Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie kolorowych soczewek. Poszukuje takich, które kryły by w 100% a nie tylko podkreślały kolor oczu Moj kolor to taka ciemniejsza zielen, chce zakupic czarne soczewki. I teraz moje pytanie do Was, macie jakies sprawdzone marki? Dowiedzialam sie juz, ze na pewno musza to byc soczewki 3tonowe a nie dwu. Jakies podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do was
hej dziewczyny podczytuje was czasem, macie swietny gust ja jestesm mauska 2 letniego chlopczyka, i kura domowa poki co :) wiecie dres itp;P no ale jak sie "odwale" to przynjamniej widac:P roznice no ale nie otym, mam 165 cm, nosze rozmiar 38-40, takie bardziej kobiece ksztalty, zwlaszcza w biuscie, nie mam problemu z odzieza, bo wszystko pasuje jakos, lubie i rurki i tuniki, mam proste zgrabne nogi, fajne rzeczy, no ale niegdy za bardzo nie szaleje bo nie lubie sie rzucac w oczy, nie jestem z tych co to maja najmodniejsze rzeczy w sezonie, nie lubie byc jakims klonem itp, wole kupic cos co posluzy mi lata, i bedzie pasowalo do wielu rzeczy, w spodnicach i sukinekach to chodze tylko w upaly, teraz nadchodzi lato itp, powiedzcie co sobie kupic, zeby byc na czasie ale nie az tak za bardzo na sile, nie chce wiecie kopiowac itp tak sie pytam w co warto zainwestowac zeby byc trendy na wiosne, nie tylko ciuchy , dodatki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru -> nie:P kiedy ma panią swojego serca moje zdanie się nie liczy. przypuszczam ze to raczej starość:P kwiecista sukienka ->a w re nie ma? wydaje mi się ze tam też są. anxipanxi -> ja bym chciała gładkie bez zaznaczonej podeszwy albo z czarna ale nie bardzo odróżniającą się a jakoś nie mogę takich znaleźć. ja noszę szkła ale zwykłe znajome kupowały kolorowe ale efekt był marny dlatego zrezygnowałam. niestety nic ci nie doradzę. pytanie do was -> poczytaj http://cogdziezaile.pl/index.php?c=g2 i inne tego typu artykuły tu pisałam skrót trendów: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4462291&start=0 (nie chce mi się przepisywać zignoruj najeżdżanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo anxi mialam te: http://www.allegro.pl/item1039527942_kolorowe_mocna_zmiana_big_eyes_colourvue_2szt.html oczywiście baby doll. efekt - istotnie oczy lalki. czarne koraliki. sprzedawca tez godny polecenia! http://www.allegro.pl/item1039528022_promocja_colourvue_plyn_gratis_wysylka_24h.html - z tych z wersji Fusion mialam zielono-żółte (rewelacja), szaro-niebieskie (ładne, naturalne) i szaro-fioletowe (nieładne). http://www.allegro.pl/item1039555226_kolorowe_freshlook_colors_2_sztuki_gratis.html - z tych mialam fioletowe - rewelka :) http://www.allegro.pl/item1039555203_kolorowe_3tonowe_zmieniajace_kwartalne_2_sztuki.html - teraz sie zastanawiam nad tymi - nie wiem tylko ktory kolor bo mi sie wszystkie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie dziś kozaczki - przewiewne, zamszowe, z ażurowa cholewka. to tak a propos niewydawania wiecej pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys nie byłam dawno w reservd w takim razie się przejdę jak tam nie będzie to zamówię te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru: Ale Ty klombinujesz z kolorem oczu :D Te pierwsze mi sie spodobaly. Chyba sie na nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie bawic ;) jak i tak nosze szkła do korekcji wady to czemu nie kolorowe?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja na chwilke z pytaniem do mi małej- mi mała moze wysylalas kiedys kwiaty do PL pod wskazany adres tzn.masz moze jakas sprawdzona internetowa kwiaciarnie? chce przesłac bukiet dla mamy w zwiazku z podwojnym jej swietem(dzien matki i urodziny) i nie wiem ktora internetowa kwiaciarnie mam wybrac,zeby nie przeplacic,a co gorsza zeby sie nie okazalo ze zamowiony bukiet wyglada jak bukiecik do komunii :/ a moze ktoras z Was zna taka kwiaciarnie(zwrocilam sie do mi malej bo Wy pewnie osobiscie dostarczacie kwiatki ) mi mala jestem z malej miesciny Slough (6min pociagiem od Windsor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladam te kwiaciarnie i niektore bukiety takie "sztywne",ja chcialabym wiosenny ,no chyba ze jakis bedzie naparwde ujmujacy. pomozcie prosze wybrac : http://www.florapolska.pl/shop/35-71-0-Bukiet-Zapach-raju.html ten taki leni jest,ale czy pasuje na dzien mamy i urodziny? nawet jestem zdziwiona cena bo duzy kosztuje 150zl wraz z dostawa. http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_55/Bukiet-dla-Mamy http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU08_309/Bukiet-Kocham-Cie-Ma aa dodam ze mama nie ma ulubionych kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
