Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

lejdi -> jest piękna. btw. dobry sposób na przeliczanie czegokolwiek to wpisać w google "5 funtów w pln" działa też na miary. super przydatne:) znasz moja słabość do złota. mam zamiar kupić tą bransoletkę w h&m ale zawsze zapominam ją wsiąść do kasy:P kiedyś nie znosiłam złota dopiero kilka lat temu pokochałam je:P najbardziej lubię stare złoto ale żółte też mi się podoba. za to nie przepadam za połączaniem ostatnio było modne białego złota i żółtego. bo pasek w tali czyni cuda:) prawda że wcale nie powiększa tylko odwrotnie? tak to z nami kobietami jest że zawsze chwielibyśmy inaczej niż mamy:P ważne żeby się wyleczyć z kompleksów. pewność siebie jest seksowna:) kompleksy nie. a apaszka ma fajne kolory:) gratuluje wyszukania jej w biedronce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys: Ten grubszy pasiak jest bardziej efektowny, no ale za 19 zl to lepszy nawet ten drugi niz zaden. ;) ja narazie zakupow nie robie, bo nawet nie mam ochoty. Chodze sie rehabilitowac i w sumie wszytsko jest niy ok, ale przez te zabiegi noga tak czasem rwie, ze juz normalnie nie moge :/ ale jeszcze 5 dni i zobaczymy na ile bedzie lepiej :) bo za 2 tyg mam urodziny i kurcze .. nie wyobrazam sobie isc w plaskich butach. Ja w ogole w plaskich butach nie umiem tanczyc :P i jak juz przyjde w takich to tylko siedze przy stoliku i popijam drinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- dzieki za podpowiedz juz przeliczylam i wyszlo jakies 23,55 zl :) no cena kosmos :) ja zawsze zloto omijalam szerokim lukiem ale teraz ta torebka zachecila mnie do postoju przy zlotych hmowych ozdobach :) a polaczenie bialego i zoltego zlota jest dla mnie oblesne, n nie trawie i juz :) tak samo laczenia zlota ze srebrem, do tego sie raczej nie przekonam nigdy dlatego ja staram sie uswiadamiac wlasne komplesy i tuszowac je jesli sie da :P a nie paplac w kolko jaka to ja jestem niedoskonala :) nie ma ludzi idealnych :) apaszka- czysty przypadek :) spodobaly mi sie kolory wlasnie ktore tworza taka niby zeberke, jest cienka i lekko blyszczaca, wolalabym matowa ale nie mozna miec wszystkiego :P anxi- masz racje twoj bardziej efektowniejszy :) ale cena kusząca i pasiak lezy zdecydowanie lepiej niz czarna (kupilam ja) czarna jest troche krotsza i szersza, ale przydami sie :) no i kupilam ta szara (jest na zdjeciu) niestety cena juz malo zachecajaca bo az 40 zl i jakosc taka sobie, ale potrzebowalam takiej na lato, zwiewnej bardziej ale nie elganckiej mam nadzieje ze szybko wyleczysz kostke i zaszalejesz na swoich urodzinach :) z tego co pamietam pisalas ze twoj chlopak jest DJ no ale chyba w twoje urodziny nie bedzie w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi -> widziałam na twoim blogu grubego pasiaka rewelacyjny:) niestety w widziałam tylko czarne i małe pasiaki do tego najmniejszy 40. oj naszukałam się ich bo bardzo mi się podobały a cena mówi kup mnie:P współczuje skręcenia kostki. lepiej nie ryzować. ja bzdurnie wybiłam palec i oczywiście nastawił mi kolega do teraz boli przy każdej zmianie pogody. też nie umiem tańczyć na płaskim. a jak tańczę to wtedy zawsze na placach co wygląda co najmniej dziwnie:P trzymam kciuki za szybką rehabilitacje i powrót do wysokich obcasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam