Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Gość nieprawdziwa z
luska nic nie robie diamenty trzymaja sie mnie same :) twoj nick moze byc inspirujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
luska pamietam twoj dawny nick nie pasuje mi juz do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy do niej nie pasował :) za to do ciebie twój stary pasował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
nigdy do niej nie pasował za to do ciebie twój stary pasował to prawda nigdy jej nie pasowal twoj stary tez lepiej pasowal ten jest glupi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu musisz pamiętać o tym, żeby zgasić światełko, kiedy będziesz wychodziła. Zapytaj tylko Ikusię czy długo będzie siedział. Ale pamiętaj - oszczedzamy prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Sukieinko, przeczytałaś choć kilka postów z tego monologu? Ta panienka ględzi o CZYMŚ, czy tylko pro forma?' Lusiu, tak ze trzy tylko. To wystarczyło aby stwierdzić, że dalsze czytanie trącałoby masochizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
jakoś będe musiała się postać, zeby się obrazić nie rozumiem ike -komiczne to byly czasy :) badz nim znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lusiu, tak ze trzy tylko. To wystarczyło aby stwierdzić, że dalsze czytanie trącałoby masochizmem ' Zadałam tyle pytań retorycznych na jednej stronie, bo oczywiscie chciałam tym sposobem jakoś ściągnąć ZSa :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ja tu widzę, że i lusia ma swojego fana/fanke ( pieron wie)... :O niestety przez ten bełkon cięzko przebrnąc.. ale z drugiej strony top idzie w gore.,. wiec moze dla slusznej sprawy niech sobie podszyw nadal pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam tyle pytań retorycznych na jednej stronie, bo oczywiscie chciałam tym sposobem jakoś ściągnąć ZSa możesz mnie po prostu definitywnie zniszczyć tego na pewno nie przegapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
jak ty zrezygnujesz z tych wszystkich ktore masz oprocz tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczka, taka zawoalowana sugesta, ze zrozumiałam, ze teraz, kiedy tyle lusiek bełkotliwych, to nagle już do mnie ty tylko ten nick pasuje ;-) Ike powie, ze kokieteria, ale jej nie wierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty zrezygnujesz z tych wszystkich ktore masz oprocz tego to kto będzie pisał na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
nein, luska sugestia to nie moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×