Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

dziś wszyscy się nastrajamy? ja jak zwykle się "ogrzewam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największe mrozy od kilku lat. No ale jakieś 10 minut byłam poza pomieszczeniami, wiec uznaję, że odtajanie mi przysługiwało. Poza tym zaczynam wątpić w to hasło "globalne ocieplenie". Zwyczajny chwyt zastraszający masy - czegoś musimy się bać, żeby było nas łatwiej kontrolować. Jak nie grypy, to zmian klimatycznych. I dobrze, ze nie mieli racji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym jednak wolała, żeby opcja z globalnym ociepleniem była prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, strach ma też pożyteczną funkcję, bo powstrzymuje nas przed nadmiernym ryzykiem. ;-) A tak serio - teraz nic już nie wiadomo w tym względzie, może zawsze tak było z tym klimatem, tylko okresy anomalii były zbyt długie, żeby jeden człowiek mógł pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to ten mróz jest anomalią przy zjawisku ocieplenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, że to co piszę jest zawsze logiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeszcze nie wiem ale coś chyba szlag trafił. Najbliższe godziny okażą się decydujące :) Wychodziłaś dzisiaj z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ale zaraz idę mały ma wizytę u alergologa właśnie próbuję psychicznie przygotować się do tej wspaniałej mroźnej przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję:P żeby nie zapeszyć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiłam w aptece cześc dorobku swoje życia:) ale i tak się cieszę bo już jestem w ciepłym pomieszczeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam wrażenie , że dwa przeciwległe topiki całkowicie zamieniły się klimatem na nich panującym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ przez kwadrans zastanawiałam się co Ci odpisać i nie wymyśliłam nic lotnego, to już chyba wiem co mi zamarzło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz, ze sa jakies trwale ubytki szarej masy sukienko? sukienko diagnozowałaś zsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'myslisz' Ryzykowny zwrot w obecnej sytuacji :) Pewności nadal nie mam, ale wiem, że w razie czego na pewno mi to uświadomisz :) 'sukienko diagnozowałaś zsa?' To, że mi coś zamarzło nie znaczy, że oszalałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'sukienko diagnozowałaś zsa?' To, że mi coś zamarzło nie znaczy, że oszalałam to ja mam go zdiagnozować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:30 [zgłoś do usunięcia] ike 'sukienko diagnozowałaś zsa?' To, że mi coś zamarzło nie znaczy, że oszalałam to ja mam go zdiagnozować ??? zróbcie kolejkę, niech każda z was zdiagnozuje ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×