Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

hej, ja tez podczytuje, kurde co to znaczy dobry styl? do jednego coś pasuje, do drugiego nie. Albo nawet jak pasuje to się źle w tym czuje i będzie jak z tym słoniem w porcelanie. Poza tym przecież modnie nie znaczy dużo, kolorowo i kosmicznie. Można mieć jeansy+top i też wyglądać modnie. I też nieraz trzeba się naprzymierzać, żeby osiągnąć taki minimalizm. Poza tym ciuch to nie wszystko, liczy się też fryz, makijaż i inne takie. Osobiście obstawiam za: im mniej tym lepiej. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje Was--> muszę pomyśleć nad jakimś serwerem albo stronką gdzie wrzucę to żeby nie zaśmiecać topiku. w weekend pewnie się pobawię:) e tam za stara wypluj te słowa... 25 lat za stara. ja mam tyle samo. "nawet mnie nie denerwuj za stara":P płaszczyk był z stradivariusa. dawniej jeszcze orsay miał całkiem dobrą jakość gdzieś leży w szafie sweterek z tej firmy sprzed 8 lat ale z czasem to się popsuło. frufru-> dokładnie coś takiego miałam napisać może pani ikona stylu i mody pokaże nam coś:P lejdi-> wybacz moją ignorancje:P moja znajomość polskich gwiazd rozrywki jest bliska zeru. jeśli patrzyć na tą jego marynarke jako ironie to trafna metafora. może dla tego ze nigdy czegoś takiego nie oglądam to przeżyłam szok modowy:P tv u mnie jest używane tylko wtedy kiedy nie chce mi się sięgnąć po kabel od wieży:P i tylko po to żeby coś gadało do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurteczka111
mam pytanie do nibys, lejdi i anxi co myślicie o tej kurtce? założyłam już osobny topik ale za dużo odpowiedzi nie dostałam a chciałam zobaczyć wasze opinie zanim ewentualnie zamówię tą kurteczkę, czytam wasz temat od początku i wiem że znacie się na rzeczy :) nie jest obciachowa? http://moda.allegro.pl/item958010981_kurtka_atmosphere_skora_wiosna_8_36_wysylka_24h.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam:) dziś na ulicy zobaczyłam 2 świetnie ubrane dziewczyny a raczej moja uwagę przyciągnęły elementy ich stroju. w przypadku 1 były to cudownie dopasowane sztruksowe rurki w kolorze kawy z mlekiem. była podobnej budowy ciekawe gdzie je dostała bo przy moim wzroście i rozmiarach trudno o takie. oczywiście na pomysł zapytania wpadłam jak już odeszła. 2 dziewczyna miała oksfordy z lakierowanej skóry biało-czarne na dość wysokim obcasie. później miałam ubaw bo na przeciwko mnie usiadły 2 dziewczyny stylizujące się na bliźniaczki co wyglądało dość zabawnie bo ewidentnie nimi nie były. żółty blond identycznie ścięte w identycznych kurtkach i identycznych butach. ogólnie nie chodzi o to że były fatalnie ubrane ale o to że były ubrane identycznie. w sumie nie moja sprawa niech robią co chcą ale nie powiem wywołało to u mnie uśmiech i zabawę w znajdź 10 różnic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka111->za ta cenę myślę że jest okej. nie wiem ile chcesz wydać w skórzaną kurtkę warto zainwestować bo się przydaje często. kupić skórzaną klasyczną. jednak jeśli chcesz taką ze ściągaczami które już trochę się opatrzyły to myślę że ta nie jest złym wyborem. choć to eko jest strasznie błyszczące i przez to tandetne. jaki masz biust przy dużym kieszenie w tym miejscu to nie dobry pomysł. ja nie lubię mieć w kurtce dolnych kieszeni zapinanych wole mieć możliwość schowania tam wygodnie rąk. ogólnie zła nie jest ale sprawdź jeszcze inne możliwość np. poszukaj skórzanych kurtek vili mierzyłam jedną bardzo fajnie leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurteczka111
