Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

No ma być ostro w najbliższym czasie. Oby tylko ferie Ci się w podczas tego oczekiwania na ocieplenie nie skończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby dwie godziny non stop udowadniać swój idiotyzm, to dopiero trzeba być idiotą. Przecież na to wystarczyły dwa - trzy pierwsze posty, podszywaczko złodziejko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienko my i tak na weekend:) wiec spoko poza tym u nas ferie dopiero się beda zaczynały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nazwałabym to bełkotem" OK, czyli jak podejrzewałam - że chyba zadaję pytanie retoryczne. :-) Podszyw, ale powiedz, lepiej ci trochę? niech te dwie godziny zostaną uwinczone minuta mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśłe, że to rzecz gustu ale o klasykach wypowiadałbym się przynajmniej z szacunkiem :) TAk tylko piszę :) Gdyby ktoś nie rozpoznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Lusiu chyba nie przejmujesz się tym podszywem?" sami, tylko pzrez minutę, pomyślałam, ze z dobrego serca uciesze się, jeżeli panience ubyło przez te dwie godziny troszkę napięcia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
czesc luska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoruj i tyle,znudzi się jej a analizowanie jej zachowania jest bez sensu...bo ona sama nie wie po co to zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×