Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

mi mala- super ze jestes :) maila nie dostalam zadnego...:( a co do twoich zakupow to top mi sie srednio podoba, ale ja nie przepadam za takimi blyszczacymi rzeczami, za to buty boskie!!!! i sukienka tez swietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała - połechtałaś moją próżność do granic możliwości:) także podobają mi się buty z zary. kolor jest super, przeszycia i gumka na kostce uwielbiam to:) nie widziałam ich w pl. złoty top też. z czarnymi spodniami super:) (ja mam świra na punkcie złotego :P) katios -> niestety ani czerwonej ani różowej nie dostaniesz ;/ chyba że będziesz mieć super szczęście bo znikają z sklepu dosłownie w dniu sprowadzenia. cena to chyba 59 zł lub79 zł bo nie wiem czy te z bufką nie były droższe. za 59 są chyba te bez bufek z długim rękawem (uda ci się kupić czarną, fioletową, granatową, turkusową, szarą ale białych) po 39 znajdziesz z bufkami , krótkim rękawkiem i marszczeniem na biuście (teraz chyba tylko kremową, białą, szarą gładką i w paski) za 49 są bez bufek (granatowe, turkusowe, czarne, szare i khaki), z długim rękawem bufkami widziałam tylko czarne. jest tego masę tylko że każdy żywy kolor znika po chwili. jestem uzależniona od tyk sukienkę dziś kupiłam czarną na ramiączkach a 39 zł. to już ostatnia obiecuje:P mierzyłam ją z żakietem wywijanymi rękawami wygląda genialnie! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8315c6a00caf918c.html a bikini które mi się tak podobało w kolorze beżowym (nude) jest na mnie za małe w rozmiarze 34 :(:(:(:(:( oczywiście stanik i nie było 36:( aaaa:P (choć może lepiej nie wydawać pieniędzy moja mantra na najbliższe tygodnie:P nie wchodzić do h&m). muszę jeszcze kupić coś na obronę a czuje że tu nie będzie 30-70 zł. potrzebuje butów (oczywiście nie mam klasycznych) żakietu i kiecki wiec zbankrutuje;/ znalazłam wreszcie spódnice o których mówiłyście ale zostały tylko 40 ale bardzo fajne są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa nibys co to za zakiet???? swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h&m (fota z przymierzalni) 129 zł jest granatowy bardzo mi się podoba. szkoda że szukam czegoś na obronę i raczej czarny musi być bo nie wiem jaka będzie jeszcze kiecka. polecam przez te wywijane rękawy nie jest taki poważny do wszystkiego się nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wlasnie czegos takiego :) tylko kurcze cena tez dosc wysoka jest... podoba mi sie takie polaczenie elegancji z casualem w stylu taki niezobowiazujacy zakiecik z podwinietymi rekawami do tego jeansy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie z jeansami będzie świetny.ja uwielbiam taki styl. zwykły top pod spód i dżinsy + ten żakiet i wyglądasz profesjonalnie (mi czasem taki wygląd jest potrzebny:P)/elegancko mimo że jesteś w dżinsach. mi żal wydać 130 zł jak wiem że będę musieć kupić jeszcze jeden tak to bym się może jeszcze szarpnęła. gdyby lizał idealnie zapięty to kupiła bym nawet ten ale po zapięciu jak zwykle za szeroko w tali za szeroko w ramionach i dupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a w ktorej czesci hm jest?? bo wiesz jakie ja mam zdolnosci w wyszukiwaniu ciuchow :P i odrazu zapytam o ta sukienke z paskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh w h&m to chyba normalne ja szukałam waszych spódnic ile to dni? 3-4?? obie są w tej najbardziej eleganckiej części. żakiet powinien być gdzieś obok lazurowych sukienkę, białych żakietów w niebieskie paski i marynarskiego stylu ogólnie. sukienka widziałam przy sweterkach w bufki i takich delikatnych przeźroczystych bluzkach z żabotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, znalezienie tych spodniczek tez ci troche zajelo, ale ja np tej co ma anxi nie znalazlam w ogole a czane byly przekladane z miejsca na miejsce, na 4 wizyty w hm w przeciagu kilku dni widzialam je w 4 roznych miejscach :D bede szukac jutro :) mam nadzieje ze bede miec wiecej czasu niz ostatnio i sobie poprzymierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne przedpołudnie i... dziki szał :) wreszcie odwiedziłam mój ulubiony lumpeks i cóż... wydane niecałe 80zł, a stan szafy powiększył się o: - sukienkę dzinsową z zipem :) krój na maksa klasyczny, przy ciele, i tylko ten zip idący przez całą długośc przodu i to jeszcze pod skosem... nie lubię zipów, ale ta kiecka mnie zauroczyła :) i jedną babkę tez bo - nie uwierzycie - probowala mi ja wyciagnac z koszyka! :D - brązową skórzaną torebkę (bo mam mało przeciez...:P) - w kroju trochę "jamniczek", piękna, prawdziwa