naprawde wasze umiejetnosci w radzeniu sobie na szpilkach i cholernie zazdroszcze :) jeszcze nigdy nie bylam na imprezie w szpilkach czy tez wiekszym obcasie... nie sorki raz bylam ;] ale jak doszlam do knajpy to przebralam na japonki ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> coraz bardziej żałuje (teraz powtarzam moją mantrę nie wydawaj pieniędzy nie wydawaj pieniędzy :P) pomagałam ponad rok temu wybierać pierścionek zaręczynowy i we wszystkich jubilerach panie proponowały pierwsze połączenie białego złota i żółtego. w niektóryc nie powiem wyglądało to ciekawie jednak i tak jestem na nie. albo złoto albo srebro. ja podchodzę do tego tak natura dała mi co mam wiem ze potrafię być seksowna i wyglądać bosko. nie zawsze muszę wyglądać na wyższą. jestem niska prawda ja nie mam już z tym problemu jeśli ktoś ma to znaczy że on ma nie po kolei w głowie. nie przeczę że teksty które usłyszałam czasem nie były fajne ale potrafię się śmiać z siebie. ktoś kto chce być ewidentnie złośliwy nie wymaga mojego zainteresowania. np. większość facetów z którymi się spotykałam to wysocy i masywni mężczyźni. zdążało mi się usłyszeć "ale oni słodko wyglądają razem" wypowiedziane z przekąsem, lub "ona mu sięga do pasa to tak optymalnie" czy nawet kurdupel. bez jaj uważam że ktoś kto nie zastanawia się dlaczego spotykam się z tym facetem a patrzy tylko na różnice wzrostu jest albo zazdrosny albo sam ma jakiś kompleks więc nie mam zamiaru jakkolwiek odnosić się do tej wypowiedzi. co najwyżej odsunąć taką osobę bo nie jest warta żadnej uwagi. a jeszcze jeden tekst który usłyszałam i wprawił mnie w śmiech "jesteś strasznie ładna, strasznie niska ale strasznie ładna". powiedziała dziękuje bo co jestem niska nie da się zaprzeczyć. mam do tego dystans. co do obnoszenia się z swoimi wadami/ kompleksami nie znoszę tego. moja jedna znajoma ciągle narzekała jakie to ma problemy z tuszą i wagą i oczekiwała tylko zaprzeczania że nie jest tak źle i że wygląda mimo to super. grrr... oduczam wszystkie znajome narzekania przy mnie na swoje ciało bo czuje się wtedy winna że ja jestem taki chudzielec i wpieprzam wszystko i nie mogę przytyć. głupio się wtedy czuje bo co jak powiem dieta/ćwiczenia to powiedzą łatwo mi mówić bo ja jestem chuda. sory nie moja wina? super lubię to i ciesze się że tak mam ale ten kij mam dwa końce. ja jak bym starła się narzekać że nie mogę przytyć to wyraz twarzy mówi "zwariowała ja bym się z nią zamieniła". dlatego jak ktoś próbuje ponarzekać przy mnie na swoje ciało lub porównywać się do mnie ucinam to natychmiast. za 7 zł to tylko brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- super podejście do pewnych spraw :) rozwalił mnie ten ostatni tekst :P ja też nie jestem super wysoka, mam 167 cm wzrostu dla mnie to tak w sam raz :) mam koleżanke, która sięga mi tak hmm do ramienia i jest taka filigranowa (pewnie jak ty :)) i w ogole nie przejmuje sie swoim wzrostem :) a wrecz uwaza to za atut bo zwraca wieksza uwage na siebie :) nie jedna "przecietna" dziewczyna jej zazdrosci :) oczywiscie jest zadbana i potrafi sie dobrze ubrac wiec zainteresowanie jej osba jest ogromne :) wedlug mnie takie pary gdzie jest mega roznica wzrostu sa slodkie :) nie wiem jak to inaczej nazwac :P ale troszke zazdroszcze takiej diewczynie gdy ma sporo wyzszego fceta od siebie