poprzestawiało. Mam nadzieje, boję się że mogła by cysta wrócić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haga, to pewnie przez egzaminy, ja miałam teraz w tym cyklu owulkę dopiero 20 dc. A dziś dostałam @, więc zaczynamy nowy cykl. Postanowiłam, ze będzie to cykl z clo. W tamtym roku dzięki niemu zaszłam w ciążę, już w pierwszym cyklu brania. Ale nie nastawiam się, ze tym razem też od razu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny samosiaGosia jesli moge spytac to kiedy miałas ostatni okres i jak sobie liczysz te tygodnie ciazy bo ja juz sama nie wiem musze spytac lekarza a wizyte mam dopiero w czwartek?? czy ten deszcz przestanie kiedys padac :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny dzis moje samopoczucie znacznie lepsze. Piekne sloneczko za oknem i od razu czlowiek inaczej podchodzi do zycia. Jutro powinien przyjsc @ no i zamowilam sobie testy owulacyjny i ciazowe na ebayu. Wiecie wolalabym zeby nie byly mi potrzebne, ale juz zamowilam. Samosia to nie ma znaczenia kiedy zrobisz to usg 3d jestes juz w tak zaawansowanej ciazy ze to juz bez roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka juz jest jutro :) jak tam juz po testowanku? Ja wlasnie czekam na ta wredna malpe. Niby brzuch mnie chyba zaczyna bolec no to zaraz to gowno przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki najmocniej jak mogę! moją ciążę lekarz liczy od 16 stycznia czyli jest młodsza o 10 dni od agaz:) M wczoraj pojechał do Niemiec...na kilka dni ale i tak dużo. dajcie znać jak coś się dowiecie o teścikach i fasolkach :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko! mi tez wychodziły blade kreski:) nie chcę Ci robić nadziei ale tak było:) wierzę w to bardzo mocno że Wam się udało :) zapisałam się na to usg 27.05, pani powiedziała że trochę wcześnie jeszcze i dlatego mnie na 19 tc zapisała. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. @ powinien byc dzis rano a jeszcze go nie ma. Nie chce sobie robic nadziei. Zrobilam test jest negatywny, no ale @ jeszcze nigdy w zyciu mi sie nie spoznil. A zreszta w ogole nie czuje zeby mial przyjsc, brzuch mnie nie boli ale na ciaze tez sie nie czuje wcale.Pewnie jutro albo pozniej przyjdzie. Ale zaczynam czuc metal w buzi tak jak przy pierwszej ciazy, tylko ten test negatywny wyszedl. No nic musze czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja w pierwszej ciązy też miałam takie blade, al;e teraz plamie i to dosć mocno, powtórzyłam test, wyraźniejszy od wczorajszego, więc mam nadzieję, że maluszek sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja też plamiłam mocno więc potraktowałam to jak @ a test zrobiłam tak po prostu żeby wiedzieć czy się starać dalej :) niezła historia.. trzymam kciuki. moja siostra zanim się dowiedziała że jest w ciąży chodziła na aerobik, siłownię i się potem strasznie dziwiła jak to dziecko przeżyło w brzuchu. Także sama widzisz czasem na te nasze maluchy nie ma mocnych :D a betę robiłaś? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam rano okresu no i chyba wlasnie juz mi sie konczy. No wiec zdecydowanie jak wroce do polski musze isc do lekarza, bo tu to sie czeka 3 tyg zeby glupie usg zrobic, w sumie usg mam w poniedzialek juz wiec zobaczymy co tam nie tak moze cos wyjdzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak wyniki Waszego testowania? Karolinka? Anitia? Mam nadzieje, ze plamienia nie mialy nic wspolnego z @! Haga, gratuluje zdanego egzaminu. Zobaczysz, ze teraz przyjdzie czas na wymarzona nagrode :) Ja jakos nie mam natchnienia do zblizajacej sie sesji. Ledwo wyrabiam sie ze zobowiazaniami w pracy, jestem zakrecona i rozkojarzona. Dobrze, ze przyjechala do mnie mama, bo jak mi cos ugotuje to od razu apetyt wraca. Do tej pory schudlam 5 kg ale na jej wikcie powinnam zaczac w koncu przybierac na wadze. Tydzien temu mialam usg i badanie przeziernosci - wszystko ok. Dzidzia rosnie i szaleje w brzuchu. Mam nadzieje, ze dalej bedzie sie dobrze rozwijac. Przesylam Wam dobre fluidy i czekam na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutka, mam nadzieje ze twoj brzusio rosnie i juz niedlugo poczujesz kopniaczki niunia. Niestety moj @ tak wyglada ze to sa glownie plamienia, wiec to z cala pewnoscia nie jest ciaza. Boje sie strasznie ze po zabiegu po moim pronieniu cos sie zle zagoilo i dlatego teraz mam takie problemy. Juz w poniedzialek ide na usg moze akurat zobacza costam i pomoga. A jak nie to juz za pare tygodni lece do polski i tam zrobie sobie wszystkie badania i tam mi cos znajda. A moze przyjedziemy z polski z "nadbagazem" byloby super. No mam nadzieje ze lekarz da mi jakies leki do pomocy w zajsciu. A dzis i wczoraj tak pieknie u mnie, pogoda po prostu fantastyczna, zaraz jedziemy z mezusiem nad morze poopalac sie troszke. Upal od samego rana. Jeszcze tylko musze jakis stroj kapielowy sobie kupic, ale zaraz to zalatwie i w droge. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! A my nareszcie po staraniach. W sobotę nareszcze test owulacyjny wyszedł pozytywnie. Teraz poczekam 2 tygodnie i zobaczymy jak nam to wyszło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........17...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez uaktualniam. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........16.06..............16. 06.............6 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........17...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pisze bo sama ze soba nie daje juz rady :( wydaje sie ze wokól mnie same szczesliwe ciężarne lub młode mamusie...tylko ja sama zostałam w moim srodowisku.My staramy sie juz ponad rok i nic,biore leki,wycieta cysta,jajowody przedmuchane a tu dalej nic i nic.Kiedys sie cieszyłam ze mam okres a teraz płacze z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×