kasztanowobrązowa skóra z mosiężnymi okuciami, dwa uszka, taka na ramię lub do ręki; - bluzeczkę tunikową w szkocką kratę - wiem, wiem... ale uwielbiam ten wzór... - kurteczko-bluzką z militarnymi pagonami z ciemnogranatowego, cienkiego dzinsu - przyznaję że kupiłam ją m.in. dlatego ze jest na mnie dobra a na metce ma rozmiar 36 :D - spodnice w linii A z jasnego, grubego, strzępionego sztruksu z Promoda ;) taką trochę militarno-sportową w stylu; - spódnicę z płótna w kolorze ciemne khaki, kloszowaną; fajna bo... "bezstylowa" - czym się ja ogra taki bedzie miala styl; pasuje do militarnego, boho, hippi, '70, '50... świetna baza :) generalnie jestem zadowolona bo jeszcze duuuużo premii mi zostało do przebąblowania, a tu w weekend w centrum handlowym szykuje sie "festiwal butów" :D nieważne co to bedzie, JA tam będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru- widzę, że nie marnowałaś ani czasu ani premii :P usmiałam sie prz tekscie jak panii chiala zakosic ci sukienke :P:P a myslalam ze takie akcje sa tylko w filmach :) az jestem mega ciekawa jak ta sukienka wyglada, wrzuc prosze jej zdjecie :) ja dzis byla w hm moze uda mi sie wreszcie wrzucic pozniej fotki to napisze co i jak liliawodna- wyslalam ci maila przesylka doszla, jest boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzę, że nie marnowałaś ani czasu ani premii usmiałam sie prz tekscie jak panii chiala zakosic ci sukienke a myslalam ze takie akcje sa tylko w filmach" ja też! ale sytuacja autentyk :) włożyłam kiecke do kosza razem z wieszakiem (bo tam sie tak robi), koszyk zawiesiłam na ręku pod łokiec i oglądam dalej ciuszki, aż tu nagle mnie cos za ten koszyk pociąga - ale nie tak mocno i raz, tylko takie lekkie szarpnięcia jak sie chce coś oderwac np :) patrze, a tu babka wyfutrowała mi te kiecke, tylko jej sie wieszak w koszyku zahaczył :D i próbowała go tak odczepic :) złapałam za kiece, szarpnęłam, fochnęłam się i poszłam do kasy :D faktycznie jak sobie wyobraże jej mine to mi sie dziób uśmiecha :D a swoją drogą ja na jej miejscu nie odczepiałabym wieszaka tylko po prostu zdjełabym z niego sukienke... jak nie zauwazylam ze mi grzebala w koszu to tego tez bym nei zauwazyla. a szarpanie za wieszak juz trudno przeoczyc. z drugiej strony - dobrze ze mi nie probowala ukrasc portfela... "az jestem mega ciekawa jak ta sukienka wyglada, wrzuc prosze jej zdjecie" postaram sie, jak mąż wróci do domu i znajdzie aparat bo gdzies zadział ;) dostalismy musli. sama nie wiem które lepsze... moje pyszne bo ja lubie kwaskowate, ale męża z tymi perełkami czekoladowymi... tez niegłupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- identyczna bluzke przymierzalam (ta swiecaca) ,ale to bylo bardzo dawno temu i byla w promocji za 15f,ale w koncu nie kupilam ,nie wiem sama dlaczego,bo pamietam ze lezala przepieknie! normlanie odlot,ale wtedy chyba jakas spokojniejsza wybralam.ta wydawala mi sie taka "krzyczaca" (to byly pierwsze miesiace w uk i bylam jakas spłoszona :/) buty rewelacja! nibys ale zakiecik super,lezy idealnie na Tobie! ja przymierzalam jakies tam taniochy to kurcze wygladaly jak po starszej siostrze,te male rozmiary byly za duze.ale ten jest boski! frufru,ale sie usmialam z tej akcji z sukienka! juz sobie to wyobrazam jak to z boku fajnie wygladac musialo! hehehe a zakupy z tego co piszesz udane! lejdi-ciesze sie ze torebeczka doszla! a jeszcze bardziej,ze Ci sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru -> poszalałaś:) a myślałam że walka o ciuchy to miasteczkowe legendy a jednak:D lejdi-> czekamy na foty liliawodna-> oj niestety tylko na zdjęciu leży idealnie w rzeczywistości mam gorzej;/ mi bardzo ciężko kupić dobry żakiet bo nawet 34 są za duże... mam tylko 2 żakiety letni i zimowy ( no 4 inne ale za duże kupione tylko dlatego ze musiałam ubrać ale leżą koszmarnie...). jeden z tych które dobrze lezą był przeszywany bo także za wielki był. przeszycie żakietu jest drogie od 2 lat poluje na czarny który będzie na mnie dobrze leżał i nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviglimka
nibys : dziekuje bardzo za rady ..chyba lekko sie pomylilas , poniewaz figura gruszki własnie charakteryzuje sie wcieciem w talii??:D Co do moich ramion trudno mi to okreslic :) patrze w lustro wchodzi moj chlopak i pyam go o to oto mowi ze sa proporcjonalne do bioder Bardzo spodobala mi sie prospozycja z ta bluzka z bufkami z h&m za 39 zl tyle ze nie wiem o ktora chodzi :D . Po Twoich radach stwierdzilam ze moglaby mi pasowac ta sukienka koronkowa co ja w hm kupilas .co o tym sadzisz ? ps ;po ile kupilas i kiedy ? u siebie w hm nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seviglimka -> hmmm moja kniga która kupiłam w przypływie książko mani mówiła mała talia. teraz patrze na necie że pisze długa talia hmmm ... dziwne dziwne. muszę weryfikować tą książkę na necie:P i tak ja radze nie patrzeć na uśrednienia. tych za 39 jest teraz już mało ale nadal znajdziesz kremową i szarą w paski. na allegro znalazłam szarą czyli najbrzydszą z nich wszystkich: http://moda.allegro.pl/item1031212442_h_m_kolekcja_2010_sliczna_sukienka.html#gallery tej mojej brakuje marszczenia na biuście dlatego raczej uwypukli dysproporcje miedzy biustem a biodrami. ja mam małe cycki ale do moje figury nie są ok bo jestem małym chudzielcem. mimo posiłkowania się push-upem i koralami i tak są małe (mniejsze niż w innych kieckach niestety). musisz powiększać biust a ona akurat działa odwrotnie. zmierzyć nie zaszkodzi. h&m 79 zł kiedy nie wiem dzień wrzucenia fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbitaka
jesli chodzi o mode to ja zalozylam sobie o niej bloga podaje linka, moze komus sie cos spodoba :) http://cashia.pinger.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviglimka
nibys a ile dalas za nia ? :d na allegro nawet jej nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys juz napisala ze dala za nia 79 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przyszla do mnie ta sukienka z na-wieszaku. Ogolnie jest boska, tylko ... troche przykrotka. Ja myslalam, ze bede musiala ja jeszcze skrocic, a tu sie okazuje, ze na gole nogi raczej jej nie zaloze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi- a jak reszta wymiarów? wymaga przerobienia?? czekamy na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta lezy calkiem dobrze, tylko material srednio rozciagliwy. Nie tak jak w moich ulubionych HaMowych. Wrzuce zdjecia wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderiskaxd
Dziewczyny szukam Kremowj duzej torby z łańcuszkiem bokserki w róże bialego body koszulowej tuniki bialego podkoszulka z fajnym rysunkiem czarnej bokserki granatowych spodenek czarnej kamizelki jak macie coś z tych zeczy do sprzedania lub wiecie gdzie są dajcie znać chetnie kupie :) niemam czasu na chodzenie po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi ta torebka z topshopu jest cudna 10 razy lepsza od tych z allegro. piękna. teraz ja żałuje że także się nie skusiłam. widzę że udało ci się wreszcie kupić pasiastą spódnice z h&m. z tą bluzką najmodniejszy zestaw. a teraz tunika w paski. gdzie ty masz problemy z brzuszkiem? nic nie widać:) fajnie wygląda z tym paskiem w tali:) szkoda że tunika nie ma dekoltu bo masz co pokazać (taki ukryty komplement pt. ale masz fajne cycki:P) apaszka jest z h&m? anderiskaxd -> dlaczego nie poprosisz kogoś by zrobił ci zakupy jest teraz pełno tego w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- co do torebki to ja nie trawiłam żółtego złota (tak jak h&m :P), ale wiesz, że dostałam fioła na pkt tych serduszkowych torebek,a liliawodna znalazła tylko tą złotą, w sumie trochę się wahałam no ale cena 3 funty była rewelacyjna, z przesyłką wyszło 5 funtów czyli niecałe 25 zł (nie wiem po ile teraz funt stoi) jak dostałam zdjęcia od lilii to przekonałam się że cena świetna i torebka :) ale jak rozpakowałam wczoraj paczkę to byłam pod wrażeniem :) bo torebeczka jest śliczna, zdjęcia od lilii nie oddały całego jej uroku, pięknie się błyszczy :) torebka jest typowo imprezowa, więc rozświetli moją ukochaną czerń :) a nie chciałam żeby świeciła tak samotnie i kupiłam tą złotą bransoletkę z h&m :P moja pierwsza złota :) zobaczymy co z tego wyjdzie :P oj brzuszek jest ale dobrze sie ukrył w tej tunice :) na zdjęciach może tego nie widac bo nie opanowałam niestety sztuki samotnego robienia fotek, ale ona ma takie marszczenia na brzuchu własnie i dość sprytnie go kamufluja :) a pasek w talii to za twoimi radami :) dziekuję za komplement :P ale do swoich cycków mam wiele zastrzeżeń bo mogłyby być nawet mniejsze ale zgrabniejsze :P no ale wiesz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :P zestaw to przypadkiem stworzyłam :P a pasiaka kupiłam dokładnie wtedy co anxi, myślałam, że nawet te same kupiłyśmy ale jak ona potem wrzuciła foty to zobaczyłam, że mój ma cieńsze i gęstsze paski i bardziej spodobał mi się jej ale nie znalazłam juz takiego więc zostałam przy swoim :) apaszka (w rzeczywistości to duża chusta tylko na zdjęciu żłożona wielokrotnie ) jest z Biedronki za 6.99 zł :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×