ze moze poczuc sie tak bezpiecznie, ze on ja moze nosic na rekach itd :P moze zadzroscic to za duze slowo a co do wagi to znam wiele osob ktore sa styrasznymi chudziuelcami i w zaden sposob nie moga przytyc, maja taka przemiane materii, oczywiscie ze im zazdroszcze tego ze jedza co chca i trzymaja wage ale wiem ze oni maja z tym tez problem moja kolezanka jest strasznie chuda, do tego ma wazkie biodra, teraz jest w ciazy i niestety bedzie miec problem przy porodzie, juz lekarz jej powiedzial ze nie ma szans na urodzenie dziecka w sposob naturalny wiec za chudym byc zle za grubym tez... moja nadwaga jest wynikiem mojego zaniedbania sie, wiem ze moge to zrzucic, nawet troszke mi sie udalo, ale nie zamierzam sie katowac caly czas, jedzenie poprostu sprawia mi przyjemnosc, lubie rozne smaki, uwielbniam wychodzic z chlopakiem na jakas dobra kolacje wiec we wszystkim trzeba znalezc umiar, a biadolenie i szukanie aprobaty u innych jest bezsensowne, przede wszystki najpierw trzeba zaakceptowac siebie i zdawac sobie sprawe ze swoich zalet i skupic sie na nich a nie ciagle biadolic o wadach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinmalinkaa
dziewczyny która z was madostęp do new look bo ja jestem z Krakowa a potrzebuje pare ubranek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEJDI: Dj jest zawsze w pracy. Nawet jak nie pracuje, to "musi" wejsc na seta bo inaczej nie usiedzi. Dlatego gdzies w jakims watku wypowiedzialam sie dosc negatywnie o ludziach uzaleznionych od swojej "pracy". Na szczescie juz DJem nie jest i grywa wlasnie tylko okazyjnie. Ale jak wejdzie do ktoregos klubu, w ktorym gra jego kolega, to nie ma mozliwosci, zeby nie zagral ;) Na szczescie sie przyzwyczailam i pogodzilam z tym faktem, zwlaszcza, ze to miewa czasem te swoje profity. Np. takie, ze na mojej imprezie urodzinowej pewine bede miala kazda piosenke, ktora mi wpadnie do glowy, mimo ze moj chlopak nie bedzie gral (w sensie nie cala noc - udusilabym go za to!;) NIBYS & LEJDI: "a jak tańczę to wtedy zawsze na placach co wygląda co najmniej dziwnie " No mam dokladnie to samo ;) W pewnym sytuacjach zle sie czuje w plaskim obuwiu. Choc az tak wielka maniaczka szpilek nie jestem. Nie wyobrazam sobie pojsc w szpilkach np. na zakupy albo na spacer. Chyba nie dalabym rady. Raczej nosze je okazjonalnie. Na szczescie okazji mam wiele ;) A noszenie szpilek na imprezie to juz w ogole bajka. Przeciez tam na zmiane sie siedzi i tanczy. Ja w tancu nie czuje szpilek zupelnie. Dopiero podczas zwyklego chodzenia na miescie. NIBYS: " "jesteś strasznie ładna, strasznie niska ale strasznie ładna". haha. Padłam normalnie, padłam ze smiechu. I gdyby ktos mi takie cos powiedzial, tez chyba bym sie zasmiala i w sumie odebralabym to jako komplement, no bo w koncu ta osoba powiedziala Ci, ze jestes ladna :) A to, ze ktos jest niski, to przeciez zadna wada?! Zawsze sa przeciez szpilki. Zreszta i tak najwazniejsze sa proporcje ciala a nie sam wzrost. Zreszta .. spojrz na taka Eve Longorie, kurcze ... nie jedna dziewcyna chcialabym sie z nia zamieniec na urode i figure a jest niziutka no i jej pratnter koszykarz jest mega wysoki a wygladaja razem bardzo fajnie :) I tak jak mowi LEJDI tez uwazam, ze to takie slodkie i urocze, kiedy facet jest sporo wyzszy od kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybko