Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

trzeba było cyknąć jej fote :P:P:P a tak poważnie to zawsze dziewczyny z piekną cerą i delikatnym makijażem budzą mój zachwyt i podziw :) ja niestety nie mam ladnej cery i bez podkladu wyglądam tragicznie :/ dodam, że sporej warstwy podkładu, albo inaczej - dobrze kryjącego podkładu :( no i malować jakoś delikatnie ale starannie też nie bardzo umiem... ok rozumiem wolałaś zabezpieczyć się przed faktem posądzenia cię o kryptoreklamę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
nie wiem kiedy byla (ani czy jest chociaz nie widzialam jej) ale jak tylko sie dowiesz czy jest obecnie w HM daj znac bo mi tez sie spodobala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by ta- no niestety poszperałam po necie i okazało się, że ta bransoletka była z limitowanej kolekcji dla H&M, kosztowała 79.90 zł i była w sprzedaży tylko 20 dni, jakoś na przełomie sierpnia i września :( jeśli któraś ją posiada i chce sprzedać to ja chętnie odkupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnie dorwała angina :(> Niestety.. Ale fajna ta bransoletka ;) ale trochę sobie za nią liczą :) Jakoś tak ucichło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Ciekawe jak w realu ta bransoletka wyglądała. Bo liczą sobie za nią bardzo dużo a jakość biżu z H&M jest po prostu kiepska ;) A może to z kolekcji J.Choo i stąd ta cena? Pamiętam jak sprzedawali taką grubą bransoletę z ćwiekami też za 80 zł. Na zdjęciach CUUUUDO ... w realu wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
oooj to strasznie drogo! ja mam pewien poziom wytrzymalosci cenowej za bizuterie i o ile w tzw lepszych sklepach jestem w stanie zaszalec o tyle w h&m gore bierze rozsadek - bransoletka bardzo fajna (ale jak zauwazyla anxipanxi ciekawe jak w realu) ale cena nie adekwatna ani do jakosci ani do firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Urocza bransoleta z limitowanej linii Divided Exclusive inspirowanej stylem lat 80-tych i 90-tych. Składa się z paciorków i łańcuszków w kolorze stali tworzących szeroką kompozycję z oryginalnym zapięciem. Dostępna w sklepach H&M tylko przez 20 dni." takie info znalazłam w necie :) moja znajoma ją ma, tzn, zanim odkryłam, że to jest ta sama bransoletka, to widziałam ją na ręce znajomej i wyglądała cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, ale jak dla mnie szalu nie ma ;) wolałąbym czarne (nie lubię brązowych butów) i wyższą szpilkę. A co do braku okazji ... Zawsze znajdę jakąś okazję, żeby założyć ulubione szpilki :DD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam takie tylko czarne :) też mi się spodobały, ale za wysokie jak dla mnie no i nie wiem jak z wygodą... a gdzie wyjść w nich? wszędzie :) do kina, na kolacje :) oczywiście jak zmieni się pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam głupie pytanie :P i kieruję je do osób pracujących i zarabiających, żeby nie było pytań "skąd na to wziąć pieniądze" :) kupiłybyście sobie buty od Louboutina?... :) z jednej stony - marzenie i okazja, a kasy by starczyło, z drugiej - trochę kurcze szkoda jej na jedne buty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi cenę tych butów bo się nie orientuję w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kupiłabym sobie .. W końcu żyje się raz i trzeba sobie sprawiać od czasu do czasu przyjemnośc, poprzez spełnianie nawet glupich zachcianek :D W końcu przecież sama zarabiasz, więc dlaczego nie? Inna sprawa, że bałabym się w tych butach przejść nawet 30 m z taksówki do lokalu, żeby ich nie zedrzeć na naszych boooskich polskich chodnikach :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
te buciki z hm nie przemawiaja do mnie - tzn na zdjeciu fajnie ale czy one nie wygladaja troche tak jak te u t.arciuch: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=21197 ? chodzi mi konkretnie o prozd stopy i to wiazanie? moze to wyglada ladnie na malej stopce ze zgrabnymi palcami u stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
Louboutin... tylko kilka modeli mi sie podoba, wiec przekrece to na cos bardziej w moim stylu i powiem ze byloby to warte rozwazenia. z jednej strony mega marzenie i chwila szalenstwa itd z drugiej rozsadek - buty pokaze tylko pare razy, uslysze komplelement ale tak tez bywa w przypakdu butow kupionych duzo taniej, wyplata pojdzie na 1 rzecz... hm... moze tak gadam bo mimo, ze pracuje to nie dobilam do takiego pulapu by mnie stac bylo na wydanie lekka reka na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musiałabym wyskoczyć tak z 3-3,5 tysiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowe nie podobaja mi sie,obcas w sam raz.Okazja napewno by sie znalazla ale jak na snieg i pluche zalozyc takie buty?przeciez nie wezme ich na zmiane:)te co ma arciuch paskudne,zreszta jak ma sie taka stope i palce nie zaklada sie takich butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
to nie ona je wybrala -zauwaz ze wiekszosc z modelek ma je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy to babka na wybiegu decyduje o tym co chce włożyc?? modelka ma pokazac daną kreacje, wkłada to co dał jej projektant i over. sio chodzic po desce. nie ma "ja chce to ja chce tamto"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby było mnie stać na te buty to kupiłabym, pod warunek, że znalazłabym model w stylu "te jedyne i tylko te", musiałyby mnie powalić totalnie na kolana :) w innym wypadki nigdy w życiu niby anxi masz rację, żyje się raz i skoro kogoś stać na takie wydatko to czemu nie... ale ja osobiście chyba wolalabym kupić albo zrobić coś innego za taką kase :) no chyba ze to bylyby te jedyne buty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
otoz to. ktora z modelek moze sobie pozwolic na wybrzydzanie? poza tym czy sadzisz ze slynne filmiki jak modelka upada na wybiegu (przez buty) to tez dlatego ze ona sama je wybrala? poza tym nie jest istotne czy T.A sama wybrala czy nie (oczywiscie ze nie, ale nie ma to znaczenia tutaj) - chodzi mi jedynie o to, ze buty pokazane przez ciebie maja chyba podobne wiazanie i ze moze to wygladac to rownie nieladnie cow linku zamieszczonym przeze mnie. czy mi sie tylko wydaje? bo i taka mozliwosc istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiązania niekoniecznie wygklądają źle ;) Rok temu nosiłam takie szpiki sznurowane na całej długości i moim zdaniem całkiem fajnie się prezentowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwrocilam uwagi,ze T.A jest tu jako modelka,poza tym te buty sa calkowicie inne niz te co pokazalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
nie no ja nie krytykuje tylko tak sie zainteresowalam bo pamietam ze jak zobaczylam tamte zdjecia z mojego linku to bylo ' omatkocoonamazabutynasobie' (wiem ze bez spacji ciezko sie czyta ale chce oddac emocje :) ) jesli dobrze sie wiaza i nie rozchodzi sie to tak jak u T.A. a tym samym nie 'wylatuje' stopa itd to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zbyt wiele nie napisze :P mialam urodziny :P teraz dziecie spi, maz w pracy, a ja...hmmm...siedze wlasnie przed kompem. wczesniej nie mialam czasu, by nadrobic posty :P buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I_want wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!! :) zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :P:P i udanych modowych zakupów oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała- pierwsze buty cudne :0 drugie jak dla mnie przekombinowane, a trzecie słodkie :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×