lilia - ja bym wybrała ten pierwszy bukiet sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
zapytam się ja - zdecydowanie pierwszy najfajniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kwiecista sukienka - no wlasnie moj ideal :D Tylko nie wiem czy do wszystkiego bedzie pasowal, na wieczor na pewno nie ale tak na dzien do pracy i popoludniowe wyjscia mysle ze tak :) Czaje sie i czaje bo hmm troche mi zal wydac tyle na zegarek ale raz sie zyje. Tylko ze ja sie boje ze go zgubie albo zniszcze albo cos w tym stylu, tanszych to tak nie zal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
zapytam się ja z pewnością ten zegarek będzie pasował do wszystkiego jest prosty bez udziwnień no ale mi też chyba byłoby szkoda wydać tyle kasy na zegarek ile ciuszków można by za to kupić :) no ale z drugiej strony fajnie mieć taki dobry zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: zapytam się ja: na zegarkach się znam , więc Ci pomogę: pierwszy zegarek w super cenie, jeśli chodzi o jakość to wygląda pięknie na ręce... jeśli chodzi o dressa xl to szybko Ci się zarysuje i nbedzie to mocno widać, bo ta stal szlachetna ( cały bezel, koronka) jest błyszcząca i widać każdą ryskę za to szkiełkoi szfir- nie rysuje się a delight to super nowość,ale ona jest na rozmiary i nie kupuj w ciemno na allegro, bo bedzie za mały albo za duży.. idź najpierw do sklepu i mierz na nadgarstku a ostatni to suspension na rzemyku i podoba mi sę najhmneij. Mój faworyt to nieśmiertelna 1, tylko on naprawde jest b. duży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym poszukuję czerwonej sukienki z rękawami, przed kolano, na allegro czerwone H&M kosztują kosmiczne kwoty ( wszystkie obowiązkowy podpis- ''taka jaką A.Mucha miała w YCD"...) anxi- ostatnio szukałam czegośc ciekawego nawieszaku i zamówiłam sobie http://www.na-wieszaku.pl/index.php?page=ona&grupa=23&nr=158 myślę, że na tej dziewczynie nie wygląda super, bo to nie jej kolor, ale zobaczymy jak bedzie na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katios
rowniez poszukuje czerwonej sukienki ,,a.muchy'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katios
ja to samo jaki rozm potrzebujesz ? u mnie w h&m sa juz L same 2 w cenie jednej eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katios
ja chyba xs ale to chyba juz nierealne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja -> również 1 jest boski. choć jeśli miałaby kupować zegarek za poważne pieniądze wybrałaby firmę zajmującą się produkcją zegarków a nie projektanta. designerskie są bardzo dobrej jakości ale płaci się głownie za ten napis ck. poszukała bym zegarka którego wygląd zaprojektował jakiś projektant ale firmę nie designerską. nie zienia to faktu ze 1 jest cudna:) sukienka muchy: ja chciałam jakąkolwiek bawełnianą z h&m w kolorze różowy lub czerwony i nie a szans kupić w małym rozmiarze;/ jakiś czas temu gadałyśmy tu o ty jak robią biznes na tych kieckach na allegro wystarczy opis mucha i cena hoho. katios i tak nieźle że są l ja byłam w 4 i nie ma nawet l. kurde laski dziś ubrałam w miarę ciasny stanik. 70 co prawda ale bardzo wąską. ja nie mogę nosić ciasnych staników jak to robicie? mam obdartą skórę na plecach na zapięciu, na łopatkach tam gdzie ramiączka i miedzy piersiami aaaa!!! boli. a to tylko ciasna 70 a nie 65 którą powinnam nosić z kalkulatora. zastanawiam się jak wy dziewczyny nosicie tak ciasne obwody? gdzie robię błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się jan
nibys - ja wiem ze lepiej firme typowo "od zegarkow". Ale nic nie poradze, jestem na niego chora, normalnie chora, jak tylko sie dostane na rezydenture i mi pensja skoczy to sama sobie go w nagrode kupie. Chyba sobie go wydrukuje i powiesze gdzies zeby zerkac jak mi sie nie bedzie chcialo uczyc do egzaminu - mialam zaczac juz miesiac temu :D Co do tych sukienek muchy to ja nie wiem o co tyle halasu, moze moglaby mi ktoras podac linka zebym zerknela co to za cudna sukienka?? :) Tak jak pisalam ja ostatnio zegarki ogladam i mam fiola na punkcie kosmetykow do twarzy i wlosow i z ciuchami jestem do tylu i to baaardzo :P Ale zaczelam nosic rurki :D Co do stanika - jezeli jest tak ciasny ze az masz obdarte miejsca to ja bym z niego zrezygnowala. Nie ma sensu sie tak meczyc, potem od takiego przewleklego codziennego obcierania zostana nie daj boze blizny na skorze. Ja tez nie lubie miec luzno, ale ciasno tez nie, nosze 75C i jest ok. Ja kiedys myslalam sobie, o rany, ja C, to niemozliwe, poprzymierzalam pare B i normalnie mnie cisnelo, biust sie z lekka wylewal gora wiec to tez nie za dobrze dla piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×