bo z pracy. na citydealu jest fajna promocja 80 zł za kawitacje, kwasy, microdermabrazje, lactipeel lub jakiś zabieg liftingujący. http://www.citydeal.pl/in/.m6HW0T/,12005?nlp podawane przez nich 250 zł to duża przesada pewnie cena wynika z lokalizacji. za 80 zł można się skusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, chciałam się pochwalić moim dzisiejszym nabytkiem http://www.newlook.com/shop/womens/handbags-and-purses/floral-clip-purse_184576709 baaaardzo mi się spodobał a już długo szukałam pasującego do mnie portfela... Byłam dziś w TkMaxx i jestem kolejny raz zawiedziona/ rozczarowana tym sklepem..... Ciuchów tam tyyyyyle, wszytskie wyglądają na używane ( nie mam nic przeciw używanym, żeby nie było) a kosztują tyle kasy, że głowa boli.... nic ciekawego już więcej szansy tm ode mnie nie dostanie! a to mój wczorajszy nabytek: http://reserved.pl/#/pl/collection/product/1002,M8703 mam na myśli dżinsową ze stójką, była w okazyjnej cenie, super leży, nigdy nie maiałam dżinsowe kurtki :) przyda się na pewno :) jestem zadowolona. No to się pochwaliłam a teraz nadrabiam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
Droga Anxipanxi, nie wiem czy wiesz ale spotkałam sie ostatnio z ofertami ciuchow na ibutiku, gdzie na zdjeciach owych ubran widnialy Twoje rzeczy i na Tobie, moja kolezanka ostatnio opowiedziala ze na tym serwisie kupila od jakiejs dziewczyny legginsy new yorkera marmurki a przesylki nie dostala-zaplacila z gory, chcialam zobaczyc co to za marmurki, ona pokazuje mi strone z tym przedmiotem, patrze a tam twoje nogi w twoich marmurkach na dodatek z twoją ksywą na zdjeciu:/ OSZUSTWO i nic wieceeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirvina: Podaj mi prosze link do tego, jesli masz. Tez mnie to wkurza, bo dwa razy pisaly do mnie na gg osoby z pretensjami. Kupily cos "na mnie", raz zipa H&M raz legginsy i nie dostaly przesylki. Prosze je o dane osobowe rachunku na ktory przelaly poieniadze, a to nie moje dane :/ Dlatego jak widze, ze ktos kpoiuje moje zdjecia na aukcje, od razu zglaszam naruszenie, bo pozniej ktos sugeruje sie tym ,ze kupil cos u mnie, skoro jest na mnie. MEDITERRANEA: Portfel cudowny ,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
spacje usun:) i co ty o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam juzz do laski i zglosilam naruszenie do serwisu. Wwiec ... niech kolezanka zrobi screena tej strony. Ma dane konta, wiec i osoby, ktora ja okradla. Niech napisze ze zglosi ta sprawe na policje, dla czystej zasady, zeby zaszkodzic zlodziejce. Z reguly to dziala, pewnie jakas gowniara sprzedala swoje legginsy. A jesli nie (wiem, ze wiele osob tego nie popiera) ;) ale ja bym poszperala na NK i znalazla najpierw ta osobe, zeby zobaczyc ile ma lat a pozniej odszukalabym jej rodzicow jesli jest dzieckiem i poinformowala ja o swoim odkryciu i powiedzia, ze albo zwrot kasy w ciagu 3 dni, albo przedzwonie do rodzicow. Spanikuje i zwroci kase. Kiedys tak wlasnie postapiolam i odzyskalam pieniadze po miesiacu proszenia sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
wlasnie napisalysmy do matki tej panny - na naszej klasie, ma konto ona i jej cala rodzinka, jesli nie bedzie odzewu postraszymy wlasnie policją. A jak myslisz gdyby naprawde zglosila sprawe na policje pokazala dowody itp, zdzialaloby to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