szczerze mówiąc to nie planowałam zakupu kurtki skórzanej z nudów przeglądałam allegro i się natknęłam na tą kurtkę no i przyznam że cena mnie trochę kusi a do tego fason trochę się różni od tych bazarkowych kurtek. Na wiosnę mam już kupiony klasyczny trencz ale taka kurteczka sportowa też się chyba przyda hmmmm tylko boję się czy nie będzie wyglądać obciachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu na czytanie wszystkich zaleglych postow i odpowiadanie,bo mnie czas goni (wybaczcie,jestem ostatnio bardzo zajeta i nawet nie mam czasu pierdnac). Pochwale sie za to nowymi kozakami: http://www.dianaferrari.com.au/products.aspx?CatalogueID=21&pageid=103&mainID=103 Gdyby sie nie wyswietlalo,to firma nazywa sie Diana Ferrari,model butow:Percy.Klasyczne,proste,czarne kozaki do kolan na plaskiej podeszwie(na obcasie mam juz kilka par),jakich szukalam od jakiegos czasu.Udalo mi sie je kupic 25% taniej:) Sa bardzo wygodne i pewnie bede nosic je przez co najmniej 5 lat:) Do tego upolowalam torebke Kathy van Zeeland.Jasna,ale nie polyskujaca jak psu jajcy (bo KvZ wiekszosc modeli ma dosyc polyskujace,metaliczne).Nie moglam znalezc jej w necie,wiec Wam nie pokaze. Jeszcze tutaj wroce🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nibys - (...) e tam za stara wypluj te słowa... 25 lat za stara. ja mam tyle samo. " a ja jestem jeszcze starsza :) kupilam butki. jeszcze były. jutro w nich ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka111--> mi nie podoba się błyszczące eko i ja uważam że wygląda to tandetnie. znalazłam ją na innej aukcji i według mnie wygląda gorzej: http://www.allegro.pl/item955464874_ol_atmosphere_skora_eko_kieszonki_nowa_40.html#gallery rynek jest tak zapchany skórzanymi i skóropodobnymi kurtkami że dużo z nich nie przekracza ceny 80 zł na allegro. ja wiosnę myślę jeszcze kupić coś takiego bo skórzaną już mam: http://www.allegro.pl/item951236303_a_m_b_e_r_vila_czarna_kurtka_zamki_s.html#gallery albo jakąś ortalionową w szalonym kolorze bo skórzane eko nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru---> a czy to ma jakieś znaczenie:P jak ktoś mówi że w wieku 25 lat jest za stary na coś to ja protestuje nie jestem za stara na dresy, bluzy, seksowne mini ani na cokolwiek co przyszło by mi do głowy założyć oczywiście dopasowując to do sytuacji:P hehehehe skąd ja to znam buty kupione jednego dnia muszą zostać założone 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tylko zaznaczam że starsza jeszcze jestem i na dokładkę figury modelki nie mam, ale mnie to nie zniechęca do szmatek i szmateczek wszelakiego rodzaju :D a mam na osiedlu taka pania spooooro juz po 50 ktora ubiera sie tak malowniczo że ojej :) nosi wszystko - od obcisłych sukienek, przez krótkie spodniczki, po dopasowane dzinsy. figure ma jak laleczka, wyglada swietnie - i sie nie przejmuje czy jej wypada czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka11- osobiście mi ta kurtka się nie podoba: 1. nie cierpię ściągaczy, nawet nie dlatego, że wszędzie widzę skórzane kurtki ze ściągaczami i dostaje już szału, tylko zawsze jak mierze kurtkę ze ściągaczem to przy każdym ruchu podnosi mi sie ona do góry i tak zostaje;/ nie wiem może tylko ja tak mam ale strasznie mnie to denerwuje, dlatego ja mówię precz ściągaczom :P 2. nie podobają mi się te kieszenie, są za duże te u góry, takie nachalne, a u dołu również wolałabym schować ręce a tu się nie da 3. jest zapinana na guziki, które są brzydkie poprostu, gdyby było chociaż troszkę fantazyjne to może... pozatym stawiam na praktyczność a nie ma nic bardziej błyskawicznego w kurtce niż zamek błyskawiczny :P ogólnie ja