Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Gość nieprawdziwa z
to Ci jednak nie wybaczam! zastanow sie dobrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
Ike, mam się zwolnić z pracy? luska troche godnosci! jemu chodzi tylko o to zebys zdjela plaszczyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"luska troche godnosci! jemu chodzi tylko o to zebys zdjela plaszczyk !' zmanierrowana, przypominam, ze ja nie jestem Nadzieja osiem, musisz się postarać trochę bardziej, no i wtedy, kiedy będe miała luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu mnie siostra zaprosiła do nowej zelandii:) ale nie chciałam zostawić męża ( wiem sama się skrytykuje w myśli) i poleciała moja mama na szczęście 2 dni temu wróciła więc jest już ze mną lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
no i wtedy, kiedy będe miała luz az tyle czasu to ja nie mam ike dobrze zrobilas meza trzeba pilnowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierr no tak to sobie tłumacze bo przecież nie będę się przed sobą, ani tym bardziej przed wami tłumaczyć, że byłoby mi przykro gdyby on został i nie skorzystał ze mną z takiej wycieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
zmanierr no tak to sobie tłumacze bo przecież nie będę się przed sobą, ani tym bardziej przed wami tłumaczyć, że byłoby mi przykro gdyby on został i nie skorzystał ze mną z takiej wycieczki ike mickiewicz pisal krocej i mniej ckliwie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:30 [zgłoś do usunięcia] ike o cholera chyba pierwszy raz jestem nie w temacie niech mnie ktoś naprawi...... mogę ja?:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickiewicz pisal krocej i mniej ckliwie to idź na jego topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
juz mi sie nudzi ten szach mat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:41 [zgłoś do usunięcia] Luśka z Windsorów "luska troche godnosci! jemu chodzi tylko o to zebys zdjela plaszczyk !' zmanierrowana, przypominam, ze ja nie jestem Nadzieja osiem, musisz się postarać trochę bardziej, no i wtedy, kiedy będe miała luz Luśka -- tutaj tylko jedna osoba może się do mnie zwracać i Ty nią nie jesteś :D przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ..... i jeszcze jedno.... Luśka .... to z tym sponsoringiem na który się rzekomo nie zgodziłaś, bo styczeń itp. .... to nie przesadzaj, bo zaczyna to już wyglądać niewiarygodnie.... każda konfabulacja musi mieć jakieś granice :D chyba, że cierpisz na mitomanię :D:D:D kurcze... Ike, wolę czytać jak mnie próbujesz obrazić....niż te wypociny Lu....cośtam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
luska -sponsoring ike-umowa na czas nieokreslony nadzieja - nadzieja 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze do wniosku, że Odrzucony odszedł ale jego odchody będą nam się szlajać po topie jeszcze długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka miałyśmy trzymać wspólny front

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, no to przecież ją podpuszczam, ze niby teraz wspólnie nam się podobają jej spostrzeżenia, żeby straciła czujność. Zaś w kwestii pokłosia rewolucji, wiesz, ze nie czytam niektórych postów, stad nie mogłam wiedzieć, o czym pisałaś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:02 [zgłoś do usunięcia] nieprawdziwa z luska -sponsoring ike-umowa na czas nieokreslony nadzieja - nadzieja 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nadzieja wreszcie zabiła nam topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka winds
zablokowali mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka winds
Pomylili mnie z tą podszywaczką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
lusiu mnie siostra zaprosiła do nowej zelandii ale nie chciałam zostawić męza chyba kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma z kim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma z kim pogadać
Dużo ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×