co najlepsze... wydaje sie byc normalną osobą, dziewczyna 20 lat, ze zdjec widac ze wszystko z nia ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drivina. NIe wiem jak z odzyskaniem pieniedzy i kiedy to nastapi. Ale jedno jest pewe, Panna dostanie wezwanie na policj, bedzie musiala sie stawic, zlozyc zeznania i pokazac .. dowod nadania paczki. Wiec prawodopodobne ze jak zobaczy wezwanie na policje sama wysle legginsy albo zwroci pieniadze, zeby moc sie pozniej wytlumaczyc na komendzie i nie wyjsc na zlodziejke. Tak mi sie wydaje. W innym wypadku, nie wiem keidy kolezanka odzyska pieniadze i czy w ogole. No ale ja bym zglosila sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drivina: A jak wyglad zlodziej? ;) no tak to jest wlasnie, ktos Ci sie wydaje normalny a pozniej sie okazuje, ze jednak jest inaczej. moze po prostu ma jakies chwilowe problemy czy cos *wiem, ze to jej nie tlumaczy* i jednak w koncu cos z tym zrobi. 20 lat to nie dziecko i swiadomosc konsekwencji na pewno ma. Ok, spadam na karaoke ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- dzieki za link, chcialam mamie kupic taki bon na dzien matki ale okazalo sie ze nie przelali mi wyplaty jeszcze na konto i nie mialam srodkow buuuu :( wielka szkoda bo super by to bylo... medi- świetny ten portfel :) dirvina- z oszustwem trzeb walczyc bo inaczej dalej tak bedzie :( ja tez zgłosiłabym sprawe na policje jesli interwencja na n-k nic nie da anxi- swietny pomysl :P tylko nie kazdy ma konto na nk dirvina- z ciekawosci sama wpisalam imie i nazwisko tej panny do n-k i wyszly mi 2 z radomia jestes pewna ze napisalas do dobrej :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi- bierzesz udzial czynny w karaoke czy tylko wspolna impreza ze znajomymi i nie spiewasz solo :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
tak jestem pewna ze napisalam do dobrej dlatego ze na jednym ze zdjec ma sukienkę którą sprzedaje na ibutik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirvina- brawo za szpiegostwo :) dj znac tu na topicu jak sie sprawa rozwiazala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kolej: wzrost -> ja kompleks wzrostu miałam bardzo dawno temu i przez może pół roku. nie wiem dlaczego niektórzy sądzą że mi tym dowalą. zapamiętuje te teksty raczej jako ich głupotę. i znak ze mam się od tego kogoś trzymać z daleka. i tak samo jak koleżanka lejdi wzrost traktuje bardziej jak atut niż wadę . nie tylko ewa longoria ale i reese witherspoon czy carmen electra nie ma co się przejmować takie jest moje zdanie więc dziwie się że ktoś w ogóle myśli że może mi tak zrobić na złość. no cóż ludzie są dziwni... lejdi i anxi -> jak ktoś mówi szczerze że to słodkie to bardzo mi miło. jednak jak ktoś prowadzi tyradę 20 minutową na ten temat lub w uszach aż brzęczy od fałszywości to ja tej osoby nie będę pewna i wole jednak trzymać ją na dystans dopóki nie wyrobie sobie o niej jakiegoś zdania. lejdi -> rozumiem o co ci chodzi z poczuciem bezpieczeństwa i noszeniem na rękach:) uwielbiam to:) żeby ci zmniejszyć tą "zazdrość" powiem o ciemnej stronie. większość facetów nie zdaje sobie sprawy z ich siły więc zdarzało mi się w tańcu wylądować na ziemi, wpaść na ścianę, przytulić za mocno, przygnieść itp. bo przy mojej wadze i