jestem na nie, ale to moje prywatne zdanie, poprostu sama bym sobie jej nie kupiła nawet gdyby kosztowała 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- wybaczam ci :P:P ale nie trzeba oglądać tv wystarczy poczytać pudelka :P a o kolesiu w kwiecistej marynarze tyle pisałam bo jestem maniaczką kabaretów i znam dobrze ten temat :) frufru- no proszę cię :P bo będziesz musiała niedługo zakupić najmodniejszą w tym sezonie laskę do podpierania się staruszko :P:P może mają jakieś katalogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrrrrrrrrrrrrotfl wyobraziłam sobie mnie - o lasce, albo i lepiej, na balkoniku - i w nowych...szpilkach :D kto wie czy mnie wlasnie taka przyszlosc nie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi-> ostatnio rzadko odwiedzam pudelka:P kabaret to nie mój konik:P frufru-->co się bedziemy wysilac balkonik laseczka no od razu taki motorek dla starszych osób i noga za nogę żeby prezentować szpilę:P ja powtarzam często moje mamie że postarza się ciuchami. grrr żeby ją udało się przekonać do ubrania czegoś szałowego. ja jestem zdania że można nosić wszystko tylko aby nie przeginać w jedną lub w 2 stronę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"frufru-->co się bedziemy wysilac balkonik laseczka no od razu taki motorek dla starszych osób i noga za nogę żeby prezentować szpilę" a to też, jak już bede zniedołężniała i nie dam rady chodzić. ale dopóki dam to wiesz, trzeba byc FIT, wiec bede spacerowac. o balkoniku. i na szpilkach. :D ide spac bo glupieje, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panterkowych butow przejdzie jak dla mnie wyłacznie gładki strój czarny lub brązowy. wszystko inne mnie kłuje po oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka111--> jak dla mnie nr 2. pierwsza ma obrzydliwe guziki i klamer. i coś mi się wydaje że to jest ten dżins gumowy którego nie trawię. tylko poproś o więcej zdjęć 2. hhbllhblhb- do panterki i wszelkich innych wzorów na butach najlepiej ubrać jednolite rajstopy, legginsy, spodnie. dobrze zastosować także umiar z wzorami i materiałami w reszcie stroju. do tych konkretnie kolorystycznie pasują mi wszystkie odcienie brązu, beżu, czerń, śliwka. z białym będą już trochę tandetne. może granat. frufru-> co racja to racja o kondycje trzeba dbać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam łącznie panterki z jakimikolwiek innymi zwierzęcymi wzorami jest bardzo trudne. często ociera się o kicz a jeszcze częściej w niego wpada. wiec panterka z panterką łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka111- zdecydowanie ta 2 :) świetny fason :) hhbllhblhb- popieram dziewczyny, jednolite rajstopy, legginsy,jegginsy, rurki, mogą być jeansowe albo odcienie brązu beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr... kafę bezczelnie mówi mi że spamuje chciałam wam pokazać kalosze jakie znalazłam. takie radosne nawet jak usunę http to nei da się wkleić grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaa
frufru i jak buty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj zaszalalam w HandM. jesli kojarzyciw te proste sukienki z bufkami za 59 zl to udalo mi sie kupic w grube pasy i czrna w duze kwiaty (wczesniej mialam tylko czarna) do tego kupilam mala czarna z poduchami. jestem zboczona na punkcie tych prostych sukienek z handemu :) i kupilam slodka mini kurtevzke w kwiaty przecebiona na 60 zl. moim zdaniem to i tak duzo bo jest jakosc jest srednia ale nie moglam sie oprzec. poza tym mam wrazenie, ze w haandemie ceny sa calkime niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×