Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

Gość ale z ciebie
Jak ci dam to się jeszcze zakochasz i Karolina będzie stratna ;) a poza tym już ci wczoraj napisałam że nie lubie być jedną z wielu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ,ze to nie byłeś Ty, przeciez Ci pisałam, zreszta tu Leja moze zaswiadczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
Po co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glen....trzeba było zobaczyć co tu ktos pod Twoim nickiem zawalił stron, to wcale nie było śmieszne i przyjemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
To uruchom wyobraźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu leja - tam mi się wspomniała pewna sytuacja. zaśpiewaj jej " DJ Otzi - Hey Baby " .. jak nie znasz to to : http://dorcia1224.wrzuta.pl/audio/4yAH2gDhewL/dj_otzi_-_hey_baby i módl się aby odpowiedziała "YES" :P hehe czasy liceum, tak na jaja kiedyś doradziłam kumplowi, był zakochany tak jak ty, identyczna sytuacja, uklęknął przed nią na przerwie przed całą szkołą, puścił jej tą piosenkę z komórki i udawał że śpiewa.. ona zaczęła się śmiać ze prawie co się popłakała, ale spodobało się jej.. :P .. i żebyś wiedział ze zadziałało bo po niespełna 2 miesiącach zaczęli ze sobą chodzić i nadal są razem.. wspominamy do dzisiaj ze smiechem :P hehe ale ogólnie to wiesz, pijąc niczego nie zdziałasz .. sobie tylko szkodzisz .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gle..no i dobrze Ty jestes w porzo, ale to co wczoraj sie działo to nie chciałbys widzieć, wiemy, że prawdziwy glen nie znizyłby sie do takiego poziomu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam sie uparłeś na to "wybacz" przecież ta piosenka w ogóle nie pasuje do Twojej sytuacji :P .. a tutaj . i śmieszna i pasująca .. "heeeeeeeej heeeeej kotkuuuu .. Chce wiedziec czy bedziesz moją dziewczyną " hah.. ubóstwiam tą piosenkę :D:D naljepsza jest jak w przerwie na między biegami jak puszczą i cały stadion ją śpiewa, a leci zawsze :P hehe . [wiem znowu nawiązuje, ale serio zajebiście to wychodzi jak cały stadion śpiewa refren :P :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff nie ma normalnych ludzi w LO.. no tzn u mnie w zawodówce milion chłopaków i kilka dziewczyn , było zajebiscie ciągle się śmiało ciągle sie wygłupiali ciągle coś śmiesznego śpiewali albo coś robili :P.. u was chyba tez tak jest a nie same sztywniaki!!?? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amp.... świetna piosenka :classic_cool: zapomniałam, ze mam sasiadów za ścianą :D Tuleja ...warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah klar , ja tez przy niej często zapominam że nie mieszkam sama na tej ulicy ;) hehe . da sie przy niej wybawić, a wyobrź sobie 14 tysięcy ludzi śpiewających ją na stadionie,, to ma dopiero efekt !! heheh:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
Bo się zarumienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista... zapisałam sobie, będe mieć na chandrę, co tam saąsiedzi 🖐️... jest karnawał w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
Przecież już sobi wyobraziłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×