wzroście nie wiele trzeba a lecę:P jak trzeba facetowi pomóc bo np. ma złamaną nogę to ja nie dam rady nic bo jest kilka razy cięższy ode mnie. waga: dokładnie najlepiej było by być w środku:) jeszcze wszystkie chudzielce tak samo jak ludzie z nadwagą narażone są na problemy z kręgosłupem. do jedzenia masz racje. ja uwielbiam dobre jedzonko:) kolacja z facetem wspólne przygotowanie czegoś pysznego czy gdzieś na mieście to fajny sposób wspólnego spędzania czasu :) nie można sobie tego odmawiać. anxipanxi- popieram szpilki na imprezę na spacer i zakupy coś wygodnego. na zakupach w szpilach jestem tylko przypadkiem wracają z pracy lub z spotkania. na zakupy mój zestaw bluza (jedna z 2które posiadam:P) + zwykły podkoszulek + dżinsy + trampki. do przymierzalni zawsze wnosze tone rzeczy tak aby mieć do wszystkiego resztę stroju. jeszcze zabieram z sobą szpilki i dodatki. nie cierpię sklepów w których można wziąć do przymierzalni tylko kilka rzeczy. dobra jak ktoś ma problemy z zakupami to powinien się na nie wystroić ale my ich nie mamy. :P ostatni tekst "jesteś strasznie ładna.." - ja nie mogłam wytrzymać wtedy ze śmiechu aż brzuch mnie rozbolał. zwłaszcza ze ten pan chciał mnie poderwać. udławiłam się ze śmiechu wtedy. mediterranea -> portfel torebka jest genialny. który kolor? mi najbardziej podoba się 1 i 3 chce też taki! kurteczka to ta jasna sprana tak bo mi wyświetla się jakiś kombinezon? tez bardzo fajna:) sprawa "złodzieja" -> powiem wam że czasem można się przeliczyć rodzice bywają jeszcze bardziej popaprani niż dzieci. (miałam taką sytuacje). a na policje no cóż lepiej działa strach przed nią niż ona sama. wiecie oni nie mogą założyć że jest winna równie dobrze ty możesz ją pomawiać o to. wiec musza wszystko sprawdzić a działają w tempie raz na 2 tygodnie i nic się nie da z tym zrobić. anty reklama bo już znamy panią działa za to świetnie. :P lejdi -> szkoda że dopiero teraz jestem. jak jeszcze trwa to mogę kupić dla ciebie też. oddasz po przelewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- nic nie szkodzi, juz mam inny pomysl na prezent :) ale szkoda kurcze bo moja mama w ogole nie byla nigdy na jakis takich zabiegach a za taka cena fajna sprawa :( trudno, moze innym razem :) juz jestem wsciekla bo od tygodnia czekam na ten przelew ;/ smiesznosc niektorych ludzi czasem jest tak zalosna, rzucaja teksty i mysla ze nam dowala, ale czasem sama nie wiem czy sie smiac czy plakac :) pamietam ze jak bylam mala to strasznie wstydzilam sie tego ze mam czarne wlosy (wiem ze glupie:P) ale jakis chlopak w szkole ulozyl rym "czarna jestes ciezarna", bylo to w glebokiej podstawowce i strasznie mnie to dotknelo, zapowiedzialam ze przefarbuje wlosy na blond :D teraz jako dorosla osoba smieje sie z tego, ale dzieci sa tak okrutne... oj co do zbyt mocnego przytulania i rzucania o sciany :P:P:P mozna chlopaka wszystkiego nauczyc :) wytlumaczyc :) a co do zlamanych nog itp no przeciez nie zdaza sie to codziennie :) wiec i tak wychodzi na plUs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
no ta antyreklama jest rzeczywiscie dzialająca:) odpisala nam mama tej owej zlodziejki, napisala ze "dzis corka wraca ze studiow i z nią porozmawiam, i naprawde nie trzeba mnie straszyc policja" oby to cos dalo dzieki za wsparcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×